Остаточний посібник для SEO на сторінках продукту

 1. Що таке SEO і чому це важливо для успіху електронної комерції?
 2. На сторінці оптимізація проти зовнішніх SEO
 3. Як почати роботу з On-Page SEO
 4. У SEO Аудит Ваших сторінок
 5. Є процес для дослідження ключових слів
 6. Будьте організовані шляхом сканування ваших URL-адрес
 7. Встановіть інструменти для збирання даних ключових слів
 8. Розмістіть ключові слова в таблиці
 9. Визначте гарні ключові слова для сторінок продукту
 10. Там повинен бути хороший обсяг пошуку
 11. Органічна конкуренція повинна бути низькою для вас потенційно рангу
 12. Виберіть Більше одного ключового слова / фрази на сторінці
 13. Керівництво по оптимізації сторінок продукту для пошукових систем
 14. Напишіть інформативні титули та мета описи
 15. Зробіть якісні сторінки продукту, якими користуються користувачі та пошукові системи
 16. Напишіть детальні назви продуктів (для людей і друзів)
 17. Напишіть користувальницький опис з користувачем (та їхніми пошуковими запитами) у Mind
 18. Перехід до поглиблення, але формат для легкого споживання
 19. Включіть чудові зображення своїх продуктів
 20. За можливості пропонуйте відгуки клієнтів, відеовміст і поширені запитання
 21. Зосередьтеся на потребах замовника
 22. Оптимізуйте зображення для пошуку та швидкості
 23. Розкажіть пошуковим системам, що ваше зображення має прості метадані
 24. Використовуйте Alt текст на всіх ваших зображеннях
 25. Перед завантаженням напишіть назви описових файлів зображень
 26. Використовуйте Підписи, коли це має сенс
 27. Для відео: транскрипт або закриті титри
 28. Зменшити розмір файлу зображення
 29. Надайте посилання на пов'язані продукти та інформацію
 30. Використовуйте читаються URL-адреси, які включають ваше ключове слово
 31. Зосередьтеся на досвіді користувача
 32. Подумайте очима клієнта
 33. Поліпшення подорожі своїх клієнтів
 34. Отримайте уявлення про свою аналітику
 35. Зробіть свій сайт мобільним
 36. Зробіть свій сайт безпечним
 37. Зробіть ваш сайт швидким
 38. Перевірте швидкість сайту
 39. Оптимізуйте кешування зображень і плечей
 40. Зменшіть JS і CSS
 41. Переконайтеся, що ваш сайт отримує сканування
 42. Висновок

Незалежно від того, чи продаєте ви онлайн протягом багатьох років або тільки починаєте працювати в електронній комерції, важливо покращити свій сайт на основі того, що може знадобитися вашим клієнтам. Успішні сторінки продукту повинні вміти перетворювати відвідувачів у покупки. Тим не менш, ці сторінки також повинні отримати відповідний трафік, щоб бути успішним, а також і ключовим способом отримати, що трафік за рейтингом органічно для пошукових систем.

Що таке SEO і чому це важливо для успіху електронної комерції?

Ви можете збільшити свій рейтинг пошуку, зосередившись на пошуковій оптимізації (SEO). SEO - це процес забезпечення веб-сторінок, коли користувачі шукають ключові слова, пов'язані з пропонованими вами продуктами.

Є багато оптимізацій, які можна зробити, що матиме величезну різницю на вашому сайті. Хороша SEO на сторінці дозволяє користувачам легко знати, що дає будь-яка дана сторінка на вашому сайті, і дозволить Google легко сканувати та класифікувати його за відповідні терміни. Оптимізуючи свої сторінки, ви допомагаєте пошуковим системам звільняти вільний трафік на ваші сторінки, що в кінцевому підсумку призводить до збільшення продажів і доходів вашої компанії.

На сторінці оптимізація проти зовнішніх SEO

Перед тим, як зануритися, важливо зрозуміти різницю між SEO та SEO. Для того, щоб зробити речі простими, зовнішній SEO охоплює просування сайту та зворотні посилання. Хоча на сторінці SEO, це специфічні зміни, які ви можете зробити безпосередньо на вашому сайті. Нижче наведено кілька поширених факторів SEO на сторінці:

 • Текст сторінки
 • Використання медіа
 • Метадані
 • Макет і дизайн сайту
 • HTML і структурована розмітка
 • Мобільна доброзичливість
 • Швидкість сайту

Ви повинні зосередитися на декількох ключових факторах на сторінці, щоб встановити релевантність і авторитет. Щоб допомогти орієнтуватися на оптимізації веб-сайту на веб-сторінці, ми створили цей посібник для покращення сторінок продукту.

