Особливості оптимізації Інтернет магазину

 1. вступ Під поняттям SEO або оптимізація сайту інтернет магазину розуміємо просування сторінок сайту...
 2. Недоліки SEO оптимізації
 3. Висновки про особливості оптимізації Інтернет магазину
 4. Інші статті розділів: Оптимізація і розкрутка Інтернет магазину
 5. Схожі пости

вступ

Під поняттям SEO або оптимізація сайту інтернет магазину розуміємо просування сторінок сайту на топові (перші) позиції в пошукових ведучих пошукових систем, для збільшення продажів і створення груп потенційних покупців.

Переваги SEO оптимізації

Наведу кілька аргументів переваги SEO оптимізації в порівнянні з контекстної (Яндекс.Директ) і банерної рекламою.

 • Безсумнівно, SEO оптимізація обходиться дешевше контекстної та іншої реклами;
 • Сторінках, які перебувають в топах пошукової видачі довіряють більше, ніж «що заважає» рекламі на сторінках сайту;
 • Якщо ви користуєтеся послугами компанії, що займається SEO оптимізації, то ви не платите за кліки по ваших сторінок, які просувала компанія.

Безсумнівно, SEO оптимізація обходиться дешевше контекстної та іншої реклами;  Сторінках, які перебувають в топах пошукової видачі довіряють більше, ніж «що заважає» рекламі на сторінках сайту;  Якщо ви користуєтеся послугами компанії, що займається SEO оптимізації, то ви не платите за кліки по ваших сторінок, які просувала компанія

Недоліки SEO оптимізації

 • Головний недолік оптимізації в порівнянні з контекстної і банерної рекламою, це термін отримання результатів. На висновок, сторінок нового сайту наверх пошукової видачі, знадобитися близько півроку і це оптимістичний варіант;
 • Немає гарантій. Ніхто не дає гарантований топ 10 по планованому запитом;
 • Просунувши сторінку в топ, ви не зможете змінити ключові фрази або доповнити нові товари. Їх зміна і доповнення призведе до випадання з топа, і починати потрібно з початку.

Чому ніхто не гарантує успіх

Зупинюся на хиткість SEO просування .

Перш за все, це висока конкуренція. Припустимо, ви підібрали ключову фразу середньої конкуренції і почали просування по ній. Ви проаналізували, що конкурентів у вас не багато, подивилися їх сайти, зрозуміли, що поліпшивши свою сторінку по цій фразі, ви можете «більше» сподобатися пошукачам і вийти в топ. За час просування, конкуренти теж вирішили зайнятися причісуванням сайту і знову-таки з'явилися нові гравці, час то багато. І ви знову «в прольоті». Добре, якщо ви самі оптимізуєте свій магазин. А якщо компанія. Це знову гроші. Знову витрати.

До конкурентам, додамо «капризи» пошукових систем. За останні роки, алгоритми пошукових систем змінювалися кілька разів. А що це означає. Що «на переправі поміняли коней» і потрібно починати все спочатку. Наприклад, просували ви свій магазин посиланнями. А тут, опа, Яндекс вирішив, що посилання це погано і все ваш витрати на покупку посилань «Яндексу під хвіст».

Всі ці особливості оптимізації Інтернет магазину змушують подумати, а навіщо мені це потрібно. Не знаю, вирішувати вам. Моя думка така.

 • Наймати SEO компанії потрібно, якщо ви мали десять тисяч позицій товарів.
 • Середні магазини оптимізувати краще самостійно або найняти одного розумного сеошника для розкрутки магазину з нуля .
 • Спочатку потрібно обов'язково оптимізувати опису та тексти магазину (картки товарів).
 • Всі описи товарів потрібно оптимізувати, як статейний матеріал, грунтуючись на основні правила оптимізації текстів.
 • Обов'язково в Інтернет магазині потрібно зробити розділ зі статтями з тематики продається товару. Статтю на цю тему повинні бути унікальними і оптимізованими під конкретні пошукові запити.

Висновки про особливості оптимізації Інтернет магазину

Розглядаючи особливості оптимізації Інтернет магазину можна наводити сотні аргументів на підтримку, як плюсів, так і мінусів оптимізації.

 • C однієї сторони.Несмотря на високу конкуренцію, тривале очікування ефекту і інші відносні недоліки, ігнорувати SEO оптимізацію Інтернет магазину не можна.
 • З іншого боку, не можна обмежувати розкрутку магазину, грунтуючись тільки на SEO інструменти. Оптимізація сайту Інтернет магазину це лише перший, але обов'язковий і постійний етап розкручування магазину для підвищення продажів і генерації потенційних покупців.

© Shopiweb.ru

Інші статті розділів: Оптимізація і розкрутка Інтернет магазину

(Статтю прочитали: 573 раз)

Схожі пости

Поділися посиланням з ким хочеш