Партнерські програми інтернет-магазинів

 1. Що таке партнерська програма і як вона працює
 2. Чим корисна партнерська програма?
 3. Види винагороди в партнерській програмі
 4. Як створити партнерську програму?
 5. Який ще повинна бути партнерка?
 6. Як вибрати надійного партнера?
 7. Де шукати партнерів?
 8. Приклади партнерських програм інтернет-магазинів
 9. Kolorado
 10. Qnits
 11. Gold-affiliate
 12. VipTimeClub
 13. Powerpartners
 14. Insantrik
 15. Partner.0kopeek
 16. AliExpress
 17. Sellus
 18. DigiSeller
 19. Wedstyle
 20. Podarkov1000
 21. MyBedRoom

ПП - це не тільки правильне харчування. Для чого потрібна партнерська програма, як її встановити, як вона працює і чим вигідна особисто для вас - читайте в новій статті нашого Університету. Бонусом в кінці статті вас чекають реальні приклади ПП в інтернет-магазинах.

Що таке партнерська програма і як вона працює

Партнерська програма - це ділове співробітництво між власником інтернет-магазину і сторонніх інтернет-порталів: сайтів, блогів, сторінок в соціальних мережах та інших ресурсів. Брати участь в таких партнерках можна навіть не маючи особистого веб-ресурсу. Посиланнями можна ділитися в соціальних мережах, на тематичних форумах, в блогах і email-розсилках. Ключове слово в понятті ПП - партнери, яким йде взаємна вигода від співпраці.

Принцип будь-партнерки простий: власник ресурсу дає партнеру посилання, яку той публікує у себе на сайті або просто на форумі або в паблік. Той, хто пройде за цим посиланням, стає рефералом, його завдання - зробити покупку або певним чином впливати. Той, хто розмістив посилання, отримує певний відсоток від усіх покупок, які зробив його реферал.

Партнерські програми використовують найрізноманітніші ресурси, яким потрібне залучення нових клієнтів або покупців. Інтернет-магазини - одні з найперспективніших напрямків в цій галузі: все більше людей роблять покупки онлайн, а значить, шанси залучити нових рефералів постійно зростають. Експерти називають цифру до 40% цільової аудиторії - звичайно, якщо дотриматися всіх правил успішної ПП.

Чим корисна партнерська програма?

Вигоди очевидні для кожного учасника ПП.

1. Власник інтернет-магазину отримує відразу кілька вигод:

 • можна залучати нових покупців, не вкладаючись в рекламу;
 • відповідно, збільшувати продажі, оборот і прибуток;
 • можна не витрачатися на піар - партнери зроблять це за вас. Завдяки посиланням про ваш ресурс дізнаються багато, а пройдуть на сайт ті, кому це дійсно цікаво - то є саме ваша цільова аудиторія;
 • комісійні можна платити тільки після здійснення цільового дії - купівлі товару. Якщо людина пройшла по посиланню на сайт, походив, але нічого не купив - партнер залишиться без винагороди, а гроші залишаться у вас. Детальніше про це - в наступному розділі.

2. Партнерам це додатковий спосіб заробітку, який не вимагає ніяких вкладень - достатньо просто розмістити посилання і отримувати комісійні.

3. Покупці, які проходять по посиланню, пізнають радості шопінгу. Теж не погано!

Види винагороди в партнерській програмі

Ви і тільки ви вирішуєте, яким буде винагорода. Зазвичай це певний відсоток - від 5 до 30, який ви встановлюєте самі. Є три основних видів оплати в ПП:

1. Винагорода за продаж. Партнер розміщує на ресурсі посилання, а комісійні отримує за кожного реферала, який пройшов по посиланню і купив товар в вашому інтернет-магазині;

2. Винагорода за дію. Все те ж саме, тільки оплату партнер отримує за кожного, хто скоїв цільове дію: пройшов по посиланню на сайт і залишив контактні дані, наприклад;

3. Багаторівневий маркетинг. Партнер розміщує посилання, залучені реферали самі стають партнерами і отримують свої комісійні. Частина від доходів рефералів отримує партнер. Складна схема, схожа на піраміду, проте люди роблять на цьому гроші.

Важливо! Всі ці умови і розмір винагороди обов'язково повинні бути максимально докладно описані в правилах ПП.

Як створити партнерську програму?

