Перевага CMS Joomla в SEO оптимізації сайтів

Найпопулярнішим движком для конструювання сайтів, був і залишається CMS Joomla

Найпопулярнішим движком для конструювання сайтів, був і залишається CMS Joomla. Це пов'язано по-перше з простотою освоєння цієї системи, і пов'язано це з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління. По-друге, з відмінною вбудованою системою SEO оптимізації сайту.

Основним джерелом відвідувачів для будь-якого сайту, це перш за все пошукові системи. Єдина умова для участі в результатах пошуку це вхід в базу даних пошукових роботів. Розробники Joomla в зв'язку з затребуваністю SEO-оптимізації, впровадили ряд високоефективних функції.
Взагалі, про просуванні сайту на платформі Joomla кажуть і пишуть на різних порталах. А давайте дізнаємося, що нам може сказати популярний оптимізатор і SEO-фахівець Роман Челлер!


Серед популярних опцій движка - це оптимізація URL (адреси сайту в браузері) який легко можна знайти й бачиться пошуковими системами, інакше кажучи, це функція ЧПУ (Людський Зрозумілий URL). Така функція в CMS Joomla вкорочує і робить зрозумілим динамічно створені адреси, які часто бувають довгими і заплутаними.
Другий пункт, це настройка заголовок і ключових слів, а також опису. CMS Joomla дозволяє призначити кожній окремій сторінці сайту окремий заголовок, налаштувати опис і призначити ключові слова. Це допомагає виключити створення дублів, яке негативно сприймаються в пошукових системах.
Третій пункт, це вбудована система в CMS Joomla як Meta robots, вона дозволяє для кожної сторінки дозволяти або забороняти індексацію для пошуку.
Ще один пункт, це можливість автоматичної генерації карти сайту, правильно створена карта сайту полегшує індексацію.
В Joomla використовуються для цієї мети такі розширення, як: Google Sitemap Generator, Joomap, і SEF Service Map.
І на закінчення можна згадати таку функцію, як обмін посиланнями між сайтами. Існують такі компоненти Для Joomla, як LinkExchange, яка автоматизує процес взаємообміну посиланнями, це допомагає розвитку індексу цитування сайту для пошукових роботів, інакше кажучи ваш сайт починає цитироваться на сторінках інших ресурсів.
Серед популярних опцій движка - це оптимізація URL (адреси сайту в браузері) який легко можна знайти й бачиться пошуковими системами, інакше кажучи, це функція ЧПУ (Людський Зрозумілий URL)
Всі перераховані вище доповнення для Joomla, допомагають сайту краще індексуватися в пошукових системах. Але автор сайту завжди повинен пам'ятати, що плагіни для SEO-автоматизації можуть тільки допомагати в просуванні сайту. Все це все «примочки» поліпшують індексацію для пошукових систем, ніколи не замінять якісний і унікальний контент заповнює інтернет-сайт, адже відвідувачі приходять на сайт в основному за корисною інформацією, а не для того щоб, прочитати набір спеціально підібраних ключових слів.
Ми дякуємо Романа Челлера (веб-студія SEOBing) за бесіду.