Паразит SEO

  1. Переможці Penguin 2.0: Великі домени влади
  2. Що це має робити з нашим прикладом?
  3. І тоді сталося пінгвіна
  4. Які висновки можна зробити з цього приводу?

У WordAi ми робимо тести і тематичні дослідження весь час, намагаючись перевірити і визначити, що працює краще в контент і SEO індустрії - це те, що допомагає нам інновації і залишатися на крок попереду конкурентів ... і Google! Отже, коли Penguin 2.0 потрапив, ми подивилися на основні тематичні дослідження та тести, на яких ми працювали, щоб спробувати зрозуміти, що відбувається. З наших власних даних і від спілкування з іншими SEOers, це оновлення здавалося дуже ручним - майже всі наші проекти або піднялися в рейтингах або взагалі не мали змін. Однак є один метод SEO, я хочу, щоб прожектор, який поліпшився після Penguin 2.0.

Переможці Penguin 2.0: Великі домени влади

Одним з перших речей, які ми бачили з оновлення Penguin 2.0, було те, що одним з найбільших одержувачів було домен авторитетів.

Цей графік з MozCast показує, що за останній місяць кількість топ-10 рейтингу з 10 найкращих рейтингових сайтів (YouTube, Twitter і Facebook просто назвала пару) зросла. Ми перевірили в Microsite Masters і знайшли там дуже схожі дані. На відміну від останнього великого оновлення Penguin, не було великих переможених, але ми виявили, що великі авторитетні сайти були безумовно великими переможцями.

Що це має робити з нашим прикладом?

Кілька місяців тому ми почали працювати над тематичним дослідженням Посилання імператора щоб побачити, як їхні зв'язки працюють над авторитетними сайтами. Link Emperor був одним з перших клієнтів WordAi, коли WordAi був на початку бета-версії. Я люблю штучний інтелект, і з того моменту, як ми почали працювати разом, я дійсно поважав імператора Link, тому що вони є одним з небагатьох постачальників посилань, які я знаю, що має подібний фокус штучного інтелекту до їхнього побудови. Замість випадкового вибору пакетів посилань, які можуть працювати або не працювати в поточній середовищі SEO, вони завжди відстежують результати кожного пакета побудови посилань і використовують ці результати для автоматичного вибору посилань, які в даний час є найбільш ефективними. Таким чином, ви завжди використовуєте найсучасніші стратегії побудови посилань. Так що я відчував себе дуже добре в цьому випадку вивчення вхід.

Я розпочав експеримент, вибравши ключове слово для конкурсних розробок, і створив п'ять різних властивостей на сайтах авторизованих авторизованих веб-сайтів, щоб перейти за ними. Я створив облікові записи Twitter, сторінки Facebook, відео YouTube, а також високоякісні теми на відповідних і якісних форумах, з моєю метою - спробувати отримати якомога більше цих властивостей у топ-10. Всі ці профілі діяли як цільові сторінки, щоб перенести трафік на основний сайт, який я намагався сприяти.

І тоді сталося пінгвіна

Посилання імператор тільки почав відправляти посилання на експеримент за пару тижнів до Penguin 2,0, тому, коли я побачив, що Penguin Update був прокат жити, я був трохи не впевнений, як рейтинги будуть реагувати. Чи будуть перспективні рейтинги донизу ніг, або ж рейтинги залишаться вірними? На моє здивування рейтинги дійсно різко зросли, і такі результати такі:

Я бачив такі результати у всіх наших властивостях після того, як Penguin - з перших 10, 4 з цих місць в даний час займають ці властивості (3 з яких знаходяться в топ-5), а перше місце займає сайт грошей, до якого ці властивості пов'язують.

Які висновки можна зробити з цього приводу?

У нас є багато різних тематичних досліджень, які відбуваються в будь-який час, і це було першим, де ми змогли дуже швидко домінувати над результатами SERP, взявши 4 з 5 найкращих результатів! Бачачи, як багато з цих переваг (особливо властивості, що входять до топ-5) прийшли під час розгортання Penguin 2.0, я хотів поділитися цими результатами і побачити, які типи результатів всі інші отримують від цих видів властивостей. Оскільки розмір вибірки невеликий, я не хочу робити жодних радикальних заяв, але я знаю результати, які я бачив, і вони були незвичайними!

З такими хорошими результатами, я б абсолютно рекомендував Посилання імператора (ніяких партнерських посилань тут, ми тільки рекомендуємо те, що ми використовуємо!) Якщо ви зареєструєтесь, повідомте нам, які результати ви отримали, щоб ми могли оновити цей приклад з ще більшими даними!

Що це має робити з нашим прикладом?
Чи будуть перспективні рейтинги донизу ніг, або ж рейтинги залишаться вірними?
Які висновки можна зробити з цього приводу?