Оптимізація пошукових систем (SEO) Огляди контрактів

Чи має пропозиція контракту, яку ви отримали від компанії SEO, містить RED FLAGS   що буде коштувати вам грошей в найближчому майбутньому або десь по дорозі

Чи має пропозиція контракту, яку ви отримали від компанії SEO, містить RED FLAGS Чи має пропозиція контракту, яку ви отримали від компанії SEO, містить RED FLAGS   що буде коштувати вам грошей в найближчому майбутньому або десь по дорозі що буде коштувати вам грошей в найближчому майбутньому або десь по дорозі? Звідки ти знаєш?

Можливо, у минулому ви спалили поганий контракт SEO. Якщо у вас є, ви, звичайно, не самотні. Це неймовірно поширене в маркетинговій індустрії. Іноді це вимагає лише певного напряму, як перетворити пропозицію на контракт на задню частину в одну, що дійсно корисно для вашого бренду.

Ми - консультант з малого бізнесу, який ненавидить бачити малі підприємства або підприємства будь-якого розміру, боляче підписання контрактів SEO, які вони не повинні підписувати. Через це ми пропонуємо послугу для перегляду контрактів, які ви маєте від SEO компаній.

Огляд допоможе вам зрозуміти:

    • Предмети, які не повинні бути в контракті і можуть коштувати або шкодити вашому бренду
    • Пункти, які повинні бути в контракті, але відсутні , залишаючи ваш бренд відкритим для шкоди або витрачених грошей
    • Рекомендації щодо того, де ви повинні спробувати домовитися в контракті , щоб отримати найбільше для ваших інвестицій

Ми лише стягуємо плату за перегляд контракту, створення рекомендацій і перегляд усіх з вами по телефону. Фіксована ставка становить лише $ 125,00 / контракт , що варто заслужити впевненості, що підписали правильний контракт для вашого бізнесу, заощаджуючи сотні або тисячі доларів у цьому процесі.

Телефонуйте або електронною поштою Ваші пропозиції щодо контракту сьогодні. Ми відповімо простою угодою, яка дозволить нам розпочати роботу. Нехай наш досвід допоможе вам блищати у вашій компанії ...

Телефонуйте нам: (630) 803-9432

Звідки ти знаєш?