Посібник для початківців для побудови посилань »Fujisan Marketing

 1. SEO
 2. Що таке будівництво посилань?
 3. Типи посилань
 4. Природні зв'язки
 5. Навчальні / інформаційні посилання
 6. Кращі практики побудови посилань
 7. Крок 2: Дізнайтеся свою аудиторію
 8. Які види посилань є корисними?
 9. Переваги будівництва посилань
 10. Відносини
 11. Реферальний трафік

Якщо Вас запросять на співбесіду у Вашій компанії мрії, Ви можете вирішити звернутися до нинішнього співробітника за направленням. Якщо цей працівник високо цінується в цій компанії, їх посилання буде сильно важити, якщо це не так, то їх посилання може фактично зашкодити вашим шансам. На цій же ноті, якщо той самий співробітник відповідає за вас, ви отримуєте роботу, і ви виявляєтеся надійним, якісним працівником, що позитивно відображатиметься на вас обох.

Для веб-сайтів посилання діють так само, як і посилання. Якщо посилання погано, воно погано відображатиметься на веб-сайті; якщо посилання хороше, це позитивно відображатиметься на сайті. Посилання, які з'єднують два якісні веб-сайти, піднімуть їх обох, а зламані або невідповідні посилання можуть зробити протилежне. Так само, як взаємні добрі посилання корисні вам у професійному світі, якісні посилання роблять те ж саме в світі Інтернету. Звичайно, посилання, і як вони впливають на веб-сайти, набагато складніше, ніж проста хороша чи погана посилання, але заради керівництва початківців ця аналогія є гарним місцем для початку.

Щоб зрозуміти важливість побудови посилань, потрібно спочатку зрозуміти основи SEO.

SEO

SEO відноситься до пошукової оптимізації. Мета пошукових систем полягає в тому, щоб показати користувачам Інтернету найбільш актуальний, актуальний, якісний вміст у відповідь на їх пошуковий запит. В Інтернеті є мільйони веб-сайтів, що не дає можливості аналізувати кожний веб-сайт незалежно; Таким чином, пошукові системи використовують дуже складний алгоритм, за допомогою якого можна виміряти вартість кожної веб-сторінки. Потім веб-сайти розміщуються в пошуковій системі відповідно до їхньої сприйнятої якості. Вони враховують сотні факторів, включаючи популярність сайту, тривалість і якість копіювання на сайті, ієрархію сайту, ключові слова та гіперпосилання. Веб-сайти з кращими оцінками SEO займають найвищу позицію. Гіперпосилання - це виділені слова в тексті, які при натисканні виводять вас на іншу веб-сторінку або на одному веб-сайті, або на іншому. Вони виступають в ролі мостів між пов'язаною інформацією і важко оцінюються при визначенні якості веб-сайту.

Що таке будівництво посилань?

Що таке будівництво посилань

Moz описує посилання як "вулиці між сторінками". Чим більш релевантний ваш сайт, тим більше вулиць приведе до нього. Надійні, якісні сайти, як правило, посилаються на інші достовірні та якісні сайти через посилання. Саме з цієї причини створення хороших посилань на вашому сайті і на ваш сайт може бути одним з найвпливовіших способів покращити SEO.

Хороша гіперпосилання це та, яка виділяється в навколишньому тексті, спрямовує на сторінку, безпосередньо пов'язану з текстом посилання, і додає значення тексту. Вона повинна підтримувати та зміцнювати повідомлення блогу, а також має ефективно пов'язувати між двома якісними веб-сайтами.

Створення посилань, коли ви отримуєте інші веб-сайти для посилання на ваш власний, щоб поліпшити SEO. Існує багато типів посилань і методів побудови посилань. Загалом, процес побудови посилання може бути трудомістким і трудомістким; якщо ви вкладете час для успішного створення посилань, це буде величезною перевагою вашого веб-сайту. Створення посилань, коли ви отримуєте інші веб-сайти для посилання на ваш власний, щоб поліпшити SEO

Як зображено на зображенні, ви можете розробити стратегію побудови посилання за допомогою різних каналів.

 • Створення привабливого вмісту на сайті
 • Маркетинг вмісту
 • Маркетинг у соціальних мережах
 • Будівництво відносин

Ми спеціально заглибимося в те, як створення вмісту, контент-маркетингу, маркетингу в соціальних мережах і побудови відносин може взаємодіяти, щоб допомогти розробити сильну стратегію побудови зв'язків.

Типи посилань

Самостійно створені, не редакційні посилання

Це посилання на секції коментарів у блогах, коли користувачі, які коментують вашу веб-сторінку, посилаються на інші веб-сторінки. Їх часто називають "спам-коментарями", оскільки вони містять марну інформацію та не пов'язані між собою посилання. Самостійно створені, нередакційні посилання також зустрічаються в прес-релізах з оптимізованим текстом. Цей тип чорної капелюхної техніки також називається "набивання ключових слів" або надмірне використання тих самих ключових слів у тексті, щоб монополізувати пошук за ключовими словами.

