Пінг - що це таке, як можна його перевірити і при необхідності зменшити (знизити ping) | KtoNaNovenkogo.ru

 1. Пінг - що це таке, як можна його перевірити і при необхідності зменшити (знизити ping) Привіт, шановні...
 2. Як перевірити ping?
 3. Як зменшити (знизити) пінг?
 4. Пінг - що це таке, як можна його перевірити і при необхідності зменшити (знизити ping)
 5. Що таке пінг?
 6. Як перевірити ping?
 7. Як зменшити (знизити) пінг?
 8. Пінг - що це таке, як можна його перевірити і при необхідності зменшити (знизити ping)
 9. Що таке пінг?
 10. Як перевірити ping?
 11. Як зменшити (знизити) пінг?

Пінг - що це таке, як можна його перевірити і при необхідності зменшити (знизити ping)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Якщо ви активно використовуєте інтернет, а особливо якщо граєте в онлайн-ігри, то про таку річчю як пінг ви чули безсумнівно.

З ним іноді виникають проблеми, коли він занадто високий, і постає питання про те, як би знизити ping. Іноді заради цього навіть змінюють інтернет-провайдера, перевстановлюють систему і виробляють інші непрості дії.

Іноді заради цього навіть змінюють інтернет-провайдера, перевстановлюють систему і виробляють інші непрості дії

Однак, багато хто чув це слово лише зрідка і не особливо представляють що це таке. Тому я почну з початку, а саме з того, що таке пінг, чому він так важливий і як ви можете його перевірити. Ну, а в ув'язненні згадаю про те, що може вплинути на його зменшення. Сподіваюся, буде цікаво.

Що таке пінг?

Взагалі, у слова «ping» є два схожих трактування. У побуті пінгом називають перевірку якості інтернет-каналу на предмет наскільки швидко проходять по ньому сигнали. Якщо швидко, то значить канал хороший, що особливо критично для тих, хто грає в онлайн-ігри, в яких події розгортаються трохи швидше, ніж в шахах.

Ви напевно чули про таку гру, як Контр Страйк - онлайн-стрілялку (шутер від першої особи), коли ви граєте через мережу з групою таких же як ви гравців і кожен з вас через інтернет управляє діями свого персонажа. А при чому тут пінг, запитаєте ви? А ось при тому.

А ось при тому

Припустимо, що ви засікли свого ворога і натиснули на кнопку пострілу. Що при цьому відбувається? Сигнал з ігрової програми, встановленої на вашому комп'ютері, йде через інтернет на сервер (спеціальний комп'ютер, який може знаходитися де завгодно в мережі), де запущена гра. Але інтернет - це не абстрактна річ, а фізичні пристрої, через які піде посланий вами сигнал. І швидкість проходження сигналу з цього шляху може бути абсолютно різною.

Дуже часто в побуті саме швидкість відгуку і мають на увазі, коли говорять про пінг. Тобто наскільки швидко сигнал з вашого комп'ютера пройде через мережу до іншого комп'ютера (або сервера), а потім повернеться назад до вас. Якщо ping буде дуже великий (вимірюється він зазвичай в мілісекундах), то ваша гра буде безбожно лага, гальмувати і тупити. А ви будете готові розколоти миша і клавіатуру про екран монітора.

А як інакше, якщо ви нічого не будете встигати зробити з такими жахливими затримками в передачі ваших дій і отримання відповіді на них. Поки ваш сигнал про постріл йде на сервер і повертається назад, вас можуть вже підстрелити (і не один раз).

Низький пінг може довести запеклого гравця до нестями, та й простому користувачеві інтернету не дуже приємно буде довго чекати відкриття сторінок в браузері. Але все ж питання перевірки і зменшення пінгу (підвищення швидкості відгуку) в першу чергу хвилюють саме онлайн-гравців.

Як перевірити ping?

Трохи вище я говорив, що у слова «пінг» є два трактування. Одне з них (повсякденна) я пояснив трохи вище. А ось друге засновано на тому, що існує така програма ping (на всіх операційних системах, які вміють працювати з інтернетом), яка дозволяє відправити тестову посилку до будь-якого вузла інтернету має IP адреса (комп'ютера в мережі, сервера, роутера і т.п. ) і виміряти час, за яке вона повернеться назад.

Саме цей час і називається пінгом (затримкою або лагом). Тестова посилка має невелику вагу і відправляється за спеціальним службовим протоколу. В силу останньої обставини, не у всіх випадках високий ping (великий час затримки між відправленням і отриманням) буде говорити про погане інтернет-каналі, бо проблеми з проходженням сигналу можуть виникати тільки з цього службовому каналу, а по основному каналу все буде літати на ура .

Але в більшості випадків можна поставити знак рівності між високим пінгом і поганим каналом (не придатним для онлайн-ігор). Неможливо грати в онлайн-шутер (та й будь-яку іншу відмінну від покрокової стратегії гру), якщо ping дорівнює 300 мілісекунд (третина секунди). А ось якщо він 15-20 мс, то все просто чудово і вам навіть знати не потрібно буде що це таке, а вже тим більше як його міряють. Інтерес до пингования виникає в основному при появі проблем і серйозних лагів.

Отже, щоб перевірити пінг нічого додатково завантажувати і встановлювати не потрібно. Якщо ви онлайн-геймер , То в інтерфейсі вашої гри швидше за все десь буде відображатися поточний середній (або максимальне) значення ping (і часто fps - швидкість відтворення в кадрах за секунду).