Як почати роботу з On-Page SEO

Щоб розпочати роботу, ви, ймовірно, захочете знати дві речі: "Скільки часу потрібно?" І "Скільки часу я маю?" Щоб відповісти на перше запитання, потрібно знати, скільки сторінок продукту ви маєте і оцінити час, необхідний для оптимізації однієї сторінки. Оптимізація сторінки чи двох може допомогти вам відчути час на сторінку. Потім ви зробите просту математику:

Кількість сторінок продукту x Час оптимізації на сторінку = скільки часу триває (для всіх сторінок)

Якщо у вас є достатньо часу, щоб зробити, скажімо, 50 сторінок, і ви маєте 5000 сторінок продукту. Ми рекомендуємо вам або отримати допомогу ззовні з маркетингове агентство або визначати пріоритети сторінок, які ви оптимізуєте, на основі яких сторінок вони є найвищими для вас. Цей процес допоможе вам оцінити масштаб проекту і визначити, як найкраще рухатися вперед, перш ніж ви надто глибоко в нього ввійдете.

У SEO Аудит Ваших сторінок

Щоб краще зрозуміти ваші поточні рейтинги і SEO цінність сайту, ви можете використовувати безкоштовний інструмент, такий як SEOptimizer або Woo Rank виконати аудит вашого сайту. Це прекрасне місце для початку, оскільки ви можете оцінити, де ваша відправна точка і як її поліпшити. Наступним кроком є ​​занурення в дослідження ключових слів.

Однією з найбільших помилок, які можуть зробити торговці та веб-майстри, є пропустити дослідження ключових слів під час запуску нового сайту або збереження поточного веб-сайту. Вміст вашого веб-сайту має бути актуальним і легко засвоюваним для досягнення оптимальних результатів SEO. Оптимізуючи відповідні ключові слова, можна покращити загальну продуктивність сайту, а також підвищити органічну підтримку самих пошукових систем.

Є процес для дослідження ключових слів

Перш ніж розпочати дослідження ключових слів, важливо мати процес і спосіб бути організованим на цьому шляху. The процес дослідження ключових слів ми використовуємо в Шикарна лама нещодавно дозволили нам побачити збільшення в 30% в органічному пошуковому трафіку всього за один місяць. Ви можете вільно користуватися наш шаблон та посібник для вашого сайту електронної торгівлі.

Будьте організовані шляхом сканування ваших URL-адрес

Сканування сайту дозволить вам швидко й швидко перейти до важливих даних сторінки. Це допоможе вам залишатися організованим під час проведення досліджень і внесення змін до своїх сторінок. Сканування також перевірятиме наявні помилки на ваших сторінках. Простий інструмент, який ми рекомендуємо для сканувань сайту Крикнув SEO павука жаби, який є безкоштовним протягом перших 500 сторінок, які ви скануєте. Ви можете скористатися цим для визначення сторінок продукту, які у вас є, і того, що зараз відображається у вигляді ваших назв або метаописів (якщо що-небудь).

Встановіть інструменти для збирання даних ключових слів

Ви можете досліджувати поточні або потенційні ключові слова за допомогою різноманітних безкоштовних інструментів, таких як Планувальник ключових слів Google або Ubersuggest . Ці інструменти нададуть дані про будь-який термін, який ви подаєте. Під час проведення досліджень ідеально підходить для визначення як основного, так і вторинного ключового слова для кожної сторінки, а також перелічити будь-які додаткові або потенційні ключові фрази для подальшого використання.

Розмістіть ключові слова в таблиці

Після визначення ключових слів, які ви будете використовувати, документуйте їх у електронній таблиці для подальшого використання. Ви будете використовувати ці ключові слова для створення назв сторінок і розділів, а також метаописів. Ключові слова повинні використовуватися на всій сторінці; читайте далі, щоб дізнатися, як це зробити.