Цей тип посилання дуже не рекомендується. Якщо ви керуєте веб-сайтом, важливо не залишати свій розділ коментарів без нагляду і переконатися, що ви перевіряєте кожне посилання на якість та відповідність вашій галузі. Зосередьтеся на тактиці, яка дозволить вам природно пов'язувати якісну інформацію, і якщо щось відчуває неетично, не робіть цього. SEO алгоритми розумні і будуть карати сайти, які, здається, обманюють систему. Докладніше про чорну капелюх SEO методи, читати 8 ризикованих чорних капелюх SEO методи, які використовуються сьогодні .

Природні зв'язки

Природні ланки є посиланнями, які відбуваються органічно між веб-сайтами. Природні посилання встановлюються, коли власники веб-сайтів або блогери посилаються на ваш вміст, оскільки він підтримує мету їхнього веб-сайту. Це найбажаніший тип посилання, тому що це не потрібно просити; вона не вимагає взаємодії або зусиль з вашого боку, і це показує, що ви надаєте послуги (чи вміст) іншим, які вони вважають цінними. Перше слово в цьому розділі було природним посиланням, оскільки він посилається на блог Moz, який детально описує те, що робить посилання природним посиланням (див. Що ми там зробили?).

Природні посилання виникають, коли ви створюєте відповідний, якісний вміст, який наповнює потребу. Ви можете підвищити свої шанси на отримання природних зв'язків, створюючи високоякісний контент, а також згадуючи про вплив або гарячі теми у вашій галузі, щоб привернути увагу.

Навчальні / інформаційні посилання

Навчальні / інформаційні посилання

Посилання вручну, або посилання на роз'яснення, коли посиланням передує аутрич до іншого власника веб-сайту. Для цього типу посилань потрібно вручну звернутися до власників веб-сайтів і попросити їх встановити посилання на вас. Ви можете створити посилання для керівництва, оскільки ви ще не відомі у вашій галузі, або ви щойно запустили веб-сайт. Ручні посилання вимагають значних зусиль, але можуть принести велику цінність. Цей тип зв'язування може в кінцевому підсумку призвести до перенаправлення, побудови відносин і мережі взаємних зв'язків.

Кращі практики побудови посилань

Важливо мати на увазі (і виховувати оточуючих вас), що побудова посилань потребує часу, і нічого не відбувається за одну ніч. Коли побудова зв'язків відбувається добре, це може бути корисним, довгостроковим активом. Наступні кроки є найкращими внутрішніми практиками, щоб поступово підвищити розмір посилань:

Крок 1. Створіть якісний вміст

Пам'ятайте, що найкращі посилання - зароблені посилання. Ви хочете, щоб люди хотіли посилатися на вас, природно або без особливих переконань. Не запускайте кампанію зі створення посилань, доки не отримаєте щось цінне. Першим кроком до натхнення природних зв'язків є створення якісного контенту, що наповнює потребу у вашій галузі. Створюйте якісний вміст, перш ніж залучити до нього трафік.

Перш ніж створювати вміст або починати кампанію зі створення посилань, запитайте себе:

 • Про що люди дбають?
 • Яку потребу я можу заповнити?
 • Як я можу виділитися?

Потім визначте свій голос. Переконайтеся, що він точно відображає голос вашої компанії. Отже, який ваш гачок? Ви смішні, інформативні чи спірні? Дивлячись на безкоштовні та конкурентоспроможні галузі, ви можете отримати уявлення про те, що роблять інші, створюючи контент для своєї галузі.

Якщо ви перебували у вашій індустрії на деякий час, це може бути легко придумати деякі ідеї просто мозковий штурм і задати собі ці питання. Ви також можете використовувати реальні дані або інструменти, такі як Rival IQ, щоб допомогти вам дізнатися, що шукають люди у вашій галузі. Після того, як ви дізнаєтеся, про що люди дбають, ви можете почати створювати унікальний вміст.

Крок 2: Дізнайтеся свою аудиторію

Коли ви створюєте якісний контент, звичайно неважко здогадатися, хто його зацікавить. Запитайте себе, «який тип людини або групи людей буде піклуватися про це?» Якщо ви зробили домашню роботу зі створення контенту, люди, які будуть дбати про ваш вміст, є цільовою аудиторією вашого веб-сайту.

Крок 3: Дослідження і досягнення

Дослідження:

Після того, як ви визначите свою цільову аудиторію, почніть шукати й досліджувати ті, які, на вашу думку, найбільше зацікавлять ваш вміст. Шукайте впливових у вашій галузі, і роблять все можливе, щоб впливові люди ділилися і / або посилалися на ваш вміст. Під час дослідження враховуйте такі фактори:

 • Чи мають вони активний блог або веб-сайт?
 • Як правило, вони поділяють зовнішній контент, або вони мають гостьових блогерів?
 • Чи відповідає їхня галузь моєму контенту?
 • Чи маємо ми спільну аудиторію?
 • Наскільки велика їхня аудиторія в соціальних мережах?

