PlaXiva WDC | статті | Навіщо потрібна розкрутка сайту?

Отже, для чого необхідна розкрутка, просування сайтів та оптимізація. Адже начебто сайт є - і добре, кому треба - зайдуть ... Але саме для Інтернет це не зовсім актуально. Зайти, звичайно, зайдуть. Ті, хто про це сайті знають. Друзі, знайомі, постійні клієнти - дізнатися що нового. Однак. Сайт може бути не тільки Вашою візитною карткою. Він може використовуватися в якості потужного рекламного інструменту. Ви уявляєте, яку колосальну, безперервно зростаючу (за останніми даними в два рази в рік) аудиторію вдає із себе Інтернет. За охопленням його можна порівняти тільки з телебаченням. Це Ваші потенційні клієнти або партнери.

Але Інтернет, і в цьому його головна відмінність від телебачення, дає користувачеві можливість свободи вибору інформації. У Мережі людина сама шукає те, що йому потрібно. І знаходить саме те, що йому потрібно. Ось тут починається найцікавіше. Ваш бізнес - потрібен людям! Інакше його б уже не існувало. Ваші послуги або товари потрібні людям. І люди готові платити за ці товари або послуги гроші. І ось ситуація: Вирішив людина купити товар. Ваш товар, саме той, який Ви робите. Або Вашу послугу. Вирішив. І вирішив, будучи людиною XI століття, досвідченим в останніх досягненнях науки і техніки, що найбільш легко і невимушено це зробити шляхом пошуку у Всесвітній павутині. Він заходить в Інтернет - і до його послуг пропонується кілька пошукових систем. Запускає він свій улюблений Яндекс, вводить цікавий для його товар в рядок для пошуку і натискає кнопочку «знайти».

І Яндекс (або Google, або Рамблер, або Апорт ...) миттєво пропонує йому цілих 10, а то і 15, як Рамблер, сайтів. Присвячених саме тому товару, який людина хоче купити. Або тієї самої послуги. Людина заходить на перші кілька, порівнює ціни, може чогось уточнює - і купує. Або замовляє. Так ось. Розкрутка сайту потрібна для того, щоб серед цих самих кількох перших, тих на які зайде ця людина, був Ваш сайт. Щоб людина, яка хоче купити товар або замовити послугу знайшов саме Ваш сайт. Причому, зауважте - це не реклама, настирливо мозолящую очі і пропонує все підряд. І, як наслідок, кілька дратує. Людина сама шукає те, що йому потрібно. І знаходить. Знаходить Вас.

Просування і розкрутка сайту потрібні для того, щоб потенційні клієнти могли легко Вас знайти в безмежних просторах Інтернету. І тоді Ваш сайт стане не просто атрибутом Вашої фірми. Він стане інструментом для посилення і розширення Вашого бізнесу. Через нього до Вас підуть цілком реальні клієнти, готові платити гроші за Ваш товар. Він стане відмінною рекламою Вашого бренду, товарного знака, або просто Вашої фірми - адже навіть не купивши Ваш товар людина, так чи інакше зацікавлений у Ваших послугах побуває на Вашому сайті і запам'ятає його.


Він стане відмінним засобом для установки контактів не лише з клієнтами але і з потенційними партнерами - адже серед відвідувачів будуть не тільки покупці, але і ті, хто хоче співпрацювати з організацією Вашого профілю - постачальники, потенційні представники в регіонах, оптовики і дилери. При цьому про Вас дізнається дійсно вся країна - благо для Інтернету немає проблеми відстаней. І все це - завдяки процесу розкрутки і просування Вашого сайту. І саме для цього, відповідаючи на поставлене на початку статті питання, вона і потрібна.

І саме для цього, відповідаючи на поставлене на початку статті питання, вона і потрібна