Плагіни SEO для браузерів

 1. Модулі браузерів
 2. Відкрита статистика SEO
 3. Плагін MozBar
 4. Величний плагін SEO
 5. Плагін скребка
 6. KGen, аналіз ключових слів
 7. SEO Інструменти сайту
 8. Альтернативи плагінів SEO
 9. Як вам сподобалася стаття?
 10. Д-р Клаус Мефферт

Якщо ви хочете запустити пошукову оптимізацію, плагіни SEO для браузерів можуть легко викликати потужні інструменти безпосередньо в Forefox і Chrome. Ми представляємо найважливіші SEO плагіни.

Ми представляємо найважливіші SEO плагіни

Модулі браузерів

Перевага плагінів браузера перед іншими інструментами полягає в тому, що вони безпосередньо інтегровані в браузер і, таким чином, безпосередньо застосовуються до поточної веб-сторінки. Таким чином, ви швидко отримуєте опцію SEO-аналізу, не вводячи вручну адресу URL-адреси.

Крім того, ці плагіни SEO використовують API браузера і, таким чином, можуть створювати великі об'яви з невеликими зусиллями, отже, відповідно, потужними. Більшість плагінів доступні для браузерів Mozilla Firefox і Google Chrome, для Internet Explorer, який втрачає все більше і більше ринків, їх кількість значно нижча.

Відкрита статистика SEO

це Плагін SEO для Chrome показує найважливіші критерії SEO для веб-сайту безпосередньо з першого погляду. Це включає кількість сторінок, індексованих Google, Google PageRank (!), Кількість зворотних посилань і т.д.

д

Відкрита статистика SEO

За допомогою пункту меню SiteInfo ви можете побачити, чи є на сайті а роботи файл або має карту сайту і може безпосередньо розпочати пошук whois. На вкладці info можна швидко побачити всю мета-інформацію, таку як опис, ключові слова, заголовок, а також всі існуючі головні заголовки та напівжирні тексти. Цей плагін SEO ідеально підходить для отримання швидкого огляду якості веб-сайту та ініціювання заходів з оптимізації пошукових систем.

Плагін MozBar

MozBar доступно як для Firefox, так і для Chrome безкоштовно. Він містить численні факти на сторінці та зняті сторінки про сторінку, відкриту в браузері. Серед плагінів SEO браузерів, це один з найбільш поширених. Ось приклад огляду OnPage:

Ось приклад огляду OnPage:

MozBar onpage аналіз

Дуже приємно також візуалізація різних типів зв'язків , тобто внутрішнього, зовнішнього, nofollow, наступного. Одним кліком ви можете позначити на сторінці всі посилання одного з цих типів і побачити на перший погляд структуру посилання сторінки.

Величний плагін SEO

Величний аналізатор зворотного зв'язку по суті те, що називає його ім'я, але дуже детально. Вона відображає потік цитування, кількість зворотних посилань з інших доменів до власних (включаючи субдомени) і представляє ці дані в хронологічній схемі. У параметрах плагіна можна встановити, яка підказка для плагіна повинна відображатися безпосередньо в заголовку браузера, наприклад Citation Flow, статистика ключового слова або потік довіри для пошукових систем.

Плагін скребка

скребок плагін, призначений виключно для Chrome . Він відрізняється від інших плагінів тим, що він не увічнений значком у рядку браузера, але доступ до нього можна отримати, клацнувши правою кнопкою миші на контекстному меню. Після позначення слова або фрази і виклику Scrape подібно .. , Scdraper генерує наступний результат:

, Scdraper генерує наступний результат:

Випуск скрепера

З веб-сторінки було вилучено голий текст, а всі розмітки, зображення та заголовки були видалені. Тепер ви можете скопіювати цей текст у буфер обміну і обробити його далі. Це особливо корисно при перегляді конкуруючих сайтів і пошуку текстів, які ви хочете адаптувати. Плагін зберігає дратівливі копії та вставки, а також видалення інформації про розмітку.

KGen, аналіз ключових слів

З KGen частота ключових слів веб-сторінки стає видимою. KGen - це і плагін для Chrome також для Firefox доступні. Ключові слова виводяться, з одного боку, як список, відсортований за частотою зустрічальності, а з іншого - як хмара слова. За допомогою цього інструменту ви можете дуже добре збирати ідеї щодо ключових слів, аналізуючи інші веб-сайти, натиснувши кнопку.

SEO Інструменти сайту

Ці інструменти тільки для Chrome доступні. Крім факторів, що виходять за межі сторінки, вони також дуже лаконічно показують кількість помилок CSS, внутрішніх і зовнішніх посилань, а також якорів і елементів зображення на сторінці. Інструмент « Умови сторінки» витягує найпоширеніші терміни з веб-сторінки та відображає їх як список. Також з першого погляду ви можете побачити інформацію про сервер, як відповідь на запит DNS.

До речі, ми не згадували панель інструментів Sistrix, тому що Sistrix, мабуть, має проблеми протягом декількох тижнів. У будь-якому випадку ви не можете отримати панель інструментів, оскільки область реєстрації не була доступною. Тепер, станом на 31.05.2015, реєстрація повертається, але безкоштовної версії немає, але тільки 14-денний тест. У будь-якому випадку, панель інструментів браузера не повідомляє про значення індексу видимості сьогодні, а повертає помилку Permission denied .

Альтернативи плагінів SEO

SEO браузер є універсальною зброєю для всіх оптимізаторів вмісту. Якщо ви вважаєте за краще використовувати класичні інструменти, ознайомтеся з нашою статтею SEO інструменти для веб-майстрів спрямовані.
Хто працює з WordPress, може безпосередньо Плагін SEO WordPress використання, як і у Yoast. Ми можемо рекомендувати плагін Yoast будь-кому, хто хоче використовувати пошукову оптимізацію для досягнення більш високого рейтингу в пошукових системах.

Пошукова оптимізація в значній мірі також ручна робота. Найбільш важливі заходи робляться з невеликими зусиллями, як показує стаття Методи SEO для успішного інтернет-маркетингу ,

Як вам сподобалася стаття?

Плагіни SEO для браузерів: Плагіни SEO для браузерів:  4 4.83 з 5, на основі 6 голосів.

Д-р Клаус Мефферт

Автор є випускником комп'ютерного вченого і має докторську дисертацію на додаток до своєї роботи в якості організаційного консультанта докторського інженера. Він має 30-річний досвід роботи в ІТ-секторі (програмні рішення, програми, веб-сайти, онлайн-маркетинг, ІТ-консалтинг). Він допомагає компаніям досягти успіху за допомогою індивідуальних програмних рішень і кращого рейтингу Google.

Останні статті Dr. med. Klaus Meffert ( Показати все )

Більше повідомлень