Остаточний керівництво з кращих 9 кращих WordPress SEO плагінів і інструментів для вашого сайту

 1. Що таке пошукова оптимізація?
 2. Чому SEO є критичним для вашого веб-сайту:
 3. Список кращих WordPress SEO плагінів
 4. 2. Все в одному пакеті SEO
 5. 3. SEMrush
 6. 4. Планувальник ключових слів Google
 7. 5. W3 Загальний кеш
 8. 6. Перевірка зламаних посилань
 9. 7. SEO за допомогою Squirrly
 10. 8. Мапи сайту Google XML
 11. 9. SEO оптимізовані зображення
 12. Заключні слова
 13. Вам також можуть сподобатися ці статті

Є багато WordPress SEO плагінів доступні, які допоможуть вам підвищити ваш рейтинг SEO і працювати краще в пошуковій системі. Тут, у цьому пості, ми згадуємо вам 9 кращих плагінів для WordPress SEO. WordPress - популярна публікаційна платформа, яку використовують мільйони людей.

Не тільки для блогерів більше, цей інструмент використовується багатьма, включаючи малі та середні підприємства, компанії електронної комерції, і навіть великі корпорації, щоб розширити свою присутність в Інтернеті. Його простота у використанні та доступність порівняно з іншими системами управління контентом робить його таким популярним.

Вона також має дуже хороше значення SEO, особливо з правильними плагінами WordPress, які легко доступні. Він часто може ввести в оману для початківців WordPress, коли справа доходить до вибору права SEO плагін для свого сайту. У цій статті ми пояснимо вам кращі WordPress SEO плагіни для вашого сайту. Ви можете вибрати їх відповідно до вимог вашого сайту.

Але спочатку, перш ніж ми подивимося на різні безкоштовні і преміум плагіни SEO, давайте почнемо з викладу важливого розгляду ви повинні зробити при виборі плагіна SEO.

Що таке пошукова оптимізація?

Мета SEO полягає в тому, щоб підняти ваш веб-сайт або блог у верхній частині органічних результатів. "Органічні результати" позначають сайти, перераховані на сторінці, які не знаходяться на вершині завдяки платній рекламі. Пошукові системи регулярно використовуються мільйонами людей щодня. Потрібно переконатися, що вони знають вас біля вершини, щоб ви могли бути знайдені.

Чому SEO є критичним для вашого веб-сайту:

 • Досягнення топ-5 - більшість людей, які шукають, не дивляться у топ-5 списків.

 • Довіра - користувачі довіряють веб-сайтам, які мають високий рейтинг.

 • Акції соціальних медіа - люди, які відвідують сайти, яким вони подобаються, часто поділяють їх на своїх сторінках у Facebook та інших каналах соціальних медіа.

Список кращих WordPress SEO плагінів

1. WordPress SEO by Yoast

Це один з найпопулярніших і найбільш завантажених надійних плагінів WordPress, розроблених Joost de Valk. Цей плагін надає вам безліч функціональних можливостей і керує багатьма аспектами SEO вашого веб-сайту. Yoast завжди намагається покращити роботу користувача з кожним оновленням. І постійно видаляти небажані функції і додавати важливі функціональні можливості, що робить його кращим.

Цей плагін пропонує велику функціональність і потужність SEO. Інструмент аналізу сторінок Yoast є особливо корисним для початківців SEO, надаючи знімок SEO-дружності сторінки. Вона також дозволяє користувачам інтегрувати метадані Open Graph та Twitter у Facebook, щоб зробити ваш сайт більш дружнім для соціальних медіа.

Yoast SEO дає вам простий спосіб налаштувати карту сайту, додає деякі основні схеми, і, як правило, досить початківців. Функція аналізу на сторінці цього плагіна є одним з ключових моментів. Що стосується ідеального на сторінці SEO турбує, Yoast SEO допоможе вам досить добре.

