Плагін Yoast SEO WordPress, Керівництво для початківців

 1. Yoast SEO плагін Плагін Yoast SEO є корисним інструментом для оптимізації сайту WordPress для пошукових...
 2. Вкладка ключового слова
 3. Редактор фрагментів
 4. Фокус ключове слово
 5. Аналіз
 6. Вкладка для читання
 7. Аналіз
 8. Соціальні
 9. Facebook і Twitter
 10. Додатково

Yoast SEO плагін

Плагін Yoast SEO є корисним інструментом для оптимізації сайту WordPress для пошукових систем.

Плагін Yoast буде аналізувати зміст і SEO веб-сторінки і дасть вам рейтинги, області для поліпшення SEO і як поліпшити читаність вашого вмісту.

Цей плагін має певні переваги перед традиційними методами кодування HTML, такими як простота використання та скорочення часу налаштування / оптимізації.

Yoast використовує метод простих світлофорів для ефективного спілкування з оцінками і рейтингами, зелений, хороший, червоний, рівний поганому рейтингу і бурштину для поліпшення необхідності.

Yoast використовує метод простих світлофорів для ефективного спілкування з оцінками і рейтингами, зелений, хороший, червоний, рівний поганому рейтингу і бурштину для поліпшення необхідності

Щоб додати плагін Yoast, перейдіть на вкладку плагінів, розташовану ліворуч на панелі інструментів, виберіть "Додати нове" та знайдіть плагін Yoast у магазині плагінів WordPress. Оберіть і Завантажити, завантаживши один раз, обов'язково активуйте плагін, щоб плагін інтегрувався з WordPress.

Після активації ви побачите, що ваш приладовий інтерфейс і користувальницький інтерфейс зміняться, щоб прийняти функції Yoast, головним пріоритетом є панель Yoast, яка знаходиться нижче вашого вмісту на сторінках і публікаціях.

Оптимізація вмісту

Після встановлення плагіна з'явиться нова панель Yoast SEO після розділу вмісту ваших сторінок або повідомлень у блогах, цей розділ складається з декількох різних вкладок.

Тут ми розберемо вміст різних вкладок і як ефективно використовувати плагін Yoast SEO.

Вкладка ключового слова

Ця вкладка містить параметри оптимізації SEO, такі як редактор фрагментів, ключове слово фокусу та аналіз.
Ця вкладка містить параметри оптимізації SEO, такі як редактор фрагментів, ключове слово фокусу та аналіз

Редактор фрагментів

Редактор фрагментів дозволяє змінювати назву, мета-опис і Slug сторінки.

Якщо ви забудете заповнити та оптимізувати ці функції фрагментів, тоді Yoast SEO буде автозаповнювати їх за допомогою параметрів, встановлених у вашому вмісті.

Найкраще, однак, оптимізувати заголовок і мета опису самостійно, щоб спробувати зрівняти вміст і збільшити кількість кліків на веб-сайті, використовуючи вибрані ключові слова.

Як правило, рекомендована довжина символу для заголовка становить 50-60 символів, для опису це, як правило, 160 символів, але нещодавно Google збільшив опис, який він покаже, до 300 символів.

Slug, по суті, URL, найкраща практика для написання Slug це зберегти його ключовим словом багатим.

Фокус ключове слово

Цей розділ визначає ключове слово, для якого ви бажаєте оцінити цю сторінку, але це не використовується Google, а Yoast у визначенні поліпшень і коригувань, щоб допомогти вашому вмісту в результатах пошуку для ключового слова Focus.

Введення ключового слова тут не означає, що воно автоматично класифікується для цього ключового слова, оскільки вміст, що містить це ключове слово та відповідний контекст, також враховується як фактор ранжування.

Аналіз

У цьому розділі плагін Yoast SEO буде переглядати області, які ви успішно оптимізували, області, які ви забули, і області, які потребують поліпшення.
У цьому розділі плагін Yoast SEO буде переглядати області, які ви успішно оптимізували, області, які ви забули, і області, які потребують поліпшення

Ось деякі з факторів Yoast SEO плагін вважає при наданні рейтингу.

