Переваги поєднаної SEO та стратегії SEM

  1. SEO (пошукова оптимізація)
  2. SEM (маркетинг у пошуковій системі)
  3. Більше стратегічних рішень.

Все, що я готую, вимагає декількох інгредієнтів, незалежно від того, наскільки короткий рецепт


Все, що я готую, вимагає декількох інгредієнтів, незалежно від того, наскільки короткий рецепт. Це шлюб багатьох речей, що робить кінцевий результат настільки смачним. Аналогічно, транспортні засоби працюють за тим же принципом. Різні частини і рідини повинні бути присутніми і працювати разом для оптимальної роботи.

Ключовими елементами, необхідними як для механічного обслуговування автомобіля, так і для кулінарної команди кухні, є схожі: регулярне співробітництво різноманітних важливих інгредієнтів. Поточне обслуговування та увага до деталей також має вирішальне значення. Для супу смакувати смачний та двигун purr ми повинні утримати ножі гострі та нафта topped. Справа в тому, цифрова стратегія автосалону також вимагає декількох онлайн-каналів маркетингу, у поєднанні з великою допомогою постійного TLC, для того, щоб виконувати на своєму піку. І в жодній області це не так вірно, як із видимістю в пошукових системах. Успішність пошуку полягає в комбінованій стратегії SEO та SEM.

Давайте подивимося, як ви можете отримати ваш SEO і SEM працювати разом, щоб кинути більш широку мережу над вашим місцевим цільовим ринком. Можливо, ви переглядаєте свій маркетинговий бюджет і задаєте собі кілька запитань:

A. Якщо ваш дилерський центр використовує Автомобільна послуга SEO ?

B. Чи ми повинні використовувати тільки SEM / PPC?

C. Чи будуть наші зусилля КПП з'їсти нашу органічну видимість - або навпаки?

Насправді нелегкий спосіб відповісти на це. Кожен канал має свої плюси і мінуси, і кожен дилерський центр має свій власний набір завдань і бізнес-цілей. Коли платні та органічні починають працювати разом як частина загальної цілісної стратегії для цифрової видимості, проте, ваша місцева конкуренція краще стежити.

SEO (пошукова оптимізація)

У своїй найпростішій формі, SEO - це процес стратегій і тактик, які використовуються для збільшення органічної видимості веб-сайту або сторінки для певної групи ключових слів.


SEO займає час, начебто 24 години знаменитої гонки Ле-Мана. Команди повинні готувати, організовувати, досліджувати, тестувати і будувати, починаючи задовго до початку змагань. Іноді правила і правила змінюються так само, як оновлення алгоритму Google, що може продовжити підготовку ще більше.

З вмістом ми повинні чекати, поки пошукові системи (Google, Yahoo і Bing) сканувати сайт, а потім заповнювати результати на основі пошукового запиту користувача та його намірів. На відміну від Ле-Мана, ця гонка ніколи не закінчується. Ви повинні бути в ньому на довгому шляху, і я не маю на увазі 3-6 місяців. Ви ледве перевищуєте стартову лінію.

SEM (маркетинг у пошуковій системі)

Коротше кажучи, SEM - це спосіб просування веб-сайту в результатах пошуку в пошукових системах (SERPs) шляхом "оплати, щоб грати". Як SEO, SEM покладається на цільові ключові фрази для заповнення результатів. Ці КПП (оплата за клік) оголошення, як правило, сидять у верхній або правій частині SERP, і їхня популярність залежить від різних факторів, включаючи суму ставки, щоденні бюджети та релевантність цільової сторінки.

У автомобільних термінах, SEM є менш люблять тест витривалості та більше як adrenaline-fueled тягнуть змагання. Автомобіль під'їжджає до стартової лінії, світле дерево відраховує, потім через кілька секунд гонка закінчується і результати відображаються. Якщо SEO є черепаха в цьому конкурсі, то SEM, безумовно, заєць.

Давайте подивимося, як рептилія і гризун можуть працювати разом (ми знаємо, що кролики не є гризунами, але це просто звучить краще, ніж «рептилія і лагоморф»). Як показано нижче, ми виконали пошук «автомобілів для продажу vegas». Всередині червоних коробок розміщуються оголошення, кожен з яких розмежований невеликим зеленим індикатором "Ad". Зелене поле представляє органічні списки.

Простіше кажучи, використання обох маркетингових каналів дозволяє підвищити рівень експозиції у видачах. На стороні SEO, OEM керівництва можуть бути суворими, особливо з вмістом на місці та гео-цілями. Також найкращим є обмеження географічних цілей на місці лише на найбільш релевантні (з точки зору близькості, популяції, поінформованості про бренд та ін.), Щоб не послабити потенціал вашого сайту для досягнення найвищої місії -критичні області.


SEM надає можливість розширювати охоплення додаткових ринків або націлювати інші моделі та моделі, для яких ваш сайт може мати органічний недолік. Платна реклама також може доповнювати органічний пошук іншими способами. Пам'ятаєте, коли Google зменшив списки своїх локальних пакетів до трьох позицій? Багато посередництв використовували SEM для доповнення трафіку, який вони втратили в результаті.

