Партнерський маркетинг через соціальну мережу Фейсбук

  1. Як виглядає схема заробітку на партнерках через Фейсбук, представлена ​​в курсі?
  2. Огляд курсу зсередини
  3. Що встигла зробити я?

Всім привіт! Давненько нічого не публікувала в рубрику «Огляди книг і курсів». Прийшов час її освіжити, тим більше є чим.

Я, що називається, вдарили в соцмережі. Раніше вже розповідала вам, як почала прокачувати свою групу Вконтакте для заробітку на партнерках , А зараз ось ще і Фейсбук зайнялася.

Частково тому, що з'явився тлумачний матеріал на тему партнерок через ФБ. Курс так і називається «Партнерський маркетинг через соціальну мережу Фейсбук», його автор Сергій Копиленко.

Про Сергія я вже згадувала в декількох постах. Цього літа відкрила його для себе, як класного експерта в просуванні партнерок через Вконтакте і тлумачного тренера. Проходила його безкоштовний тренінг, брала участь в реаліті, рекомендувала своїм читачам і передплатникам. Нещодавно Сергій випустив дуже докладний практичний курс по Фейсбуку, який я з задоволенням придбала.

Як виглядає схема заробітку на партнерках через Фейсбук, представлена ​​в курсі?

Схожим чином, як і схема, яку Сергій пропонує для Вконтакте .

натисніть для збільшення

1. Ми створюємо бізнес-сторінку на ФБ, присвячену певній темі. У цій темі підбираємо кілька основних партнерок для просування.

2. Створюємо безкоштовний подарунок за підписку для бізнес-сторінки. В цьому подарунку вбудовуємо кілька своїх партнерських посилань в тему.

3. Зв'язуємо свій подарунок зі сторінкою: пишемо промо-пост, робимо обкладинку, закріплюємо пост на стіні.

4. Налаштовуємо механізм отримання безкоштовності. У Фейсбуці все працює через спеціального бота, який розсилає повідомлення в месенджер на ПК і в телефон.

Бот дозволяє налаштувати перший автоматичний повідомлення після підписки, послідовний ланцюжок повідомлень, відправляти періодичні повідомлення, додати можливість відписки, а також він збирає статистику.

5. У першому повідомленні від бота ми віддаємо наш подарунок, а в другому можемо нагадати про корисні партнерських матеріалах, які згадували в безкоштовному подарунок. Далі можна зробити автоматичну ланцюжок повідомлень з корисними матеріалами та партнерськими рекомендаціями.

6. Для партнерських посилань використовуємо фреймовий сайт, на який можна встановити піксель від Фейсбуку і збирати бази ретаргетінга (з тих людей, які вже відвідували певні партнерські сторінки). На ці аудиторії в подальшому можна налаштовувати рекламу.

7. Коли воронка (серія повідомлень) через бота налаштована, ми копіюємо свою посилання на бота і вставляємо її в промо-пост з безкоштовністю.

8. Налаштовуємо трафік на промо-пост з подарунком через рекламу в Фейсбуці. Збираємо базу передплатників і базу ретаргетінга.

9. Ведемо бізнес-сторінку, взаємодіємо з аудиторією - просуваємо партнерські продукти через різноформатних контент. Пишемо пости, робимо розсилку з анонсами нових постів по базі через бота. А також залучаємо трафік в групу і просуваємо пости через платну рекламу Фейсбук.

Огляд курсу зсередини

Нижче я підготувала для вас відеоогляд курсу «Партнерський маркетинг через соціальну мережу Фейсбук»:

Курс складається з 29 послідовних уроків, які наочно розкривають схему заробітку на партнерках, описану вище. Уроки тривають від 3 до 17 хвилин. Записані вони в форматі: побачив-повторив. Просто подивитися, послухати - це марна трата часу. Результат від курсу ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо виконаєте всі кроки по урокам і продовжите регулярно працювати в цьому напрямку.

До багатьох уроків додаються додаткові корисні матеріали: робочі зошити, чек-листи, списки, шаблони, приклади. І ще бонусом доданий pdf-звіт «50 ідей для постів в соцмережі». Це важливо, адже без розвитку і підживлення контентом бізнес-сторінка не буде приносити постійних результатів.

Як бачите, практики і покрокових інструкцій хоч відбавляй. Головне робити!

Що встигла зробити я?

Ще не так багато, як варто було б. :)

1. прикрутити до бізнес-сторінці безкоштовний подарунок за підписку (поки взяла той же, що і для ВК), налаштувала отримання подарунка через бота, а також додала ще один лист в серію з партнерськими рекомендаціями. Розібралася з основними нюансами використання бота.

Розібралася з основними нюансами використання бота

2. Встановила пікселі від Фейсбуку на партнерські фреймових сайти, щоб збирати бази ретаргетінга.

3. Завантажила в рекламні аудиторії свою базу передплатників, на основі її створила схожі аудиторії з Росії та України.

Завантажила в рекламні аудиторії свою базу передплатників, на основі її створила схожі аудиторії з Росії та України

натисніть для збільшення

4. Прив'язала до рекламного кабінету на ФБ платіжну карту. Загалом, зробила підготовчі кроки перед запуском реклами на пост з безкоштовним подарунком.

5. Регулярно викладаю контент на бізнес-сторінку (той же, що готую для групи Вконтакте + анонси матеріалів з блогу і відео).

Друзі, якщо ви хочете налаштувати систему заробітку на партнерках через Фейсбук, рекомендую вам даний курс.

КУРС «ПАРТНЕРСЬКИЙ МАРКЕТИНГ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНУ МЕРЕЖУ Фейсбук»

На жаль, даний курс більше не доступний! Однак, якщо ви хочете побудувати ефективну систему заробітку на партнерках з отриманням стабільного прибутку, то хочу порадити вам безкоштовний відеокурс Сергія Копиленко "Система". Чим він крутий, так як це тим, що в ньому по кроках розбирається кілька систем заробітку на партнерках - через створення своєї бази в Фейсбуці, Вконтакті, через емейл-автоворонкі, Ютуб, Інстаграм. Ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант для себе, або поєднати їх.

PS Також раджу звернути увагу на партнерську програму Сергія Копиленко. У ній затребувані і якісні продукти, які приємно рекомендувати і отримувати результати.

У ній затребувані і якісні продукти, які приємно рекомендувати і отримувати результати

Бажаю вам успіху!

Як завжди, рада відповісти на ваші запитання і коментарі.

З повагою, Вікторія Карпова

Як виглядає схема заробітку на партнерках через Фейсбук, представлена ​​в курсі?
Як виглядає схема заробітку на партнерках через Фейсбук, представлена ​​в курсі?
Що встигла зробити я?