Це ті фактори, які повинні зважити на ваше рішення про те, кого ви повинні покласти свою енергію в контакт. Створивши керований список для себе, збирайте їхні контактні дані з веб-сайту.

Тягнутися:

Тягнутися:

Після створення якісного вмісту, побудови списку контактів і готових до виходу, виконайте такі вказівки:

 • Використовуйте свої дослідження. Вам не доведеться робити велику перевірку, але якщо ви читаєте їхній веб-сайт і посилаєтеся на їхню роботу у вашій електронній пошті, це покаже їм, що ви вклали час у знайомство з ними, і це змусить вас стояти від спамерів електронної пошти.
 • Скажіть, чому вони повинні дбати про вас - що робить ваш вміст унікальним? Чи написали вони додаткові повідомлення? Якщо так, то згадайте про це.
 • Попросіть їх вжити заходів. Дайте зрозуміти, які дії потрібно зробити. Попросіть їх:
  • Поділіться своїм вмістом у соціальних мережах.
  • Нехай ви пишете для них блог для гостей (які можна посилати на свій сайт).
  • Здійснюйте торгівлю вмістом. Якщо вони пишуть чудовий контент, пропонують написати для них блог, і розмістити свою роботу на своєму сайті, в обмін.
  • Напишіть думку про одну з ваших спірних блогів.
 • Зміцніть цінність, яку надаватиме ваша аудиторія.

На зображенні нижче наведено додаткові методи побудови зв'язків і побудови посилань на значних шляхах.

Які види посилань є корисними?

Хоча алгоритми SEO є дуже складними і потайними, існує кілька типів посилань, які допоможуть вам добре оцінити показники.

Щоб отримати максимальну віддачу від побудови посилань, прагніть наступного:

 • Посилання на домашню сторінку.
 • Посилання на одну з ваших додаткових сторінок - це може бути продукт, категорія або практично все, що знаходиться на додатковій навігації.
 • Посилання, які містять назву вашої компанії.
 • Посилання, що містять ваші цільові ключові слова.

Коли ви знаєте, які типи посилань є важливими для SEO, це допоможе вам оптимізувати свій веб-сайт для створення посилань, створюючи власні URL-адреси для сторінок, на які можна посилатися. Якщо вам цікаво, як нараховується ваш веб-сайт, Ви можете зробити аналіз тут :

Переглядаючи поточні результати, запитайте себе:

 • Чи є рейтинг веб-сайту для моїх ключових слів?
 • Чи пов'язані найбільш важливі сторінки мого веб-сайту?

Якщо ваш веб-сайт не впорається, ви зможете просто побачити ваші можливості для вдосконалення та просунутися вперед у світлі цього.

Переваги будівництва посилань

Є кілька переваг для побудови посилань, крім просто його впливу на сайт SEO.

Відносини

Однією з найбільш довгострокових переваг побудови посилань є те, що вона дає вам можливість будувати відносини з людьми, які керують іншими відповідними веб-сайтами у вашій галузі. Це може призвести до взаємовигідних відносин, включаючи можливості перехресного просування, і можливості для зростання обох підприємств.

Реферальний трафік

Ще однією перевагою побудови посилання є трафік рефералів. Щоб скористатися перевагами трафіку переадресації, важливо мати посилання на якісні веб-сайти з відповідною інформацією в галузях, які доповнюють ваш. З будь-яким посиланням, запитайте себе, чи це додасть цінності вашій аудиторії і якщо ви додасте їм цінності. Завжди посилайтеся на сайти, які мають аудиторію, яка розширить сферу охоплення галузі, а не зменшить її. Коли ви робите це, ви можете скористатися перевагами якісного, релевантного трафіку перенаправлення.

Цей довідник просто сколихнув поверхню будівлі ланки. Будівництво посилань може бути залученим, нудним процесом, який вимагає часу, енергії та ресурсів. Але коли будівництво посилань здійснюється правильно, це може збільшити трафік на ваш сайт, створити більш сильне співтовариство, розширити охоплення веб-сайту та вплив компанії, а також перенести вашу галузь вперед.

Якщо ви зацікавлені в вивченні того, як Fujisan Marketing може допомогти покращити ваш сайт SEO і збільшити трафік на ваш сайт, натисніть тут для безкоштовної консультації.

Що таке будівництво посилань?
Що ми там зробили?
Яку потребу я можу заповнити?
Як я можу виділитися?
Отже, який ваш гачок?
Ви смішні, інформативні чи спірні?
Запитайте себе, «який тип людини або групи людей буде піклуватися про це?
Як правило, вони поділяють зовнішній контент, або вони мають гостьових блогерів?
Чи відповідає їхня галузь моєму контенту?
Чи маємо ми спільну аудиторію?