Особливості просування сайтів

 1. Просування сайтів
 2. Чи можливо самостійно просувати свої сайти?
 3. Які дії при просуванні сайтів не дозволяються?
 4. Просування сайту в іноземних пошукових системах
 5. Просування сайту в яких пошукових системах Рунета
 6. Блог як інструмент, який супроводжує просування сайту
 7. Просування сайтів в форумах, спільнотах та інших соціальних мережах
 8. Просування сайту в пошуковій системі Яндекс
 9. Просування сайту в пошуковій системі Google
 10. Просування сайту в пошуковій системі Rambler

Пошукові системи завжди були і залишаються основним джерелом створення тематичного трафіку. Тобто, вони приваблюють відвідувачів, які цікавляться вашим товаром або послугою, і в найближчому майбутньому цей порядок не зміниться. Існують фірми, які навіть за часів глибокої фінансової кризи не вважають за потрібне використовувати механізми просування свого сайту. Але як показує практика, кількість їх невблаганно зменшується.

Просування сайтів

 1. самостійне просування
 2. чорні методи
 3. Іноземні пошукові системи
 4. Пошукові системи Рунета
 5. Просування сайту в блогах
 6. Форуми, спільноти, соціальні мережі
 7. Просування сайту в Яндекс
 8. Кілька слів про Google
 9. Просування сайту в Rambler

Все більше компаній усвідомлюють переваги припливу цільових відвідувачів з пошукових систем. Більшість користувачів інтернету, здійснюючи пошук за заданими критеріями, обмежується тільки топовими рядками, які видала пошукова система. В результаті, якщо ваш ресурс не займає верхні позиції, замовлення йдуть до конкурентів, а на ваш сайт заходять відвідувачі, залучені більш дорогими і низькоефективними методами, ніж просування сайтів. Іншими словами, метою просування сайту є залучення цільових відвідувачів при найменшому вкладенні фінансових коштів.

Чи можливо самостійно просувати свої сайти?

Однозначно, так. За умови наявності вільного часу, первинних навичок створення контенту і базових відомостей в сфері оптимізації сайтів, вам нескладно впоратися з просуванням сайту. Працюйте з низькочастотними запитами, на кшталт - «де купити натяжна стеля».

Ранжування среднечастотних запитів, таких як, наприклад, «французькі натяжні стелі» передбачає більш серйозну конкуренцію в просуванні сайту. А продвіженцев по високочастотним запитам, типу, «натяжні стелі», вступають в жорстку баталію з досвідченими оптимізаторами. Іноді новачки ризикують опинитися під баном пошукових систем або пессімізіровать сайт. Тобто, ресурс втратить свій рейтинг і стане невидимим для пошукача. У кращому випадку, до ранжирування буде застосований понижуючий коефіцієнт. Такі неприємні наслідки можуть статися, якщо просування сайтів є запозичення методів «чорної» оптимізації, заборонених пошуковими системами.

Які дії при просуванні сайтів не дозволяються?

Як тільки пошукові системи не оптимізували свої алгоритми щоб позбутися від чорної SEO-оптимізації, а віз і нині там.

На жаль, чорні методи швидкого просування сайту як і раніше користуються популярністю у недобросовісних веб-майстрів. Звичайно, адже як ще домогтися швидкого просування сайту в топ пошукових систем ?! Але бувають випадки, коли початківці SEO-шники просто не усвідомлюють, що "обманюють" пошукові системи, в цьому випадку незнання не звільняє від відповідальності. Пам'ятайте, використовуючи чорні методи швидкого просування сайту, ви можете запросто отримати бан від пошукових систем. Більшість прийомів чорного просування сайту, до сих пір затребувані при роботі з просування і оптимізації сайтів.

Пропоную умовно розділити їх на три типи ранжирування:

 • посередні;
 • погані;
 • небезпечні.

 1. Посередні. Методи такого типу застосовуються через незнання алгоритмів пошукових систем. Як правило, гарант не знає того, що завдає ресурсу будь-якої шкоди. Це найнебезпечніший тип чорного просування сайтів. Він не дає великий фори по відношенню до «чесним» сайтам, але вкрай негативно налаштовує пошуковики до своєї стратегії SEO.
 2. Погані. Веб-мастерподсознательно розуміє, що робить заборонені речі, але не бажає виправляти це положення. Методи приносять позитивні результати, нов більшості випадків за це доведеться платити.
 3. Небезпечні .Веб-майстер прекрасно усвідомлює, що порушує правила, але робить це принципово. Занадто велика спокуса швидкого просування сайту і, він не в силах зупинитися. Тут розплата, як правило, неминуча в 100% випадків. Це бан, а якщо пощастить, справа закінчиться деіндексаціей сайту в пошуковій видачі.

