Перевірка посилань сайту в SEO SpyGlass

 1. Актуальність SEO SpyGlass для Рунета
 2. Відхилення посилань в Google
 3. інші новинки
 4. Схожі матеріали

У статті " Огляд SEO SpyGlass Enterprise. Перевірка вхідних посилань на сайт »Ми розглянули, що таке SEO SpyGlass, і навіщо ця програма потрібна. У попередніх статтях про WebSite Auditor і Rank Tracker ми говорили про нововведення, які відбулися з усіма програмами пакету SEO PowerSuite за останній рік. Для SEO SpyGlass було 64 оновлення. Не будемо повторюватися.

В огляді бере участь остання на момент написання статті (11.11.2015) версія SEO SpyGlass Enterprise 6.8.1.

Актуальність SEO SpyGlass для Рунета

Перш ніж перейти до огляду нововведень в даній програмі, звернемося до питання підвищення актуальності SEO SpyGlass (і LinkAssistant ) Для Рунета і тих, кому важливі позиції сайтів в Яндексі. З 15 травня 2015 року Яндекс запустив алгоритм по боротьбі зі SEO-посиланнями. Ось кілька статей з першоджерела:

Ті, хто знайомий зі схожим алгоритмом Google Пінгвін, вже могли оцінити метрику «Небезпека пенальті», доступну в SEO SpyGlass . По суті, SEO SpyGlass дозволяє перевірити посилання сайту і вказати ті з них, за які можуть бути накладені санкції з боку Яндекса і \ або Google. SEO SpyGlass шукає неякісні посилання. Безумовно, це не 100% гарантія виявлення «SEO-посилань», за які карає Яндекс і Google, але дуже хороший спосіб збору даних для подальшого «ручного» аналізу.

Зазначу, що за рік \ півтора аналізував посилання свого сайту більше десятка разів. І завжди, коли SEO SpyGlass відзначав посилання як «небезпечні» або «підозрілі» - перевіряв їх «вручну». Ось що помітив:

 • більшість посилань (60-70%), які перевірялися, були з молодих сайтів (домен до року) з низькою відвідуваністю. Зрозуміло, що в такому випадку SEO SpyGlass вважав їх не дуже хорошими. Але від таких я не відмовлявся. Так як ці посилання ставив сам. У підвалі сайту, наскрізні, приблизно з таким анкором «Сайт розробив Хорошевський Олексій» і посилання на головну сторінку свого сайту. З цього приводу поставив запитання в службу технічної підтримки Веб-майстер Яндекс (Платону Щукін). Наведу нашу переписку нижче.
 • Решта (40-30%) - це дійсно посилання з вельми сумнівних ресурсів. Наприклад, каталоги посилань, які явно заслуговують АГС Яндекса.

Таким чином, на мій погляд, SEO SpyGlass досить точно визначає низькоякісних донорів - погані посилання (їх ще називають «SEO-посилання» (в контексті обговорення алгоритмів пошукових систем по боротьбі з накруткою посилальних чинників)). Для не дуже досвідчених і допитливих користувачів можна не вдаватися в подробиці, а орієнтуватися тільки на показник небезпеки пенальті SEO SpyGlass і сміливо відмовлятися від посилань з небезпекою пенальті 70% і більше.

Листування з технічною підтримкою Веб-майстер Яндекс:

Я: «Здрастуйте. Я займаюся створенням сайтів. Для підтвердження (перед майбутніми клієнтами і в портфоліо на фрілансі) того, що саме я зробив той чи інший сайт ставлю наскрізну посилання на свій сайт в нижній частині створеного сайту (зі своїм ім'ям як анкора) Наприклад: http: //пчёлка33.рф /, http://postgraduate.nure.ua/ і так далі. Посилання відкриті для індексації і переходу по ним пошуковими роботами. Таких посилань в посилальному профілі мого сайту трохи більше 30%.

У світлі останнього алгоритму Яндекса, пов'язаного з посиланнями, у мене назріло ряд питань:

1) Чи може мій сайт http://aleksius.com постраждати за такі ось посилання?