ПП повинна бути сучасною і функціональною. Основними функціями є можливість роботи на комп'ютері та смартфоні, збір інформації про замовлення і питаннях покупців, зворотний зв'язок з клієнтами, аналіз даних і експорт їх в бухгалтерію і ще багато всього. Не впевнені, що зможете зробити це самостійно - тоді зверніться до послуг веб-майстрів або спеціальних сервісів:

 • LastoShopGold - краще підходить для інтернет-магазину електронних та цифрових товарів;
 • EcommTools - для електронних товарів і фізичних продуктів;
 • UMCart - для будь-яких товарів;
 • E-autopay - для будь-яких видів товарів;
 • justclick.ru - аналогічно.

Який ще повинна бути партнерка?

1. Прозорої і чесною. Ви можете не обіцяти найвищі комісійні, але просто зобов'язані розписати у всіх подробицях умови роботи і винагорода. На жаль, альтруїстів немає - люди хочуть заробляти гроші і чітко знати, за що саме.

2. Візуально привабливою. Журнал про бізнес zhazhda.biz виділяє сервіс Postaffiliatepro.ru , Де можна знайти практично будь-який дизайн і скрипти для вашої ПП.

3. Продан. Щоб якомога більше людей дізналися про вашу партнерке, на перших порах доведеться вкластися в її просування. Замовте таргет в соцмережах, зробіть окремий Лендінгем спеціально під партнерку, де в фарбах опишіть її переваги. Не забудьте дати інформацію або спливаюче вікно на головній сторінці інтернет-магазину, яке буде вести на Лендінгем або сторінку з інформацією про партнерці. Вкладетеся в рекламу на спеціалізованих ресурсах, напишіть хорошу іміджеву статтю про вашу програму. Не лякайтеся - вкладення доведеться робити тільки спочатку, а потім партнерка, як залікова книжка для студента, буде сама працювати на вас.

Коли ПП створена і запущена, прийшов час шукати партнерів. Вибирайте надійних союзників, зв'язуйтеся з ними поштою або будь-яким зручним способом і починайте роботу.

Вибирайте надійних союзників, зв'язуйтеся з ними поштою або будь-яким зручним способом і починайте роботу

Як вибрати надійного партнера?

Оскільки успіх будь-якої партнерки залежить від того, скільки людей пройде по посиланню і відвідають ваш інтернет-магазин, важливо ретельно вибирати партнера. Не варто давати посилання всім підряд: якщо у людини вмираючий блог з десятком записів або сторінка в соцмережі з декількома записами, навряд чи вони привернуть вам хороший трафік. Залишати посилання на форумах і в групах - теж справа невдячна. Якщо раніше ці прийоми працювали, зараз кожен користувач мережі розкусить їх на раз-два.

Висновок очевидний: потрібно шукати великі майданчики і залучати до співпраці вебмайстрів, лідерів думок і активних користувачів мережі. Чим більше людей побачать посилання - тим більше у вас буде покупців, виходите з цих міркувань.

Де шукати партнерів?

1. Власники або учасники розкручених ресурсів: сайтів, форумів, агрегаторів, кешбек-сервісів. Як правило, збирають багато читачів, а значить - трафік вам буде забезпечений.

2. Паблік і групи в соціальних мережах. Знову ж повинні бути розкрученими і мати велику активність: вона виражається в лайок, репоста, коментарях.

3. Добре заходить реклама в тематичних спільнотах: присвячених розкрутці сайтів, продажу онлайн, групам інтернет-магазинів.

4. Блогери і відеоблогери, лідери думок. Реклама на «Ютьюб» і в «Інстаграм» зараз дуже популярна, і ніхто не здивується, якщо медійний персонаж вчора публікував відгук про нову помаді, а сьогодні - вашу партнерку. Постарайтеся, щоб реклама вийшла живою і чіпляє.

5. Банерні і тизерну біржі - ресурси, які дозволяють отримати хороший приплив трафіку.

Приклади партнерських програм інтернет-магазинів

Знаємо, що ви чекаєте приклади :) Давайте наочно подивимося, як працюють партнерки в інтернет-магазинах різної спрямованості.

Kolorado

ПП магазину одягу платить хороші комісійні - 25% за кожну покупку. Обіцяють швидкі виплати від одного рубля, а зароблені гроші можна витрачати на замовлення в цьому ж інтернет-магазині з 50% знижкою.

Qnits

Партнери працює вже шість років, обіцяє високі відрахування і навіть дострокові виплати. Серед плюсів компанії - власний call-центр, де клієнтів консультують менеджери з продажу, абсолютна прозорість, можливість прослухати запис розмови, подивитися смс-повідомлення, трек-коди і всю історію замовлення.

