Оттава SEO семінар - малий бізнес освіти

 1. ТЕМАТИКА СЕМІНАРУ: Місцеві SEO & впровадження Будьте готові до повного дня знань! Під час цього...
 2. Місцевий навчальний план SEO семінару
 3. Готові зареєструватися? Давай зробимо це!
 4. Не зовсім? Ось деякі поширені запитання на семінарі

ТЕМАТИКА СЕМІНАРУ: Місцеві SEO & впровадження

ТЕМАТИКА СЕМІНАРУ: Місцеві SEO & впровадження

Будьте готові до повного дня знань! Під час цього семінару ви дізнаєтеся основи місцевої пошукової оптимізації, методи блогів для кращого довгострокового рейтингу, а також як реалізувати всі вчені методи на вашому сайті. Навчені навички застосовні до всіх платформ (WordPress, SquareSpace, Wix, Weebly і т.д.). Кожен учасник отримає робочу книжку та 12-місячне членство у VIP-групі для підтримки після семінару. Також буде впроваджений і період запитань для тем, які не були чітко висвітлені під час семінару.

Якщо ви - малий бізнес, який намагається зробити онлайн-ім'я для себе на місці, цей семінар для вас!

RSVP до Оттава SEO семінар Facebook подія для оновлень!

Чому SEO має значення для малого бізнесу

Пошукова оптимізація (SEO) - це одна з найбільш прибуткових інвестицій (RIO), на яку малий бізнес може надійно розраховувати, коли це буде зроблено належним чином і послідовно. Є компанії, які пропонують послуги SEO для вашого сайту, який буде робити всі дрібниці піщаної роботи для вас (як і я!), І Є багато речей, які ви можете DIY, якщо ви на технології розумної сторони речей. Це місцевий семінар SEO дозволить вам отримати знання для поліпшення вашого сайту для цілей з'являтися на перші кілька сторінок результатів пошуку (SERPs) і для дуже важливих відвідувачів людини.

Місцевий навчальний план SEO семінару

До кінця локального семінару з SEO ви:

 • Знати, як переконатися, що пошукові системи, такі як Google або Bing, знають, що ваш сайт існує .
 • Знати, як створити значущі зворотні посилання, щоб просунути свій бізнес і ваші рейтинги.
 • Дізнайтеся, як забезпечити оптимізацію всього вмісту вашого веб- сайту для пошуку в результатах пошуку.
 • Знайте різницю між належними методами оптимізації та тими, які можуть отримати вас у чорному списку.
 • Будьте в курсі інших цінних ресурсів Інтернет для поліпшення вашого веб-сайту та моніторингу ефекту змін .
 • Знати, як реалізувати всі знання, які ви вивчили на своєму веб-сайті.
 • Період впровадження для тих, хто хоче розпочати роботу відразу, але бажає додаткової користі від навчання в кімнаті.
 • Період запитань та відповідей на ті важкі питання, які ви хотіли знати, занадто незручно запитувати (надсилати їх приватно, і я розміщу їх анонімно) , або не зможу знайти відповідей у ​​режимі онлайн.

Ви залишите семінар з необхідними знаннями та впевненістю, щоб покращити свій сайт, а також безцінні онлайн-ресурси. Ви також матимете доступ до VIP-групи Facebook, простору, де ви зможете задати всі ваші веб-сайти та питання SEO, навіть після завершення семінару.

Готові зареєструватися? Давай зробимо це!

Не зовсім? Ось деякі поширені запитання на семінарі

 1. Коли саме це? П'ятниця, 19 жовтня 2018 року, з 9 ранку до 4 вечора
 2. Чи можу я дійсно дізнатися все це за 1 день? ТАК! Хоча день, безумовно, буде наповнений інформацією, у вас буде можливість задати питання, термін реалізації та засоби для використання інформації, яку ви дізналися під час семінару, довго після закінчення навчання. Важливою складовою є повернення до своїх нотаток і виконання діючих завдань. Безкоштовний доступ до групи запитань - це бонус!
 3. Де саме? Семінар проходить у Оттаві, Онтаріо, і точне місце розташування буде надіслано всім реєстрантам за 7 днів до семінару.
 4. Чи можна привести наші комп'ютери? Вам пропонується робити нотатки, як на папері, так і в електронному вигляді, але будь ласка, тримайте вашу діяльність безпосередньо пов'язаною з вмістом майстерні. Найкраще зберегти реалізацію ПІСЛЯ навчальної частини семінару, і зосередитися на тому, щоб зробити дієві списки під час, щоб ви не пропустили нічого (це буде семінар із запам'ятовуванням). Ви можете абсолютно відкрити свій веб-сайт на екрані під час періоду реалізації та запиту та відповіді, щоб попросити інструктора про допомогу за час, що залишився.
 5. Мій сайт працює на SquareSpace / Wix / Weebly, чи зможу я скористатися цим семінаром? Абсолютно! Хоча частина реалізації буде продемонстрована на платформі WordPress, переважна більшість інформації, яку викладають, може бути застосована до будь-якого веб-сайту. Ті, хто працює на веб-сайті WordPress, просто мають додаткові переваги додаткових плагінів, які допоможуть з реалізацією (на сторінці SEO можна використовувати на всіх платформах).
 6. Чи будете ви давати нам нотатки наприкінці семінару? Регулярні власники квитків будуть мати доступ до групи Facebook для того, щоб ставити питання після навчання, а також повну книгу навчального плану, щоб ви могли робити нотатки вздовж сторони, коли ми проходимо курс. Два власники VIP-квитків також отримають копію всіх палуб / слайдів, списки ресурсів та частину роботи веб-сайту для них як частину прикладів. Якщо ви бажаєте подати заявку на отримання VIP-квитка, будь ласка, напишіть на адресу [email protected]

Зареєструйтеся зараз на семінарі SEO!

Віддають перевагу 1-на-1 інструкції? Без проблем! Реєстрація для індивідуальних занять.
Не можете зробити це і хочете залишатися в курсі всіх речей SEO? Підпишіться на розсилку новин!

Докладніше

Не зовсім?
Готові зареєструватися?
Не зовсім?
Де саме?
Чи можна привести наші комп'ютери?
Мій сайт працює на SquareSpace / Wix / Weebly, чи зможу я скористатися цим семінаром?
Чи будете ви давати нам нотатки наприкінці семінару?
Віддають перевагу 1-на-1 інструкції?
Не можете зробити це і хочете залишатися в курсі всіх речей SEO?