Оптимізація SEO: Давайте почнемо

  1. Всі правильні слова у всіх потрібних місцях
  2. Вибирайте ключові слова з розумом
  3. Картина коштує тисячі слів
  4. Інвестуйте в інструмент допомоги

Scribendi поділяє деякі стартові поради про те, як це зробити

отримати свій контент, побачивши ефективну оптимізацію SEO.

Таким чином, ви взяли свій бізнес в Інтернеті. Ваш сайт є вражаючим, ваші друзі та колеги прозвали вас гуру копірайтингу, і ви генеруєте блискучий, актуальний вміст, який просто кричить успіх. Проблема в тому, що її ніхто не бачить. Без ефективної пошукової оптимізації ( SEO ), Ви можете також намагатися досягти цільової аудиторії пасажирським голубом.

Не оголошуйте поразки ще! Ось деякі основи, які потрібно пам'ятати, щоб почати отримувати вміст.

Всі правильні слова у всіх потрібних місцях

SEO оптимізація спирається на ключові слова. Ефективне використання ключових слів призводить до кращої оптимізації SEO; хороша SEO оптимізація зробить ваш сайт виходом в результати пошуку попереду тих, які не мають гарної SEO оптимізації. Отже, якщо, наприклад, ваш вміст стосувався SEO-оптимізації, ви хочете багато використовувати ключове слово "SEO-оптимізація". Подивіться, що ми там зробили?

Але помилкою є перенаселення вашого вмісту за допомогою ключових слів і очікувати, що це зробити. Вищезазначений абзац читається досить жахливо, чи не так? Замість цього подумайте про розташування ключових слів, а не про те, щоб втиснути якомога більше. Включення основного ключового слова в назву вашого вмісту (ви просто перевірили назву, чи не так?), У описі або в перших 50 словах вашого тексту буде більш ефективним, ніж у тому самому терміні, який з'являється 15 разів половину копії. Пам'ятайте, що Інтернет породжує споживачів, які чекають на клік, миттєве задоволення. Якщо фокус вашої копії відразу не відомий, ваш вміст не матиме успіху в результатах пошуку, і він не спонукає читачів до вас довго, щоб знайти інформацію, яку вони шукають.

Вибирайте ключові слова з розумом

Очевидно, що ключові слова, які вводяться з найвищою частотою в пошукові системи, є найпопулярнішими запитами. Проте, орієнтація на SEO оптимізацію в цих пошуках може бути не найефективнішим підходом. Розглянемо кількість конкуренції, яку ви матимете в отриманні вашого веб-сайту у верхній частині списку результатів пошуку, якщо це було оптимізовано строго за допомогою найпопулярніших ключових слів, тобто тих самих ключових слів, які використовують інші веб-сайти у вашій галузі. Іноді краще шукати ключові слова середнього діапазону, які все ще з'являються в багатьох пошуках, але, будучи менш очевидними, інші компанії теж не могли перейти на інші.

Картина коштує тисячі слів

Ви коли-небудь виконували пошук Google і переходили на вкладку "Зображення", оскільки регулярні веб-результати не давали вам того, що ви хотіли? Той факт, що ця вкладка навіть існує, означає, що оптимізація SEO виходить за рамки простого оптимізації вашого тексту. Не тільки це, але добре оптимізовані зображення або відео можуть з'являтися в інших типах пошуків (веб, новини та ін.), Якщо пошукова система вважає це доречним або з'являється в результатах, навіть якщо ваш письмовий вміст не містить. Так як же перетворити ваші зображення на золото пошукової системи? Легко. Виберіть ключові слова для тегів, тегів зображень і імен файлів зображень, використовуючи ті самі принципи, які застосовувалися оптимізація текст. Щоб ваша веб-сторінка не завантажувалася занадто повільно (і, таким чином, втрачаєте нетерплячі клієнти-клієнти), зменшіть розмір файлів якомога більше, не жертвуючи їх якістю.

Інвестуйте в інструмент допомоги

Люди, які спеціалізуються на SEO оптимізації, роблять це так, що вам не потрібно. Є багато інструментів SEO оптимізації, які допоможуть вам збільшити вашу видимість в пошукових системах, не жертвуючи при цьому релевантністю вашого листа для клієнтів. Деякі з цих інструментів - це платні послуги, інші - такі, що пропонуються Google - безкоштовні. Зачекайте кілька хвилин, щоб з'ясувати, який інструмент найкраще підійде вашим потребам і рівню знань.

Ці основи SEO оптимізації можуть не скласти вичерпного курсу, але вони розпочнуть вас на правильному шляху до збільшення видимості копіювання, а також за допомогою Scribendi Редагування SEO послуга може допомогти вам удосконалити вашу оптимізацію. Пам'ятайте, що Інтернет - це всесвіт, який є щасливим для тренду; Не припускайте, що те, що зараз популярно в пошуках, все одно буде лідирувати в наступному кварталі. Залишаючись на вершині споживчих тенденцій і запитів, а також підтримуючи свій контент оптимізованим, вони допоможуть вашим матеріалам виділитися серед конкурентів.

Залишаючись на вершині споживчих тенденцій і запитів, а також підтримуючи свій контент оптимізованим, вони допоможуть вашим матеріалам виділитися серед конкурентів

Подивіться, що ми там зробили?
Вищезазначений абзац читається досить жахливо, чи не так?
Ви просто перевірили назву, чи не так?
Так як же перетворити ваші зображення на золото пошукової системи?