Поради та оптимізація пошукової системи

SEO поради для зростання вашого бізнесу.

1) Тримайте його свіжим - тримайте ваш сайт оновленим новим вмістом, пов'язаним з вашим бізнесом. Пошукові системи ранжують сайти вище, які активно оновлюються. Якщо ваш сайт залишається незмінним, не маючи оновлень вмісту протягом тривалого періоду часу, вони, як правило, втрачають рейтинг. Переконайтеся, що ви регулярно додаєте значний вміст. Крім того, новий вміст, який добре написано з урахуванням SEO, буде магнітом для пошукових роботів.

2) Кілька хороших посилань переважають багато поганих посилань - Ви повинні пам'ятати, щоб отримати високу якість посилання на ваш сайт. Кілька зв'язків з високим PR (page rank) значно переважатимуть низку зворотних посилань низької якості, тому переконайтеся, що ви посилаєтеся на сайти, які стоять і мають відношення до вмісту вашого сайту. Ви також можете запитати ці сайти, якщо вони готові посилатися на вас у відповідь, щоб збільшити кількість зворотних посилань на ваш сайт. Потрібно ставитися до будівлі посилання як до поточного процесу, тому щодня витрачайте кілька хвилин на вашу зворотну кампанію.

Потрібно ставитися до будівлі посилання як до поточного процесу, тому щодня витрачайте кілька хвилин на вашу зворотну кампанію

3) Назва Теги FTW - Використання високоякісних ключових слів для поліпшення ваших хітів сайту також дуже важливо для SEO. Введення ключових слів у таких місцях, як теги заголовків і теги заголовків, особливо теги H1, дозволяє вашому веб-сайту відображатися під час пошуку. Ваш тег заголовка є частиною контенту для ранжирування на сторінках результатів пошуку. Тримайте назву близько 70 символів і не починайте з назви вашої компанії. Ніколи не використовуйте той самий заголовок для двох веб-сторінок, оскільки кожен розділ має бути унікальним, щоб не заплутати веб-павуків, які сканують ваш сайт.

4) Пам'ятайте Підписи - Переконайтеся, що ви додаєте підписи для будь-яких зображень, розміщених на вашому сайті. Підписи повинні бути багатими на ключові слова, щоб веб-сканери могли виявляти їх, коли вони шукають ваш сайт. Ключові слова можна використовувати у фразах або самі по собі.

Не створюйте сайт з пошуковою оптимізацією як основну мету. Створіть свій сайт з урахуванням цільового відвідувача.

5) Запишіть його! - Кожна сторінка вашого сайту дає можливість клієнту або роботові пошукової системи знайти ваш веб-сайт і сканувати веб-сторінки. Додавання блогу компанії на ваш сайт відкриває багато нових можливостей для вашого сайту. Ваш блог може обговорювати дуже маленькі аспекти вашого бізнесу, які будуть привабливими для вашої цільової аудиторії.

6) Ключові слова довгого хвоста… є запорукою успіху - не будьте занадто загальними з вашими ключовими словами. Це те, що приведе читачів на ваш сайт, тому ви хочете бути конкретними. Якщо ви говорите про рюкзак через Таїті, ви не хочете, щоб ваше ключове слово було "подорожувати". Є тисячі туристичних сайтів, і ваші, безумовно, не отримають уваги, яку вона заслуговує.

7) Дослідження ваших цільових ключових слів - хороший інструмент пошукової оптимізації, який можна використовувати Інструмент ключових слів Google у Google AdWords . Інструмент ключових слів Google покаже, скільки людей здійснює пошук у всьому світі або локально для ключових слів, на які ви націлюєтеся. Вона також дозволяє перевіряти популярність пошуків ключових слів в Інтернеті. Наявність популярних ключових слів має важливе значення для оптимізації результатів пошуку. Не забувайте націлювати на ключові слова "довгий хвіст" (наприклад: "Чиказька компанія з дизайну веб-сайтів", а не "веб-дизайн"), оскільки спроба залучити популярні ключові слова призведуть до розчарування.

Сподіваюся, вам сподобалося наші швидкі поради по пошуковій оптимізації, щоб ви почали з вашим SEO процес. Якщо ви шукаєте доступна компанія Чикаго SEO , будь ласка зв'яжіться Операційна технологія для безкоштовної консультації.

До Бред Фогель

Поділіться цією історією, виберіть свою платформу!