Основи SEO оптимізації, найважливіші моменти

  1. Що таке SEO?
  2. Чому Вам потрібна SEO оптимізація?
  3. Що шукають пошукові системи?
  4. Подивіться ще статті:

Для кожного хто створює свій власний сайт або інтернет магазин постає питання про його просуванні, в даній статті ми розглянемо ключові моменти просування сайту в пошукових системах. Якщо ви хочете швидко просунути свій сайт в пошукових системах, є чудова компанія, яка допоможе вам потрапити на передові місця у видачі пошукових систем.

Що таке SEO?

SEO - узагальнююче поняття для багатьох методів, які Ви можете використовувати, щоб гарантувати видимість Вашого веб-сайту і його змісту на сторінках результатів пошукової системи (SERPs).

Методи варіюються від технічних методів, яких Ви можете досягти негласно на Вашому веб-сайті (ми називаємо це як 'SEO на сторінці') до всіх сприяючим підходам 'поза сторінки', які Ви можете використовувати, щоб підвищити видимість Вашого сайту (маркетинг в соціальних мережах).

З метою цієї статті, коли ми говоримо про видимість, ми маємо на увазі, як високо SERP Ваш веб-сайт з'являється для певних критеріїв пошуку в 'основних' результатах. Основні результати відносяться до тих, які з'являються звичайному пошуку, а не в рекламних блоках.

Чому Вам потрібна SEO оптимізація?

Гарна оптимізація і юзабіліт сайту дасть зрозуміти пошуковим системам що Ваш сайт варто відвідати користувачам і видасть його пошуку. Юзабіліті сайту дуже важливий момент в просуванні, юзабіліті це зручне і зрозуміле користування вашим сайтом, якщо відвідувачам сподобається користуватися вашим сайтом і він отримав потрібну інформацію то, швидше за все він повернеться на нього ще раз. На даний момент пошукові системи все більше віддають перевагу у видачі сайтам з хорошим юзабіліті.

Що шукають пошукові системи?

1) Доречність

Пошукові системи намагаються надати самі відповідні результати питання шукача, чи є це простим відповіддю на питання, "якого віку Райан Гослінг?" (Відповіді якого Yandex, ймовірно, забезпечить без Вас має необхідність залишити SERP) до більш складних питань такий як, "який ресторан Макдоналдс знаходиться поблизу? »

»

Це результати їх власних внутрішніх алгоритми, є фактори які будуть впливати на ці результати, і вони все базуються навколо доречності ..., Наприклад: місце розташування шукача, їх історія пошуку, час дня / рік, і т.д.

2) Якість контенту

Ви регулярно публікуєте корисні статті, відео або інші типи ЗМІ, які популярні і добре написані? Ви пишете для реальних людей, а не самої пошукової системи? Останнє дослідження від Searchmetrics вказує, що Google показує більш змістовні сторінки, які розуміє намір відвідувача в цілому, замість того, щоб використовувати ключові слова на основі популярних пошукових запитів, щоб створити зміст.

3) Юзабіліті

Ключова вигода в SEO це правильна побудова категорій і розташування зрозумілого контенту. Вам потрібно дати більш доступнішим розділи і схожі матеріали даної статті, вказуйте додаткову потрібну інформацію на сторінці, щоб користувач міг перейти на цікаву для сторінку і тим самим продовжив час на сайті, для Вас це буде хорошим показником юзабіліті.

4) Швидкість завантаження сайту

Як швидко Ваш сайт завантажується для користувача все більше і більше він ставати диференціатором для пошукових сістем.Google і інші пошукові системи вже почали маркувати результати, які прийняті на Accelerated Mobile Page (AMP), таким чином, це може можливо бути 'mobilegeddon'.

5) Сумісність пристроїв

Ваш веб-сайт і його зміст однаково оптимізовані для будь-якого даного розміру екрану або пристрою? Візьміть до уваги, Google заявив, що чуйний дизайн - це кращий метод мобільного оптимізації.

6) Внутрішня оптимізація

Ми говорили про вигоду забезпечення Вашого сайту, має чітку і просту у використанні навігацію, але є також практика, яку редактори і письменники можуть виконати, публікуючи статті, це може привести до більш високим трастовим сигналам для Google: внутрішнє посилання.

У внутрішніх посилань є багато переваг:

Це надає Вашої аудиторії з варіантами додаткових матеріалів для читання. Поки вони є релевантними, і Ви використовуєте чіткий якірний текст (активуються після клацання підкреслені слова в будь-якому дають зв'язок).
Це допомагає поліпшити Ваш рейтинг для певних ключових слів. Якщо ми хочемо, щоб ця стаття оцінила для терміна 'SEO основ', тоді ми можемо почати зв'язуватися з ним від інших постів, використовуючи зміни подібного якірного тексту. Це говорить Google, що це відноситься до людей, які шукають 'основи SEO'. Деякі експерти рекомендують змінити Ваш якірний текст, який вказує на ту ж саму сторінку, як Google може бачити багаторазове ідентичне використання в якості 'підозрілого'.

7) Довіра

Веб-сайти яким довіряють його користувачі і відвідують на постійній основі, також дуже цінно, пошукові системи віддають перевагу дорослим сайтам з гарною історією. Чим більше з них, які Ви маєте, і більш високу якісний зміст, яке Ви пишете, тим більше ймовірно Ваш сайт видасть на хороші позиції в пошуку.

Однак, як вищезгадане дослідження Searchmetrics передбачає, кореляції в річному обчисленні між backlinks і рейтингами зменшуються, тому можливо, з часом 'зв'язок', може не бути так важливо для SEO, як ми колись думали.

