Отримання максимальної віддачі від Yoast - підручник з SEO

  1. Пошук ключового слова
  2. Коло SEO
  3. Намагайтеся
  4. Бум, Yoasted.

Це може бути легко ігнорувати відмінні плагіни на WordPress. Іноді ви просто хочете напишіть проклятий блог і продовжуйте свій день. Але Yoast не є щось, щоб не помітити. WordPress SEO від Yoast є фантастичним інструментом, але він не буде робити вам багато хорошого, якщо ви не знаєте, як використовувати його добре. Ось SEO-підручник, який повинен допомогти вам у цьому: По-перше, ЧОМУ: Yoast - це плагін, який гарантує, що у вас SEO качки підряд. Це може бути легко ігнорувати відмінні плагіни на WordPress

Це SEO качок. Поспіль. Це тому, що ми використовували Yoast. Наявність ваших SEO уток в рядку означає, що ваш пост, з усією роботою, яку ви вклали в нього, варто вашого часу. Оптимізований вміст - це те, що допоможе залучити трафік на ваш веб-сайт і, отже, ваш продукт / послугу / повідомлення. Час, який Ви витратите з Yoast, буде абсолютно винагороджений. Так що давайте почнемо!

Пошук ключового слова

Першим кроком до використання Yoast для повідомлення в блозі є пошук відповідного ключового слова. Ви також можете скористатися фразою, щоб ви могли сказати “зубну щітку” або “найкращу практику з зубною щіткою”, і вони обидва працюватимуть. Щоб вибрати хороше ключове слово, ознайомтеся з публікацією свого блогу. Яке повідомлення ви намагаєтеся передати? Подумайте про пару причин, чому ви його написали. Якщо у вашому блозі йдеться про зубну нитку, ви можете придумати такі ідеї:

  • Flossing
  • Догляд за порожниною рота
  • Профілактика гінгівіту

Ви не можете навіть згадати про гінгівіт на своєму посту, але як письменник такого посту, ви знаєте, що більшою метою нитки є не кров'яні ясна - це сприяння догляду за ротовою порожниною. Починаючи думати про це, допоможе пошук ваших ключових слів. Якщо вам потрібна допомога у пошуку ідей, ви також можете скористатися a інструмент хмара слово для вашого повідомлення . Після того, як ці ідеї записані, перейдіть до Google Adwords . Увійдіть і на вкладці "Інструменти" у правому кутку виберіть "Планувальник ключових слів" у випадаючому меню. Ви не можете навіть згадати про гінгівіт на своєму посту, але як письменник такого посту, ви знаєте, що більшою метою нитки є не кров'яні ясна - це сприяння догляду за ротовою порожниною За допомогою цього інструменту планування ви можете ввести деякі ідеї, які ви вже записали. Google повідомить вам, що шукають користувачі, пов'язані з цим ключовим словом. Ви хочете спробувати знайти баланс між низькою конкуренцією та великою кількістю щомісячних пошуків.

ПОРАДА: Хоча іноді неминуче, намагайтеся уникати ключових слів, які мають в них апострофи або інші подібні пунктуації. Якщо ключове слово "Альцгеймера", то апостроф може підірвати оптимізацію. Якщо ви можете скористатися чимось на зразок «деменції», ви можете бути більш успішними.

Звертаючись до ключового слова, пам'ятайте, що це слово чи фраза потрібно використовувати з певною частотою у вашій публікації. Якщо ви вважаєте, що ключове слово звучить крохмаливим або що ви не думаєте, що працює для вашої публікації, не використовуйте його! Це може зайняти деякий час, щоб придумати гарне ключове слово, і це нормально. Це, мабуть, найважча частина використання Yoast – попередньої підготовки.

Коло SEO

Yoast дозволяє легко визначити, чи ви робите це правильно. Після встановлення плагіна ви почнете помічати невелике коло, що вказує на те, наскільки оптимізовано повідомлення для вашого ключового слова. Yoast дозволяє легко визначити, чи ви робите це правильно Ви хочете, щоб коло було зеленим. Зараз це коло є сірим, оскільки я ще не ввів ключове слово. Якщо я вводжу ключове слово і точка стає червоною, це означає, що я не дуже добре оптимізував цю публікацію. Якщо вона жовтіє, це «мех» і, нарешті, зелений - це золото!

ПОРАДА: якщо ваше коло не змінює колір навіть під час внесення змін, виконайте наступні дії та збережіть чернетку повідомлення, щоб оновити його.

Для цієї посади, я вирішив використовувати ключове слово "SEO підручник". Хоча цей пост про Yoast, його більша мета полягає в оптимізації вашого блогу або статті, так що це ключове слово добре вписується. Не вводьте в оману своїх читачів, використовуючи ключове слово, яке насправді не стосується вашого вмісту. Це вважається серйозним гріхом на землі Google, і ви ПОВИННІ бути покарані.

Намагайтеся

Прокручуючи вниз у WordPress повз головну копію вашого блогу, ви знайдете свій плагін Yoast. Тут і відбувається чарівність. Нижче наведено мій плагін, який заповнено моїм ключовим словом. Ви можете зробити так багато, як ви хочете, але я зазвичай вибираю робити все. Прокручуючи вниз у WordPress повз головну копію вашого блогу, ви знайдете свій плагін Yoast Попередній перегляд фрагмента тут - це те, що з'явиться у списку результатів Google. Мета-опис - це невеликий підсумок або гачок, який відображається на фрагменті. Якщо ви не вказуєте мета-опис, це буде за замовчуванням перші 156 символів початку вашої публікації. Оновлюючи мій пост зараз, коли я пишу цей проект, моє коло зелене! Yay! Я все зробив, чи не так? Я міг би бути, особливо якщо я в поспіху. Але до Йоаста більше. Це вкладка "Аналіз сторінки". Є багато порад на цьому, але заради вашого часу і моїх, я коробку три поради, які допомагають вашим SEO, але не мають нічого спільного з вашим ключовим словом. У першому вікні, що стосується шлейфа, йдеться про вашу URL-адресу. Yoast думає, що мій слимак занадто довгий. Yoast може помилка - мені подобається моя куля! Інша справа - Yoast має поради та пропозиції для вас, але вам не потрібно переконуватися, що всі точки зелені. Ви можете взяти або залишити будь-яку пораду, надану Вам. У другому вікні йдеться про тест Flesch Reading Ease. Я не буду претендувати на досвід на цьому тесті, але в основному це визначає, чи важко читати копію. Якщо це важко читати, це не означає, що ніхто не буде читати його, але це, безумовно, означає, що менше людей будуть читати його. Легкість читання приходить з більш короткими реченнями, не жаргонними або не претензійними лексиками і більш короткими абзацами. І, нарешті, у мене є два вихідних посилання на моєму пості. Це повідомляє Google, що я посилаюся на інші статті, які заохочують взаємодію та взаємодію в Інтернеті. Ця практика не має ніякого відношення до мого ключового слова, але Google має право винагороджувати певну поведінку під час написання повідомлення, а вихідні посилання - один з них!

Бум, Yoasted.

Тепер, коли ви оптимізували свою публікацію, ви зможете насолодитися більшим трафіком на веб-сайті в найближчі місяці. Отримуйте задоволення Yoasting і повідомте нам про це як це відбувається! - Фото кредит

Яке повідомлення ви намагаєтеся передати?
Я все зробив, чи не так?