Опубліковані результати Рейтингу популярності бренду SEO-компанією 2011

Дата публікації: 24 листопада 2011

Дата публікації:

«Ашманов і партнери» повернули собі 1 місце, Demis Group наступає на п'яти трійці лідерів рейтингу популярності

З 2007 року SEOnews проводить рейтинги SEO-компаній. Рейтинги допомагають замовникам SEO-послуг орієнтуватися у виборі підрядника, спираючись на думку професіоналів ринку.
Щорічно в рамках «Рейтингу популярності» представники компаній і незалежні експерти проводять аналіз популярності SEO-компаній.

Популярність на ринку, якого всі люди знають ім'я і хороші рекомендації клієнтів викликають довіру у замовників, і є для компаній ще однією конкурентною перевагою. конверсія клієнтів з рейтингів в середньому дорівнює від 3 до 6%. Серед компаній-учасників Рейтингів SEOnews є ті, які отримують до 30% своїх замовлень завдяки знаходженню в рейтингу.

У « Рейтингу популярності 2011 року »Взяли участь 55 компаній з 15 міст Росії. І десять незалежних зовнішніх експертів.

Дізнатися більше про методологію «Рейтингу популярності бренду» можна у відповідній рубриці в розділі «Національні рейтинги SEO-ринку».

Після обробки даних і підрахунку голосів були отримані наступні результати:

Рейтинг популярності бренду SEO-компаній Рунета 2011

Топ-20 лідерів

 1. Ашманов і партнери
 2. корпорація РБС
 3. Ingate
 4. Demis Group
 5. Kokoc
 6. Текарт
 7. Ad | Labs
 8. Optimism
 9. Матік
 10. Трілан
 11. VIPRO
 12. TRINET
 13. i-Media
 14. Biplane
 15. UnMedia
 16. SEO Dream
 17. MegaSeo
 18. Miralab
 19. ПерфектСЕО
 20. VIPSEO

ТОП-5

 1. «Ашманов і партнери» - повернули собі місце лідерів ринку за рахунок величезної популярності бренду.
 2. Корпорація РБС (BDBD) - не змогла утримати першу позицію в Рейтингу популярності бренду, яку компанія зайняла в минулому році. Однак поступається вона компанії «Ашманов і партнери» тільки на думку експертів. Колеги по бізнесу - SEO-компанії, які беруть участь в рейтингу, - оцінили популярність BDBD дуже високо.
 3. Ingate - третій рік поспіль утримує третю сходинку рейтингу. В цьому році компанія значно скоротила за балами відрив від лідерів у порівнянні з рейтингами 2009 та 2010 років. За 2011 рік компанія істотно збільшила PR- та маркетингову активність.
  Ingate швидко реагує на зміни і тренди ринку, активно розвиваючи нові напрямки діяльності, зокрема, SMM.
 4. Demis Group - піднялася на одну сходинку - з 5 на 4 місце. Злетівши з 11 строчки на 5 в 2010 році, компанія продовжує рухатися вперед.
 5. Кокос - піднялася на три позиції в порівнянні з минулим роком і замикає п'ятірку лідерів. Компанія показує відмінні результати в цьому році, зайнявши в усіх рейтингах SEOnews Лідируючі позиції.

Пропонуємо ознайомитися з повною версією Рейтингу популярності бренду SEO-компанією 2011 .

У 2011 році спостерігається зростання і пожвавлення ринку. Це підтверджує великий інтерес до ринку на всіх рівнях, кількість конференцій і профільних заходів.

Компанії, які швидко адаптувалися до змін і новим трендам розвитку галузі, істотно поліпшили і \ або зміцнили свої позиції.

У цьому році спостерігається більша активність регіональних SEO-компаній. Зростання ринку SEM вже зараз багато в чому обумовлюється розвитком галузі в регіонах, і така тенденція, на наш погляд, продовжиться.

Отримати уявлення про те, наскільки пов'язані між собою популярність і якісні показники роботи компанії, можна, порівнявши дані Рейтингу популярності бренду 2011 року з результатами клієнтського рейтингу « SEO очима клієнтів 2011 ».

Генеральний спонсор Рейтингів SEOnews: MainLink , WebEffector.

Спонсор Рейтингу: корпорація РБС , SEONE .

Інформаційні партнери проекту «Національні рейтинги SEO-ринку»: РОЦИТ , Блог Димка , Oborot, Руформатор , Searchengines , SEMoline , Seo-Study , UMI-CMS , SeoPro .