 • Ключове слово з'являється у першому абзаці копії
 • Щільність ключових слів
 • Ключове слово в підзаголовках
 • Мета опис містить ключове слово focus
 • Заголовок містить ключове слово focus
 • Slug містить ключове слово focus
 • Довжина мета опису
 • Зображення на цій сторінці містять атрибути alt з ключовим словом focus
 • Рекомендований мінімум 300 слів
 • Вихідні посилання
 • Вхідні посилання
 • Ключові слова, які не використовують фокус, не використовуються

Ідея полягає в тому, щоб спробувати отримати найкращий рейтинг, не залишаючи місця для поліпшень, зелені вогні по всьому борту без жовтого або червоного кольору. Це дасть вам найкращу вірогідність Вашого рейтингу вмісту.
Ідея полягає в тому, щоб спробувати отримати найкращий рейтинг, не залишаючи місця для поліпшень, зелені вогні по всьому борту без жовтого або червоного кольору

Вкладка для читання

Ця вкладка, по суті, читає вміст на сторінці і переглядає вміст для читання читання, читабельний і добре сконструйований контент призведе до більш тривалого часу (як довго користувачі витрачають на вашому веб-сайті), що посилатиме позитивний сигнал до Google RankBrain для переміщення ви до рейтингу.
Ця вкладка, по суті, читає вміст на сторінці і переглядає вміст для читання читання, читабельний і добре сконструйований контент призведе до більш тривалого часу (як довго користувачі витрачають на вашому веб-сайті), що посилатиме позитивний сигнал до Google RankBrain для переміщення ви до рейтингу

Аналіз

У цьому розділі Yoast перегляне фактори зручності читання, які ви маєте у своєму вмісті, області, які ви забули, та області, які потребуватимуть поліпшення.
У цьому розділі Yoast перегляне фактори зручності читання, які ви маєте у своєму вмісті, області, які ви забули, та області, які потребуватимуть поліпшення

Ось деякі з читання факторів Yoast SEO плагін вважає при наданні рейтингу.

 • Довжина речення
 • Довжина абзацу
 • Використання підзаголовків
 • Наявність пасивного голосу
 • Наявність перехідних слів
 • Флеш читання легкості тесту

Виконуйте наступні вказівки, щоб забезпечити легкий для читання вміст, переконавшись, що всі ці фактори є прикриттям - це чудовий старт для створення добре створеного вмісту.

Якщо ви виявите, що тривалість вашого перебування є низькою, або відсоток відмов високий, розгляньте кращу тематику та структуру вмісту.

Соціальні

Вкладка "Соціальна мережа" розташована під вкладкою "Оптимізація вмісту" на лівій панелі.

Ця вкладка дозволяє змінювати та змінювати налаштування вашого вмісту, коли воно взаємодіє з сторінками соціальних медіа, такими як facebook і twitter.

Facebook і Twitter

На вкладці Соціальна мережа ви побачите декілька факторів, які можна визначити для URL-адреси вмісту, якщо вони розміщені на сторінках соціальних медіа. Ви можете змінити такі чинники, як назву, опис і змусити перевизначити зображення.

Ці налаштування означають, що ви можете мати різні налаштування для різних каналів, що є дуже корисним, враховуючи, як більш привабливі, орієнтовані на продаж назви та описи призведуть до більш високих кліків на ваш веб-сайт у Facebook, але можуть виглядати "спамом" у результатах пошуку Google .

Додатково

Трохи нижче вкладки "Соціальні" на лівій стороні ви знайдете більш просунуті налаштування, пов'язані з SEO. Котрий ви можете розглянути, якщо ви хочете, щоб вміст залишався недосяжним за допомогою google.

Ці налаштування краще залишити поодинці, якщо ви не є більш досвідченим розробником або не знаєте, що робить кожне з цих параметрів, але, незважаючи на це, тут наведено кілька коротких пояснень кожного розділу.

Індекс мета-роботів дозволяє встановити, чи хочете ви індексувати цю веб-сторінку, ця функція корисна для сторінок, які ви не хочете ранжувати в результатах пошуку, наприклад, сторінки «Дякуємо» або сторінки-учасниці.

Meta Robots Follow дозволить Вам встановити, чи хочете ви, щоб Google передав доступ до посилання через посилання на зовнішні джерела в межах вашого вмісту. Ця функція корисна, якщо люди можуть розміщувати посилання в розділі коментарів на сторінках або, якщо сторінка містить платні посилання на спонсорські веб-сайти, цей метод дозволяє вашому веб-сайту заперечувати відповідальність за вміст або практику зовнішніх доменів.

Meta Robots Advanced дозволяє додавати додаткові теги "meta", які інформують будь-яких ботів пошукової системи, що робити при скануванні та індексації вашого сайту. Рідко вам доведеться використовувати цю функцію, оскільки дві найпоширеніші функції робота вже змінюються вище.

Канонічна URL-адреса використовується, якщо сторінка або публікація, яку ви створюєте, походять від або оновлення попереднього вмісту, щоб переконатися, що Google розуміє, чому вміст може з'являтися двічі на вашому сайті або посилання на зовнішню сторінку або статтю, яка містить той самий вміст, потім передати власний капітал у вихідне джерело. По суті це захищає від дублювання змісту і плагіату.

Щоб перевірити, яким чином ваша сторінка за вашими ключовими словами після оптимізації розглянути використання Розширений веб-рейтинг

Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням Yoast або вибором правильних налаштувань, подивіться на наш Розробка сторінки WordPress.