Перелінковка сторінок сайту: теорія проставляння посилань

 1. вступ Лінк це посилання на веб-ресурс (сайт). Розстановка внутрішніх посилань, інакше внутрішня...
 2. Метод пошукового просування посиланнями
 3. Про схеми перелинковки (суб'єктивно)
 4. Внутрішня перелінковка сторінок сайту на прикладі
 5. Де розміщувати внутрішні лінки
 6. висновки
 7. Інші статті розділу: Оптимізація

вступ

Лінк це посилання на веб-ресурс (сайт).

Розстановка внутрішніх посилань, інакше внутрішня перелінковка сторінок сайту повинна виконувати три завдання: поліпшити навігацію по сайту, підняти статичний і контрольний вагу статей (сторінок) з ключовим змістом.

Внутрішня перелінковка як метод просування

Історія

Найбільш яскраві представники спільноти сірих оптимізаторів з'ясували, що в алгоритмі посилального ранжирування є дірка, куди можна таємно провести свої сайти і домогтися успіху в просуванні. Ця діра - що Google розраховує вага кожної сторінки сайту окремо. А це означає, що вага кожної сторінки, можна передавати внутрішніми посиланнями.

Метод пошукового просування посиланнями

На основі цього відкриття був розроблений ефективний метод пошукового просування, причому, практично безкоштовний. І це була внутрішня перелінковка. Як з'ясувалося, щоб поліпшити показники цитованості сайту немає необхідності купувати дорогі зовнішні посилання. Можна просто грамотно облінкований внутрішні сторінки ресурсу.

Особливо добре працює внутрішня перелінковка на просування по низькочастотних запитах. Для молодих проектів, які не мають ще жодного авторитету і трасту в інтернет, внутрішня перелінковка стала в нагоді.

Символічна схема перелинковки

Про схеми перелинковки (суб'єктивно)

Які схеми внутрішньої перелінковки застосувати для ефективного просування свого проекту в пошуковій видачі? Ніякі. Благословенні часи Wilde SEO перейшли в розряд сюжетів для fiction-copy. Особливо упорствующих в єретичної віри в язичницькі схеми внутрішньої перелінковки чекає пенальті (може бути) у вигляді бана і пессимізації.

Примітка. В даному випадку мова йде про машинної перелинковки без участі людини. Є такі плагіни і розширення. Саме механічна, безконтрольна розстановка посилань може погіршити позиції сайту.

Пошукові машини чекають від веб-майстрів людинолюбства і сайтів людей. Обманювати пошукових роботів складними схемами перелинковки недобре. Боти люблять, коли юзабільний і інформаційно корисно.

А ще пошукові системи відмінно вміють обчислювати штучну технічну перелинковку. Ніякого приросту посилальної маси схемами не одержати. У залік йдуть не просто посилання, а працюючі, живі внутрішні гіперлінкі, за якими активно відбуваються переходи. Мертві посилання, в кращому випадку, ігноруються пошуковими алгоритмами.

У залік посилань йдуть поведінкові чинники . Потрібно переконати відвідувача переходити по внутрішнім посиланням? А для цього користувачі повинні бачити в анкорах посилань можливість отримання додаткових відомостей по їх цікавить.

Внутрішня перелінковка сторінок сайту на прикладі

Людина прочитав текст про внутрішню перелинковке. Трохи нижче статті він бачить кілька посилань на релевантні сторінки:

"Чи працює внутрішня перелінковка?" "Вся, правда, про внутрішню перелинковке". "Правильна внутрішня перелінковка сайту". "Вибір анкоров для внутрішніх гіперпосилань".

Імовірність, що зацікавлена ​​людина (початківець веб-майстер, оптимізатор) прочитає всі ці статті, дуже велика. Пошукові роботи, відстежують переходи по посиланнях і оцінюють, кількість цих переходів, як позитивний фактор ранжування.

Де розміщувати внутрішні лінки

Часто задається питання: де краще розміщувати внутрішні лінки? Всередині статті чи окремо?

Міркуючи логічно, в теорії, всередині тесту посилання на додаткову інформацію будуть тільки розсіювати увагу читача. Людина ще не прочитав всю статтю, а його вже відволікають, змушують бігати по сайту. Не факт, що він ще повернеться дочитувати. Тоді стаття залишиться не прочитаної. Нехай відвідувач засвоїть всю інформацію в одній статті, а потім доречно перекласти йому добавку.

На практиці, це нісенітниця. Посилання розміщують і всередині статті і під її змістом і списком всередині, а як люди зараз читають статті, уздовж, поперек, від низу до верху, одному Богу відомо.

висновки

На жаль в статті багато води про зовсім мало практичних порад, але вони все-таки є. Повторю їх:

 • Внутрішня перелінковка сторінок відмінно працює на просування по НЧ запитам;
 • На молодому сайті внутрішньої переліковке потрібно приділяти особливе значення. Чим більше розумних посилань, тим більше боти «гуляють» по сайту;
 • Анкор посилання повинен бути унікальним (це важко) і розширювати ключі сторінки акцептора;
 • Анкор посилання повинен нести додаткову інформацію для відвідувача і спонукати його до переходу;
 • На сторінки з ключовим вмістом повинно вести максимум посилань.
 • Загальна кількість посилань на всій сторінки (не тільки статті) не повинно бути більше 100;
 • У статті повинна бути хоч одна внутрішня посилання, з анкором відмінним від ключа статті.

© SeoJus.ru

Інші статті розділу: Оптимізація

(Всього переглядів 161)

Статті по темі

Потрібно переконати відвідувача переходити по внутрішнім посиланням?
Всередині статті чи окремо?