Послуги SEO Брісбен

  1. Остаточний посібник для людей, які не займаються SEO Ми зустрічаємося з великою кількістю власників...
  2. КРОК 2. OFFSITE SEO
  3. SEO Excercise для не-SEO людей

Остаточний посібник для людей, які не займаються SEO

Ми зустрічаємося з великою кількістю власників бізнесу та менеджерів з маркетингу в Брісбені і по всій Австралії, і загальний консенсус, здається, є плутаниною навколо теми SEO.

- Чи варто ризикувати?
- Це довгострокове рішення?
"Які стратегії все ще працюють?"
і найпоширеніший: "Я не знаю, кому довіряти".

Так що я хочу встановити кілька речей прямо і забезпечити ясність, щоб зрозуміти методи SEO, які я можу вам довести, насправді працювати. Але спочатку я думаю, що важливо, щоб власники бізнесу і менеджери з маркетингу вивчали деякі основи, щоб вони більше не залишалися в темряві, сліпо довіряючи SEO агентствам робити правильні речі. Настав час повернути контроль і дізнатися, як провести аудит цих заходів SEO і дізнатися, які питання потрібно задавати.

Нам регулярно пропонується проводити аудит SEO та перевіряти, чи існують існуючі провайдери SEO. Хоча деякі роблять це правильно, багато хто, якщо не більшість недорогих постачальників, не є. Насправді, багато хто з недорогих провайдерів SEO ставлять під загрозу ваш Google Trust з застарілими, а іноді і смішними стратегіями. Якщо Google не довіряє вам, немає шансів, що ваш бренд з'явиться на першій сторінці для важливих ключових слів.

Таким чином, нижче, це "The Ultimate Керівництво для не-SEO людей" для аудиту діяльності, методів і продуктивності ваших існуючих або минулих SEO провайдерів.

КРОК 1. ONSITE SEO

Подумайте про SEO на місці, як про фундамент, який дозволяє функціонувати все інше. На місці SEO виглядає під капотом вашого сайту, щоб Google міг легко переміщатися, читати і чітко розуміти, що таке кожна сторінка, які зображення означають і що користувальницький досвід унікальний на кожній сторінці. Вам не потрібно бути експертом у цій галузі, але вам потрібно знати, які інструменти використовувати для того, щоб перевірити, чи правильно виконана ваша локальна SEO. SEMrush є однією з багатьох програм, які дозволяють перевірити, чи було зроблено належним чином на місці, або якщо помилки та попередження все ще відбуваються. Вам не потрібно купувати цю програму, але ви можете попросити свого постачальника SEO надіслати вам звіти або знімки екрану сторінки резюме, сторінки помилок та сторінки попереджень. В ідеалі, попросіть це перед тим, як вони почнуть, щоб у вас був порівняльний показник після завершення, або прогрес, якщо ваш сайт має багато сторінок. Це дає вам максимальну прозорість, і хоча деякі показники можуть не означати занадто багато, у вас буде чудова відправна точка для запитань, щоб дізнатися, що насправді означають різні помилки та попередження. Якщо ви бачите загальне підвищення продуктивності з 50% до 80%, знаєте, що вони добре виконують свою роботу. Ніколи не очікуйте 100% балів, але нічого понад 80% є хорошим показником. У деяких випадках також є помилкові помилки та попередження, які не є справжнім питанням, тому обов'язково поставіть під сумнів все. Якщо ваш постачальник SEO не використовує SEMrush або інші надійні інструменти для аналізу на місці, то ймовірність того, що вони не є компанією, яку ви повинні довірити, щоб зробити ваш SEO.

Телефонуйте нам сьогодні, щоб переконатися, що веб-сайт SEO не виглядає так:

Телефонуйте нам сьогодні, щоб переконатися, що веб-сайт SEO не виглядає так:

КРОК 2. OFFSITE SEO

Ось проста незаперечна істина про SEO, яка не може бути оскаржена, хоча деякі недорогі провайдери SEO спробують, тому що вони не можуть зробити це економічно ефективно або взагалі.

"Високоякісні, релевантні, Google довірені зворотні посилання є єдиним ключем до успіху з виходом органічно на першій сторінці Google".

Все інше самостійно, НЕ ДОСТУПУЄ РЕЗУЛЬТАТИ. Я не можу наголосити на цьому більш чітко, і щоб довести це вам, я зробив для вас невелику вправу, яка покаже вам без будь-якої тіні невіри, що це правда.

