Перелінковка. 5 методів внутрішньої перелинковки сторінок сайту

  1. Перелінковка категорій товарів
  2. Перелінковка за допомогою підкатегорій
  3. Перелінковка за допомогою тегів
  4. перелінковка товарів
  5. Перелінковка через суміжні товари
  6. Перелінковка оглядів товарів і інструкцій
  7. перелінковка брендів
  8. Перелінковка в статтях

Перелінковка має дві основні мети: покращити поведінкові фактори сайту і просування ключових запитів в пошукових системах.

Перша мета має на увазі під собою збільшення переглядів сторінок на одну людину: відвідувач зустрічає посилання в контексті вашого сайту і переходить за ним. Друга - момент SEO оптимізації вашого сайту. Даний тип посилань передає внутрішній вага і збільшує значення ключових фраз, включених в назви посилань.

Дивіться відео з внутрішньої перелинковке сторінок сайту

Перелінковка категорій товарів

Будь-яка правильна SEO перелинковка повинна будуватися так, щоб відвідувачі хотіли перейти по розміщених посиланнях і отримали відповідну їхнім очікуванням сторінку.

Перелінковка за допомогою підкатегорій

Даний тип перелинковки відноситься до грамотно оформленої структурі каталогу товарів. Підкатегорії є майже у кожного інтернет-магазину. В даному випадку важливо, щоб ці підкатегорії були добре помітні. Часто до них додають зображення для привабливості, адже наша мета - щоб по ним кликали відвідувачі.

Перелінковка за допомогою тегів

після збору семантичного ядра і його кластеризації , У вас виявиться багато розділів, яким немає місця в підкатегоріях. Для таких випадків можна використовувати теги.

відкриємо файл з семантичним ядром і виберемо деякі запити, які зможуть послужити логічними тегами на сайті і для яких немає сенсу створювати окремі категорії / підкатегорії.

Нехай в даному випадку це буде пошукової запит «Вечірні сукні для повних жінок». Копіюємо його і додамо даний тег до відповідних товарів в адміністративній панелі.

В платформі для інтернет-магазинів Дігістр теги вказуються у властивостях товарів під полем категорій.

Збережемо внесені зміни і оновимо сторінку товару. Готово! Тепер в хмарі тегів додався наш новий тег-пошукової запит.

Тепер це окрема сторінка, якій необхідно застосувати SEO оптимізацію також, як і всім іншим сторінкам на сайті.

перелінковка товарів

Перелинковку товарів в інтернет-магазині можна також здійснити декількома способами.

Перелінковка через суміжні товари

Найпоширенішим з них є додавання розділів «Схожі товари», «З цим товаром також дивилися», «Покупці, які купили цей товар, також придбали» і так далі. Відвідувачі вашого сайту будуть натискати на ці картки товарів і переходити на нові сторінки товарів, що сприятливо вплине на ранжування окремих товарних сторінок в пошукових системах.

Перелінковка оглядів товарів і інструкцій

Також на сторінці товару можна вставити посилання в описі до нього. Особливо це актуально для технічних новинок: користувачам цікаві їхні огляди і вони будуть кликати і на такого роду посилання, що ведуть на сторінку з оглядом.

перелінковка брендів

Ще один спосіб перелинковки на сторінках товарів - створення активного гіперпосилання в назві бренду.

Перелінковка в статтях

Наступним хорошим способом для перелинковки на сайті є інформаційні статті в блозі, або в будь-якому змісті сторінок вашого сайту. У цих статтях ви можете розміщувати ті чи інші посилання на товари, їх категорії, інші сторінки сайту. Найголовніше при цьому не забувати, що посилання ви вказуєте для своїх відвідувачів: вони повинні гармонійно розташовуватися в тексті і бути цікаві для переходу по ним.

Як у Яндекса, так і у Google є своєрідна підказка з пошуку відповідних місць на сайті для SEO просування визначених запитів. Для цього введіть шукане ключове слово і адреса вашого сайту в пошуковий рядок, як показано на зображенні (через site :)

І пошукова система покаже вам всі можливі сторінки, де зустрічається фраза, на яку можна поставити посилання. У нашому прикладі в тексті зустрічається фраза «вечірні сукні» і ми можемо зробити цей текст посиланням на категорію каталогу «Вечірні сукні». Так ми будемо просувати цю категорію.

Намагайтеся розміщувати всі посилання в текстах рівномірно і стежте за переспамом (занадто багато посилань в одній статті). Якщо в середньому в статті розміщується по 2-3 посилання, то це повинно бути регулярно для всіх статей. Якщо в одній статті 1 посилання, а в інших по 10, то це може бути недоліком в просуванні.