Підвищуємо швидкість завантаження і продуктивність сайту

 1. Чому швидкість важлива для вашого сайту?
 2. Як перевірити швидкість вашого сайту на WordPress?
 3. Що уповільнює ваш сайт?
 4. Важливість гарного хостингу WordPress
 5. Прискорення WordPress в простих кроків (без кодування)
 6. Встановіть плагін кешування в WordPress
 7. оптимізація зображень
 8. Оптимальна оптимізація продуктивності WordPress
 9. Оновлення свій сайт
 10. Використовувати анонс статті на головній сторінці та архівах
 11. Розбити коментарі на сторінки
 12. Використовуйте мережу доставки контенту (CDN)
 13. Не завантажуйте відео прямо в WordPress
 14. Використовуйте оптимізовану для швидкості тему
 15. Іспользуйт Faster Slider Plugin
 16. Використовуйте Faster Gallery Plugin
 17. Точна настройка WordPress для швидкості (для досвідчених)
 18. Розділити довгі статті на сторінки
 19. Зменшити зовнішні HTTP-запити
 20. Скорочення запитів до бази даних
 21. Оптимізація бази даних WordPress
 22. Обмежені ревізії контенту
 23. відключити Hotlinking

Привіт друзі!

Сьогодні я вам розповім як підвищити швидкість завантаження і продуктивність вашого сайту на WordPress.

Ви хочете прискорити роботу свого сайту на WordPress? Швидке завантаження сторінок покращує користувальницький інтерфейс, збільшує ваші перегляди сторінок і допомагає в SEO. У цій статті ми поділимося самими корисними порадами щодо оптимізації швидкості WordPress, щоб підвищити продуктивність і прискорити роботу вашого сайту.

У цій статті ми поділимося самими корисними порадами щодо оптимізації швидкості WordPress, щоб підвищити продуктивність і прискорити роботу вашого сайту

На відміну від інших «X кращих плагінів для кешування WordPress» або загальних порад «X для прискорення WordPress», ця стаття є вичерпним посібником з оптимізації продуктивності WordPress.

Я включаю все, від того, чому швидкість важлива, що уповільнює роботу вашого сайту до можливих кроків, які ви можете зробити для негайного поліпшення швидкості свого сайту на WordPress.

Щоб було легше, я створив зміст, яке допоможе вам орієнтуватися в нашому керівництві щодо прискорення вашого сайту на WordPress.

Чому швидкість важлива для вашого сайту?

Дослідження показують, що з 2000 по 2017 рік середній рівень уваги людини знизився з 12 секунд до 7 секунд.

Що це означає для вас як власника веб-сайту?

У вас дуже мало часу, щоб показати користувачам ваш контент і переконати їх залишитися на вашому сайті.

Повільний веб-сайт означає, що користувачі потенційно покинуть ваш сайт ще до його завантаження.

За тематичним дослідженню StrangeLoop, в якому брали участь Amazon, Google і інші більші сайти, 1 секунда затримки завантаження сторінки може призвести до 7% -го зниження конверсії, на 11% менше переглядів сторінок і зниження задоволеності клієнтів на 16%.

Крім того, Google та інші пошукові системи вже почали штрафувати повільні веб-сайти, виштовхуючи їх з результатів пошуку, що означає зниження трафіку для повільно завантажуються веб-сайтів.

Щоб підвести підсумок, якщо ви хочете більше трафіку, передплатників і доходу від свого сайту, то ви повинні зробити ваш сайт на WordPress FAST!

Як перевірити швидкість вашого сайту на WordPress?

Часто початківці вважають, що їх сайт в порядку, тому що він не відчуває себе повільним на їх комп'ютері. Це величезне помилка.

Оскільки ви часто відвідуєте свій власний веб-сайт, сучасні браузери, такі як Chrome, зберігають ваш веб-сайт в кеші і автоматично показують його, як тільки ви починаєте вводити адресу. Це майже миттєво завантажує ваш сайт.

Однак звичайний користувач, який вперше відвідує ваш сайт, може не побачити цієї швидкості завантаження.

Фактично, користувачі в різних географічних точках матимуть зовсім інші враження.

Саме тому я рекомендую вам протестувати швидкість вашого сайту за допомогою інструменту Pingdom .

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє вам тестувати швидкість вашого сайту з різних місць.

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє вам тестувати швидкість вашого сайту з різних місць

Після того, як ви запустите тест швидкості свого веб-сайту, вам може бути цікаво, яка хороша швидкість завантаження і до якої я повинен прагнути?