Якщо ви  онлайн-геймер  , То в інтерфейсі вашої гри швидше за все десь буде відображатися поточний середній (або максимальне) значення ping (і часто fps - швидкість відтворення в кадрах за секунду)

Якщо не знайшли або швидкість відгуку вас цікавить без застосування до геймерським забавам, то тут теж особливих проблем немає. Як я вже згадував, все операційки мають вбудовані програми для пингования. В силу того, що з лінуксом я не знайомий - поясню на прикладі windows.

Що потрібно зробити в Винда, що перевірити пінг? До банальності мало:

 1. Утримуючи клавішу Windows на клавіатурі (між контролом і альтом вона зазвичай мешкає) натисніть латинську букву R. Того ж результату можна домогтися, вибравши з меню кнопку «Пуск» пункт «Виконати», але він там не завжди присутній за замовчуванням. Тому використовувати гарячі клавіші буде надійніше.
 2. Відкриється маленьке вікно, де потрібно буде латиницею набрати слово з трьох буква «cmd» (без лапок) і натиснути Ентер на клаві або кнопку ОК в цьому вікні:

  Відкриється маленьке вікно, де потрібно буде латиницею набрати слово з трьох буква «cmd» (без лапок) і натиснути Ентер на клаві або кнопку ОК в цьому вікні:

  В принципі, командний рядок ви знову ж могли б і з меню кнопки «Пуск» вибрати ( «Усі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок»), але цей спосіб більш універсальний. А ви вже самі дивіться як вам зручніше.

 3. Все, відкриється командний рядок Вінди (вікно з лякаючим чорним фоном). За допомогою нього нам потрібно буде запустити програму для перевірки пінгу. Оскільки тут не використовується графічний інтерфейс, то запуск програми проводиться за допомогою команди написаної в цьому страшному чорному вікні. Команда буде виглядати приблизно так: ping ktonanovenkogo.ru

  Таким чином ви пропінгуйте лінію від свого комп'ютера до мого сайту (сервера, де він розташований в інтернеті) і назад. Воно вам треба? В принципі, так, бо отриманий результат теж буде показовим, але якщо ви геймер, то пінгувати найкраще до адреси того сервера, на якому ви граєте (до мого IP адреси ). Так ви дізнаєтеся саме значення пінгу на тій же трасі, по якій будуть бігати пакети з даними вашої гри.

  ping 119.122.139.64

  Але не суть. Якщо ping буде поганий, то швидше за все він таким буде в будь-якому випадку. Власне, після введення команди тиснете на Ентер на клавіатурі. В результаті через хвилинку отримуєте приблизно таку ось підсумкову картинку з результатами пингования:

  У мене середнє значення пінгу досить непогане - 14 мс (жити можна і грати теж). Крім тимчасової затримки ви побачите, скільки пакетів з текстової посилки загубилося (найкраще, щоб там нулик красувався, що говорить про стабільне якості інтернет-каналу). Ну, а якщо вводили після команди «ping» доменне ім'я сайту ( що таке домен і навіщо він потрібен? ), То в цьому вікні зможете дізнатися його Ip адреса (так, побічна інформація).

Є ще й онлайн-сервіси для вимірювання швидкості інтернету (типу спідтеста) , Які часто також перевірять і ping (час проходження тестового сигналу від вашого комп'ютера до їх сервера). Але все ж, метод описаний вище є найнадійнішим в плані точності вимірювання.

Крім вимірювання часу проходження тестового сигналу цю програму (ping) часто використовують для того, щоб пропінгувати сервер або маршрутизатор. У цьому випадку важливий буде сам по собі факт отримання відповіді, а не той час, що минув на його надсилання та отримання. Пінгуя різні пристрої мережі часто можна локалізувати поломку в ланцюжку пристроїв (на роботі я саме так і роблю). Загалом, штука корисна 🙂

Як зменшити (знизити) пінг?

Якщо ваше значення ping дуже критично, а воно як на зло дуже велике (таке, що створює проблеми з онлайн-іграми або навіть при роботі в браузері), то ви закономірно починаєте шукати відповіді на запитання - а чи не можна його якось знизити. В принципі, можна, але далеко не завжди зменшення пінгу можливо добитися простими маніпуляціями.

Від чого може залежати час відгуку:

 1. Від вашого інтернет-провайдера.
  1. Тут важлива навіть не ширина каналу, а його якість. Можна отримати ping в 300 мс на каналі в 100 мегабіт ( що таке мегабіта? ), А можна отримати 4 мс при каналі 10 мегабіт. якщо проводити алегорію (що це?) , То шестиполосна гравійна автодорога буде апріорі повільніше, ніж двухполосная, але асфальтована.
  2. Однак, ширина каналу все ж має значення. Вузький канал може бути причиною погіршення часу відгуку, тому що лаги можуть виникати через банальну перевантаженість каналу (пакетам просто не проштовхнутися). Це можна порівняти з пробками на дорозі з шикарним покриттям, але занадто вузькою, щоб впорається з наявними автомобільним трафіком.
 2. Від ігрового сервера. У нього може бути недостатньо якісний або занадто вузький канал виходу в інтернет, через що у багатьох в іграх починаються гальма і лаги.
 3. Від розташування ігрового сервера. Він банально може знаходитися дуже далеко від вас, і сигнал проходячи через багато десятків проміжних вузлів сповільнюється і може навіть частково губитися.
 4. Від проходження сигналу від мережевої карти вашого комп'ютера до файлу гри, яка у вас запущена. Тут може бути маса причин, які впливають на пінг - від вірусів до збитих налаштувань операційної системи.

