Перенесення налаштувань All In One SEO Pack в плагін WordPress SEO by Yoast

В системі WordPress є парочка SEO плагінів, з якими можна працювати В системі WordPress є парочка SEO плагінів, з якими можна працювати. Кілька років тому, коли тільки починав знайомиться з даної CMS, активно використовував All in One SEO Pack . Тоді в ньому були певні недоліки, які доводилося виправляти , Однак зараз модуль повністю змінився в кращу сторону. Правда, на той час я вже встиг перейти на Platinum SEO, який, до речі, і встановлений в даному блозі.

А буквально нещодавно відкрив для себе WordPress SEO від Yoast і тепер при створенні нових проектів працюю тільки з ним. Але що робити з сайтами, де SEO параметри вже встановлені для досить великої кількості сторінок? Сьогодні розгляну це питання на прикладі перенесення налаштувань з All In One SEO Pack в WordPress SEO by Yoast. Також розповім про корисний плагін SEO Data Transporter.

Почну з імпорту налаштувань модулем WordPress SEO. В даному процесі немає нічого складного, все можна зробити безпосередньо зі свого адмінки WP. Алгоритм перенесення параметрів наступний:

  1. Для початку встановлюєте WordPress SEO by Yoast (в системі можете знайти його за допомогою пошуку по плагинам). Активуєте його.
  1. Відключаєте All In One SEO pack, але не видаляєте його зовсім!
  1. Заходьте в розділ SEO (Yoast плагіна) - пункт меню «Інструменти». Там потрібно вибрати «Імпорт і експорт». Побачите наступну сторінку:

Побачите наступну сторінку:

  1. Тут є закладка «Імпортувати з інших SEO плагінів», зі списком модулів звідки можна перенести настройки. Ставите галочку навпроти варіанту «All-in-One SEO» і натискаєте кнопку «Імпортувати».

Там же на сторінці є опція видалення всіх старих даних. Розробники, ніби як, рекомендують її використовувати, але, як на мене, краще вдало імпортувати всі налаштування, а потім вже вручну видалити сам модуль.

За допомогою даного інструменту імпорту в WordPress SEO by Yoast ви зможете перенести всі МЕТА опису, ключові слова і Title. Якщо ж це зробити не вийшло, спробуйте наступний варіант - плагін SEO Data Transporter.

В описі сказано, що плагін дозволяє перенести всі ваші налаштування SEO параметрів з одного плагіна / шаблону в інший.

Мало того, що різні модулі і теми WordPress можуть бути розроблені не зовсім адекватно, так ще й дані вони зберігають не однаково. Саме тому допомога в перенесенні налаштувань може вам стане в нагоді. скачана мною версія з офіційного сайту 0.9.11, запустилася на останній версії вордпресс 4.3.1. (Хоча в вимогах вказана підтримка 3.0 - 4.2.5). Оцінка 4.7 досить висока, як і число завантажень - понад 7 тисяч.

Працювати з SEO Data Transporter зовсім не складно. Після установки заходите в розділ «Інструменти», де знаходите однойменний пункт меню для плагіна.

Після установки заходите в розділ «Інструменти», де знаходите однойменний пункт меню для плагіна

Зліва вибираєте звідки конвертувати і переносити налаштування, праворуч визначаєте куди. Кнопка Analyze дозволяє перевірити наявність сумісних елементів і число оброблюваних записів. Кнопка Convert запускає процес обробки даних. Все це займає кілька хвилин.

Відмінною особливістю SEO Data Transporter є те, що він може працювати з різними модулями, а не тільки All In One SEO Pack. Тому для деяких випадків він просто таки незамінне рішення. Скоро, думаю, скористаюся ним для перенесення налаштувань з Platinum SEO в WordPress SEO by Yoast :)

Але що робити з сайтами, де SEO параметри вже встановлені для досить великої кількості сторінок?