Gold-affiliate

Партнерська програма магазину ювелірних виробів з відмінними комісійними - до 30%. За словами представників компанії, в індустрії ювелірних виробів це найвищий відсоток. Партнер самостійно може вибрати процентну ставку, кратну 5. Асортимент постійно оновлюється, все товари, зазначені на сайті, є в наявності.

VipTimeClub

Партнери інтернет-магазину реплік брендових годин. Комісійні виплачуються від вартості товару і складають 17% з будь-якої покупки незалежно від ціни товару. Виплати проводяться на банківську карту або гаманець Webmoney. Партнери можуть встановити на свій сайт банер, розсилати рекламні матеріали магазину, розміщувати оголошення в соцмережах або створювати власний сайт з основною тематикою магазину годин.

Powerpartners

ПП магазину з продажу електрообладнання. Винагорода партнера становить 15%, мінімальна сума виводу відсутня. Скрипт партнерки можна встановити на свій ресурс - це полегшить завдання по залученню клієнтів.

Insantrik

Магазин івановського текстилю пропонує 15% за кожен товар, викуплений рефералом. Якщо врахувати, що середній чек становить 3 000 рублів, дуже навіть непогано. Виплати проводяться стабільно і без затримок, мінімальна сума виводу становить 500 рублів. В особистому кабінеті можна подивитися всю статистику по кожному замовленню.

Partner.0kopeek

Партнери інтернет-магазину гаджетів, сума комісійних становить від 500 до 2000 рублів і виплачується за умови успішного укладення угоди. Зверніть увагу: компанія пропонує партнерам безкоштовний навчальний курс з просування товарів. Хороший варіант, візьміть на замітку.

AliExpress

У китайського інтернет-магазину всієї Русі багато партнерок, і ця - одна з найцікавіших. Вона представляє із себе плагін для WordPress, який швидко встановлюється на ресурс партнера і імпортує туди товари з AliExpress. Для початку роботи потрібно зареєструватися в партнерській програмі, встановити плагін і почати отримувати виплати з кожної покупки, які реферали здійснять через партнерський сайт.

Sellus

ПП агрегатора товарів, де можна заробляти на продажу спортивного харчування, афродизіаків, засобів для росту волосся, вій і брів. У зібранні 12 інтернет-магазинів, на кожен з яких даються партнерські посилання. Винагорода становить 25% і вище, гроші виплачуються два рази на місяць.

DigiSeller

Сайт-агрегатор цифрових та інформаційних товарів, навчальної літератури. Пропонує зареєструватися, пройти в особистий кабінет і вибрати найбільш цікаві товари, посилання на яких партнери будуть розміщувати у себе на ресурсах. Чим популярніший товар, тим більше буде винагорода. Вилка комісійних виплат становить від 1 до 60% вартості товару, які перераховується на особистий рахунок в DigiSeller і виводяться на Webmoney.

Wedstyle

Найбільший весільний інтернет-магазин в російськомовному інтернеті, відвідуваність становить понад 450 тисяч переглядів в місяць. Пропонує зареєструватися, отримати посилання і розміщувати її на жіночих і весільних порталах. Сума комісійної винагороди - 14% від вартості замовлення реферала або на вибір - 20% від усіх доходів рефералів довічно.

Podarkov1000

Партнери інтернет-магазину з промовистою назвою. Комісія з кожного продажу сувеніра або подарунка становить 10%, сума, яку можна вивести, починається від 300 рублів.

MyBedRoom

Приклад багаторівневої партнерки, де партнери отримують винагороду в залежності від свого рівня. За кожного залученого партнера першого рівня людина отримує 5% від покупки товару, другого рівня - 3 відсотки, третього - 2% і четвертого - 1%. Середній чек - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Неважко підрахувати, що від кожної покупки партнера першого рівня сума комісійних складе 150-250 рублів.

Виплати проходять щотижня, мінімальна сума становить 1000 рублів на рахунок в банку або банківську карту.

Виплати проходять щотижня, мінімальна сума становить 1000 рублів на рахунок в банку або банківську карту

Отже, тепер ви знаєте все варіанти партнерських програм і можете успішно застосовувати ці напрацювання в своєму інтернет-магазині. Удачі в просуванні!

Який ще повинна бути партнерка?
Як вибрати надійного партнера?
Де шукати партнерів?
Чим корисна партнерська програма?
Як створити партнерську програму?
Який ще повинна бути партнерка?
Як вибрати надійного партнера?
Де шукати партнерів?