Оптимізація веб-сайтів: покращення результатів пошуку

SEO означає "пошукова оптимізація". Вона передбачає використання методів на цій сторінці, щоб допомогти вашому веб-сайту підвищитися в Google, Bing, Yahoo! і Запитувати. SEO найкраще виконувати, редагуючи вихідний код HTML.
Як правило, пошукові системи не розголошують, як працюють їхні алгоритми, і можуть змінювати їх у будь-який час, тому SEO передбачає деякі догадки, а також випробувані та вірні методи, описані нижче.

Написав Еріх і опублікував 10:50 - 2 липня 2017 року
Оновлення: всі розділи, посилання перевірені та оновлені.
Pagerank | Натисніть | Мапи сайтів | Рейтинги SE | Поради | Подача SE | Послуги
Надсилання вашого сайту | Детальніше
Ваш веб-сайт не може бути автоматично вказаний у Google, Bing, Yahoo! та інші пошукові системи. Найкраще надішліть свій веб-сайт , щоб переконатися, що ви перераховані.
Мобільна відповідність & seo
Наявність швидкого завантаження мобільного дружнього веб-сайту для кращого переліку Google важливо. Ознайомтеся з наведеними нижче розділами поради щодо допомоги Інструменти Google, Analytics, Pagespeed Insights та Mobile Friendly Test.
Фактор рейтингу №1
Це може здатися очевидним, але найкращий спосіб отримати високий внесок у Google та інші пошукові системи - це наявність добре написаного та відповідного текстового вмісту. Наведені нижче поради на цій сторінці допомагають трохи, однак це статті, пов'язані з вашим продуктом, послугою або галуззю, які є найбільшою допомогою у досягненні хороших списків в пошукових системах. Уникайте повторюваного тексту та уникайте повторення ключових слів, від сторінки до сторінки та намагайтеся мати багато унікального вмісту на всіх веб-сторінках.
Мета-теги заголовків | Допомога для редагування тегів заголовків
Мета "назва" на кожній сторінці є найважливішою частиною будь-якої веб-сторінки для отримання хорошого рейтингу пошукової системи. Ефективний титул дозволить вам отримати вищий список в пошукових системах. Спробуйте використати кілька ключових слів, але не дозволяйте вашій назві надто довго. Майте на увазі, що заголовок також те, що люди будуть бачити першим під час пошуку, і він повинен мати сенс для користувачів, щоб натиснути на ваше посилання.
Постарайтеся тримати мета-тег "title" довжиною до 60 символів, як у цьому прикладі:
<title> Заголовок мета сторінки важливий для кращого рейтингу SEO & SE </title>
Використовуйте унікальну назву на кожній сторінці та не намагайтеся надто багато ключових слів в заголовку. Це нормально, щоб перейти більше 60 символів, але зазвичай не допомагає з seo, якщо ви це зробите.
Мета теги для ключових слів | Довідка щодо редагування ключових слів
На момент написання статті Google і багато інших пошукових систем НЕ читають мета-теги для ключових слів, щоб допомогти перелічити ваші сторінки. Ви все одно захочете відредагувати ключові слова "мета" теги лише кількома ключовими словами, але вам не потрібно витрачати на це занадто багато часу. Див. Бічну панель на цій сторінці для посилання на інструменти ключових слів.
Опис мета сайту | Детальніше
Meta name = "description" використовується Google та іншими пошуковими системами для включення до результатів пошуку опису кожного з ваших веб-сторінок. Ви повинні включити унікальний мета-опис на кожній сторінці HTML. Мета-опис, як правило, не вважається фактором ранжування SEO, але важливий візуально для списків пошуку.
У верхній частині кожної HTML-сторінки ви знайдете meta name = "description". Ця область читається Google і більшістю пошукових систем, і це те, що користувачі бачать під час пошуку. Дуже важливо редагувати цю область за допомогою опису свого сайту, служби або продукту. Ця область може включати ключові слова, але повинна мати сенс, щоб користувачі знали, про що йдеться на вашому веб-сайті, і натискати посилання при пошуку. Якщо це не має сенсу, користувачі зазвичай уникають вашого посилання.
Теги зображення alt
На момент написання статті Google і більшість інших пошукових систем читають теги "alt". Ви хочете змінити або додати ці теги до кожного зображення на веб-сторінках. У Блокноті ви можете зробити "редагувати" "знайти" і знайти "IMG", щоб перевірити всі ці. Нижче наведено зразок зображення з тегом alt:
<img src = "picts / image.gif" alt = "Додати важливі ключові фрази тут">
Не забудьте відредагувати "Додати важливі ключові фрази тут", як у наведеному вище прикладі, за допомогою ключових фраз на своїх сторінках. Для найкращого seo опишіть, про що йде мова, навіть якщо вона не використовує жодні ключові слова.
Примітка: Ви хочете використовувати пропозиції для тегів alt і не використовувати ту ж саму фразу, якщо це можливо. Ви можете отримати нижчий рейтинг для спам-ключових слів.
Свіжий вміст
Пошукові системи надають більше SEO ваги оновленим і актуальним актуальним статтям і змісту веб-сайту. Періодично оновлюйте свій сайт і переписуйте статті зі свіжим відповідним вмістом. Див. "ПОРАДИ: копія сторінки" нижче на цій сторінці.
Порада. Періодично змінюйте заголовки мета HTML-сторінок.
Швидкість веб-сайту
Швидкість завантаження веб-сайту впливає на переліки SEO, тим більше для результатів мобільного пошуку. Це колись було не фактором, але змінювалося протягом останніх років. Скільки фактора невідомо і відрізняється для кожної пошукової системи.
Див. Розділ "Google" нижче більше про SEO і швидкість завантаження сторінки.
Вік домену
Вік веб-сайту або доменне ім'я може відігравати важливу роль у тому, наскільки добре списки веб-сайту. Як ваш сайт вік він може перерахувати вище в пошукових системах. Думки змінюються щодо того, наскільки важливим є вік сайту для SEO, або якщо це насправді навіть є фактором на деяких сайтах. Дивіться Matt Cutts Як Google визначає вік домену, і чи важливий він для ранжування?