Власне, з усього вищесказаного випливають і поради, які можуть допомогти вам знизити пінг до прийнятного значення, коли він вже не буде впливати на комфортне використання вашого комп'ютера в мережі.

 1. Якщо проблема в інтернет-провайдера, то потрібно їх вирішувати.
  1. Написати (або зателефонувати) в їх підтримку, ввічливо пояснити свою проблему і попросити допомогти з вирішенням. Можливо, що вам дистанційно щось поміняють в настройках і пінг зменшиться до прийнятного значення. Хороша техпідтримка може навіть дати поради по тому, що ви можете зробити на змиємо компі, щоб поліпшити ситуацію.
  2. Якщо звернення в саппорт вашого провайдера не допомогло (сприяти не захотіли або знизити ping не вдалося), то варто задуматися про зміну провайдера. Як правило, є альтернатива (часто навіть не одна). Якщо у вас хтось із вашого будинку теж грає і заморочується пінгом, то просто проконсультуйтеся у них, хто їх провайдер і яке у нього час відгуку. Цей варіант можете виявитися більш простим, ніж підключення до нового провайдера і подальша перевірка наявності лагов вже в живу.
 2. Якщо проблема імовірно в ігровому сервері, то має сенс просто спробувати його поміняти. Якщо пінг не зменшиться, то значить вузьке місце не там.
 3. Проблема з лагами в іграх може базуватися і на вашому комп'ютері. У зв'язку з цим для зниження пінгу можна спробувати:
  1. Провести перевірку комп'ютера на наявність вірусів, які цілком можуть лити в інтернет з вашого комп'ютера якісь дані і забивати цим сміттям канал.
  2. Можна пошукати в мережі різні настройки реєстру тощо речі, які комусь допомогли зменшити ping. Але відразу обмовлюся, що розраховувати на це особливо не варто. Імовірність того, що ви таким чином вирішите проблему, не дуже велика (напевно не більше одного відсотка зі ста). Наприклад, можете спробувати такий фінт:

   Вносимо зміни до реєстру, тому будьте максимально уважні. Утримуючи клавішу Windows на клавіатурі, натисніть латинську букву R, після чого введіть у вікні команду regedit. В результаті потрапляємо в редактор реєстру Віндовс, де сміливо і впевнено йдемо по такому ось шляхи HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Multimedia \ SystemProfile.

   Після цього два рази клацає по NetworkThrottlingIndex, де побачите встановлений за замовчуванням параметр в значення «a» (шістнадцяткова система числення), а нам потрібно ввести з клави ffffffff і натиснути ОК. Після чого буде потрібно перевантажити комп'ютер. Усе.

   Багато з цих фінтів вже не актуальні, а багато хто вирішує проблеми, яких у вас апріорі немає на комп'ютері. Універсального ж ради, зроби так і пінг знизиться, не існує.

  3. Під час ігор вимикайте закачування або вивантаження в інтернет різних файлів, бо це може створювати непотрібні вам лаги.
  4. Подивіться уважно на тих, хто ділить з вами ваше підключення до інтернету. Можливо, що в той час як ви граєте, вони качають щось з мережі, або, навпаки, щось туди активно заливають. Можна попросити їх тимчасово це не робити, щоб перевірити пінг, і якщо це дійсно є причиною його збільшення, то потрібно буде або розширювати загальний канал, або за допомогою налаштувань роутера намагатися виділити собі стабільну смугу, на яку ваші сродственики зазіхнути не зможуть.
  5. Подивіться, чи не підключається чи хто-небудь до вашого роутеру по Вай-Фай нелегальний (підібрати пароль при бажанні цілком можливо). Спробуйте просто відключити Вай-Фай в настройках роутера і подивитися не результат - якщо пінг істотно знизився, то думайте в цей бік. Можна в купе з шифруванням зробити ще й прив'язку до мак-адресами пристроїв, яким буде дозволено підключатися до вашого інтернет-каналу.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Пінг - що це таке, як можна його перевірити і при необхідності зменшити (знизити ping)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Якщо ви активно використовуєте інтернет, а особливо якщо граєте в онлайн-ігри, то про таку річчю як пінг ви чули безсумнівно.

З ним іноді виникають проблеми, коли він занадто високий, і постає питання про те, як би знизити ping. Іноді заради цього навіть змінюють інтернет-провайдера, перевстановлюють систему і виробляють інші непрості дії.

Іноді заради цього навіть змінюють інтернет-провайдера, перевстановлюють систему і виробляють інші непрості дії

Однак, багато хто чув це слово лише зрідка і не особливо представляють що це таке. Тому я почну з початку, а саме з того, що таке пінг, чому він так важливий і як ви можете його перевірити. Ну, а в ув'язненні згадаю про те, що може вплинути на його зменшення. Сподіваюся, буде цікаво.

Що таке пінг?

Взагалі, у слова «ping» є два схожих трактування. У побуті пінгом називають перевірку якості інтернет-каналу на предмет наскільки швидко проходять по ньому сигнали. Якщо швидко, то значить канал хороший, що особливо критично для тих, хто грає в онлайн-ігри, в яких події розгортаються трохи швидше, ніж в шахах.

Ви напевно чули про таку гру, як Контр Страйк - онлайн-стрілялку (шутер від першої особи), коли ви граєте через мережу з групою таких же як ви гравців і кожен з вас через інтернет управляє діями свого персонажа. А при чому тут пінг, запитаєте ви? А ось при тому.

