Основні принципи пошукової оптимізації

  1. Внутрішня оптимізація сайту
  2. Нарощування маси
  3. Емуляція поведінковий факторів
  4. соціальний маркетинг
  5. Замовити рішення в Тріасервіс

Багато SEO фахівці розповідають про всяких чарівних способах «виведення сайту в ТОП-3 за два тижні». Будь вдумливий керівник давно знає принцип безкоштовного сиру і розуміє, що якісна робота завжди коштує дорого. Головний принцип пошукової оптимізації простий - будь уникальніша, швидше і авторитетних конкурентів. В руках умілого професіонала SEO інструменти можуть стати причиною зростання відвідуваності і конверсії, а робота самоучки може закінчиться баном сайту і катастрофою для Вашої кампанії.

Внутрішня оптимізація сайту

Структура ресурсу - один з найважливіших елементів розкрутки. Якщо теги сторінок не приведені у відповідність з популярними запитами, а довідкова карта розроблена неграмотно - ні покупка посилань, ні збільшене поведінка не допоможуть сайту виявитися на вершині. Внутрішня оптимізація - це копітка робота з аналізу та доопрацювання матеріалів до необхідної межі - між зручністю читання користувача і насиченістю важливими ключовими фразами. Про якість текстів можна додатково прочитати в цієї статті.

Нарощування маси

Рейтинг цитування та авторитетності ресурсу - це кількість посилань, залишених користувачами на зовнішніх джерелах Рейтинг цитування та авторитетності ресурсу - це кількість посилань, залишених користувачами на зовнішніх джерелах. За ідеєю, органічна посилання - це рекомендація для пошукової системи, знак того, що сторінка, на яку посилаються - якісна і заслуговує довіри. Природно, такий підхід до ранжирування авторитету сайтів породив величезний ринок торговців посиланнями і величезна кількість ресурсів, метою яких є лише збільшення посилальної маси за гроші, її штучне нарощування. Пошукові машини Google і Яндекс борються з подібними лінкоброкерамі, виключаючи їх з результатів видачі, і знижуючи важливість їх посилань до нуля. У 2013 році має сенс покупка лише якісних, постійних посилань з авторитетних ресурсів (великий вік імені домена, високий PR, наявність у великих каталогах і величезна відвідуваність). Такі посилання коштують дорого, проте, вони приносять додаткову відвідуваність і практично гарантують високий рейтинг Вашого сайту.

Емуляція поведінковий факторів

Найважливіший тренд нового року - пошук починає орієнтуватися на людей. Багато фахівців з оптимізації вже давно з успіхом застосовують емуляцію поведінкових факторів. Наприклад, якщо користувач вводить запит «Найсмачніша кава в місті» і знаходить сторінку «Кав'ярні 1», переходить на нього, дивиться кілька сторінок в перебігу 3-10 хвилин, а потім переходить додає сторінку в обране - це хороший знак для пошукової машини про тому, що «Кав'ярня 1» дійсно хороша. Розглянемо ще один приклад. По тому ж запиту є позиція «Кав'ярні 2», з якої користувачі тікають через 15 секунд і більше ніколи не повертаються. Це - величезний мінус, який доводить, що «Кав'ярня 2» зів'яне і нецікава. Уміло оперуючи цими знаннями, грамотний SEO-фахівець може швидко і без колосальних вкладень підняти ресурс в TOP10 або навіть TOP3.

соціальний маркетинг

Окрема тема - оптимізація сайту під потреби соціальних мереж (так зване SEO 2.0). Основна ідея цих заходів - написання і вкидання в соц.сети інформації, яка спонукає до обговорення і, як наслідок, зростання відвідуваності. Також до соціального маркетингу можна віднести призначені для користувача лайки (Google+, Facebook). Кліки ваших відвідувачів по кнопках цих мереж можуть і підвищать Ваші позиції у видачі.

Замовити рішення в Тріасервіс

Якщо Вам сподобався наш підхід до розробки web-рішень, перейдіть сторінку контактів для зв'язку з менеджером по Skype, електронною поштою або телефоном.

Прайс-лист на створення сайтів
Прайс-лист на пошукову оптимізацію (SEO)
Прайс-лист по наповненню інформацією
Прайс-лист на рекламу в Інтернеті