Визначте гарні ключові слова для сторінок продукту

Ключове (і) слово (и) має бути релевантним для продукту

Що робить ключове слово хорошим? Це найбільш основні речі, які потрібно знати під час оптимізації на сторінці. Перш за все, релевантність сторінки або продукту є найважливішим фактором, який необхідно враховувати при виборі ключових слів, які ви будете включати на сторінках вашого продукту, сподіваючись органічно оцінити їх. Якщо продукт не має відношення до фрази для пошуку, ви не отримаєте потрібний тип трафіку, що означає, що вони з меншою ймовірністю перетворяться на продаж. Окрім того, Google рідше оцінюватиме ваш вміст, оскільки поведінка користувача та загальна якість сторінки до ключового терміну буде низькою.

Там повинен бути хороший обсяг пошуку

Тільки тому, що ключовий термін є відповідним, не означає, що він збирається зробити вам будь-яке благо. Для того, щоб трафік виходив з цих умов, люди повинні використовувати ці терміни в пошукових системах. Важливо відзначити, що існує така річ, як перехід на терміни, які мають занадто багато пошукового трафіку, тому що ви, швидше за все, не займете їх за рахунок величезної кількості конкуренції, яка існує для тих, які шукали терміни. Це все про те, щоб знайти солодке місце між занадто широкою і масовою конкуренцією і бути конкретним і не отримувати достатньо пошуків, щоб дійсно вплинути на ваш бізнес.

Органічна конкуренція повинна бути низькою для вас потенційно рангу

Іншим фактором, на який слід звернути увагу, є низька органічна конкуренція. Якщо є багато компаній, що конкурують за певну фразу або термін, вам доведеться залежати від оплачених кліків для отримання трафіку. Найкращим способом визначити ключові слова, на яких можна займати місце на першій сторінці (і отримувати понад 70% кліків). Щоб визначити органічну конкуренцію пошуку, можна використовувати такі програми, як Moz ключове слово Explorer або вільної альтернативи, наприклад Стаття про SERP . Ключові слова якості матимуть постійний обсяг пошуку.

Виберіть Більше одного ключового слова / фрази на сторінці

При проведенні дослідження ключових слів розглянути основні, вторинні та довгострокові ключові слова, які ви можете націлити на ваші статті. "Основне ключове слово" - це ключове слово або фраза, яку ви найбільше бажаєте класифікувати на основі релевантності, обсягу пошуку та органічної конкуренції. Тому основне ключове слово має бути найважливішим ключовим словом на кожній сторінці. У свою чергу, основне ключове слово має бути включене до назви, а також у самому змісті. Вторинним ключовим словом є другий варіант, який допомагає розширюватися в інші пошукові запити. Розгляньте також ключові сім'ї ключових слів і теми, з яких можна витягти. Переконайтеся в тому, щоб регулярно проводити дослідження та підтримувати свій сайт відповідно до тенденцій ринку та оновлення.

Керівництво по оптимізації сторінок продукту для пошукових систем

Тепер, коли ви зробили своє дослідження ключових слів, настав час розпочати вдосконалення сторінок продукту. Найбільш важливим для початку є те, що пошукач бачить, коли ваша сторінка виходить на сторінку результатів пошуку, назву та опис мета:

Напишіть інформативні титули та мета описи

Напишіть інформативні титули та мета описи

Оптимізуйте веб-сторінки, впровадивши унікальні теги заголовків і мета-описи. Теги заголовків означають назву окремої веб-сторінки та відображаються як заголовок у результатах пошуку. Мета описи - це фрагменти коду HTML, які надають переконливе резюме вмісту сторінки. Взагалі кажучи, пошукові системи показують мета-опис і назву в результатах пошуку. Краще за все тримати теги заголовків близько 50 символів, а мета описи - 160 символів. Дані також можуть бути використані платформами соціальних медіа, коли спільно використовуються посилання для створення картки соціальної мережі.

Зосередьтеся на створенні унікальних ключових фраз, які можна використовувати на сторінці. Ось як виглядає тег заголовка, якщо ви переглядаєте вихідний код веб-сторінки.

<head>

<title> Фруктовий Popsicle Maker, набір з 6 Ice Pop Molds з крапельницею і лотком | FortheChef.com </title>

<meta name = "description" content = "У теплі літні дні ніщо не перевершує аромат охолодженого фруктового морозива. Заповнюйте ці зручні форми для морозива своїми улюбленими фруктовими соками або ароматизованими льодом і приклеюйте їх до морозильника. Легка підставка для мороженого, яка тримає ваш "/>

Якщо мета-опис не відповідає стандартам Google, він створить власне опис, тому важливо дотримуватися їхніх вказівок, щоб зберегти контроль. Хорошим інструментом для перевірки існуючих сторінок є Крик жаба SEO павук . За допомогою цього інструменту ви можете побачити всі URL-адреси та мета-опис, а також їх кількість. Обов'язково введіть оптимізовані метадані на кожній сторінці вашого сайту. Це найкраща практика полягає в тому, щоб зберегти їх між 165 і 175 слів.