Гарний час завантаження сторінки становить менше 2 секунд.

Однак чим швидше ви зможете це зробити, тим краще. Кілька поліпшень тут і там можуть збільшитися до половини або навіть до повної секунди з моменту завантаження.

Що уповільнює ваш сайт?

У вашому звіті про перевірку швидкості, ймовірно, буде кілька рекомендацій для поліпшення. Однак більшість з них - технічний жаргон, який важко зрозуміти початківцям .

Однак, розуміння того, що уповільнює ваш веб-сайт, є ключовим фактором підвищення ефективності і прийняття більш розумних довгострокових рішень.

Основними причинами для повільного веб-сайту WordPress є:

Веб-хостинг. Якщо ваш веб-хостинг-сервер налаштований неправильно, це може зашкодити вашій веб-сторінці.

 • Конфігурація WordPress. Якщо ваш сайт WordPress не підтримує кешовані сторінки, він перевантажить ваш сервер, що призведе до уповільнення роботи вашого сайту або до збою.
 • Розмір сторінки. Основні зображення, які не оптимізовані для Інтернету.
 • Погані плагіни. Якщо ви використовуєте погано закодований плагін, це може значно сповільнити роботу вашого сайту.
 • Зовнішні скрипти. Зовнішні скрипти, такі як оголошення, завантажувачі шрифтів і т. Д., Також можуть мати величезний вплив на продуктивність вашого сайту.

Тепер, коли ви знаєте, що уповільнює роботу вашого сайту WordPress, давайте подивимося, як прискорити роботу вашого сайту.

Важливість гарного хостингу WordPress

Ваш провайдер, який надає послуги хостингу - грає важливу роль в ефективності сайту. Хороший хостинг-провайдер, такий як Timeweb або Shneider-Host , Вживає додаткових заходів для оптимізації вашого сайту для підвищення продуктивності.

Однак на загальному хостингу ви спільно використовуєте ресурси сервера з багатьма іншими клієнтами. Це означає, що якщо ваш сусідній сайт отримує великий трафік, він може вплинути на всю продуктивність сервера, що, в свою чергу, уповільнить і ваш сайт.

З іншого боку, використання керованого хостингу WordPress дає вам найбільш оптимізовані конфігурації серверів для запуску WordPress. керовані хостингові компанії також пропонують автоматичне резервне копіювання, автоматичні оновлення WordPress і більш складні конфігурації безпеки для захисту вашого сайту.

Я рекомендую Timeweb , Так як це мій кращий хостинг-провайдер. Він також найпопулярніший у своїй галузі.

Для корпоративного хостингу WordPress я рекомендую використовувати Shneider-Host , Тому що вони кращі в бізнесі.

Прискорення WordPress в простих кроків (без кодування)

Я знаю, що внесення змін в конфігурацію вашого сайту може бути жахливою думкою для початківців, особливо якщо ви не технар.

Але не турбуйтеся, ви не самотні. Я допоміг багатьом користувачам поліпшити продуктивність WordPress.

Я покажу вам, як можна прискорити роботу сайту WordPress всього за кілька кліків (без необхідності кодування).

Встановіть плагін кешування в WordPress

Сторінки WordPress є «динамічними». Це означає, що вони створюються «на льоту» кожен раз, коли хтось відвідує пост або сторінку на вашому сайті. Щоб створювати свої сторінки, WordPress повинен запустити процес, щоб знайти необхідну інформацію, зібрати всі разом і потім відобразити її користувачеві.

Цей процес включає в себе безліч кроків, і він може дійсно уповільнити роботу вашого сайту, коли у вас відразу кілька відвідувачів, які відвідують ваш сайт.

Ось чому я рекомендую, щоб на кожному сайті WordPress використовувався плагін кешування . Кешування може зробити ваш сайт на WordPress в будь-якому місці від 2 до 5 разів швидше.

Ось як це працює: замість того, щоб кожен раз обробляти весь процес генерації сторінок, ваш кешируєтся плагін створює копію сторінки після першого завантаження, а потім показує цю кешироваться версію сторінки кожного наступного користувачеві.