Він поставляється з повною панеллю налаштування оптимізації, де ви легко можете керувати кожним елементом. Якщо ви плануєте піти на безкоштовний пошуковий оптимізатор WordPress плагін, це той, що вам потрібно йти. Він також сумісний з WordPress мультісайти, що робить його кращим WordPress SEO плагін для мультисайта.

2. Все в одному пакеті SEO

Все в одному SEO Pack є одним з кращих SEO плагінів для WordPress. Плагін має більше мільйона активних установок і в цілому 26 мільйонів завантажень на сьогоднішній день, порівняно з 25 мільйонами Yoast. Він також має честь бути, до цього дня, самим завантаженим WordPress плагіном коли-небудь - хоча, якщо Yoast може зберегти свою швидку швидкість росту, він виглядає встановленим, щоб узурпувати All in One колись протягом 2016 року. Це більшість функцій схожі з Yoast SEO плагін.

Цей плагін дозволяє створювати мета-теги автоматично і оптимізувати тег заголовка. Цей плагін може запобігти індексації категорій, тегів та інших небажаних URL-адрес пошуковими системами. Pro версія має багато важливих функцій, які ви не можете знайти в безкоштовній версії. Вона включає такі функції, як підтримка XML Sitemap, легка інтеграція Google Analytics, підтримка типів користувацьких повідомлень.

Вона також включає в себе канонічну підтримку URL, безкоштовну інтеграцію WooCommerce (більшість плагінів роблять цю функцію преміум-класу), автоматичну або мета-інформацію вручну. Додає відкритий графік на ваш сайт, щоб забезпечити більш тісну інтеграцію між вашим веб-сайтом або блогом і соціальними каналами, такими як Facebook і Twitter. Імпортує та експортує налаштування для спільного використання з іншими сайтами.

Дозволяє більше контролювати, як павуки пошуку здійснюють навігацію по сайту. В цілому, все в одному SEO Pack, можливо, ідеальний плагін для новачків SEO, даючи вам стільки контролю, як ваші навички вимагають. Як ви набуваєте досвід, ви можете переміщатися вгору по потужності користувача плагіна функції потроху зробити свій власний A / B тестування.

3. SEMrush

SEMrush не є плагіном WordPress, але дуже ефективним інструментом, який використовується великою кількістю про-блогерів. Вона надає миттєві рекомендації щодо оптимізації контенту на основі якостей 10-ти рейтингових сторінок Google для даних ключових слів у певному місці.

Цей плагін допомагає від фази дослідження ключових слів до оптимізації, а також для відстеження рейтингу ключових слів. Спеціалісти з вмісту, блогери та маркетологи можуть перевірити, чи відповідають їхні тексти чи тексти зовнішніх письменників різним вимогам до якості вмісту лише за кілька кліків. Вона включає в себе деякі атрибути, такі як Докладніше про органічні ключові слова для ранжування, Джерела зворотних посилань конкурентів, І Погляд на рекламні стратегії конкурентів, і багато іншого.

Якщо ви професійний консультант SEO або веб-сайт на базі електронної комерції WordPress, вам потрібно інвестувати в SEMrush для того, щоб мати доступ до величезної кількості даних. Найвідомішою особливістю SEMrush є те, що він дозволяє зробити повний аудит сайту SEO, який допоможе вам визначити питання SEO, які перешкоджають органічному зростанню вашого блогу.

4. Планувальник ключових слів Google

Планувальник ключових слів Google може бути приголомшливим інструментом дослідження ключових слів для SEO, навіть якщо він був розроблений для AdWords. Він дає вам пропозиції щодо ключових слів, тенденції, фільтри, які допоможуть звузити ваш вибір. І кількість ключових слів щомісячних пошуків, що вказує на конкуренцію в органічних результатах.

