Оптимізації транспортної логістики | GPS моніторинг: купити систему контролю автотранспорту MapOn в Україні

  1. Основні завдання
  2. сучасні рішення

Транспортна логістика - наука, що застосовується на практиці у вигляді планування пересування різних вантажів за допомогою найбільш оптимальних для конкретних маршрутів видів транспорту. Основним критерієм оптимального маршруту, розробленого на основі транспортної логістики, є те, наскільки за рахунок проведеного планування знизилися витрати коштів і часу, необхідних для доставки товару з урахуванням гарантії його збереження.

Основні завдання

В рамках оптимізації доставки товарів базовим завданням є узгодженість застосовуваних для перевезення дій, що дозволяє максимально ефективно оптимізувати всі витрати часу, потрібного на вантажно-розвантажувальні роботи з урахуванням можливості мультимодальних і комбінованих перевезень. У повному обсязі весь процес вимагає врахування таких факторів, як:

  • детальний аналіз ринкової кон'юнктури, оптимізація тарифних ставок;
  • розробка найбільш ефективної технології транспортування товарів;
  • підбір самого оптимального виду задіяних транспортних засобів;
  • ефективне використання вже існуючих, оптимізованих транспортних ланцюгів або коридорів;
  • узгодження процесу транспортування вантажів із складським та виробничим і його рухом, а також створення єдиного процесу зберігання і транспортування вантажів.

Крім цього, сучасні методики транспортної логістики охоплюють оптимізацію завантаження задіяних транспортних засобів, підготовку необхідних супровідних документів, експедирування вантажів і здійснення всіх вантажно-розвантажувальних робіт. В наші дні для оптимізації процесу і контролю за ефективністю дій співробітників активно застосовуються GPS / GPRS система стеження.

сучасні рішення

Використання GPS / GPRS систем дозволяє більш ефективно управляти транспортною інфраструктурою, задіяної в транспортуванні товарів. В першу чергу це стосується такого важливого моменту, як контроль палива. Також за допомогою систем GPS / GPRS вдається значно поліпшити графік перевезень, економлячи тим самим гроші і час.

Комплексне використання транспортно-логістичних прийомів і методик за умови ефективного планування процесу перевезення вантажів дозволяє знизити загальну вартість транспортування товару на 25% -35%. Крім цього, за рахунок застосування новітніх технологій - таких, як GPS / GPRS системи - стає можливим моментально отримувати найбільш достовірну інформацію щодо поточного місця розташування вантажу і його стану.

Оцініть статтю