Перелік усіх сторінок веб-сайту
Файл menu.js, включений до шаблонів Allwebco, не читається деякими пошуковими системами, тому більшість шаблонів Allwebco містять або сторінку "map map", пов'язану з "index.html", яка посилається на всі інші сторінки, або в деяких моделях шлях до текстового посилання налаштовується, починаючи з "index.html". Краще не видаляти текстові посилання на сторінку мапи сайту на домашній сторінці шаблону.
Варіант №1. Найкраще сполучне рішення. Додайте "sitemap.xml" на свій веб-сайт, надішліть цей файл за допомогою Інструменти Google і Інструменти Bing облікових записів і додати посилання у файл robots.txt. Для отримання інформації про створення мапи сайту, всі сторінки вашого веб-сайту будуть проіндексовані пошуковими системами Sitemaps.org і Freesitemapgenerator.com .
Див. Наступний розділ нижче "Використання sitemap.xml".
Варіант №2. Найкраще сполучне рішення. Додайте видимі посилання на ваш index.html на сторінку мапи сайту або на всі інші сторінки. Див Додати сторінку підтримки посилань. Див. Також "Звичайні посилання на сторінки" нижче.
Варіант №3. Якщо ваш шаблон не містить "site_map.htm". Зробіть копію будь-якої сторінки шаблону, наприклад, скопіюйте сторінку about. Зробити цю сторінку сторінкою мапи сайту. Додати посилання на кожній сторінці вашого сайту на цій сторінці, а потім надішліть цю сторінку Google окремо під час подання домену або додайте одне посилання на ваш index.html на цю сторінку.
Варіант №4. Найкраще сполучне рішення. Перевірте Інструменти для веб-майстрів у Google або Bing для додавання мапи сайту на свій веб-сайт:
Варіант №5. Зв'язуючий розчин. Додайте зображення з посиланнями або посиланнями до всіх зображень на "index.html" або домашній сторінці веб-сайту. Див додавання зображень на сторінку сторінку підтримки для деталей.
Під-сайти для мобільних пристроїв: якщо ваш веб-сайт містить мобільний веб-сайт у папці "мобільний", переконайтеся, що у вас є посилання на домашній сторінці повного або "верхнього рівня", що посилається на домашню сторінку мобільного телефону. Дивіться також мобільних суб-сайтів.
Використання sitemap.xml: інформацію про створення мапи сайту, щоб усі сторінки вашого веб-сайту індексувалися пошуковими системами Sitemaps.org а також Безкоштовні XML-файли Sitemap і Freesitemapgenerator.com . Дивіться також на цьому сайті Подання Вашого сайту пошуковим системам докладніше про мапи сайту.
Після створення sitemap.xml потрібно додати його до своїх інструментів Google і облікових записів інструментів для веб-майстрів Bing або пінг вашого мапи сайту . За бажанням ви можете повідомити пошукові системи, де ваша мапа сайту є файлом "robots.txt". Натисніть тут, щоб дізнатися більше про використання файлів sitemap xml .
Що Allwebco використовує: Ми використовуємо xml-sitemaps.com $ 19,00 розширений генератор Sitemap PHP на нашому сайті протягом багатьох років і не було ніяких проблем будь-якого роду. Ви також можете безкоштовно створювати мапи сайтів для невеликих веб-сайтів на своєму веб-сайті.

