Отримуємо посилання з wikipedia

Спонсор поста - Технобуд - оренда будівельної техніки в Санкт Петербурзі , Антикризові ціни.

Отримати посилання з wikipedia мрія будь-якого оптимізатора. Ще б пак, аналогічний траст є напевно тільки у провідних пошукових систем і їх власних каталогів, гігантів на кшталт wordpress.org, adobe.com, microsoft.com і їм подібних.

Для написання дисертації мені необхідно було дуже багато літератури з інформаційного пошуку, в тому числі і в мережі інтернет. Справа в тому, що приводити в списку літератури www джерела вкрай небажано, тому що старенькі професора, які будуть голосувати за або проти вас на захист довіряють тільки книгам, надрукованим у видавництвах. Тому в пошуках літератури доводиться «Гугл». Потрапив я на сторінку SEO в вікіпедії і внизу побачив посилання на поради вебмастерам від Yandex і Google. Ось вам перший спосіб отримати посилання. Правда для цього треба стати Yandex або Google Для написання дисертації мені необхідно було дуже багато літератури з інформаційного пошуку, в тому числі і в мережі інтернет .

Копаємо трохи глибше і переходимо на сторінку Зовнішні фактори в пошуковій оптимізації і бачимо, що сторінка є, а статті на ній немає. Бажаєте що то написати з цього питання - будь ласка. Бажаєте посилання на джерело залишити - вкрай вітається, щоб авторські права не порушити. А ось джерелом якраз може стати ваш блог або сайт. Тобто алгоритм такої. Спочатку пишемо статтю / огляд на своєму ресурсі і потім якісно рерайт (переписуємо іншими словами) її і відправляємо в википедию з посиланням на джерело - на себе. В принципі, можна і скопіювати. Поки що точно не можу сказати, треба спробувати і так і так.

Для вікі «зовнішні чинники пошукової оптимізації» можуть бути легко описані за допомогою моїх статей по теорії SEO . Руки поки що не дійшли до цього. Якщо хто бажає це зробити і залишити посилання на мій блог в качетсве джерела - я буду тільки радий. В боргу не залишуся Для вікі «зовнішні чинники пошукової оптимізації» можуть бути легко описані за допомогою моїх статей по   теорії SEO .

ось приклад сторінки вікіпедії SMO тематики , Де стоїть посилання на блог smonews.ru . Все можливо.

Що дає посилання з вікіпедії? Відразу хочу сказати, що посилання з nofollow. На мій погляд траст все одно передається. Судячи з останніх публікацій Сергія Кокшарова , В даний час траст є одним з вирішальних факторів, що впливають на позиції сайту.

ТІЦ на вікіпедії величезний. Що таке nofollow Yandex не знає. Поки не знає. І добре б не дізнався б ТІЦ на вікіпедії величезний . Так що ТІЦ швидше за все передається. Чому швидше за все? Тому що треба пробувати. Експериментувати і дивитися на результати.

Крім «пузомерок» передаються відвідувачі. Відсоток переходів з вікіпедії на ваш сайт думаю буде невеликим, але їм нехтувати все ж не варто. Я б порівняв посилання в вікіпедії з посиланням в DMOZ. Траст передається приблизно однаковий.
Висновок один - пишіть корисні статті і отримаєте посилання на сторінках вікіпедії. Чого вам власне і бажаю.

П.С. Сьогодні до мене в гості проїздом з Самари приїжджає бездомний Бродяга перекантуватися, потріщати, а завтра з ранку їдемо з ним в Москву. Я по роботі, він у своїх справах. Фотозвіт і відеозвіт обов'язково буде. Благо тепер є чим зняти відео .

Терехов .
Відео сьогодні - що називається красиво «запостити» слово «Любов» за допомогою офісних канцелярських причиндалов. Романтик, що живе в мені зажадав «запостити» це відео для моїх читачів. Дивіться до кінця - не пошкодуєте.

постові
портал 24open.ru
Купуйте міні трактор
Недорогі поліпропіленові труби

Що дає посилання з вікіпедії?
Чому швидше за все?