Ось як це працює: замість того, щоб кожен раз обробляти весь процес генерації сторінок, ваш кешируєтся плагін створює копію сторінки після першого завантаження, а потім показує цю кешироваться версію сторінки кожного наступного користувачеві

Як ви можете бачити в наведеній вище графіку, коли користувач відвідує ваш сайт, який побудований з використанням PHP , Ваш сервер витягує інформацію з бази даних MySQL і ваших файлів PHP, а потім все це об'єднується в вміст HTML , Яке подається для користувача. Це довгий процес, але ви можете пропустити його, коли замість цього використовуєте кешування.

Для WordPress є багато плагінів кешування, але я рекомендую використовувати плагін WP Super Cache . Його не складно налаштувати, а ваші відвідувачі відразу помітять різницю в швидкості завантаження.

Примітка. Якщо ви використовуєте керований хостинг-провайдер, вам не потрібен плагін кешування, тому що він (хостинг-провайдер) вже подбає про це для вас.

оптимізація зображень

оптимізація зображень

зображення приносять життя вашому контенту і допомагають активізувати взаємодію. Дослідники виявили, що використання кольорових візуальних ефектів робить людей на 80% більше ймовірними для читання вашого контенту.

Але якщо ваші зображення не оптимізовані, вони можуть заподіяти шкоди більше, ніж допомогти. На насправді, не оптимізовані зображення - одна з найпоширеніших проблем швидкості, які ми бачимо на початківців веб-сайтах.

Перш ніж завантажувати фотографію прямо з телефону або камери, я рекомендую вам використовувати програмне забезпечення для редагування фотографій і оптимізації ваших зображень для Інтернету.

У вихідних форматах ці фотографії можуть мати величезні розміри файлів. Але на основі формату файлу зображення і стиснення, яке ви вибираєте в своєму програмному забезпеченні для редагування, ви можете зменшити розмір зображення до 5 разів.

На своєму сайті я використовую тільки два формати зображення: JPEG і PNG.

Тепер вам може бути цікаво: яка різниця?

Ну, формат зображення PNG нестислий. Коли ви стискаєте зображення, воно втрачає деяку інформацію, тому незжаті зображення буде більш якісним і з більш детальною інформацією. Недоліком є ​​те, що це великий розмір файлу, тому завантаження займає більше часу.

JPEG, з іншого боку, являє собою стислий формат файлу, який трохи знижує якість зображення, але він значно менше за розміром.

Отже, ми вирішуємо, який формат зображення вибрати?

 • Якщо у нашій фотографії або зображення багато різних квітів, ми використовуємо JPEG.
 • Якщо це більш простий спосіб або нам потрібно прозоре зображення, ми використовуємо PNG.
 • Більшість моїх зображень - це JPEG.

Нижче наведено порівняльну таблицю розмірів файлів іншого інструменту стиснення, який ми могли б використовувати для зображення StrangeLoop, використовуваного вище.

Як ви можете бачити на графіку, який використовується вами формат зображення може привести до величезної різниці в продуктивності вашого сайту.

Оптимальна оптимізація продуктивності WordPress

Після установки плагіна кешування та оптимізації ваших зображень ви помітите, що ваш сайт почне завантажуватися набагато швидше.

Але якщо ви дійсно хочете, щоб ваш сайт завантажувався ще швидше, вам необхідно використовувати методи, перераховані мною нижче.

Ці поради не дуже технічні, тому вам не потрібно знати будь-якої код для їх реалізації. Але використання їх запобіжить загальні проблеми, які уповільнюють ваш сайт.

Оновлення свій сайт

Оновлення свій сайт

Як добре підтримуваний проект з відкритим вихідним кодом , WordPress часто оновлюється. Кожне оновлення буде не тільки пропонувати нові функції, а й усувати проблеми безпеки і різного роду помилки. Теми WordPress і плагіни також можуть мати регулярні оновлення.

Як власник веб-сайту, ви несете відповідальність за оновлення свого сайту, теми і плагінів WordPress до останніх версій. Не роблячи цього, ви може зробити ваш сайт повільним і ненадійним, а також зробити його вразливим для погроз безпеки.

Використовувати анонс статті на головній сторінці та архівах

Використовувати анонс статті на головній сторінці та архівах

За замовчуванням в WordPress відображає повний контент кожної статті на вашій домашній сторінці і в архівах. Це означає, що ваша домашня сторінка, категорії, теги та інші сторінки архіву будуть завантажуватися повільніше.

Іншим недоліком, що показує повні статті на цих сторінках, є те, що користувачі не відчувають необхідності відвідувати фактичну статтю. Це може зменшити ваші перегляди сторінок і час, яке ваші користувачі витрачають на ваш сайт.