А ось при тому

Припустимо, що ви засікли свого ворога і натиснули на кнопку пострілу. Що при цьому відбувається? Сигнал з ігрової програми, встановленої на вашому комп'ютері, йде через інтернет на сервер (спеціальний комп'ютер, який може знаходитися де завгодно в мережі), де запущена гра. Але інтернет - це не абстрактна річ, а фізичні пристрої, через які піде посланий вами сигнал. І швидкість проходження сигналу з цього шляху може бути абсолютно різною.

Дуже часто в побуті саме швидкість відгуку і мають на увазі, коли говорять про пінг. Тобто наскільки швидко сигнал з вашого комп'ютера пройде через мережу до іншого комп'ютера (або сервера), а потім повернеться назад до вас. Якщо ping буде дуже великий (вимірюється він зазвичай в мілісекундах), то ваша гра буде безбожно лага, гальмувати і тупити. А ви будете готові розколоти миша і клавіатуру про екран монітора.

А як інакше, якщо ви нічого не будете встигати зробити з такими жахливими затримками в передачі ваших дій і отримання відповіді на них. Поки ваш сигнал про постріл йде на сервер і повертається назад, вас можуть вже підстрелити (і не один раз).

Низький пінг може довести запеклого гравця до нестями, та й простому користувачеві інтернету не дуже приємно буде довго чекати відкриття сторінок в браузері. Але все ж питання перевірки і зменшення пінгу (підвищення швидкості відгуку) в першу чергу хвилюють саме онлайн-гравців.

Як перевірити ping?

Трохи вище я говорив, що у слова «пінг» є два трактування. Одне з них (повсякденна) я пояснив трохи вище. А ось друге засновано на тому, що існує така програма ping (на всіх операційних системах, які вміють працювати з інтернетом), яка дозволяє відправити тестову посилку до будь-якого вузла інтернету має IP адреса (комп'ютера в мережі, сервера, роутера і т.п. ) і виміряти час, за яке вона повернеться назад.

Саме цей час і називається пінгом (затримкою або лагом). Тестова посилка має невелику вагу і відправляється за спеціальним службовим протоколу. В силу останньої обставини, не у всіх випадках високий ping (великий час затримки між відправленням і отриманням) буде говорити про погане інтернет-каналі, бо проблеми з проходженням сигналу можуть виникати тільки з цього службовому каналу, а по основному каналу все буде літати на ура .

Але в більшості випадків можна поставити знак рівності між високим пінгом і поганим каналом (не придатним для онлайн-ігор). Неможливо грати в онлайн-шутер (та й будь-яку іншу відмінну від покрокової стратегії гру), якщо ping дорівнює 300 мілісекунд (третина секунди). А ось якщо він 15-20 мс, то все просто чудово і вам навіть знати не потрібно буде що це таке, а вже тим більше як його міряють. Інтерес до пингования виникає в основному при появі проблем і серйозних лагів.

Отже, щоб перевірити пінг нічого додатково завантажувати і встановлювати не потрібно. Якщо ви онлайн-геймер , То в інтерфейсі вашої гри швидше за все десь буде відображатися поточний середній (або максимальне) значення ping (і часто fps - швидкість відтворення в кадрах за секунду).

Якщо ви  онлайн-геймер  , То в інтерфейсі вашої гри швидше за все десь буде відображатися поточний середній (або максимальне) значення ping (і часто fps - швидкість відтворення в кадрах за секунду)

Якщо не знайшли або швидкість відгуку вас цікавить без застосування до геймерським забавам, то тут теж особливих проблем немає. Як я вже згадував, все операційки мають вбудовані програми для пингования. В силу того, що з лінуксом я не знайомий - поясню на прикладі windows.

Що потрібно зробити в Винда, що перевірити пінг? До банальності мало:

 1. Утримуючи клавішу Windows на клавіатурі (між контролом і альтом вона зазвичай мешкає) натисніть латинську букву R. Того ж результату можна домогтися, вибравши з меню кнопку «Пуск» пункт «Виконати», але він там не завжди присутній за замовчуванням. Тому використовувати гарячі клавіші буде надійніше.
 2. Відкриється маленьке вікно, де потрібно буде латиницею набрати слово з трьох буква «cmd» (без лапок) і натиснути Ентер на клаві або кнопку ОК в цьому вікні:

  Відкриється маленьке вікно, де потрібно буде латиницею набрати слово з трьох буква «cmd» (без лапок) і натиснути Ентер на клаві або кнопку ОК в цьому вікні:

  В принципі, командний рядок ви знову ж могли б і з меню кнопки «Пуск» вибрати ( «Усі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок»), але цей спосіб більш універсальний. А ви вже самі дивіться як вам зручніше.

