План просування сайту

  1. Внутрішня оптимізація.
  2. Зовнішнє просування.
  3. захист сайту .
  4. монетизація сайту .

План просування сайту - це не просто примха, це НЕОБХІДНІСТЬ! Але чому? Та тому що для просування сайту потрібно зробити ДУЖЕ багато різної роботи, і якщо все не систематизувати, що не розписати по пунктах, то буде на робота, а розпорошення.

WebSiteAuditor - найкраща програма для аудиту сайту!

Трохи про розпилення. Розпилення - це бич будь-якого творчого людини. Коли намагаєшся зробити багато справ відразу, то в кінцевому рахунку нормально не зробиш жодного. Саме тому потрібен чіткий план, по пунктам. І краще витратити вечір на складання плану, ніж масу часу на зовсім порожні справи.

І краще витратити вечір на складання плану, ніж масу часу на зовсім порожні справи

Тепер про піддослідному кролику. Сайт, який я буду просувати не цей, цього ще рано. Кролику вже 2 роки, його відвідують близько 2000 чоловік в день, на ньому більше 200 статей, а сторінок в 10 разів більше. Чому така різниця? Ось-ось, це ми і будемо виправляти. А так же є мета збільшити відвідуваність в 10 разів, як мінімум.

План мій буде складатися з двох основних розділів: внутрішня оптимізація і зовнішнє просування . Я тут буду записувати всі кроки, які потрібно зробити, і коли вони будуть зроблені, або перед цим, буде писатися посилання, ЯК я це зробив.

Такий план просування сайту буде корисний не тільки мені, але і тим, хто буде читати його, з метою просунути і свої сайти. До того ж такі напрацювання можуть стати в нагоді мені самому, так як пам'ять недосконала, і постійно потрібні підказки. Отже, приступимо до написання плану.

Внутрішня оптимізація.

1. валідація коду . Хоча експерименти показують, що це не так важливо для просування, але помилки є помилки, і хто знає, може вже завтра це буде істотно впливати на ранжирування сайту.

2. прискорення сайту . Швидкість завантаження сайту безсумнівно впливає на ранжування, про що мені постійно говорить Google. Потрібно вичистити шаблон WordPress від непотрібного коду, щось можливо змінити.

3. картинки сайту . Всі картинки сайту я хочу винести на зовнішні хмарні сервіси, на Twitter або Pinterest , Але перший більш привабливим, потім напишу чому.

4. перенесення статей . У мене багато статей розташовані в окремому субдомені, і це не дуже добре, тому що там вони гірше ранжуються і індексуються. Розділ створювався для гостьових постів, але тепер я змінив своє ставлення до цього.

5. оптимізація статей . Всі статті потрібно оптимізувати під ПРАВИЛЬНІ ключові запити. На сайті не повинно залишитися статей, які не приносили б трафіку.

6. захист контенту . Це теж дуже важливий пункт, тому що якщо нічого не зробити, то можна сильно постраждати від нехороших людей.

Зовнішнє просування.

1. закупівля посилань . З піддослідного кролика я продаю вічні посилання, і сайт поступово заспамлівается. Тому потрібно наростити кількість посилань. Так само потрібно просунути важливі статті, особливо ті, які без посилань в ТОП не потраплять ніколи. (Останнім часом це не так актуально, так як Яндекс скасував ранжирування посилань)

2. Розкрутка сателіта. У мене є один сателіт, який потрібно розкрутити, і використовувати для обміну посиланнями на відповідних сервісах.

3. Розкрутка соціальної мережі . Як ви знаєте, соціальні чинники сьогодні дуже важливі, і тому створити для сайту сторінку в соціальній мережі не просто бажано, а навіть необхідно. Але мало створити таку сторінку або групу, потрібно залучити до неї тематичних користувачів.

4. база передплатників . Хоч як би були гарні соціальні мережі, але дуже корисно ще мати і базу е-майл передплатників, так як цей спосіб КРАЩА можливо залучити людей на нові статті.

Приблизно все так, можливо я буду дописувати ще пункти в міру необхідності, але в основному пройдуся по цих пунктах. З кожного пункту, як я сказав, буду робити по можливості посилання на статтю-звіт, що б всі тонкощі теж не канули в небуття.

захист сайту .

Сайт потрібно обов'язково захистити, що конкретно я буду робити поки точно не знаю, як дійду до цього пункту, так відпишуся. Одна людина скинув мені кілька хороших книг по захисту вордпресс, буду вникати.

монетизація сайту .

Це остання мета, і можна сказати кінцева. І хоча монетизація і просування речі трохи різні - це як початок і кінець, одне випливає з іншого. Якщо сайт не окуповує вкладених в нього праць, то швидше за все, він приречений на забуття.

Чи не знайшли відповідь? Скористайтеся пошуком по сайту

Але чому?
Чому така різниця?
Чи не знайшли відповідь?