Тоді є "швидкість на ринку", яку SEM дозволяє. SEO зусилля можуть зайняти кілька місяців, щоб просочитися. У вас є уживаний автомобіль на партії, яку ви зазвичай не носите? Чи існує нова модель, якою ви хочете отримати очні яблука відразу? Чому б не зробити ставку на ці терміни (SEM), одночасно оптимізуючи для них сайт (SEO)? Після досягнення органічної видимості ви можете вирішити, що саме час знизити ці ставки, оскільки трафік почав надходити через інший канал. Інший приклад двох середовищ, що працюють разом.

Незалежно від каналу, загальна мета завжди буде розміщувати відвідувачів на відповідній сторінці, яка дає відповіді на їхні запитання або інформацію, яку вони шукають. Як автомобільні цифрові маркетологи , у нас є лише невелике вікно (кілька секунд) можливості отримати довіру відвідувачів. В іншому випадку, вони відскакують від сайту і візьмуть свій бізнес в іншому місці, ніколи не буде видно знову.

Більше стратегічних рішень.

SEO і SEM часто є балансуванням. Скажіть, що ви торгуєте на ім'я вашого дилера, сплачуючи за те, щоб ваш бренд став найпопулярнішим на SERPs. Поки щомісячні витрати SEM збільшуються, видимість вашого дилера в пошукових системах покращується. Покупці, швидше за все, охоплюватимуть сторінки, які ви рекламуєте, за допомогою платних пошукових запитів, ніж за допомогою органічних результатів пошуку. Це чудова новина, за винятком того, що ваші органічні пошукові зусилля приносять менше трафіку, тому що покупці бачать ваш платний пошуковий рекламний шлях, перш ніж вони бачать ваші пошукові списки просто за допомогою макетів SERP.

Отже, ви повинні часто запитувати себе, якщо платні пошукові оголошення варті того? Ви отримуєте найбільший удар за ваш долар? У цьому прикладі при оцінці показників шукайте органічні провали у пошукових термінах, що стосуються назви вашої компанії. Скільки ви витрачаєте на це? Чи є інші дилери також показують у результатах? Коли користувачі спеціально здійснюють пошук підприємства за назвою, вони мають намір відвідати сайт цієї компанії. Якщо ви перестанете торгувати своїм ім'ям посередництва, ви побачите, що органічний трафік починає відновлюватися. Цього не відбувається в кожному випадку, але цей баланс і контроль за ним - це щось, що потрібно враховувати при оцінці показників і пошуку коригування SEO або SEM інвестицій.

Інша стратегія SEO та SEM полягає в тому, щоб переглянути, які оголошення вже заповнюються для розглянутих ключових слів. Наприклад, хтось шукає рейс до Італії. Звичайно, пошуковий термін може бути "рейсом до Італії". Результати будуть виглядати так:


Ми можемо швидко побачити домінування з 1800FlyEurope.com. Три з чотирьох результатів посилаються на «Дешеві рейси», які, швидше за все, мають високий рейтинг кліків. Google довіряє провідним оголошенням. Як це може вплинути на органічне? Яка стратегія? Тримайся, ми туди потрапляємо.

Давайте тепер подивимося на органічні рейтинги за той самий термін:

Ми можемо швидко побачити домінування з 1800FlyEurope

Байдарка займає перше місце в рейтингу "Дешеві рейси до Італії", а 1800FlyEurope.com навіть не з'являється на першій сторінці. Принаймні не вчасно. Що це означає? Байдарка нагадує про можливість принести спадкоємність своїх платних (SEM) і органічних (SEO) результатів у вигляді високого розміщення SERP. 1800FlyEurope.com також має можливість працювати з видачами.

У тій же вені, автосалони можуть переглянути, що працює з боку КПП, переконавшись, що створити той же досвід пошуку для своєї органічної стратегії. За допомогою декількох результатів пошуку ви можете захистити свою позицію на дуже конкурентній території.

У двох словах, SEO і SEM не слід розглядати як дві маркетингові стратегії, що діють незалежно один від одного. Замість цього перегляньте їх як два подібні інструменти руху, спрямовані на досягнення однієї мети: оптимізація видимості вашого дилера в пошукових системах шляхом захоплення якомога більшої кількості нерухомості. Ціле, напевно, більше, ніж сума його частин. Будь то автомобілі, посуд або цифровий маркетинг.

Кріс Ніколс - менеджер з SEO в Dealer.com

Чи ми повинні використовувати тільки SEM / PPC?
Чи будуть наші зусилля КПП з'їсти нашу органічну видимість - або навпаки?
Пам'ятаєте, коли Google зменшив списки своїх локальних пакетів до трьох позицій?
У вас є уживаний автомобіль на партії, яку ви зазвичай не носите?
Чи існує нова модель, якою ви хочете отримати очні яблука відразу?
Чому б не зробити ставку на ці терміни (SEM), одночасно оптимізуючи для них сайт (SEO)?
Отже, ви повинні часто запитувати себе, якщо платні пошукові оголошення варті того?
Ви отримуєте найбільший удар за ваш долар?
Скільки ви витрачаєте на це?
Чи є інші дилери також показують у результатах?