 3. Все, відкриється командний рядок Вінди (вікно з лякаючим чорним фоном). За допомогою нього нам потрібно буде запустити програму для перевірки пінгу. Оскільки тут не використовується графічний інтерфейс, то запуск програми проводиться за допомогою команди написаної в цьому страшному чорному вікні. Команда буде виглядати приблизно так: ping ktonanovenkogo.ru

  Таким чином ви пропінгуйте лінію від свого комп'ютера до мого сайту (сервера, де він розташований в інтернеті) і назад. Воно вам треба? В принципі, так, бо отриманий результат теж буде показовим, але якщо ви геймер, то пінгувати найкраще до адреси того сервера, на якому ви граєте (до мого IP адреси ). Так ви дізнаєтеся саме значення пінгу на тій же трасі, по якій будуть бігати пакети з даними вашої гри.

  ping 119.122.139.64

  Але не суть. Якщо ping буде поганий, то швидше за все він таким буде в будь-якому випадку. Власне, після введення команди тиснете на Ентер на клавіатурі. В результаті через хвилинку отримуєте приблизно таку ось підсумкову картинку з результатами пингования:

  У мене середнє значення пінгу досить непогане - 14 мс (жити можна і грати теж). Крім тимчасової затримки ви побачите, скільки пакетів з текстової посилки загубилося (найкраще, щоб там нулик красувався, що говорить про стабільне якості інтернет-каналу). Ну, а якщо вводили після команди «ping» доменне ім'я сайту ( що таке домен і навіщо він потрібен? ), То в цьому вікні зможете дізнатися його Ip адреса (так, побічна інформація).

Є ще й онлайн-сервіси для вимірювання швидкості інтернету (типу спідтеста) , Які часто також перевірять і ping (час проходження тестового сигналу від вашого комп'ютера до їх сервера). Але все ж, метод описаний вище є найнадійнішим в плані точності вимірювання.

Крім вимірювання часу проходження тестового сигналу цю програму (ping) часто використовують для того, щоб пропінгувати сервер або маршрутизатор. У цьому випадку важливий буде сам по собі факт отримання відповіді, а не той час, що минув на його надсилання та отримання. Пінгуя різні пристрої мережі часто можна локалізувати поломку в ланцюжку пристроїв (на роботі я саме так і роблю). Загалом, штука корисна 🙂

Як зменшити (знизити) пінг?

Якщо ваше значення ping дуже критично, а воно як на зло дуже велике (таке, що створює проблеми з онлайн-іграми або навіть при роботі в браузері), то ви закономірно починаєте шукати відповіді на запитання - а чи не можна його якось знизити. В принципі, можна, але далеко не завжди зменшення пінгу можливо добитися простими маніпуляціями.

Від чого може залежати час відгуку:

 1. Від вашого інтернет-провайдера.
  1. Тут важлива навіть не ширина каналу, а його якість. Можна отримати ping в 300 мс на каналі в 100 мегабіт ( що таке мегабіта? ), А можна отримати 4 мс при каналі 10 мегабіт. якщо проводити алегорію (що це?) , То шестиполосна гравійна автодорога буде апріорі повільніше, ніж двухполосная, але асфальтована.
  2. Однак, ширина каналу все ж має значення. Вузький канал може бути причиною погіршення часу відгуку, тому що лаги можуть виникати через банальну перевантаженість каналу (пакетам просто не проштовхнутися). Це можна порівняти з пробками на дорозі з шикарним покриттям, але занадто вузькою, щоб впорається з наявними автомобільним трафіком.
 2. Від ігрового сервера. У нього може бути недостатньо якісний або занадто вузький канал виходу в інтернет, через що у багатьох в іграх починаються гальма і лаги.
 3. Від розташування ігрового сервера. Він банально може знаходитися дуже далеко від вас, і сигнал проходячи через багато десятків проміжних вузлів сповільнюється і може навіть частково губитися.
 4. Від проходження сигналу від мережевої карти вашого комп'ютера до файлу гри, яка у вас запущена. Тут може бути маса причин, які впливають на пінг - від вірусів до збитих налаштувань операційної системи.

Власне, з усього вищесказаного випливають і поради, які можуть допомогти вам знизити пінг до прийнятного значення, коли він вже не буде впливати на комфортне використання вашого комп'ютера в мережі.

 1. Якщо проблема в інтернет-провайдера, то потрібно їх вирішувати.
  1. Написати (або зателефонувати) в їх підтримку, ввічливо пояснити свою проблему і попросити допомогти з вирішенням. Можливо, що вам дистанційно щось поміняють в настройках і пінг зменшиться до прийнятного значення. Хороша техпідтримка може навіть дати поради по тому, що ви можете зробити на змиємо компі, щоб поліпшити ситуацію.
  2. Якщо звернення в саппорт вашого провайдера не допомогло (сприяти не захотіли або знизити ping не вдалося), то варто задуматися про зміну провайдера. Як правило, є альтернатива (часто навіть не одна). Якщо у вас хтось із вашого будинку теж грає і заморочується пінгом, то просто проконсультуйтеся у них, хто їх провайдер і яке у нього час відгуку. Цей варіант можете виявитися більш простим, ніж підключення до нового провайдера і подальша перевірка наявності лагов вже в живу.
 2. Якщо проблема імовірно в ігровому сервері, то має сенс просто спробувати його поміняти. Якщо пінг не зменшиться, то значить вузьке місце не там.
 3. Проблема з лагами в іграх може базуватися і на вашому комп'ютері. У зв'язку з цим для зниження пінгу можна спробувати:
  1. Провести перевірку комп'ютера на наявність вірусів, які цілком можуть лити в інтернет з вашого комп'ютера якісь дані і забивати цим сміттям канал.
  2. Можна пошукати в мережі різні настройки реєстру тощо речі, які комусь допомогли зменшити ping. Але відразу обмовлюся, що розраховувати на це особливо не варто. Імовірність того, що ви таким чином вирішите проблему, не дуже велика (напевно не більше одного відсотка зі ста). Наприклад, можете спробувати такий фінт:

   Вносимо зміни до реєстру, тому будьте максимально уважні. Утримуючи клавішу Windows на клавіатурі, натисніть латинську букву R, після чого введіть у вікні команду regedit. В результаті потрапляємо в редактор реєстру Віндовс, де сміливо і впевнено йдемо по такому ось шляхи HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Multimedia \ SystemProfile.

