Підтримка користувачів

  1. Налаштування SEO для товарів
  2. Налаштування SEO для груп товарів
  3. Налаштування SEO для статей і новин
  4. додаткові зауваження

Для сторінок товарів, груп товарів, статей і новин ви можете налаштувати наступні індивідуальні SEO-параметри:

  • Тема (title).
  • Опис (description).
  • Ключові слова (keywords).

Зробити це можна при редагуванні товару / групи товарів, статті або новини. Д ля товарів і груп дані SEO-параметри можна детально налаштувати в SEO-модулі, який знаходиться в кабінеті компанії на сторінці « Інструменти веб-майстра і SEO »:

Можливість роботи з настройками SEO доступна компаніям на платних пакетах послуг. Зверніть увагу, що SEO-настройки, зазначені при редагуванні конкретного товару / групи товарів мають пріоритет перед шаблонними настройками, зазначеними в SEO-модулі. Детальніше про налаштування SEO-модуля дивіться довідку « Всі настройки SEO-модуля ».

Увага! Міняйте настройки SEO з обережністю! SEO-настройки сторінок вашого сайту за замовчуванням вже оптимізовані фахівцями Satu.kz. Рекомендуємо вам довіряти їх настройку тільки професійним SEO-фахівцям. Неправильно зазначені метатеги можуть нашкодити вашому сайту.

Імпортувати налаштування SEO-модуля через YML файл можна.

Налаштування SEO для товарів

При створенні або при редагуванні товару ви можете налаштувати його SEO-параметри на вкладці «SEO». Правильна настройка SEO-параметрів допоможе вам підвищити позицію даного товару в результатах видачі пошукових систем. Щоб налаштувати свої правила виведення тексту title, description і keywords для даного товару, виберіть пункт «Використовувати свої настройки» і відредагуйте потрібний текст.

Налаштування SEO для груп товарів

При створенні або при редагуванні групи товарів ви можете налаштувати її SEO-параметри. Правильна настройка SEO-параметрів допоможе вам підвищити позицію сторінки даної групи в результатах видачі пошукових систем, а отже - залучити більше клієнтів на сайт своєї компанії. Щоб налаштувати свої правила виведення тексту title, description і keywords для даної групи товарів, виберіть пункт «Використовувати свої настройки» і відредагуйте потрібний текст.

Налаштування SEO для статей і новин

В налаштуваннях конкретної новини / статті можна змінювати параметри SEO заголовка, опису та ключових слів для сторінки даної статті / новини на сайті компанії. Правильна настройка SEO-параметрів для новини / статті допоможе вам підвищити її рейтинг в пошукових системах. Щоб налаштувати свої правила виведення тексту title, description і keywords для даної статті або новини, виберіть пункт «Використовувати свої настройки» і відредагуйте потрібний текст.

Щоб налаштувати свої правила виведення тексту title, description і keywords для даної статті або новини, виберіть пункт «Використовувати свої настройки» і відредагуйте потрібний текст

додаткові зауваження

  • Налаштування SEO доступна тільки для платних компаній, а також для компаній на тестовому пакеті послуг.
  • Вибір п ункта «Значення у шаблоні» або «Значення за замовчуванням» означає, що для формування SEO-параметрів будуть використані правила, зазначені в SEO-модулі.
  • Увага! Якщо ви відредагували товар, і, наприклад, поміняли його назву, а в той же час на вкладці «SEO» у вас вибраний пункт «Використовувати свої настройки», то після такої зміни вам необхідно буде вручну виправити SEO-шаблон. Н астройкі, зазначені в блоках «HTML заголовок», «HTML опис» і «HTML ключові слова» на вкладці «SEO» при обраному значенні «Використовувати свої настройки» після редагування товару автоматично не оновлюється!

Дивіться також