Щоб прискорити час завантаження для архівних сторінок, ви можете налаштувати свій сайт на відображення уривків замість повного вмісту.

Ви можете перейти в Настройки - Читання і вибрати «Анонс» в пункті «Для кожної статті в RSS-стрічці відображати» замість «Повний текст».

Розбити коментарі на сторінки

Розбити коментарі на сторінки

Чи отримуєте багато коментарів в повідомленнях свого блогу? Вітаю! Це відмінний показник залученої аудиторії.

Але недоліком є ​​те, що завантаження всіх цих коментарів може вплинути на швидкість вашого сайту.

WordPress поставляється з вбудованим рішенням для цього. Просто зайдіть в Настройки - Обговорення та встановіть прапорець поруч із параметром «Розбивати коментарі верхнього рівня на сторінки».

Просто зайдіть в Настройки - Обговорення та встановіть прапорець поруч із параметром «Розбивати коментарі верхнього рівня на сторінки»

Використовуйте мережу доставки контенту (CDN)

Пам'ятайте, як я вже згадував вище, що користувачі в різних географічних точках можуть відчувати різні швидкості завантаження вашого сайту?

Це пов'язано з тим, що місце розташування вашого веб-хостингу може вплинути на швидкість вашого сайту. Наприклад, припустимо, що ваша веб-хостінг компанії має свої сервери в Сполучених Штатах. Відвідувач, який також знаходиться в Сполучених Штатах, зазвичай бачить більш швидкий час завантаження, ніж відвідувач з Індії.

Використання CDN або мережі доставки контенту може допомогти прискорити час завантаження для всіх ваших відвідувачів.

CDN - це мережа, що складається з серверів по всьому світу. Кожен сервер буде зберігати «статичні» файли, які використовуються для створення вашого сайту. Статичні файли - це незмінні файли, такі як зображення, CSS і JavaScript, на відміну від ваших сторінок WordPress, які є «динамічними», як пояснювалося вище.

Коли ви використовуєте CDN, кожен раз, коли користувач відвідує ваш сайт, вони підвантажують ці статичні файли з будь-якого найближчого до них сервера. Ваш власний сервер веб-хостингу також буде швидше, так як CDN виконує більшу частину роботи.

Ви можете побачити, як це працює в цій інфографіці.

Ви можете побачити, як це працює в цій інфографіці

Не завантажуйте відео прямо в WordPress

Не завантажуйте відео прямо в WordPress

Ви можете безпосередньо завантажувати відео на свій сайт WordPress, і він автоматично відображає його в програвачі HTML5 ...

Але ви НІКОЛИ не повинні цього робити!

Хостинг значно збільшує розмір ваших резервних копій і утруднить відновлення WordPress з резервної копії .

Замість цього ви повинні використовувати послуги відеохостингу, такі як YouTube, Vimeo, RuTube і т. Д. І нехай вони подбають про важку роботу. У них є пропускна здатність!

WordPress має вбудовану функцію вбудовування відео, тому ви можете скопіювати і вставити URL свого відео прямо в свій пост, і він вселиться автоматично.

Використовуйте оптимізовану для швидкості тему

Використовуйте оптимізовану для швидкості тему

При виборі теми WordPress для вашого сайту важливо приділяти особливу увагу оптимізації швидкості. Деякі красиві і вражаючі теми насправді погано кодуються і можуть уповільнити роботу вашого сайту.

Зазвичай краще використовувати більш просту тему і використовувати плагіни якості, щоб отримати потрібні вам функції, ніж вибирати тему, роздуту складними макетами, яскравими анімаціями і іншими непотрібними функціями .

преміальні тематичні магазини WordPress, такі як StudioPress, Themify і Array Themes, пропонують теми, які добре закодовані і оптимізовані для швидкості. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про вибір ідеальної теми WordPress для консультацій про те, що шукати.

Іспользуйт Faster Slider Plugin

Іспользуйт Faster Slider Plugin

слайдери - ще один загальний елемент веб-дизайну, який може зробити ваш сайт повільним.

Навіть якщо ваші зображення оптимізовані, як описано вище, погано оптимізований плагін слайдера означатиме, що ваша робота витрачена даремно.

Я порівняв кращі плагіни слайдеров WordPress для продуктивності і функцій, і Soliloquy був найшвидшим на сьогоднішній день.

Ось показники інших популярних плагінів слайдера.