Інструменти Google і Google Analytics: Інструменти Google і Bing є важливим додатком для налаштування та додавання до вашого веб-сайту. Подивитися Кроки перевірки сайту Google і кроки налаштування Analytics покроковий посібник для перевірки веб-сайту та налаштування облікового запису Analytics.
Google Mobile Friendly Test: цей інструмент перевіряє, наскільки налаштований мобільний веб-сайт. Проходження цього тесту допоможе вам перерахувати список веб-сайтів на смартфоні та інших мобільних пошуках. Взагалі проходження цього тесту не допоможе настільному або планшетному SEO. Подивитися Передача Google Mobile Friendly Test.
Google Pagespeed Insights: інший інструмент для перевірки веб-сайтів, Статистика Google Pagespeed , перевіряє швидкість вашого веб-сайту і може бути дуже зручним для пошуку конкретних причин, чому ваш сайт не передає мобільний тест. Хоча швидкість є (малим) фактором ранжування, у багатьох випадках зниження швидкості завантаження веб-сайту не матиме глибокого впливу на те, наскільки добре ви класифікуєтеся в пошуках. Мета полягає в тому, щоб мати змогу досягти найвищого рівня користувальницького досвіду в GPI, не порушуючи функціональності вашого сайту.
Щоб довести цей момент і побачити, наскільки мало швидкість сторінки дійсно впливає на ваш рейтинг пошуку (і багато експертів SEO не згодні з цим питанням), спробуйте пошукати в Google деякі ключові слова, пов'язані з вашим бізнесом. У більшості випадків один або декілька найкращих результатів - це якийсь великий веб-сайт, який завантажується як свиня, і якщо ви переглядаєте їх джерело коду, ви побачите тонни рядків коду в головному розділі.
Наявність веб-сайту з швидким завантаженням бажано з ряду причин, але це не єдиний спосіб, або навіть найкращий спосіб отримати високий рейтинг у Google. Мобільний рейтинг не встановлюється за шкалою. Якщо ваш сайт є більш сумісним з мобільним пристроєм або завантажується швидше, ніж ваші конкуренти, він не обов'язково покращить вашу позицію. Якщо швидкість була єдиною мірою, веб-сайти з одним абзацом масового розміру тексту без зображень завжди були б верхнім списком. Єдина вимога полягає в тому, щоб ваш веб-сайт оцінювався як "Мобільний дружній" у тесті Google для мобільних пристроїв. Після цього, зміст сторінки і зворотні посилання необхідні, щоб дати вашому сайту хороший рейтинг.
Результати оцінювання GPI: якщо ви перевіряєте свій сайт, можна побачити низькі оцінки вгорі та високий рейтинг 90/100 або кращий для користувачів. Це вказує на те, що навіть цей перевіряючий розуміє, що веб-сайтам може знадобитися декілька зображень, відео чи динамічних ефектів, щоб продемонструвати певний продукт або послугу, а "зачистка" її не робить її кращою.
Подивитися Використання швидкості сайту в рейтингу веб-пошуку в блозі Центральних веб-майстрів Google
Аналізатор SEO
Іншим інструментом, який часто пропускається, є Bing SEO Аналізатор . Перевірка вашого сайту за допомогою цього додатка може допомогти вам знайти області, які можуть бути зниження вашого SEO рейтингу і пропонує поради, щоб ви могли використовувати кращі практики при оптимізації.

Звичайні посилання на сторінки | Довідка щодо додавання посилань на сторінки
Текстові посилання на домашній сторінці також важливі. Що ви можете зробити, крім того, що ви маєте багато копій на домашній сторінці, також додайте звичайні текстові посилання на ваші сторінки, а також з ключовими словами у назві посилання. Ось приклад:
<a href="about.htm"> Назва посилання з ключовими словами </a>
Додайте вищезгадане посилання до основного тексту вашого index.html або будь-яких інших сторінок. Не надмірно використовуйте свої ключові слова і намагайтеся також використовувати відповідні фрази.
Домашня сторінка
Свого часу Google розмістив найбільшу актуальність на домашній сторінці сайту. Це вже не так. Останні тенденції вказують на те, що Google зараз більше дивиться на веб-сайт в цілому, тому ваша домашня сторінка може не завжди перераховувати у верхній частині пошуку ключових слів, пов'язаних з вашим веб-сайтом. Це вказує на те, що не потрібно наповнювати домашню сторінку текстом і ключовими словами, а ви повинні зосередити свої зусилля на тому, щоб зробити вашу домашню сторінку максимально зручною.