   Після цього два рази клацає по NetworkThrottlingIndex, де побачите встановлений за замовчуванням параметр в значення «a» (шістнадцяткова система числення), а нам потрібно ввести з клави ffffffff і натиснути ОК. Після чого буде потрібно перевантажити комп'ютер. Всі.

   Багато з цих фінтів вже не актуальні, а багато хто вирішує проблеми, яких у вас апріорі немає на комп'ютері. Універсального ж ради, зроби так і пінг знизиться, не існує.

  3. Під час ігор вимикайте закачування або вивантаження в інтернет різних файлів, бо це може створювати непотрібні вам лаги.
  4. Подивіться уважно на тих, хто ділить з вами ваше підключення до інтернету. Можливо, що в той час як ви граєте, вони качають щось з мережі, або, навпаки, щось туди активно заливають. Можна попросити їх тимчасово це не робити, щоб перевірити пінг, і якщо це дійсно є причиною його збільшення, то потрібно буде або розширювати загальний канал, або за допомогою налаштувань роутера намагатися виділити собі стабільну смугу, на яку ваші сродственики зазіхнути не зможуть.
  5. Подивіться, чи не підключається чи хто-небудь до вашого роутеру по Вай-Фай нелегальний (підібрати пароль при бажанні цілком можливо). Спробуйте просто відключити Вай-Фай в настройках роутера і подивитися не результат - якщо пінг істотно знизився, то думайте в цей бік. Можна в купе з шифруванням зробити ще й прив'язку до мак-адресами пристроїв, яким буде дозволено підключатися до вашого інтернет-каналу.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Пінг - що це таке, як можна його перевірити і при необхідності зменшити (знизити ping)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Якщо ви активно використовуєте інтернет, а особливо якщо граєте в онлайн-ігри, то про таку річчю як пінг ви чули безсумнівно.

З ним іноді виникають проблеми, коли він занадто високий, і постає питання про те, як би знизити ping. Іноді заради цього навіть змінюють інтернет-провайдера, перевстановлюють систему і виробляють інші непрості дії.

Іноді заради цього навіть змінюють інтернет-провайдера, перевстановлюють систему і виробляють інші непрості дії

Однак, багато хто чув це слово лише зрідка і не особливо представляють що це таке. Тому я почну з початку, а саме з того, що таке пінг, чому він так важливий і як ви можете його перевірити. Ну, а в ув'язненні згадаю про те, що може вплинути на його зменшення. Сподіваюся, буде цікаво.

Що таке пінг?

Взагалі, у слова «ping» є два схожих трактування. У побуті пінгом називають перевірку якості інтернет-каналу на предмет наскільки швидко проходять по ньому сигнали. Якщо швидко, то значить канал хороший, що особливо критично для тих, хто грає в онлайн-ігри, в яких події розгортаються трохи швидше, ніж в шахах.

Ви напевно чули про таку гру, як Контр Страйк - онлайн-стрілялку (шутер від першої особи), коли ви граєте через мережу з групою таких же як ви гравців і кожен з вас через інтернет управляє діями свого персонажа. А при чому тут пінг, запитаєте ви? А ось при тому.

А ось при тому

Припустимо, що ви засікли свого ворога і натиснули на кнопку пострілу. Що при цьому відбувається? Сигнал з ігрової програми, встановленої на вашому комп'ютері, йде через інтернет на сервер (спеціальний комп'ютер, який може знаходитися де завгодно в мережі), де запущена гра. Але інтернет - це не абстрактна річ, а фізичні пристрої, через які піде посланий вами сигнал. І швидкість проходження сигналу з цього шляху може бути абсолютно різною.

Дуже часто в побуті саме швидкість відгуку і мають на увазі, коли говорять про пінг. Тобто наскільки швидко сигнал з вашого комп'ютера пройде через мережу до іншого комп'ютера (або сервера), а потім повернеться назад до вас. Якщо ping буде дуже великий (вимірюється він зазвичай в мілісекундах), то ваша гра буде безбожно лага, гальмувати і тупити. А ви будете готові розколоти миша і клавіатуру про екран монітора.

А як інакше, якщо ви нічого не будете встигати зробити з такими жахливими затримками в передачі ваших дій і отримання відповіді на них. Поки ваш сигнал про постріл йде на сервер і повертається назад, вас можуть вже підстрелити (і не один раз).

Низький пінг може довести запеклого гравця до нестями, та й простому користувачеві інтернету не дуже приємно буде довго чекати відкриття сторінок в браузері. Але все ж питання перевірки і зменшення пінгу (підвищення швидкості відгуку) в першу чергу хвилюють саме онлайн-гравців.

Як перевірити ping?

Трохи вище я говорив, що у слова «пінг» є два трактування. Одне з них (повсякденна) я пояснив трохи вище. А ось друге засновано на тому, що існує така програма ping (на всіх операційних системах, які вміють працювати з інтернетом), яка дозволяє відправити тестову посилку до будь-якого вузла інтернету має IP адреса (комп'ютера в мережі, сервера, роутера і т.п. ) і виміряти час, за яке вона повернеться назад.

