Перевірка позицій сайту в пошукових системах: як дізнатися позиції сайту в пошукових системах

 1. Перевірка позицій сайту в пошукових системах за допомогою MegaIndex.ru (Мегаіндекс)
 2. Позиції сайту: як стежити за "обраними запитами"

Всім привіт! Сьогодні я б хотів поговорити про позиції сайту в пошукових системах. Коли ми починаємо займатися закупівлею посилань на свій сайт, було б добре спочатку зняти позиції, так як просувати сторінку, яка знаходяться в першій 50-ці пошукової видачі куди простіше тій, яка знаходиться за межами першої сотні.

Також було б дуже зручно, якби "хтось" або "щось" підказав всі ці запити, за якими ми перебуваємо, наприклад, в ТОП-100. Я вже розповідав, як можна за допомогою Sape дізнатися позиції сайту , Дізнатися ті самі "заповітні" запити. Але чомусь не всі можуть / хочуть таким чином здійснити перевірку позицій, тому сьогодні я вирішив поділитися з вами іншим способом.

Перевірка позицій сайту в пошукових системах за допомогою MegaIndex.ru (Мегаіндекс)

Досить зручним сервісом для визначення позицій сайту є Megaindex.ru. В його зручності Ви переконаєтеся самі. Перевірити позиції сайту в Мегаіндекс - абсолютно безкоштовне "захоплення" Досить зручним сервісом для визначення позицій сайту є Megaindex .

 1. Спочатку потрібно зареєструватися в MegaIndex.ru. Для цього переходимо на головну сторінку Мегаіндекса і натискаємо на кнопку "Реєстрація" в правому верхньому кутку:
 2. У вкладці "Результати пошуку" переходимо на "Аналіз сайтів", там вбиваємо адресу нашого домену і натискаємо на кнопку "Знайти":
 3. А ось тут вже можна побачити позиції сайту. З усіх даних, найбільше мене цікавить 3 стовпці:
 4. Тобто, в першому стовпці ми бачимо сам запит, у другому позицію сайту в Яндексі, а в третьому - в Google. Зелена циферка в правому верхньому куті означає підвищення позиції після останнього апдейта пошукової системи. Також Ви можете побачити статистику запитів, частотність по Wordstat і ін. За замовчуванням пошукові запити відсортовані за стовпцем "Ефективність запитів". Ця цифра показує, яку найбільшу кількість людей може побачити цей сайт на цей запит в місяць. Є сенс просувати ключові слова зверху вниз саме в такому порядку для збільшення відвідуваності сайту:
 5. Цей список у мене вийшов досить великим, з яких багато запити дійсно мені цікаві. Ці ключові слова можна експортувати собі на комп'ютер (в кінці списку є відповідна кнопка) і "засунути" їх на просування в іншу біржу, якщо Вам це потрібно. Але мене найбільше вразило, що в MegaIndex можна подивитися історію позицій сайту!
 6. Тобто, я навіть можу подивитися, наприклад, які запити втратили позиції в Google після його нового алгоритму "Пінгвін" (У правому верхньому кутку в "порівняти з" вибрав дату до "Пінгвіна", див. Картинку вище):

Позиції сайту: як стежити за "обраними запитами"

Зовсім недавно я почав закуповувати вічні посилання на блог. І мені дуже цікаво стежити за позиціями певних запитів (ну не дарма ж я витратив на просування під деякі запити кілька тисяч рублів Зовсім недавно я почав закуповувати вічні посилання на блог ). І знову мене виручив Мегаіндекс, причому знову абсолютно безкоштовно.

Для цього:

 1. У розділі "Результати пошуку" переходимо у вкладку "Мої сайти", вбиваємо адресу сайту і натискаємо на кнопку "Додати домен":
 2. У стовпці "Автоматичне просування" натискаємо на кнопку "Додати запити":
 3. І я додаю ті запити, для яких я купував вічні посилання. Все-таки за запитами, які просуваються вічними посиланнями , Простежити реально, так як їх не так багато, як тимчасових посилань. Запити потрібно додавати одну на одну сходинку:
 4. І після Ви можете простежити за позицією сайту в Яндексі або Гугла по цим запитам:
 5. А вже потім, можна дізнатися історію позицій сайту. Трохи вище є 2 активні посилання "Історія позицій / бюджет" Яндекс і Google. Натискаєте, наприклад, на Яндекс:
 6. Вже там Ви побачите історію змін позиції. Самі можете задати інтервал за часом для порівняння, наприклад, за минулий місяць і т.п .:

Думаю, все. Так, в MegaIndex ще є купа безкоштовних інструментів, наприклад, можна навіть дізнатися вхідні посилання на свій сайт , Аж до анкоров, але сьогодні не про це. Сподіваюся, урок виявився корисним, будуть питання - задавайте в коментарях.

Всього доброго!

Підпишіться на безкоштовні уроки

Сподобався урок? Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу? тоді підпишіться на RSS або на електронну скриньку в формі вище і отримуйте нові уроки миттєво! також можете стежити за мною в Twitter.

Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу?