Оптимізація WordPress сайту для мобільних пристроїв

  1. Переваги оптимізації WordPress сайту для мобільних пристроїв

Починаючи з 21 квітня 2015 року, пошукова система Google буде оновлювати свій алгоритм пошуку, в рамках якого, пріоритетність у видачі при пошуковому запиті, буде віддаватися сайту у якого присутній адаптивний дизайн.

Основною перевагою оптимізації сайту для мобільних пристроїв, є створення адаптивного веб-дизайну сторінки, що в свою чергу дозволить підняти \ утримати показники в пошуковій системі, а також зробити використання сайту відвідувачем на мобільному пристрої на порядок зручніше, ніж підвищить кількість відвідувачів і проведений час на сайті.

Що ж таке адаптивний веб-дизайн?
Адаптивним веб-дизайном позначають підхід, який передбачає, що дизайн і розробка повинні адаптуватися до поведінки користувача в залежності від пристрою (мобільний, планшет, ноутбук, ПК) і його розміру дисплея, платформи і орієнтації.

Коли користувач перемикається зі свого ноутбука на інший пристрій, сайт повинен автоматично перемикатися для розміщення контенту сторінки на дозвіл пристрою, перерозмістити елементи на сторінці для легкого читання і навігації, змінивши розмір зображень, тексту, відео. Іншими словами, сайт повинен використовувати технологію, яка дозволить автоматично реагувати на переваги користувача.

При наданні послуги з оптимізації WordPress сайту для мобільних пристроїв, ми гарантуємо, що елементи навігації веб-сайту, зображення, текст, відео-плеєри та інші елементи сторінки будуть коректно відображені на широкому спектрі пристроїв, а також сайт пройде перевірку пошукової системи на зручності перегляду на мобільних пристроях, з показником зручності не менше 80 балів зі 100. Що не менш важливо, за наявності адаптивної версії сайту, пошукові системи підвищують позиції сайту в найкоротші терміни після адаптації.

У зв'язку з чим, пропонуємо Вам, створити адаптивну версію Вашого сайту на WordPress (який спочатку не адаптований), мобільна версія сайту буде проста в управлінні і функціонувати синхронно з CMS без створення нових сторінок або їх дублювання, без використання мобільних версій сайту на додаткових доменах - сайти мають одну адресу.

Переваги оптимізації WordPress сайту для мобільних пристроїв

Немає сумнівів, що оптимізація сайту для різних пристроїв, дуже важливо на сьогоднішній день, з точки зору веб-дизайн і адаптувати сайт для мобільних пристроїв зараз є першочерговим завданням.

Використання мобільних пристроїв в мережі інтернет, постійно зростає, так само як і важливість адаптивності сайту для мобільних пристроїв. Смартфони і планшети змінили підхід до створення веб-дизайну сторінок і призначеного для користувача досвіду використання. До поширення мобільних пристроїв, веб-дизайнери мали тільки один первинний виклик, це ідентичне відображення сайту на різних розширеннях персонального комп'ютера. Однак, використання сайту з мобільних пристроїв не зручно без наявності адаптивної версії сайту.

1. Адаптивні сайти використовують нові технології веб-дизайну, які вільно переміщають вміст сторінки у всіх дозволах екрану і на всіх мобільних пристроях. Що дозволяє створити зручні і звичні для користувача умови використання Вашого сайту, адже зміна розміру або зміни масштабу зображення не є необхідним для тих, хто відвідує ваш сайт на будь-якому пристрої.
2. Оптимізація сайту під мобільні пристрої, рекомендується Google, адже пошукова система, піклується про якісну і відповідної юзабіліті видачі пошукового запиту. Адаптивність сайту, стає пошуковим стандартом, при взаємодії системи з сайтом, щоб прирости в позиціях видачі або залишатися на своїх позиціях серед конкурентів, обов'язково потрібно оптимізувати сайту для мобільних пристроїв. Адаптивні веб-сайти мають одну адресу, незалежно від пристрою, що робить пошук легше для Google, аналізувати зміст, індексувати.
3. SEO переваги адаптивних веб-сайтів, пошукові системи краще реагують на сайти, які додатково оптимізовані під мобільні пристрої, адже їм віддається перевага при видачі, оптимізація сайту підвищує рівень сайту при пошуковому запиті.
4. Вартість створення окремого сайту під мобільні пристрої, є дорого і не ефективною, адже сайт буде дублюватися на іншому адресу в пошуку і знижувати загальну вагу унікальності контексту, крім цього варто відзначити високу вартість при розробці мобільного сайту. Додатковою незручністю є складність управління сайтом, адже на розміщення одного матеріалу користувач повинен внести зміни в 2-е різні версії сайту і витратити в 2-а рази більше часу.
5. Сайт виглядає привабливо на будь-якому пристрої - незалежно від того, яку платформу використовує відвідувач, а також який розмір екрану або формат перегляду у нього.

Пропонуємо Вам скористатися пропозицією нашої Київської веб студії по оптимізації WordPress сайту для мобільних пристроїв за акційною ціною 1 500 грн., Термін оптимізації 4 дня.

Веб студія Reaktiv розташована в Солом'янському районі м.Києва, за адресою: вул. Урицького, 45. Наш телефон: (044) 33-88-517

Що ж таке адаптивний веб-дизайн?