8) Мета опис і заголовки

Наявність meta опису не обов'язково поліпшить Ваш рейтинг щодо SERP, але це все одно Ви повинні виразно використовувати, перш ніж опублікувати статтю, оскільки це може допомогти збільшити Ваші шанси що користувач прочитав опис сторінки перейде на неї.

meta опис - короткий абзац тексту, який з'являється під URL Вашої сторінки в результатах пошуку, це - також важливо і повинні написати привертає уваги текст.

Тут це знаходиться в WordPress:

Напишіть коротко (під 156 знаків), чітко і упевніться, що це відноситься до Вашого заголовку і змісту самої статті.

Теги заголовка використовуються, щоб сказати пошукові системи і відвідувачів, про що Ваш сайт самим коротким і точним можливим способом. Ключові слова в Вашому тезі заголовка виявляються підкреслений в результатах пошукової системи (якщо питання використовує ті ключові слова), а також у Вашому рахунку браузера і розділяючи Ваш сайт зовні.

Ви можете написати свій власний тег заголовка в <head> області HTML Вашого сайту:

<Head>
<Title> Назва Як приклад

Ви повинні використовувати кілька точних ключових слів, що описують сторінку, а також Ваш власний фірмовий знак. Тільки використовуйте відповідні ключові слова, найважливіша річ полягає в тому, щоб Ви написали заголовок не тільки для пошукових систем, а ще простою мовою для людей.

9) Схема розмітки

За допомогою розміток ви можете перетворити Вашу видачу в пошуку, додавши схему в Ваш HTML код, ви можете вивести рейтинг статті, призначені для користувача рейтинги, зображення і різна інша інформація.

Схема - також кращий метод підвищення відвідування в більшості пошукових систем включаючи Google.

1 0) Теги зображень

Багато людей забувають включати теги для зображень, коли вони завантажують зображення в свою статтю, ви напевне не повинні пропускати даний момент, пошукові системи бачать Вашу картинку, але щоб дати зрозуміти про що дане зображення необхідно написати тег.

Описуючи Ваше зображення в тексті високого звуку максимально точно це збільшить можливості Ваших зображень, що з'являються в пошуку Google Image.

Описуючи Ваше зображення в тексті високого звуку максимально точно це збільшить можливості Ваших зображень, що з'являються в пошуку Google Image

Це також поліпшить доступність вашого сайту для людей, що використовують пошук по картинкам.

11) Доменні імена

Ви повинні використовувати піддиректорію кореневими доменами (ruboost.ru/category) замість субдоменів (ruboost.ru.category.ru), оскільки це краще для Вашої повної архітектури сайту.

Ви повинні також уникнути дефісів (ru-boost.ru) і альтернативні доменні імена Верхнього рівня (.biz .name .info), оскільки їх вважають спамом.

Маючи 'ключове слово' доменне ім'я може привести до більш близького пошуку з Google. Згідно Moz, у Google є "пріоритетні місця з багатими ключовим словом. Наявність ключового слова у Вашій області може бути вигідним, але це може також привести до більш близького дослідженню і можливого негативного ефекту рейтингу від пошукових систем - так що використовуйте це акуратно ".

Також Ви повинні упевнитися, що, якщо Ви керуєте місцем без www. префікса, хтось, хто друкує в www.example.com, буде все ще перенаправлений на Ваш сайт. Якщо цього не відбувається, Google може припустити, що це два різних сайту, і Ваша видимість в пошуку може встати під загрозу.

12) Заголовки і постійні посилання

Заголовки для Ваших статей повинні перебувати під 55 знаками, щоб гарантувати їх повну видимість в SERPs. Переконайтеся, що вони миттєві, привабливі і максимально інформативні.

Постійне посилання (або URL), який Ви можете зазвичай змінювати в своєму CMS навіть після того, як це було встановлено автоматично, повинна не обов'язково відповідати заголовку точно. Google заявив, що Ви можете використовувати три - чотири ключових слова, що Ви повинні помістити найважливіші ключові слова спочатку.

13) Коментарі

Не вимикайте свою систему коментарів. Наявність процвітаючого суспільства постійних коментаторів, які беруть участь в діалозі під Вашими постами, показує, що відвідувачі піклуються достатньо про Ваш зміст, щоб або зробити їх власні важливі моменти або похвалити його або навпаки поставити негативний відгук.

Просто будьте супервнімательни в відфільтровування коментарів спаму і негайно видалення його. Також варто додати, що тег nofollow повинен бути в розділі коментарів, таким чином, Google ігнорує будь-які зовнішні посилання на інші сайти, які можуть з'явитися.

14) Місцева SEO

Все більше і більше Google видає результати пошуку користувачам на основі їх розташування. Це особливо важливо для компаній там де реальне розташування компанії, щоб привернути увагу шукача, тобто йдучи по вулиці, користувачі шукають де поїсти або купити той чи інший товар, поруч з Вашим офісом, то пошуковик видасть Ваш сайт.

Можливо розглянуті всі моменти SEO оптимізації, але я виділив лише ключові, які повинен робити кожен.

Подивіться ще статті:


Вам слово про статтю "Основи SEO оптимізації, найважливіші моменти", запропонуй свій варіант в коментарях! Дякуємо!

Що таке SEO?
Чому Вам потрібна SEO оптимізація?
Що шукають пошукові системи?
Що таке SEO?
Чому Вам потрібна SEO оптимізація?
Що шукають пошукові системи?
Відповіді якого Yandex, ймовірно, забезпечить без Вас має необхідність залишити SERP) до більш складних питань такий як, "який ресторан Макдоналдс знаходиться поблизу?
Ви пишете для реальних людей, а не самої пошукової системи?