Існує багато безкоштовних або платних плагінів і розширень, які можна використовувати для легкої оптимізації тегів заголовка сторінки чи метаописів залежно від платформи електронної комерції або системи керування вмістом, яку ви використовуєте. Я перелічив деякі нижче:

Зробіть якісні сторінки продукту, якими користуються користувачі та пошукові системи

Google хоче, щоб їхні користувачі знаходили якісний вміст, що відповідає їх пошуковому запиту. Це означає, що, якщо користувачам не подобаються сторінки, що знаходяться, пошук також не відбувається. Як наслідок, ваші рейтинги в пошуковій системі знижуються, що означає менше відповідного трафіку та меншого доходу від органічного пошуку. насправді те ж саме стосується і платних оголошень на Google. Вони віддають перевагу якості контенту, і ви також повинні. Не тільки тому, що пошукові системи роблять, а й тому, що ви повинні принципово піклуватися про досвід ваших користувачів у вашому бренді. Це пояснюється тим, що великий досвід призводить до поліпшення рейтингу конверсій і постійних клієнтів. Нижче наведено деякі речі, які допоможуть вам покращити якість сторінок продукту та покращити рейтинг.

Напишіть детальні назви продуктів (для людей і друзів)

Настав час підібрати вміст за допомогою ключових слів. Для цього вам потрібно спочатку написати докладну назву продукту. Важливо призначити відповідний "Заголовок 1", який включає вашу основну ключову фразу.

Напишіть користувальницький опис з користувачем (та їхніми пошуковими запитами) у Mind

Скоріше за все, щоб використати стандартний, нестандартний опис продукту, написаний виробником, потрібен час для диференціації вашого продукту - поділіться привабливими деталями. При написанні опису спочатку розгляньте користувача: хто хоче отримати цей продукт, і чому він його потребує або хоче?

Перехід до поглиблення, але формат для легкого споживання

Обов'язково надайте детальні відомості про продукт для кожного продукту. Виділіть ключові функції продукту і включіть всі доступні опції продукту. Важливі деталі, такі як параметри кольору та розміру, сумісність та номери продуктів, також повинні бути включені (залежно від виробу). Просто не забудьте відформатувати ваші сторінки так, щоб додаткові деталі можна було просто використовувати.

Включіть чудові зображення своїх продуктів

Щоб краще повідомляти про це, ваші сторінки повинні містити корисні фотографії продуктів: добре освітлені зображення, які чітко ідентифікують продукт, який продається, і показують продукт, який використовується.

За можливості пропонуйте відгуки клієнтів, відеовміст і поширені запитання

По суті, наданий вами вміст має надавати більш ніж достатню кількість інформації, щоб продати перелік продуктів. Ви можете надати додаткові ресурси продукту на основі конкретних потреб клієнтів - поширені запитання, відгуки клієнтів та відеовміст (наприклад, порівняння, використання тощо). - краще керувати рішенням покупця.

Зосередьтеся на потребах замовника

Хороший вміст SEO базується на якості вашого зв'язку з користувачами. Зосередьтеся на тому, що їм найбільше потрібно, і що ви можете зробити, щоб задовольнити цю потребу. Співпереживайте своїм бажаним цілям, знайдіть відповіді на те, що вони хочуть знати, завершіть покупку і т.д. Відповідаючи на запитання користувача і розбиваючи вміст на засвоювані частини, ви збільшуєте шанси на більш високий рейтинг за допомогою більш релевантного вмісту. Добре написані описи продуктів можуть сприяти збільшенню залученості та заохочуватимуть відвідувачів перетворюватися на покупців.

Оптимізуйте зображення для пошуку та швидкості

Існує багато переваг для створення зображень на сторінці продукту. Звичайно, споживачі хочуть зрозуміти продукт, який вони отримують до його придбання, але також пошукові системи бачать використання відповідних зображень на сторінці як позитивні показники якості контенту. Як же пошукова система знає, чи є зображення релевантним?

