Підручник: Як використовувати налаштування Showit5 SEO

ОНОВЛЕННЯ (4/19): Showit розгорнувся з великими оновленнями SEO, включаючи канонічні посилання, які автоматично включаються в HTML, автоматично генеруються мапи сайтів, налаштовують спільний доступ до зображень і перенаправляють 301

ОНОВЛЕННЯ (4/19): Showit розгорнувся з великими оновленнями SEO, включаючи канонічні посилання, які автоматично включаються в HTML, автоматично генеруються мапи сайтів, налаштовують спільний доступ до зображень і перенаправляють 301. Ми включили короткі примітки про деякі з цих речей в нижній частині цього повідомлення!

(Стенограма відео)

Davey тут з Davey та Krista, та Магазин Palm .

Сьогодні ми говоримо про Showit5 SEO налаштування. Якщо ви входите в свій обліковий запис Showit5 і вибираєте свій веб-сайт, ви повинні побачити щось подібне.

Якщо ви входите в свій обліковий запис Showit5 і вибираєте свій веб-сайт, ви повинні побачити щось подібне

Сьогодні я використовую нашу тему Palm Beach як демо-версію. Ви можете перевірити його на ThePalmShop.co . Виберіть " Сайт" на лівій стороні, а потім виберіть сторінку, яку потрібно додати заголовок SEO та опис. Ви повинні додати назву та опис SEO на всіх ваших сторінках, але сьогодні я збираюся використати домашню сторінку як приклад.

Після вибору сторінки, знайдіть і виберіть опцію SEO тут праворуч. Ви побачите порожні поля поруч із заголовком SEO, SEO-описом і SEO-ключовими словами ( див. Мою примітку про мета-ключові слова в нижній частині цієї статті ).

Я вже заповнив ці поля, і я хотів би зайняти кілька хвилин, щоб пояснити кілька речей, які слід врахувати під час виконання цих компонентів.

<< Пов'язані: Тільки 3 речі, які потрібно знати про SEO >>

Перш за все, ви повинні зробити деякі дослідження ключових слів і придумати стратегію ключових слів. Це тема для іншого дня, але варто згадати, що це має бути ваша відправна точка.

Так що, скажімо, я вирішив, що моє ключове слово буде Palm Beach, Florida фотографів на весілля . Я хочу побачити, якщо я можу працювати, що в мою назву SEO і опис природним чином. Якщо це дійсно те, що мій сайт, це не повинно бути важко. Якщо це так, можливо, ви зосереджені на неправильному ключовому слові.

Назва та опис SEO є те, що з'являється в результатах пошуку Google.

Назва та опис SEO є те, що з'являється в результатах пошуку Google

Золоте правило полягає в тому, щоб бути чесним і створювати назви та описи, які є максимально актуальними. Якщо ви спробуєте обдурити Google певною манерою, Google врешті-решт зрозуміє це і покарає вас. Google знає .

Тому, коли я створюю назву, я хочу зберегти ці три речі на увазі:

По-перше, будьте послідовними в тому, як ви називаєте свої сторінки. Подумайте про введення назви сторінки, за якою йде назва компанії. Так, наприклад, якщо мою компанію називають Палм-Біч фотографії, я можу назвати домашню сторінку цього сайту Palm Beach, FL Весільна фотографія | Фотографії Палм-Біч .

Зберігайте назву компанії там. Розпізнавання бренду є важливим, і чим більше людей бачить назву вашої компанії, тим більше вони вам довірятимуть.

По-друге, спробуйте зберегти ваші заголовки приблизно на 60 символів, але не більше 70 символів. Це унеможливить відключення назви.

І, по-третє, спробуйте зберегти важливі ключові слова у передній частині заголовка. Саме тому ми назвали сторінку, як ми.

Google використовуватиме заголовок SEO для надання відповідних результатів пошуковим системам.

Опис SEO (також називається мета-описом) не є фактором, який Google використовує для ранжування вашого сайту, але це важливий фактор для підвищення ймовірності того, що хтось натискає ваш сайт. Знову ж таки, коли ви шукаєте щось у Google, це те, що з'являється під заголовком.

Беручи до уваги моє ключове слово, я вирішив про наступне мета-опис:

Ми Palm Beach, Флорида фотографів весілля, які спеціалізуються на захопленні історії вашого великого дня .

Це чесно, і це стосується тих, хто шукає весільні фотографії в Палм-Біч .

Створюючи мета-опис, пам'ятайте про це…

По-перше, спробуйте зберегти його близько 160 символів. Все, що більше, ризикує бути відключеним пошуковими системами.

По-друге, використовуйте мову, що заохочує пошукача натискати без звуку. Кращий рейтинг кліків (CTR) може вказувати Google, що результат пошуку є релевантним, і може призвести до більш високого рейтингу.

Якщо у вас є блог WordPress, пов'язаний з вашим веб-сайтом Showit, я пропоную оптимізувати його за допомогою плагіна Yoast SEO WordPress.

Примітка про вікно SEO Ключові слова: Це відрізняється від того, що ви знайдете в плагіні Yoast. Плагін Yoast використовує ключове слово focus, щоб проаналізувати вміст і визначити, чи ви оптимізували сторінку для цього ключового слова. Поле Showit SEO Keywords додає мета-ключові слова до вашої сторінки. Мета-ключові слова в значній мірі вважаються марними, а основні пошукові системи заявляють, що вони більше не використовуються як фактор ранжування. Деякі люди застерігають від використання їх взагалі, оскільки вони можуть негативно вплинути на ваш рейтинг.

Поділіться зображенням: у вікні SEO Ключові слова , ви побачите, що тепер ви маєте можливість додати зображення допису . Це дозволяє налаштовувати зображення, яке відображається, коли ця сторінка спільно використовується в соціальних мережах. Ви можете налаштувати це для кожної сторінки на вашому веб-сайті.

301 Перенаправлення: Щоб створити переспрямування 301, виберіть Налаштування сайту > Знайти власний домен і виберіть РЕДАГУВАТИ> виберіть піктограму шестерні у верхньому правому куті> виберіть ПОВТОРЕННЯ. Просто введіть стару URL-адресу та нову URL-адресу, де потрібно перенаправити стару URL-адресу. Бум.

Мапи сайтів: ви можете знайти свій сайт на сайті yourdomain.com /siteinfo.xml. У 5-денному виклику SEO існують напрямки подання цієї мапи сайту до Google.

Канонічні посилання : Тут немає необхідних дій. Просто знайте, що це важливе оновлення, оскільки канонічні посилання вказують на оригінальний / бажаний контент і допомагають уникнути дублювання проблем із вмістом.

Дякуємо, що продовжили сьогодні. Якщо у вас виникли питання, пишіть нам електронною поштою [email protected] .

І як завжди ви можете знайти нас на DaveyandKrista.com або thepalmshop.co . До зустрічі.