Планувальник ключових слів Google може допомогти надихати ідей кампанії та показати вам, що клієнти найчастіше шукають. Як пояснює Google, "Ви можете шукати ідеї щодо ключових слів і груп об'яв, отримувати статистичні дані історії, переглядати, як може виконуватись список ключових слів. І навіть створити новий список ключових слів, помноживши кілька списків ключових слів разом. "

Він показує історичні дані, пов'язані з цими ключовими словами, щоб ви знали, наскільки вони популярні. Крім того, ви отримаєте звіти про те, наскільки ефективними будуть ключові слова з плином часу.

5. W3 Загальний кеш

W3 Total Cache покращує продуктивність веб-сайту, кешуючи статичними копіями вмісту та стисненням HTML, CSS, JavaScript і каналів. Плагін також скорочує час завантаження, використовуючи такі функції, як інтеграція мережі доставки контенту (CDN).

Вона включає в себе такі функції, як прозоре управління CDN з файлами теми, бібліотека мультимедіа і сам WordPress, сумісний з виділеними серверами / віртуальними приватними, виділеними кластерами / серверами та спільним хостингом.

W3 Total Cache також включає підтримку SSL (Secure Socket Layer), кешування каналів пам'яті на CDN або на диску, і кешування фрагментів на диску або в пам'яті. Це також допомагає підвищити показники переходів і "продуктивність сайту", які, як відомо, впливають на рейтинг сайту в Google.

Плагін WordPress також допомагає покращити продуктивність веб-сервера, щоб забезпечити високий час трафіку. Плагін надає розширену прогресивну візуалізацію для швидкої візуалізації та взаємодії. Він сумісний з хостингом, виділеними серверами та кластерами. Він також дозволяє кешувати канали, сторінки результатів пошуку, об'єкти бази даних, об'єкти та фрагменти в пам'яті, на CDN або на диску.

6. Перевірка зламаних посилань

Broken Link Checker - це плагін WordPress, який відстежує ваші повідомлення, сторінки, коментарі та інший вміст для непрацюючих посилань і відсутніх зображень. Перевірка на непрацюючі посилання має важливе значення для SEO, тому що пошукові системи розглядають і слідують вашим посиланням. Якщо у вас є нерелевантні або спам-посилання (у тому числі в розділі коментарів), ви можете отримати штрафні санкції.

Якщо цей плагін виявить непрацююче посилання, він повідомить вас про вашу інформаційну панель WordPress або за допомогою електронної пошти, дозволяючи вам входити та виправляти ці посилання. Редагувати посилання легко, оскільки ви можете зробити це безпосередньо на сторінці плагіна, а не вручну, оновивши кожне посилання.

Зламаний плагін для перевірки посилань - це безкоштовний плагін WordPress, який допомагає знайти непрацюючі посилання на вашому сайті WordPress. Основні функції включають в себе, наприклад, автоматичний моніторинг посилань на повідомлення, коментарі та блогрол, виявлення посилань. Вона також включає в себе перенаправлення та відсутні зображення, повідомлення електронної пошти та інформаційні панелі.

Вона має функцію пошуку та фільтрування для URL-адрес і тексту якорів. Ремонт непрацюючих посилань на одній панелі замість кожного повідомлення. Ви можете редагувати непрацюючі посилання безпосередньо зі сторінки плагіна, не фізично оновлюючи кожну публікацію.

7. SEO за допомогою Squirrly

SEO від Squirrly плагін для WordPress допоможе вам написати вміст, який є ефективним при ранжуванні вашого сайту. Це також допоможе вам записати вміст, дружній до людини. Є сотні плагінів, які можна використовувати для оптимізації SEO вашого сайту.

Але Squirrly виключає більшість небезпек, які йдуть в цей процес оптимізації. Це відмінний плагін, коли йдеться про оптимізацію вмісту, що охоплює певні ключові слова. Вона дозволяє відстежувати стратегію контент-маркетингу, використовуючи один з кращих веб-сайтів SEO інструментів. Це допоможе вам побачити і поліпшити статистику SEO, використовуючи щотижневі звіти з веб-сайту.

Ви також можете відправляти звіти по електронній пошті до вашого письменника вмісту або вашої команди SEO. Плагін сумісний з більшістю плагінів і тем, які, ймовірно, будуть на вашому сайті. Цей плагін допомагає вам у реальному часі і дає вам підказки під час написання повідомлення в блозі або вмісту. Це допоможе вам зробити ваш контент 100% SEO дружнім.

8. Мапи сайту Google XML

Мапи сайтів Google XML - це відкрите програмне забезпечення та абсолютно безкоштовне програмне забезпечення для всіх. Ви можете використовувати його безкоштовно на своєму сайті на одній сторінці. Який би сайт не був особистим чи комерційним. Мапи сайту XML XML використовуються для значного покращення продуктивності SEO шляхом створення динамічної карти сайту для веб-сайтів WordPress. Це допомагає вашим односторінковим сайтам сканувати пошукову систему Google.

Незважаючи на те, що це не збільшує ваші пошукові рейтинги Google, карта сайту допомагає пошуковим системам Google краще індексувати ваш сайт. Мапи сайтів є найшвидшим і найпростішим способом, щоб дозволити пошуковим сканерам зрозуміти структуру вмісту та визначити, як індексувати його.

Плагін надсилає сповіщення ключовим пошуковим системам кожного разу, коли ви робите повідомлення про нові продукти або вміст. Це безкоштовний плагін WordPress, який поставляється з декількома перекладами. Найкраще, як тільки ви створили карту сайту і вам сподобаються налаштування, вам ніколи не доведеться робити нічого іншого. Замість цього додаток робить все для вас, оновлюючи файл мапи сайту після кожного нового вмісту, який ви публікуєте.

9. SEO оптимізовані зображення

SEO оптимізовані зображення дозволяє вставляти SEO-дружні атрибути alt і title в зображення. Після того, як шаблон надається, плагін динамічно оновлює теги alt і title без внесення змін до бази даних. Параметри для цих даних включають ім'я зображення, назву посади та категорію повідомлень.

Ціни на преміум версію SEO оптимізованих зображень починаються від $ 59. Він додає такі функції, як підтримка зображень і підтримка спеціальних правил для вибіркового додавання тегів до зображень. З керівництвом SEO оптимізований плагін зображення, ви можете "динамічно вставляти SEO Friendly Alt і атрибути заголовка" в кожному зображенні.

Використовуючи WordPress, дуже легко додавати зображення до повідомлень і сторінок. Але це не гарантує, що ви оптимізуєте кожну з них для оптимальної роботи. Плагін має 10,000+ завантажень і оцінено 4/5 з 21 відгуками.

Більшість позитивних відгуків свідчить про те, що «легкий та ефективний» інструмент працює як задумано. Динамічно додайте теги, зручні для SEO, для зображень на основі шаблону. Якщо плагін відключений, всі атрибути зображення повертаються до початкового стану.

Заключні слова

Щоб підвищити рейтинг Google, потрібно терпіння і наполегливість. Ви не побачите результатів за одну ніч, навіть якщо ви все робите правильно. Плагіни SEO WordPress відіграють важливу роль у забезпеченні оптимізації вмісту, опублікованого на сайті, для пошукових систем.

Плагіни SEO WordPress також пропонують широкий спектр функцій, які допомагають забезпечити вашу SEO-сторінку на 100% відповідно до всіх вимог Google. Як SEO необхідність, кожна посада або сторінка, опублікована на вашому сайті, повинна мати правильно написаний мета-опис з включеним ключовим словом.

Сподіваюся, ця стаття про плагіни SEO WordPress допоможе вам зробити правильний вибір для вашого сайту. Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, не соромтеся коментувати нас.

Вам також можуть сподобатися ці статті

Ваші коментарі найбільше чекають. Ви можете підписатися на нас на Facebook і Twitter .

Що таке пошукова оптимізація?
Що таке пошукова оптимізація?