Розкажіть пошуковим системам, що ваше зображення має прості метадані

Важливо відзначити, що пошукові системи не можуть бачити зображення і розшифровувати, про що йдеться. Замість цього вони покладаються на метадані, такі як текст alt, ім'я файлу та підписи, щоб зрозуміти, про що йде мова.

Використовуйте Alt текст на всіх ваших зображеннях

Альтернативний текст - це тег атрибута HTML, доданий до елементів зображення, щоб пояснити пошуковим системам, про які зображення. Додайте текст alt, який описує зображення, щоб збільшити доступність вашого сайту до читачів і сканерів екрану.

Перед завантаженням напишіть назви описових файлів зображень

Назва файлу зображення допомагає ботам асоціювати зображення з цільовим ключовим словом. Перш ніж завантажувати зображення на свій сайт, перейменуйте файл зображення на щось більш описове.

Використовуйте Підписи, коли це має сенс

Підписи - це видимий опис зображення, яке всі користувачі можуть читати. Вони також надають додаткові деталі для пошукових систем про ваше зображення. Рекомендуємо використовувати підписи, коли це можливо. Однак для оптимізації зображень підписи не потрібні.

Для відео: транскрипт або закриті титри

Відео - це ще один елемент, який пошукові системи не можуть бачити. Найкращий спосіб допомогти пошуковим системам зрозуміти ваш відеовміст і зробити сайт більш доступним для глухих і слабочуючих - це надання стенограми відео чи закритих субтитрів

Зменшити розмір файлу зображення

Збереження розміру файлу зображення низьке допомагає покращити час завантаження сторінки, що є фактором пошуку та покращує загальний досвід вашого сайту. Стиснення зображень і зменшення розмірів файлів перед завантаженням - це кілька простих способів покращення. Існує багато інших способів подальшого зменшення розміру зображення, які ми рекомендуємо запитати розробник о.

Надайте посилання на пов'язані продукти та інформацію

Можливо, ви бачили сайти, які розміщують пов'язані продукти на сторінках своїх продуктів. Це відмінний спосіб допомогти користувачам знайти інші продукти, які вони можуть потребувати, а також при покупці через ваш інтернет-магазин, але він також має ще одну перевагу. Надання посилань на пов'язані продукти також допомагає пошуковим системам бачити вашу сторінку як більш релевантною, оскільки відповідні посилання на сторінці також стосуються пошукових термінів.

При додаванні суміжних продуктів на ваші сторінки ви надаєте клієнтам можливість порівнювати продукти або додавати додаткові продукти до кошика для покупок. Ви можете представити супутні продукти будь-яким способом, що відповідає вашим клієнтам: «Продукт B, C і D подібний до продукту A», або «клієнтам також сподобався продукт X». Виберіть мову та стиль, який найкраще виражає вашу продукцію.

На додаток до супутніх продуктів, посилання на сторінки з додатковою інформацією про продукт або бренд, який створив продукт, створює додаткову довіру і релевантність, оскільки пошукові системи бачать, що деякі сторінки, на які посилаються сторінки вашого продукту, також є актуальними. Незважаючи на те, що вони надають посилання на пов'язані продукти та інформацію, які допоможуть користувачам зрозуміти цінність вашого продукту.

Використовуйте читаються URL-адреси, які включають ваше ключове слово

Рядки URL-адрес повинні бути короткими, описовими та легкими для читання. URL-адреси допомагають визначити, про що йде сторінка, не включаючи великий набір заплутаних номерів і символів. Зчитуваність URL-адреси може бути визначена за допомогою ряду факторів. Аналітики показали, що коротші URL-адреси стають кращими за довгі. Оскільки URL-адреса має надавати контекст, щоб дізнатися про те, про що йде сторінка, не забудьте включити в рядок основне ключове слово.

Заголовок, мета-опис і URL - це фактори, які використовуються для уточнення того, що користувач повинен очікувати від вашої сторінки. Оптимізована URL-адреса, зручна для ключових слів, легко проектує вміст, який містить сторінка, додаючи до нього релевантність. Це допоможе привернути потрібну аудиторію до ваших продуктів.

Це допоможе привернути потрібну аудиторію до ваших продуктів

Зосередьтеся на досвіді користувача

Важливо зробити свій сайт зручним. Завжди пам'ятайте, що ваша основна аудиторія не є роботами або пошуковими системами, а людьми. Інша річ, яку слід мати на увазі, це те, що алгоритм Google пов'язується з їхнім бажанням задовольнити пошукові запити користувачів відповідним вмістом. Завдяки цій місії, боти Google шукають сайти, які надають своїм відвідувачам зручний для користувача досвід.