Саме цей час і називається пінгом (затримкою або лагом). Тестова посилка має невелику вагу і відправляється за спеціальним службовим протоколу. В силу останньої обставини, не у всіх випадках високий ping (великий час затримки між відправленням і отриманням) буде говорити про погане інтернет-каналі, бо проблеми з проходженням сигналу можуть виникати тільки з цього службовому каналу, а по основному каналу все буде літати на ура .

Але в більшості випадків можна поставити знак рівності між високим пінгом і поганим каналом (не придатним для онлайн-ігор). Неможливо грати в онлайн-шутер (та й будь-яку іншу відмінну від покрокової стратегії гру), якщо ping дорівнює 300 мілісекунд (третина секунди). А ось якщо він 15-20 мс, то все просто чудово і вам навіть знати не потрібно буде що це таке, а вже тим більше як його міряють. Інтерес до пингования виникає в основному при появі проблем і серйозних лагів.

Отже, щоб перевірити пінг нічого додатково завантажувати і встановлювати не потрібно. Якщо ви онлайн-геймер , То в інтерфейсі вашої гри швидше за все десь буде відображатися поточний середній (або максимальне) значення ping (і часто fps - швидкість відтворення в кадрах за секунду).

Якщо ви  онлайн-геймер  , То в інтерфейсі вашої гри швидше за все десь буде відображатися поточний середній (або максимальне) значення ping (і часто fps - швидкість відтворення в кадрах за секунду)

Якщо не знайшли або швидкість відгуку вас цікавить без застосування до геймерським забавам, то тут теж особливих проблем немає. Як я вже згадував, все операційки мають вбудовані програми для пингования. В силу того, що з лінуксом я не знайомий - поясню на прикладі windows.

Що потрібно зробити в Винда, що перевірити пінг? До банальності мало:

 1. Утримуючи клавішу Windows на клавіатурі (між контролом і альтом вона зазвичай мешкає) натисніть латинську букву R. Того ж результату можна домогтися, вибравши з меню кнопку «Пуск» пункт «Виконати», але він там не завжди присутній за замовчуванням. Тому використовувати гарячі клавіші буде надійніше.
 2. Відкриється маленьке вікно, де потрібно буде латиницею набрати слово з трьох буква «cmd» (без лапок) і натиснути Ентер на клаві або кнопку ОК в цьому вікні:

  Відкриється маленьке вікно, де потрібно буде латиницею набрати слово з трьох буква «cmd» (без лапок) і натиснути Ентер на клаві або кнопку ОК в цьому вікні:

  В принципі, командний рядок ви знову ж могли б і з меню кнопки «Пуск» вибрати ( «Усі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок»), але цей спосіб більш універсальний. А ви вже самі дивіться як вам зручніше.

 3. Все, відкриється командний рядок Вінди (вікно з лякаючим чорним фоном). За допомогою нього нам потрібно буде запустити програму для перевірки пінгу. Оскільки тут не використовується графічний інтерфейс, то запуск програми проводиться за допомогою команди написаної в цьому страшному чорному вікні. Команда буде виглядати приблизно так: ping ktonanovenkogo.ru

  Таким чином ви пропінгуйте лінію від свого комп'ютера до мого сайту (сервера, де він розташований в інтернеті) і назад. Воно вам треба? В принципі, так, бо отриманий результат теж буде показовим, але якщо ви геймер, то пінгувати найкраще до адреси того сервера, на якому ви граєте (до мого IP адреси ). Так ви дізнаєтеся саме значення пінгу на тій же трасі, по якій будуть бігати пакети з даними вашої гри.

  ping 119.122.139.64

  Але не суть. Якщо ping буде поганий, то швидше за все він таким буде в будь-якому випадку. Власне, після введення команди тиснете на Ентер на клавіатурі. В результаті через хвилинку отримуєте приблизно таку ось підсумкову картинку з результатами пингования:

  У мене середнє значення пінгу досить непогане - 14 мс (жити можна і грати теж). Крім тимчасової затримки ви побачите, скільки пакетів з текстової посилки загубилося (найкраще, щоб там нулик красувався, що говорить про стабільне якості інтернет-каналу). Ну, а якщо вводили після команди «ping» доменне ім'я сайту ( що таке домен і навіщо він потрібен? ), То в цьому вікні зможете дізнатися його Ip адреса (так, побічна інформація).

Є ще й онлайн-сервіси для вимірювання швидкості інтернету (типу спідтеста) , Які часто також перевірять і ping (час проходження тестового сигналу від вашого комп'ютера до їх сервера). Але все ж, метод описаний вище є найнадійнішим в плані точності вимірювання.

Крім вимірювання часу проходження тестового сигналу цю програму (ping) часто використовують для того, щоб пропінгувати сервер або маршрутизатор. У цьому випадку важливий буде сам по собі факт отримання відповіді, а не той час, що минув на його надсилання та отримання. Пінгуя різні пристрої мережі часто можна локалізувати поломку в ланцюжку пристроїв (на роботі я саме так і роблю). Загалом, штука корисна 🙂

Як зменшити (знизити) пінг?

Якщо ваше значення ping дуже критично, а воно як на зло дуже велике (таке, що створює проблеми з онлайн-іграми або навіть при роботі в браузері), то ви закономірно починаєте шукати відповіді на запитання - а чи не можна його якось знизити. В принципі, можна, але далеко не завжди зменшення пінгу можливо добитися простими маніпуляціями.