візьмемо контент , Що відноситься до внутрішніх чинників просування сайту. Способами чорного просування сайтів є білий текст на білому тлі, одне піксельні шрифти і картинки, приховування тексту в вікні з прокруткою і, звичайно, маніпуляції з дорвеями, коли процес показу різного тексту відвідувачеві і пошуковій системі автоматизований.
Далі, можна згадати про посилання як головного інструменту просування сайтів. Вони повинні виглядати природно, так, як би їх проставляли вебмастера за те, що сайт припав їм до душі. Природна манера публікації посилань є розміщення їх в тексті на сторінці, що містить тільки 1-2 зовнішні посилання, опубліковані в різний час, з відмінними текстами посилань (анкорами). У разі, коли пошукова система виявить, що в один день число посилань на ваш сайт збільшилася, скажімо, з 30 до 300, та ще й їх анкор повторюються, навряд чи вона вирішить, що це злагоджена робота домовилися вебмайстрів. З повним на те підставою, Google виділить вас, і перегляне сайти, що посилаються на вашу сторінку.

З повним на те підставою, Google виділить вас, і перегляне сайти, що посилаються на вашу сторінку

Виявлення сітки сайтів або сайтів з посиланням-смітники, які розміщують лінки без корисного вмісту, призведе до висновку про вашому навмисному вплив на підсумки пошуку, а далі виключення сайту з ранжирування. Ось так просування сайтів може стати сумною карикатурою витраченого часу.

Просування сайту в іноземних пошукових системах

Перш за все, потрібно враховувати, що просунути, наприклад, в Італії сайт, розташований на домені www.site.it з італійським контентом значно легше, ніж www.site.ru, що містить певну кількість сторінок на італійській мові. Тому для просування сайту за кордоном, спочатку необхідно зробити сайт на мові країни і придбати окремий домен. Далі класичне біле просування сайту включає в себе створення безлічі текстів з помірною кількістю ключових слів, заповнення метатегов, заголовків, простановку внутрішніх посилань. Після цих дій неодмінно слід пошук локальних тематичних форумів і блогів, універсальних і спеціалізованих довідників, на яких будуть проставлятися посилання на сайт.

Чим більше частота запиту, тим більше буде потрібно посилань і оптимізованого контенту. провідні позиції просування сайтів в іноземних пошукових системах займають індуси, які не лінуються заради посилань створювати блоги, писати для клієнта пости і прес-релізи. Після введення алгоритму «Флорида» компанією Google в 2003 році, просування сайтів за кордоном за допомогою покупки платних посилань, стало набагато складніше, оскільки такі посилання виявляються і не враховуються.

Просування сайту в яких пошукових системах Рунета

Останнім часом частка пошукових систем істотно змінюється: Yandex і Rambler поступово здають свої позиції і відповідно зростають частки Google і Search.Mail.ru. Дані LiveInternet свідчать, що середні значення часткою розподілилися так: Rambler - 4,1%, Search.Mail.ru - 7,9%, Google - 35%, Yandex - 45%, інші - 7,9%. Загальна статистика не є визначальною при складанні методики просування конкретного сайту. Найкраще відшукати в результатах пошуку сайт зі схожою тематикою і відкритим лічильником, щоб дізнатися, звідки приходить аудиторія. Необхідно взяти до уваги те, що Search.Mail.ru працює на пошуковому движку Yandex. Це означає, що просування сайту в Search.Mail.ru відбувається автоматично, якщо ви здійснюєте просування сайту в Яндексі. Важливим критерієм трафіку, отриманого з пошукових систем, вважається його якість, що визначається купівельною спроможністю відвідувачів. Прийнято вважати, що найцінніші відвідувачі приходять з Яндекса, оскільки саме в цій пошуковій системі вони шукають товари та послуги для покупки, а ось для отримання інформації, частіше використовується Google. Однак частка Google зростає ударними темпами, і важливим фактором таких змін є дорослішання молодіжної аудиторії пошукових систем. Тому сьогодні необхідно взяти на озброєння просування сайту в двох головних пошукових системах: Yandex і Google.

Блог як інструмент, який супроводжує просування сайту

Для російськомовного інтернету просування сайту в блогах все ще є дивовижним методом просування. Він із мінімальним впливом на просування сайту в результатах пошуку, але працює самостійно. У порівнянні з зарубіжними, наші пошукові системи неохоче враховують посилання з блогів. Зате блоги є дуже привабливим інструментом для просування сайтів в активно розвивається блогосфері, яка набуває все більшого комерційний інтерес.