Подумайте очима клієнта

Щоб визначити, що ви могли б поліпшити. Поставте себе в взуття клієнта і пройдіть всю дорогу. Якщо вам важко це зробити. Ви завжди можете сісти з кимось, хто ніколи не був на вашому сайті, і щоб вони думали вголос, як вони йдуть по дорозі клієнта.

Поліпшення подорожі своїх клієнтів

Тепер, коли ви пройшли по дорозі клієнта, що ви можете зробити, щоб зробити їх досвід більш приємним? Чи важко було орієнтуватися на сайті і важко було знайти продукт, який є конкретним? Чи легко було знайти кнопку виклику? Чи було достатньо фотографій для повного перегляду продукту? Чи достатньо детальний опис, щоб зробити покупку впевнено? Чи був процес перевірки швидким і легким? Або заплутаним і засмучуючим? Чи треба було витрачати багато часу на роздуми про те, як користуватися сайтом? Чи були якісь елементи, які можна було б заплутати як посилання або кнопки, через те, як вони оформлені? Чи знаю я, коли очікувати свого пакета? Чи було багато спливаючих вікон, які перервали мій досвід? Продовжуйте задавати такі питання, а потім вживайте заходів!

Отримайте уявлення про свою аналітику

Щоб краще зрозуміти, де можна покращити, можна відстежувати поведінку користувачів, наприклад, час на сторінці чи сайті, показник відмов і сторінки на сеанс. Важливо помітити, де ваш клієнт відчуває розчарування в процесі купівлі, і ефективно вирішувати ці проблеми. Пропонуючи безболісний, приємний і актуальний досвід, ви збільшуєте ймовірність постійних клієнтів

Зробіть свій сайт мобільним

Завдяки тому, що на своїх телефонах купують багато споживачів, дуже важливо мати повноцінний і мобільний сайт. Стандартну версію робочого стола сайту зазвичай важко переглядати на мобільних пристроях. Якщо сайт не є мобільним, користувачі повинні збільшити масштаб, щоб переглянути вміст. Користувачі побачать це розчаруванням і, ймовірно, залишать сайт. Крім того, сайт, зручний для мобільних пристроїв, легко читається і може бути негайно використаний.

Мобільна доступність має вирішальне значення для вашого бізнесу, і його значення продовжуватиме зростати. Пошукові системи тепер пригнічують сайти, які не є мобільними. Переконайтеся, що ваші відвідувачі мають хороший досвід на вашому сайті, навіть якщо вони відвідують мобільний пристрій. Google створив Мобільний тест який покаже URL-адресу на основі того, як легко відвідувач може використовувати вашу сторінку на мобільному телефоні. Вони також опублікували мобільні напрямні оптимізації для багатьох популярних систем управління контентом (CMS), таких як WordPress і Magento.

Зробіть свій сайт безпечним

Коли йдеться про взаємодію та купівлю товарів у мережі, клієнти очікують, що вони будуть захищені. Стандарт був встановлений, коли компанія Google оголосила про своє HTTPS Everywhere Кампанії в 2014 році, стверджуючи, що всі сайти "повинні бути захищеними за замовчуванням". З тих пір Google виявив, що вони фактично індексують і ранжують захищені сторінки над незабезпеченим контентом. Щоб дізнатися більше про те, як Google інтерпретує безпечний сайт, ознайомтеся з їхнім керівництвом: “ Захист вашого веб-сайту за допомогою HTTPS . "

Наявність доступної Політики конфіденційності на Вашому сайті - це ще один фактор, про який Google згадував протягом багатьох років як фактор якості їхньої оцінки сторінок (для AdWords), і вважається також чинником в органічному рейтингу. Політика конфіденційності дозволяє бути прозорим між вашим сайтом та користувачами, як їхня інформація буде використана та захищена.

Є набагато більше компонентів для безпеки веб-сайтів, про які варто поговорити з розробником або експертом веб-безпеки. Що стосується SEO, використання HTTPS і політика конфіденційності є ключовими речами, які шукають пошукові системи.