Плагін слайдера Час завантаження сторінки Запити Розмір сторінки Soliloquy 1.34 сек. 26 945 KB Nivo Slider 2.12 сек. 29 MB Meteor 2.32 сек. 27 1.2 MB Revolution Slider 2.25 сек. 29 1 MB LayerSlider 2.12 сек. 30 975 KB

Використовуйте Faster Gallery Plugin

Якщо у вас є веб-сайт для фотографії або портфоліо , Ви, ймовірно, захочете використовувати плагін галереї зображень для відображення своїх фотографій.

Дуже важливо, що ви використовуєте плагін галереї WordPress, який оптимізований для швидкості.

Я рекомендую використовувати галерею Envira, яка є найкращим плагіном для галереї WordPress на ринку. Це дозволяє створювати красиві галереї зображень, які легко і швидко вантажаться.

Я протестував його швидкість в порівнянні з декількома іншими популярними плагінами галерей і виявив, що Envira Gallery майже в два рази швидше:

Плагін слайдера Час завантаження сторінки Запити Розмір сторінки Envira Gallery 1.08 secs 24 1MB Foo Gallery 1.89 secs 23 357.1KB NextGEN 1.88 secs 33 518KB

Точна настройка WordPress для швидкості (для досвідчених)

Використовуючи передові методи оптимізації WordPress і основні рекомендації по швидкості завантаження перераховані вище, ви повинні побачити значне поліпшення в часі завантаження вашого сайту.

Але кожна частка секунди вважається. Якщо ви хочете отримати найшвидшу швидкість, вам потрібно буде зробити ще кілька змін.

Наступні поради трохи більш технічні, а деякі вимагають зміни файлів сайту або базового розуміння PHP. Спочатку вам обов'язково потрібно зробити резервну копію свого сайту на всякий випадок.

Розділити довгі статті на сторінки

Розділити довгі статті на сторінки

Читачі, як правило, люблять повідомлення в блогах, які є більш довгими і більш докладними. довші статті навіть мають тенденцію до підвищення позицій в пошукових системах.

Але якщо ви публікуєте статті з довгими формами з великою кількістю зображень, це може пошкодити часу завантаження.

Замість цього розгляньте можливість поділу ваших довших повідомлень на кілька сторінок.

WordPress вже поставляється з вбудованими функціями для цього. Просто додайте тег <! - nextpage -> в свою статтю, де ви хочете розбити його на наступну сторінку. Зробіть це знову, якщо хочете розбити статтю на наступну сторінку.

Зменшити зовнішні HTTP-запити

Зменшити зовнішні HTTP-запити

Много плагіні и тими WordPress завантажують деякі файли з других сайтів. Ці файли можуть включати скрипти, таблиці стилів і зображення з зовнішніх ресурсів, таких як Google, Facebook, аналітичні служби і т. Д.

Можна використовувати декілька з них. Багато з цих файлів оптимізовані для завантаження дуже добре, тому вони швидше, ніж їх розміщення на вашому власному веб-сайті.

Але якщо ваші плагіни роблять багато таких запитів, це може значно сповільнити роботу вашого сайту.

Ви можете зменшити всі ці зовнішні HTTP-запити, відключивши скрипти і стилі або об'єднавши їх в один файл.

Скорочення запитів до бази даних

Скорочення запитів до бази даних

Примітка. Цей крок є трохи більш технічним і зажадає базових знань про файлах шаблонів PHP і WordPress.

На жаль, є багато погано закодованих тим WordPress. Вони ігнорують стандартні методи WordPress і в кінцевому підсумку роблять прямі виклики бази даних або занадто багато непотрібних запитів до бази даних. Це може дійсно уповільнити роботу вашого сервера.

Навіть добре закодовані теми можуть мати код, який викликає запити до бази даних тільки для отримання основної інформації вашого блогу.

У цьому прикладі кожен раз, коли ви бачите <? Php, це початок нового запиту до бази даних

<Html xmlns = "http://www.w3.org/1999/xhtml" dir = "<? Php language_attributes ();?>"> <Head profile = "http://gmpg.org/xfn/11" > <meta http-equiv = "Content-Type" content = "<? php bloginfo ( 'html_type');?> charset = <? php bloginfo ( 'charset');?>" />

Ви не можете звинувачувати розробників тим в цьому. У них просто немає іншого способу дізнатися, якою мовою знаходиться ваш сайт.