Копіювання тексту сторінки
Якщо ви можете, спробуйте мати багато тексту на щонайменше одній сторінці вашого сайту з довгою статтею про вашу послугу або продукт. Включайте (лише декілька) слів і фраз, які можна часто шукати (не * ключові слова *, Google занадто розумний). Це може бути великою підмогою для вашого рейтингу. Обов'язково пов'яжіть цю сторінку з домашньою сторінкою або з картою сайту з посиланням на текстове посилання або зображення. Якщо цього не зробити, сторінку не знайдено.
Ви можете оптимізувати свій сайт, використовуючи будь-який відгук на цій сторінці, але всі ці методи - це невеликі риби і допомагають лише в рейтингах. Для високого рангу є дві речі, які потрібно багато. Хороші статті, пов'язані з вашим продуктом або послугою і зворотні посилання на ваш сайт (посилання на інші сайти, які посилаються на ваш сайт). І з зворотними посиланнями, це не просто звичайний текстовий посилання, що підвищить ваш рейтинг, щоб отримати реальні вигоди від ваших зворотних посилань вам потрібні посилання, включені як частина статті або, принаймні, абзац на сайті linkers, який відноситься до вашого бізнесу .
На момент написання цієї сторінки копію сторінки і статті, мабуть, найкращий SEO ви можете зробити. Напишіть кілька корисних статей, пов'язаних з вашим бізнесом, і вкажіть посилання на нові сторінки на карті сайту та / або на домашній сторінці. Намагайтеся не надмірно використовувати свої ключові слова, щоб Google міг переглядати ваші статті як корисну інформацію.
Подумайте про те, що шукають пошукові системи: єдина мета, яку має Google (окрім управління всесвітом), полягає в наданні відповідного вмісту користувачам, які здійснюють пошук на їхньому сайті, щоб вони постійно поверталися.
ПОРАДИ: <H1> або теги заголовків | Детальніше
Багато он-лайн-статей вказують на те, що теги "заголовків" можуть покращити рейтинг веб-сторінки в Google. теги можна додати до будь-якого шаблону Allwebco. Додайте з обережністю, використовуйте лише один тег заголовка на сторінці, інакше він може розглядатися як спам від Google. Ви можете використовувати тег близько 5 разів на сторінку.
Підзаголовки та теги можна використовувати кілька разів на кожній веб-сторінці.
Приклади коду:
<h1 style = "margin: 0px;" class = "title"> Це заголовок </h1>
<h2 style = "margin: 0px;" class = "subtitle"> Це підзаголовок </h2>
Рендери як:

Вищезазначені теги H1 і H2 є css (кольоровими, з великим розміром шрифту), тому що ми включили класи ".title" і ".smalltitle" у наш глобальний файл .css. Див. Наступне.

Попередження: Не замінюйте теги першим тегом у заголовку веб-сторінки. Заголовок - це мета-тег для SEO. Див. "Теги заголовків" вище.
ПОРАДИ: Використання різних назв | Допомога для редагування тегів заголовків
Щоб отримати кращі результати, спробуйте мати різні назви на кожній сторінці. Використовуйте пару ключових слів для кожного заголовка, але не дозволяйте їм надто довго. Майте на увазі, що заголовок також те, що люди будуть бачити першим під час пошуку, і він повинен мати сенс для користувачів, щоб натиснути на ваше посилання.
ПОРАДИ: змінюйте назви та вміст Допомога для редагування тегів заголовків
Якщо можна, змініть копію сторінки щонайменше раз на місяць, а також змініть теги заголовків. Google і деякі інші пошукові системи надають веб-сайту кращий рейтинг, якщо він сприймається як поточна інформація.
ПОРАДИ: Помилки сторінок
Хоча пошукові системи насправді не перевіряють веб-сайт на наявність помилок, помилки можуть уповільнити швидкість завантаження веб-сайту і вплинути на ваш рейтинг SE. Ви повинні перевірити свої сторінки на наявність помилок після будь-яких серйозних оновлень. Див Пошук і виправлення помилок веб-сторінок сторінку підтримки для отримання інформації про помилки веб-сторінки.
ПОРАДИ: Місцеві пошуки
Додайте місцеві міста до копії вашої сторінки, назви та "alt" тегів, тому конкуренція для вашого бізнесу менше. Пам'ятайте, що люди можуть шукати ваш продукт за містом або містом. Це дозволить скоротити конкуренцію до вашої області, лише якщо ви додасте кожне місцеве місто, округу, місто та штат або копію вашої сторінки, назви або ваші "alt" теги. Це може бути дуже ефективним. Можливо, вам захочеться вийти з карти і знайти кожне місто у вашому регіоні. Можливо, навіть створити сторінку, яка лише перераховує міста, які ви обслуговуєте, і назвіть її на сторінці "Область обслуговування". Обов'язково пов'яжіть цю сторінку з домашньою сторінкою з текстовим посиланням або картою сайту, як описано вище. Якщо цього не зробити, сторінку не знайдено.
За бажанням, якщо ви не бачите, щоб ваше фізичне місцезнаходження та номер телефону були вказані в режимі он-лайн, ви можете налаштувати бізнес-обліковий запис Google Plus і перерахувати свій бізнес у пошуках карт Google. Подивитися: Google Business .


