Плагін Огляд: SEO Smart Links Premium

 1. 1. Введення Brieft про SEO Smart Links Premium
 2. 2. Особливості
 3. 2.1. Додати мета-вікно параметрів на екрані редагування публікацій:
 4. 2.2. Покращення взаємозв'язку
 5. 2.3. Покращення спеціальних ключових слів
 6. 2.4. Підтримка автоматичного перенаправлення
 7. 2.5. Параметри імпорту / експорту
 8. 3. Інтерфейс користувача
 9. 4. Кодування
 10. 5. Висновок

Це перший раз, коли я пишу огляд плагіна. Мені дуже подобається писати цей пост, тому що я зрозумів, що зробити хороший огляд для плагіна відмінний спосіб зрозуміти, як він працює, як він кодується і навіть як автор плагіна думає і реалізує свої думки. Написання огляду - це хороший спосіб вивчити кодування, насправді.

У цій посаді, я буду говорити про SEO Smart Links Premium - преміум видання дуже популярного плагіна SEO Smart Links .

1. Введення Brieft про SEO Smart Links Premium

Більшість з нас знає (або чули) SEO Smart Links підключати. Цей плагін допомагає:

 • Автоматично пов'язуйте ключові слова та фрази у своїх публікаціях та коментарях із відповідними публікаціями, сторінками, категоріями та тегами у своєму блозі.
 • Дозволяє налаштовувати власні ключові слова та набір відповідних URL-адрес, це корисно, якщо ви хочете встановити посилання для філії
 • Дозволяє встановити атрибут nofollow і відкрити посилання в новому вікні.

Взаємодія вмісту - відмінний спосіб поліпшити рейтинг ваших пошукових систем на всіх сторінках вашого блогу. Пошукові роботи сканують більше сторінок з вашого веб-сайту, знають важливість кожної сторінки та розуміють структуру вашого веб-сайту. У цій області, SEO Smart Links робить дійсно хорошу роботу.

The безкоштовна версія плагіна знаходиться в каталозі плагінів WordPress, і його було завантажено більше 560 000 разів , дивовижне число, про яке мріють всі автори плагінів! Він також отримує більше 100 оцінок із середнім рейтингом 4/5 зірок. Ці цифри є доказом якості та надійності плагіна.

The преміум версії успадковує всі можливості безкоштовного видання й додає ще багато цікавих можливостей:

 • Розширений алгоритм аналізу вмісту
 • Покращена продуктивність для великих сайтів
 • Підтримка перенаправлення посилань / маскування посилань
 • Імпортувати / експортувати конфігураційні та спеціальні ключові слова
 • Підтримка UTF-8 для сайтів на іноземних мовах
 • і багато іншого…

Є 3 преміум версії:

 • Особистий: тільки для 1 веб-сайту.
 • Професійні: для необмежених веб-сайтів.
 • Бізнес: необмежені сайти, має більше можливостей: налаштування синхронізації на декількох сайтах, кращий кеш, звіти, підтримка користувацьких типів повідомлень.

У цій посаді я буду говорити про Персональна версія , який я використовую в Deluxe Blog Tips.

2. Особливості

Є багато функцій, які роблять преміум версію набагато кращою, ніж безкоштовна версія:

2.1. Додати мета-вікно параметрів на екрані редагування публікацій:

Тепер ви можете змінити загальні налаштування для кожної окремої публікації. Ось скріншот SEO Smart Links Premium мета-вікно :

Налаштування дозволяють:

 • Виконувати / не обробляти поточний пост
 • Здійснювати / не посилатися на поточну публікацію
 • Додайте більше ключових слів, які посилаються на поточний пост: по суті, повідомлення буде пов'язано за його назвою або мовою, використовуючи цей параметр, ви також зможете допомогти зробити публікацію пов'язаною з іншими ключовими словами.
 • Додайте додаткові спеціальні ключові слова та посилання для поточної публікації. Це звучить трохи плутано з вищевказаним параметром, але спеціальні ключові слова є ключовими словами, які посилаються на попередньо визначені URL-адреси. Список спеціальних ключових слів визначається глобально, але ви можете перезаписати його тут.

2.2. Покращення взаємозв'язку

У версії преміум-класу є деякі покращення, які допомагають краще підключати вміст. Ви можете пов’язати повідомлення в тій же категорії та посилання по пошті .

Є кілька умов, які контролюють взаємозв'язок. Можна заборонити посилання на публікації, якщо вони занадто нові (опубліковані за X днів тому) або якщо вміст публікації має занадто багато посилань . Ви також можете обробляти тільки верхні X повідомлення (відсортовані за заголовком посади або датою публікації), які можуть зменшити навантаження на сервер, якщо у вас тисячі повідомлень. Якщо ключові слова пов’язані з категоріями або тегами, можна ввімкнути або вимкнути посилання на них, якщо вони використовуються принаймні X повідомленнями або мають довжину не менше Y символів .

Ви також можете зробити взаємозв'язок кращим, вимкнувши текстурування тексту WordPress або увімкнувши підтримку UTF-8 . Я не впевнений, що вимкнення текстури - гарна ідея. Іноді алгоритм відповідності не працює, якщо він увімкнено, але це поведінка за замовчуванням WordPress, яка замінює звичайні текстові символи форматованими об'єктами. На мій погляд, плагін повинен бути вдосконалений для роботи в обох випадках.