2) Якщо відповідь на питання №1 - "Так", то що краще зробити? Прибрати посилання, закрити їх від індексації?

3) Якщо відповідь на питання №1 - "Ні", то як краще поступати в моєму випадку? Закривати посилання? Ставити тільки одну? »

Платон Щукін: «Здрастуйте, Олексію!

1) Немає.

3) Якщо я все правильно зрозумів, то мова йде не про SEO-посиланнях. Так що в даному випадку Ви можете діяти так, як вважаєте за потрібне. »

До речі кажучи, небезпека пенальті посилань з «пчёлка33.рф», «postgraduate.nure.ua» з часом падає (перевірив на досвіді). Причому відбувається це з усіма сайтами моїх клієнтів, над якими продовжують працювати і розвивати їх. Для тих сайтів, які були закинуті (просто проплачується домен і хостинг) зниження небезпеки пенальті відбувається набагато повільніше. А на тих сайтах, де були зроблені форуми, і вони були занедбані, навпаки, з часом показник небезпеки пенальті збільшився.

Про те, як можна автоматизувати процес підбору якісних донорів (для перспективного отримання посилання), Ви можете прочитати в статті « Огляд LinkAssistant. Пошук посилань на сайт ». А BuzzBundle Enterprise допоможе в проставленні якісних посилань з соціальних мереж.

Відхилення посилань в Google

Перевірка посилань сайту - проміжний етап на шляху до поліпшення його посилального профілю. Наступний етап - чистка профілю від «SEO-посилань». Якщо у Вас є можливість зняти їх: інтерфейс біржі покупки посилань, зв'язок з власником сайту-донора і інше, то добре. Якщо такої можливості немає, тоді можна скористатися інструментами відхилення посилань, які надають пошукові системи. У Google це « Google Disavow Tool »(« Відхилення посилань Google »).

В SEO SpyGlass з'явилася можливість додавання всіх потрібних для відхилення посилань в спеціальний файл (малюнок нижче), який потім можна вивантажити в інструмент «Відхилення посилань Google».

У статті  Огляд SEO SpyGlass Enterprise

SEO SpyGlass

Можна вказати, що саме відхиляти посилання зі сторінок або весь домен (малюнок нижче).

відхилення посилань

В налаштуваннях SEO SpyGlass (малюнок нижче) можна вибрати дію, яке програма буде застосовувати в разі виявлення «відхилених» Вами посилань \ доменів. Наприклад, їх програма не перевірятиме на небезпеку пенальті.

Тут же Ви можете експортувати посилання в спеціальний файл для його подальшого імпорту в інструмент «Відхилення посилань Google».

Або навпаки, можна імпортувати в SEO SpyGlass посилання \ домени, які Ви не хочете перевіряти на небезпеку пенальті. Це допоможе скоротити процес аналізу посилальної маси.

Налаштування відхилених посилань

інші новинки

Нові фактори порівняння конкурентів. при порівняно проектів були додані нові фактори:

 1. Сила домену.
 2. Авторитетність домену.
 3. PageRank домену.

Приватний проксі від Squid Proxies. У статті " Огляд Rank Tracker Enterprise. Точний трафік сайту »Був приведений перелік рекомендацій, як уникнути блокування Вашого IP при перевірці великої кількості показників посилань. Один з рад: «Включити чергування проксі». Спеціально для користувачів SEO PowerSuite доступні спеціальні ціни на «пакети» приватних проксі від Squid Proxies. Детальніше про знижки .

У наступній статті « Огляд SEO SpyGlass. Покращений пошук посилань »Ми розглянемо нові можливості програми в плані пошуку та аналізу посилань, а також порівняння конкурентів.

Схожі матеріали

Корисні посилання:

Com постраждати за такі ось посилання?
Якщо відповідь на питання №1 - "Так", то що краще зробити?
Прибрати посилання, закрити їх від індексації?
Якщо відповідь на питання №1 - "Ні", то як краще поступати в моєму випадку?
Закривати посилання?
Ставити тільки одну?