ПОРАДИ: Створення посилань
Взаємне проти одного способу побудови посилання: Будівництво посилань є критичним методом для досягнення перших 10 рейтингів на основних пошукових системах. Робота пошукових систем полягає в наданні шукачам найбільш релевантної інформації для використовуваного терміну пошуку. Щоб ефективно надавати релевантні результати, пошукова система використовує фактори "на сторінці" і "поза сторінки". Важливо мати добре збалансовану поточну кампанію зі створення ланок. Проте, акцент слід робити на односторонні посилання на ваш сайт. Основні пошукові системи знищують взаємні посилання і майже скасовують їх. Один чудовий спосіб швидко придбати одну з них - це використання платних прес-релізів. Див PR Веб-прес-реліз newswire веб-сайт для отримання додаткової інформації.
Page Rank
PageRank є алгоритмом аналізу зворотного зв'язку, який використовується Google , і можливо Bing та інші пошукові системи, щоб надати більше значення веб-сайту в результатах пошуку за ключовими словами. Чим більше посилань, які ведуть на ваш сайт, тим вище рейтинг сторінки. Дізнайтеся більше про сторінку Page Rank у Вікіпедії.


ПОРАДИ: Розповсюдження прес-релізу
Використання послуги по поширенню прес-релізів є відмінним способом поширення новин про свій бізнес. Прес-реліз не тільки для великих компаній, але й для будь-якого типу або розміру веб-сайту або бізнесу. Натисніть тут для деяких порад щодо наступного правильного формату для написання прес-релізу. Якщо у вас є час для написання прес-релізу, це дуже економічно ефективний спосіб створення посилань і поліпшення видимості вашого сайту. Переконайтеся, що у вас є щось, чого варто написати, щоб зберегти свій авторитет. Ви можете шукати Новини Google для прес-релізів, пов'язаних з вашим продуктом або послугою, щоб побачити, що може бути новинним.

Перевіряти 24-7 Прес-реліз поради, новини, послуги подання та іншу корисну інформацію, якщо ви зацікавлені в розповсюдженні прес-релізу.

ПОРАДИ: Не забувайте Yahoo! і MSN Bing Search:
Хоча Google має левову частку пошуків, Yahoo! , Пошук у Bing MSN , AOL і Запитайте все ще отримують мільйони пошуків щодня. Переконайтеся, що перевіряйте списки сайтів у цих пошукових системах і перевіряйте оптимізацію інформації для кожного з них. Див. Бічну панель на цій сторінці для оптимізації посилань.
Професійний сервіс:
Є багато послуг з оптимізації, які допоможуть вам досягти більш високого рейтингу пошукових систем. Див Рік три, ТОВ для професійної пошукової оптимізації, або ви можете спробувати пошуки в Google для "послуг оптимізації веб-сайтів".


Частка пошуку пошукової системи
Нижче наведені щорічні кругові діаграми, які показують найбільш популярні пошукові системи. Рейтинг прийшов Nielsen NetRatings , ComScore, Inc. , Hitwise і Netmarketshare.com веб-сайтів.Пов'язані теми:
Подання сайту пошуковим системам
Редагування назви та мета-тегів
Пов'язані веб-сайти:
Y3 Маркетинг
Аналізатор тегів META
Bing SEO Аналізатор
Google Webmaster