Там також невелика додаткова функція, яка дозволяє визначати шаблон посилання . Це означає, що ви можете додавати користувацькі класи CSS або переносити посилання на теги піні, щоб покращити стиль. На Deluxe Blog Поради, я не використовую цю функцію на всіх, тому що я хочу, щоб всі мої посилання виглядають природно.

Для зовнішніх посилань ви все ще маєте можливість відкривати в новому вікні і додавати атрибут nofollow. Але в цій версії можна запобігти обробці зовнішніх URL-адрес доменів із білим списком .

2.3. Покращення спеціальних ключових слів

Оскільки безкоштовна версія, SEO Smart Links вже підтримують посилання на спеціальні ключові слова з попередньо визначеними URL-адресами. У версії преміум ця частина розділена на іншу сторінку налаштування з деякими новими функціями. Найцікавіше, що я люблю, це підтримка додавання / редагування ключових слів і URL-адрес дуже інтуїтивно . Вам не потрібно запам'ятовувати синтаксис визначення спеціальних ключових слів. Перегляньте знімок екрана нижче:

Ще одне поліпшення полягає в тому, що плагін також може обробляти множинні ключові слова . Це добре перевіряє граматику, так що ніяких помилок не буде зроблено!

2.4. Підтримка автоматичного перенаправлення

Ця функція не добре пояснена на сторінці налаштувань. Але це дійсно здорово. Припустимо, ми маємо спеціальне ключове слово wp, яке посилається на http://wordpress.org (попередньо визначене на сторінці Користувацькі ключові слова ), а потім, коли ви отримуєте доступ до URL http://www.1and1.com/;jsessionid=C38933CEB3329EE6F28E71312917A59A.TCpfix242a?affiliate_id=322774 , плагін автоматично перенаправляє вас на http://wordpress.org. Це так здорово.

Зауважте, що ця функція автоматично ввімкнена. Отже, якщо базова URL-адреса (перейти в приклад) конфліктує з деякими правилами перезапису, або навіть з певною сторінкою, будь ласка, ретельно змініть її.

2.5. Параметри імпорту / експорту

Ця нова функція допоможе легко скопіювати налаштування з одного блогу на багато. У бізнес-версії ви також маєте налаштування синхронізації на декількох сайтах . Плагін дозволяє експортувати список спеціальних ключових слів до файлу CSV та експортувати конфігурацію плагіна .

Для всіх цих функцій, я безумовно даю 5/5 рейтинг зірок для SEO Smart Links .

Рейтинг можливостей: [оцінка = 5]

3. Інтерфейс користувача

Немає багато поліпшень для інтерфейсу користувача, за винятком того, що плагін тепер має кілька сторінок налаштувань: Параметри , Спеціальні ключові слова , Імпорт / Експорт і Про . Я припускаю, що Володимир Преловац не витратив багато часу на оформлення сторінки. Вони не дуже добре виглядають . Навіть про сторінку не вистачає інформації про плагін і необхідну документацію.

Не добре, що інтерфейс не відповідає 100% безкоштовній версії . Існують певні зміни в структурі вмісту, назві опцій і описів, які можуть змусити користувачів заплутатися. Фактично, мені довелося дуже уважно прочитати імена та описи варіантів, щоб зрозуміти, що вони такі ж, як і у вільній версії!

Мені просто подобається користуватися користувацькими ключовими словами та сторінкою імпорту / експорту, але це не найважливіша сторінка.

Я хотів би зробити великі поліпшення для інтерфейсу користувача, що може зробити нас щасливими при використанні плагіна. Можливо, плагін повинен використовувати мета-коробки, підказку jQuery, панелі перемикання, більше зображень і піктограм тощо.

Рейтинг користувальницького інтерфейсу: [оцінка = 3]

4. Кодування

Я люблю бачити код інших людей, щоб побачити, як вони це зробили. З цим плагіном я твердо переконаний, що Володимир Преловак має дуже чіткість у своїх думках, тому що логіка кодексу просто прямолінійна: зрозуміла і добре організована.

Крім того, як розробник WordPress, я хотів би мати плагін:

 • API налаштувань для налаштування сторінок . Я бачу, що плагін все ще використовує потворний код HTML для виведення елементів форми. Використання API параметрів може спочатку бути складним, але потім легко розширити плагін з багатьма варіантами.
 • Відокремлений код для інтерфейсу і інтерфейсу . I написав повідомлення Про це кілька тижнів тому, і я думаю, що це корисно.
 • Відокремлений код для кожної функції перевірки , наприклад покласти код, який перевіряє категорії, теги у функції. Це допоможе нам зберегти код у майбутньому.
 • Коментарі до функцій та блоку коду . Я знаю, що не так багато людей дивляться на код, як я, щоб побачити документацію, але це хороший вигляд коду якості.
 • Більше PHP повідомляє про помилки при включенні режиму налагодження.

У всякому разі, код все ще хороший. Мої пропозиції вище тільки для того, щоб зробити його кращим!

Рейтинг кодування: [оцінка = 4]

5. Висновок

В порівнянні з інші сполучні плагіни , цей плагін є кращим з тоннами корисних функцій. Це дійсно варто ваших грошей купити . Я відчуваю себе дуже добре з ним встановлений в Deluxe Blog Поради.

Загальна оцінка: [тип огляду = сукупне значення = 4]

Купити SEO Smart Links Premium зараз і подивіться, як це покращить ваш рейтинг в пошукових системах!

Пов'язані

TCpfix242a?