Помилка встановлення URL-адреси Zen Cart Ultimate SEO URL, не можна повторно визначити zen_reset_cache_data_seo_urls ()

  1. Автор: alex

Раніше я працював на сайті Zen Cart і зіткнувся з проблемою встановлення Ultimate SEO URL-надбудови. Ultimate SEO URL-надбудова створює більше SEO (Пошукова оптимізація) дружніх URL-адрес для Zen Cart. Сайт, про який йде мова, вже мав встановлену попередню версію Ultimate SEO URL-надбудови, і після того, як я закінчив, інтерфейс сайту чудово працював з новими дружніми SEO. Проблема полягала в тому, що я спробував увійти до адміністративної частини сайту Zen Cart, де я отримував повідомлення "500 - Internal Error Error". Нижче я відзначив інформацію про те, що було зроблено для усунення проблеми, а також про те, як вирішено проблему.

500 Внутрішня помилка сервера під час відкриття адміністратора Zen Cart:

Усунення неполадок, пов'язаних із встановленням додаткової URL-адреси Zen Cart

Перше, що я спробував зробити, це змінити всі файли, завантажені з Ultimate SEO URL Zen Cart доповненням до їх початкового стану, щоб переконатися, що це вирішило проблему. Проблема була навіть після того, як все повернулося до налаштувань за замовчуванням, помилка 500 все ще існувала, тому я почала розчаровуватися, думаючи, що власник сайту також змінював конфігурацію.

Після того як все ще отримую помилку після того, як все повернулося до того, як це було, коли я почав, я встановив далі Помилка журналу помилок доповнення, щоб я міг отримати більш детальну інформацію про те, що відбувається. Звичайно, проблема дійсно з Ultimate SEO URL-надбудова, як зазначено у виході з помилки Logging Utility Utility нижче.

Zen Cart Виправлення помилок Журнал утиліти виведення: \ t

  1. [14 -Nov- 2010 22: 14: 41] PHP Фатальна помилка: Неможливо повторно визначити zen_reset_cache_data_seo_urls () в / hsphere / local / home / someuser /somedomain.co.uk / admin / includes / functions / extra_functions /seo.php on line 4

Я спробував прокоментувати функцію, яка викликала проблему, але я все ще не зміг увійти до адміністратора Zen Cart для цього сайту. Я знову подивився на вихід з утиліти Logging Error Logging, щоб побачити, чи буде вона вказувати мені у правильному напрямку.

Другий коригувальний вивід утиліти помилки ведення помилок Zen Cart:

  1. [14-Листопад-2010 22: 22: 27] PHP Фатальна помилка: Неможливо повторно визначити zen_reset_cache_data_seo_urls () в / hsphere / local / home / someuser /somedomain.co.uk / admin / includes / functions / extra_functions /seo.php.OLD на лінії 4

Побачивши вищезгадану помилку, яка була дуже схожою на першу, я зрозумів проблему. Проблема полягала в тому, що я просто перейменував старий файл seo.php у каталог / admin / includes / functions / extra_functions / в каталог .OLD замість того, щоб видалити його або замінити. В каталозі extra_functions всі файли обробляються незалежно від закінчення. Як тільки я видалив .OLD файл і завантажив всі інші Ultimate SEO URL додаткових файлів знову Zen Cart адміністратор працював без проблем.

Автор: alex

http://www.alexkah.com

Я живу в районі СоБро в Луїсвіллі, KY з моєю дочкою і нашим кішкою Аполлоном. Мені дуже подобається, коли мені кидають виклик технологічні проблеми, і мені пощастило заплатити за їх вирішення.