Зробіть ваш сайт швидким

Швидкість сайту визначає швидкість (або повільну) завантаження веб-сторінки. Google підтвердив, що швидкість сайту є один з сигналів, використовуваний його алгоритмом для ранжирування сторінок . Повільна швидкість сторінки означає, що пошукові системи сканують менше сторінок, використовуючи виділений бюджет сканування, що також може негативно вплинути на рейтинг. Важливо регулярно перевіряти швидкість вашого сайту та вживати заходів для збільшення часу завантаження, коли це можливо. Ось короткий перелік заходів для покращення швидкості вашого сайту, але майте на увазі, що існує багато інших покращень ефективності, ніж наведені нижче:

Перевірте швидкість сайту

Є кілька важливих інструментів, які можна використовувати для перевірки та контролю швидкості вашого сайту. Використовуйте безкоштовний тест швидкості сайту, наприклад Пінгдом або GTMetrix , щоб проаналізувати швидкість завантаження і отримати рекомендації про те, як зробити їх швидше. Google також має безкоштовний інструмент, PageSpeed ​​Insights , які нададуть рекомендовані оптимізації, а також показують, які оптимізації наразі знайдені.

Оптимізуйте кешування зображень і плечей

Існує багато способів збільшити швидкість сторінки, наприклад, оптимізацію зображень, розмір файлу та тип. Ви також повинні використовувати кешування браузера, щоб, коли відвідувачі повернулися на ваш сайт, браузеру не потрібно отримувати всю сторінку з вашого сервера. Використовуйте безкоштовний інструмент, як YSlow щоб перевірити, чи є у вас термін дії, призначений для кешу. Google має більше інформації про те, як використовувати кешування тут .

Зменшіть JS і CSS

Необхідно також зменшити розміри файлів JS і CSS, коли це можливо. Зменшення - це зменшення розмірів файлу коду шляхом видалення пробілів, коми та інших непотрібних символів. Зменшення розміру файлу покращує час завантаження сторінок, оскільки завантажується з сервера менше. Google рекомендує використовувати Компресор YUI як для CSS, так і для JavaScript, однак існує багато інших способів зменшення файлів.

Переконайтеся, що ваш сайт отримує сканування

При запуску нового сайту або внесення змін до структури URL-адреси вашого сайту. Ви не хочете припускати, що пошукові системи автоматично індексують нові сторінки. Для того, щоб допомогти швидше сканувати ваші веб-сторінки, важливо створити дружню XML-карту сайту. Карта сайту XML - це файл даних, який перераховує всі сторінки на сайті. Роботи пошукової системи використовують файл мапи сайту для визначення сторінок, які потрібно сканувати та індексувати. Для створення XML-карти сайту можна використовувати безкоштовне програмне забезпечення онлайн, наприклад Мапи XML або існують інші методи в залежності від платформи електронної комерції, на якій ви знаходитесь.

Після того, як ви маєте карту сайту, ви хочете її надіслати Інструменти Google для веб-майстрів . Можна повторно подати свою мапу сайту в будь-який час, щоб збігтися з будь-якими змінами на вашому веб-сайті. Використовуючи інструменти, такі як кеш Google, SEO-browser.com , і MozBar розширення, ви можете відстежувати, які елементи є видимими та індексованими для пошукових систем.

Висновок

Хоча це може зайняти трохи зусиль, врешті-решт варто. Дотримуючись цього посібника, ми сподіваємося, що ви почнете бачити його переваги для вашого бізнесу. Оптимізація є складною темою, але вона не повинна бути переважною. Почніть з декількох найважливіших сторінок і продовжуйте працювати над списком з плином часу. Врешті-решт зусилля можуть виплатити великий час, але важливо відзначити, що SEO не повинно бути тим, що ви робите в будинку. Якщо ви хочете отримати якусь експертну допомогу для переміщення голки для вас, ми знаємо деякі великі люди, які можуть покращити ваш маркетинг продукту .

Що таке SEO і чому це важливо для успіху електронної комерції?
Що таке SEO і чому це важливо для успіху електронної комерції?
І "Скільки часу я маю?
Як же пошукова система знає, чи є зображення релевантним?
Чи важко було орієнтуватися на сайті і важко було знайти продукт, який є конкретним?
Чи легко було знайти кнопку виклику?
Чи було достатньо фотографій для повного перегляду продукту?
Чи достатньо детальний опис, щоб зробити покупку впевнено?
Чи був процес перевірки швидким і легким?
Або заплутаним і засмучуючим?