Від чого може залежати час відгуку:

 1. Від вашого інтернет-провайдера.
  1. Тут важлива навіть не ширина каналу, а його якість. Можна отримати ping в 300 мс на каналі в 100 мегабіт ( що таке мегабіта? ), А можна отримати 4 мс при каналі 10 мегабіт. якщо проводити алегорію (що це?) , То шестиполосна гравійна автодорога буде апріорі повільніше, ніж двухполосная, але асфальтована.
  2. Однак, ширина каналу все ж має значення. Вузький канал може бути причиною погіршення часу відгуку, тому що лаги можуть виникати через банальну перевантаженість каналу (пакетам просто не проштовхнутися). Це можна порівняти з пробками на дорозі з шикарним покриттям, але занадто вузькою, щоб впорається з наявними автомобільним трафіком.
 2. Від ігрового сервера. У нього може бути недостатньо якісний або занадто вузький канал виходу в інтернет, через що у багатьох в іграх починаються гальма і лаги.
 3. Від розташування ігрового сервера. Він банально може знаходитися дуже далеко від вас, і сигнал проходячи через багато десятків проміжних вузлів сповільнюється і може навіть частково губитися.
 4. Від проходження сигналу від мережевої карти вашого комп'ютера до файлу гри, яка у вас запущена. Тут може бути маса причин, які впливають на пінг - від вірусів до збитих налаштувань операційної системи.

Власне, з усього вищесказаного випливають і поради, які можуть допомогти вам знизити пінг до прийнятного значення, коли він вже не буде впливати на комфортне використання вашого комп'ютера в мережі.

 1. Якщо проблема в інтернет-провайдера, то потрібно їх вирішувати.
  1. Написати (або зателефонувати) в їх підтримку, ввічливо пояснити свою проблему і попросити допомогти з вирішенням. Можливо, що вам дистанційно щось поміняють в настройках і пінг зменшиться до прийнятного значення. Хороша техпідтримка може навіть дати поради по тому, що ви можете зробити на змиємо компі, щоб поліпшити ситуацію.
  2. Якщо звернення в саппорт вашого провайдера не допомогло (сприяти не захотіли або знизити ping не вдалося), то варто задуматися про зміну провайдера. Як правило, є альтернатива (часто навіть не одна). Якщо у вас хтось із вашого будинку теж грає і заморочується пінгом, то просто проконсультуйтеся у них, хто їх провайдер і яке у нього час відгуку. Цей варіант можете виявитися більш простим, ніж підключення до нового провайдера і подальша перевірка наявності лагов вже в живу.
 2. Якщо проблема імовірно в ігровому сервері, то має сенс просто спробувати його поміняти. Якщо пінг не зменшиться, то значить вузьке місце не там.
 3. Проблема з лагами в іграх може базуватися і на вашому комп'ютері. У зв'язку з цим для зниження пінгу можна спробувати:
  1. Провести перевірку комп'ютера на наявність вірусів, які цілком можуть лити в інтернет з вашого комп'ютера якісь дані і забивати цим сміттям канал.
  2. Можна пошукати в мережі різні настройки реєстру тощо речі, які комусь допомогли зменшити ping. Але відразу обмовлюся, що розраховувати на це особливо не варто. Імовірність того, що ви таким чином вирішите проблему, не дуже велика (напевно не більше одного відсотка зі ста). Наприклад, можете спробувати такий фінт:

   Вносимо зміни до реєстру, тому будьте максимально уважні. Утримуючи клавішу Windows на клавіатурі, натисніть латинську букву R, після чого введіть у вікні команду regedit. В результаті потрапляємо в редактор реєстру Віндовс, де сміливо і впевнено йдемо по такому ось шляхи HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Multimedia \ SystemProfile.

   Після цього два рази клацає по NetworkThrottlingIndex, де побачите встановлений за замовчуванням параметр в значення «a» (шістнадцяткова система числення), а нам потрібно ввести з клави ffffffff і натиснути ОК. Після чого буде потрібно перевантажити комп'ютер. Всі.

   Багато з цих фінтів вже не актуальні, а багато хто вирішує проблеми, яких у вас апріорі немає на комп'ютері. Універсального ж ради, зроби так і пінг знизиться, не існує.

  3. Під час ігор вимикайте закачування або вивантаження в інтернет різних файлів, бо це може створювати непотрібні вам лаги.
  4. Подивіться уважно на тих, хто ділить з вами ваше підключення до інтернету. Можливо, що в той час як ви граєте, вони качають щось з мережі, або, навпаки, щось туди активно заливають. Можна попросити їх тимчасово це не робити, щоб перевірити пінг, і якщо це дійсно є причиною його збільшення, то потрібно буде або розширювати загальний канал, або за допомогою налаштувань роутера намагатися виділити собі стабільну смугу, на яку ваші сродственики зазіхнути не зможуть.
  5. Подивіться, чи не підключається чи хто-небудь до вашого роутеру по Вай-Фай нелегальний (підібрати пароль при бажанні цілком можливо). Спробуйте просто відключити Вай-Фай в настройках роутера і подивитися не результат - якщо пінг істотно знизився, то думайте в цей бік. Можна в купе з шифруванням зробити ще й прив'язку до мак-адресами пристроїв, яким буде дозволено підключатися до вашого інтернет-каналу.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як перевірити ping?
Як зменшити (знизити) пінг?
Як перевірити ping?
Як зменшити (знизити) пінг?
Як перевірити ping?
Як зменшити (знизити) пінг?
Що таке пінг?
А при чому тут пінг, запитаєте ви?
Що при цьому відбувається?
Як перевірити ping?