Але якщо ви налаштовуєте свій сайт за допомогою дочірньої теми, ви можете замінити ці виклики бази даних своєї конкретної інформацією, щоб зменшити всі ці запити до бази даних.

<Html xmlns = "http://www.w3.org/1999/xhtml" dir = "ltr"> <head profile = "http://gmpg.org/xfn/11"> <meta http-equiv = " Content-Type "content =" text / html; charset = UTF-8 "/>

Перегляньте батьківську тему для таких випадків, які можна легко замінити статичною інформацією.

Оптимізація бази даних WordPress

Оптимізація бази даних WordPress

Після використання якогось часу ваша база даних буде мати багато інформації, яка вам, ймовірно, більше не потрібна. Для підвищення продуктивності ви можете оптимізувати свою базу даних, щоб позбутися від всієї непотрібної інформації.

Це можна легко керувати за допомогою плагіна WP-Sweep . Він дозволяє очищати базу даних WordPress, видаляючи такі речі, як пошкоджені повідомлення, ревізії, невикористовувані теги і т. Д. Він також оптимізує структуру вашої бази даних одним клацанням миші.

Обмежені ревізії контенту

Обмежені ревізії контенту

Редакції повідомлень займають місце в базі даних WordPress. Деякі користувачі вважають, що зміни можуть також впливати на деякі запити до бази даних, що запускаються плагінами. Якщо плагін спеціально не виключає пост-ревізії, він може сповільнити роботу вашого сайту, якщо ви без необхідності виконайте пошук через них.

Ви можете легко обмежити кількість ревізій WordPress для кожної статті. Просто додайте цей рядок коду в файл wp-config.php .

define ( 'WP_POST_REVISIONS', 4);

Цей код обмежить WordPress, щоб зберегти тільки ваші останні 4 ревізії кожного повідомлення або сторінки і автоматично скасує старі.

відключити Hotlinking

відключити Hotlinking

Якщо ви створюєте якісний контент на своєму сайті WordPress, тоді сумна правда полягає в тому, що він, швидше за все, буде вкрадений - рано чи пізно.

Один із способів, яким це відбувається - це те, коли інші веб-сайти завантажують ваші зображення безпосередньо зі своїх URL-адрес на вашому веб-сайті, замість того, щоб завантажувати їх на свої власні сервери. Фактично, вони крадуть вашу пропускну здатність веб-хостингу, і ви не отримуєте жодного трафіку, щоб показати його.

Просто додайте цей код в ваш файл .htaccess , Щоб блокувати хотлінкінг зображень з вашого сайту.

# Відключити hotlinking зображень із забороненим або налаштованим параметром зображення RewriteEngine on RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $ RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Zacompom.ru [NC] RewriteCond% { HTTP_REFERER}! ^ http (s)?: // (www \.)? google.com [NC] RewriteRule \. (jpg | jpeg | png | gif) $ - [NC, F, L]

Примітка. Не забудьте змінити zacompom.ru вашим власним доменом.

Це воно! Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам вивчити деякі корисні трюки , Щоб прискорити свій сайт на WordPress і підвищити його продуктивність.

Ідіть вперед і спробуйте пару цих методів. Обов'язково перевірте швидкість свого сайту до і після, і повідомте мені свої результати в коментарях.

До зустрічі.

Стаття була оновлена: 19 грудень 2017 року

Вам сподобалось стаття?

Вам сподобалось стаття

Юрич:

Займаюся створення сайтів на WordPress більше 5 років. Працював в декількох веб-студіях, та й зараз працюю. Іноді підробляю на фрілансі, як на нашому так и на зарубіжному. Скрізь зарекомендував себе дуже добре. Если потрібен сайт на WordPress, шаблон для сайту або Лендінгем - НЕ соромтесь - пишіть. Радій буду помочь!

Схожі записи

Залишити свой коментар

Чому швидкість важлива для вашого сайту?
Як перевірити швидкість вашого сайту на WordPress?
Що уповільнює ваш сайт?
Ви хочете прискорити роботу свого сайту на WordPress?
Чому швидкість важлива для вашого сайту?
Що це означає для вас як власника веб-сайту?
Як перевірити швидкість вашого сайту на WordPress?
Після того, як ви запустите тест швидкості свого веб-сайту, вам може бути цікаво, яка хороша швидкість завантаження і до якої я повинен прагнути?
Що уповільнює ваш сайт?
Тепер вам може бути цікаво: яка різниця?