Якщо ваша фірма займається бізнесом, який має масу подібних спільнот і блогів, наприклад, віндсерфінгом, то ви можете поспілкуватися з їх організаторами і учасниками на предмет розміщення латентної і відкритої реклами вашого сайту. Таким чином можна отримати значний приріст цільової аудиторії. Клієнти, які віддають перевагу традиційному просування сайтів, не хочуть працювати з блогами через безліч особливостей. Даремно! Деякі види діяльності набагато більш результативно розкручуються в блогах в порівнянні з класичним просуванням сайтів.

Просування сайтів в форумах, спільнотах та інших соціальних мережах

Це найскладніший для недосвідчених новачків метод просування сайтів який іноді призводить до помилок . Він переслідує три основні цілі:

 • отримання переходів на сайт;
 • збільшення трафіку відвідувачів;
 • збільшення посилальної маси.

Просування сайту здійснюється наступним чином: спочатку потрібно пройти реєстрацію в усіх актуальних соціальних мережах, форумах і спільнотах, в якійсь мірі пов'язаних з тематикою сайту. Далі необхідно наповнити сайт мега привабливим контентом, який треба розмістити у всіх мережах. Це збільшить трафік клієнтоорієнтованих відвідувачів, а саме вивчення контенту - призведе до публікації посилання на сайт. Якщо у вас є унікальний, якісний контент, тоді інструмент просування сайту в соціальних мережах у вас в руках!

Просування сайту в пошуковій системі Яндекс

Яндекс - це команда дуже досвідчених фахівців, у якій вийшло не просто сформувати велику пошукову систему Рунета, а й зайняти провідні позиції ринку. Яндекс відрізняється винятковою динамічністю серед всіх пошукових систем рунета, при цьому висока швидкість зміни алгоритмів роботи ускладнює просування сайту в Яндексі.
Щоб здійснювати просування сайту в Яндексі, потрібно створити величезну базу посилань і скрупульозно працювати над контентом. Яндекс постійно оновлює свої алгоритми, щоб ефективно протистояти недоброчесних просування сайтів. Останнім часом Яндекс став не просто оголошувати про введення нових алгоритмів, але і попередньо розміщувати їх на тестовому сервері buki.yandex.ru.
Завдяки таким діям оптимізатори можуть не просто отримати відомості про створення іншого алгоритму для просування сайту в Яндексі, а й докласти руку до його відпрацювання та вдосконалення.
У 2008 році Яндекс почав називати свої алгоритми по іменах російських міст: Анадир, Магадан, Знахідка і т.п. Деяких оптимізаторів насторожив надмірно лютий клімат місць, в яких знаходяться дані міста. Але ми, наша студія веб-дизайну, побачила в даних діях особливий гумор працівників Яндекса і навмисне залякування оптимізаторів, так би мовити, щоб не розслаблялися.

Просування сайту в пошуковій системі Google

Google - це найбільший світовий пошуковик, просування сайту в якому засновано на класичних законах. З самого свого народження пошукова система поставила за мету створити автоматизований контроль елементів, які впливають на просування сайту в Google .
Робота всіх фільтрів, що знижують ранжування сайту і гальмують просування сайту в Google, відбувається в автоматичному режимі. Оптимізатори мінімально впливають на даний алгоритм, завдяки чому Google відрізняється неупередженістю в просуванні сайтів, надаючи всім оптимізаторів однакові шанси.
PageRank оптимизируемого документа - був найбільш вагомим інструментом просування сайтів в Google, до його скасування. PageRank визначався за алгоритмом, який був запатентований і знаходився в публічному доступі. Саме PageRank визначав якість просування сайту.

Просування сайту в пошуковій системі Rambler

Рамблер - це ветеран серед російськомовних пошукових систем. Просування сайту в цій пошуковій системі завжди вважалося трудомістким заняттям.
Хоч Рамблер і відрізняється вельми непоганий ведучий, (під його індексацію потрапляють близько двох мільярдів документів мережі російською мовою) - дана пошукова система характеризується якоюсь повільністю роботів. Особливою рисою просування сайту в Рамблері вважається тривалий час очікування результату кожної дії. Індексна база не відображає дійсність і відстає на кілька місяців.

Які дії при просуванні сайтів не дозволяються?
Чи можливо самостійно просувати свої сайти?
Які дії при просуванні сайтів не дозволяються?
Звичайно, адже як ще домогтися швидкого просування сайту в топ пошукових систем ?