Помилки SEO, які коштують вам гроші

Як кожен, хто має ділову присутність в Інтернеті знає, інвестування в SEO є життєво важливим, якщо ви хочете до успіху в Інтернеті. Без SEO, ви покладаєтеся виключно на щастя для ранжирування тих важливих ключових слів, які описують ваш бізнес і продукти та послуги, які ви продаєте. Тим не менш, що ви повинні розуміти, що є багато, критичні помилки, які ви можете зробити з SEO, що, в кінцевому рахунку, почати коштувати вам серйозні гроші.

У сьогоднішньому довіднику, я збираюся взяти вас через деякі страшні SEO помилки, зроблені багатьма підприємствами, новими в цьому процесі. Читайте далі, щоб дізнатися, як уникнути цього сценарію, і забезпечити вашу здатність займатися пошуковими системами. Давайте подивимося на все, що потрібно знати.

Ви не чули про оптимізацію мобільних пристроїв

Якщо ви не оптимізуєте свій веб-сайт для мобільних пристроїв, таких як телефони та планшети, ви будете покарані пошуковими системами. Не тільки це, звичайно, але ви пропустите багато клієнтів. Як intuit.com.au Зауважте, що більше половини всіх пошуків споживачів виконується на мобільному пристрої, і якщо ви користуєтеся лише настільним комп'ютером, ви не будете звертатися до жодного з цих людей.

Ви створюєте поганий вміст

Ваш блог повинен бути життєво важливим ресурсом для ваших клієнтів, а не тим, до якого ви ледве звертаєтесь. Google штрафує сайти, які мають низькоякісний контент, тому інвестування у кращу якість письменників - або звільнення часу, щоб ви могли створити свій власний бурхливий вміст - окупляться. Цікавими статтями та інформацією є те, що ділиться в Інтернеті, а не вид сміття, яке ви отримуєте від використання млин для вмісту.

Ви вибрали неправильну компанію SEO

Згідно з LdSeoSydney.com.au , Є багато речей, які SEO повинна дати вам - але помилкові обіцянки не є одним з них. І не помиляйтеся про це, наслідки використання хитромудрий SEO компанії може бути руйнівним. Звичайно, ви можете отримати деякі короткострокові прибутки, але якщо фірма, яку ви обираєте, використовує так звану "чорну капелюх", то з часом ви потрапите в пошукові системи. Це може означати, що весь ваш сайт буде покараний - постійно - і може викликати незліченні проблеми. Таким чином, завжди робите ваші дослідження, намагаючись знайти компанію SEO для роботи з вашим бізнесом. Крім того, переконайтеся, що вони з радістю поділяються з вами методами роботи - всі хороші компанії SEO це зроблять.

Ви не робите місцевих

Якщо ви покладаєтеся на місцевих клієнтів, щоб забезпечити основу для вашого бізнесу, ви також повинні покладатися на місцеві SEO. Оскільки Google та інші пошукові системи налаштовують свої послуги, місцеві стають більш актуальними. Насправді один з кожних п'яти пошуків вже є специфічним для місця розташування, тому ви можете побачити, скільки людей ви відсутні, якщо ви не намагаєтеся розробити локальний Стратегія SEO . І, в кінцевому підсумку, варто знати, що майже половина цих пошуків має намір купувати - що може виявитися неймовірно безцінним для вас і вашого бізнесу.


Copyright © 2018. Усі права захищені.