По-перше, дозвольте мені надати вам кілька більш простих істин, які ви знайдете під час виконання цього вправи. До речі, як тільки ви зробите цю вправу, це буде як приймати червону пігулку і бачити правду про те, як Google дійсно цінує і класифікує вашу марку. Як тільки ви зрозумієте логіку цих простих істин і побачите цю тенденцію з усіма вашими конкурентами на першій сторінці Google і тих, хто не є, все це стане дуже зрозумілим. Чи готові ви взяти червону таблетку?

Проста істина # 1

Пошук можливостей публікувати вміст про свій бренд (з вбудованим вашим брендом чи ключовим словом та клікабельним для вашого сайту) має становити понад 70% поточної діяльності, яку ви сплачуєте за кожен місяць. Це називається Backlinking.

Проста істина # 2

Ключ до успіху - не про кількість зворотних посилань, а про якість. Один зворотний зв'язок може мати більше впливу, ніж 30 неякісних зворотних посилань.

Проста істина # 3

URL-адреса або внутрішня URL-адреса вашої зворотної посилання повинні містити основні ключові слова в URL-адресі, а посилання, яке можна натискати, на кожній сторінці має бути в основному вашою маркою або URL-адресою. Текст посилання на посилання можна називати текстом Anchor.

Проста істина # 4

В ідеалі кожна зворотна посилання повинна знаходитися на сторінці навігаційної сторінки верхнього або другого рівня.

Проста істина # 5

Кожна зворотна посилання повинна бути на сторінках, які не виглядають як спам, мають схожі або однакові ключові слова в тезі Title і H1 Heading.

Проста істина # 6

Повинні існувати кілька методів для отримання різних типів «зворотних посилань», щоб ваш профіль зворотного зв'язку був природним в очах Google. У Kick Media ми використовуємо 7 методів для отримання різних типів "зворотних посилань", однак, всі вони мають відповідні URL, Anchor Text і Content Page. Деякі з них матимуть багато історії з надзвичайними повноваженнями, а деякі - з метою створення авторитету вашого бренда до Google у певних місцях.

Проста істина # 7

Якщо ключові слова для місцеположення важливі для вас, перші кілька місяців створення посилань слід зосередити на створенні авторитету вашого бренда в певних місцях. Для цього потрібно створити складну послідовність соціальних профілів, які посилаються на основні соціальні профілі, які також посилаються на ваші місцеві бізнес-довідники та сторінки Google My Business. Ми називаємо це Соціальна фортеця.

Проста істина # 8

Після того, як ваш портфель зворотного зв'язку має природний вигляд в очах Google, і ми реалізували відповідні списки NAP (ім'я, адреса, номери телефонів) та соціальні профілі з географічними мітками (тому Google чітко знає, що ваш бізнес функціонує з певного Розташування); Потім ми повинні зосередитися на екстремальних зворотних посиланнях. Я не можу розповісти вам, як, але наш остаточний тріумф з успіхом SEO прийде від отримання зворотних посилань на надзвичайно високих авторитетних доменних сторінках. Ці домени мають довгу історію відповідних посилань, які вказують на них з достатньою кількістю тому, щоб ваші рейтинги були довготривалими. Наш метод для отримання екстремальних зворотних посилань є власністю компанії Kick Media і є секретним інгредієнтом, який забезпечує дуже високі рейтинги на першій сторінці Google.

Проста істина # 9

Уникайте дешевих SEO. Краще робити НІ SEO, ніж робити дешевий SEO. Пройшли ті дні, коли дешеві SEO працює і як алгоритм Google продовжує розгортатися, якщо ви все ще займаєтеся дешевим SEO, це лише питання часу, перш ніж ви зможете отримати штраф і зникнути з Google взагалі.

SEO Excercise для не-SEO людей

Крок 1. Попросіть своє агентство SEO надати вам список трьох перших конкурентів на першій сторінці Google, які займають місце за ключовим словом, для якого ви хотіли б з'явитися. Потім попросіть таблицю всіх зворотних посилань від цих конкурентів. Включені до списку зворотних посилань, ви хочете побачити URL-адреси та Anchor Text. Якщо вони не можуть надати вам це, то переключіть агентства негайно, є ймовірність, що вони не знають, як або не бажають показати, наскільки погано їхнє будівництво посилань насправді.

Крок 2. Попросіть свого агентства SEO для того ж списку, але від ще 3-х конкурентів, що показують на сторінці 3 ті ж ключові слова. Те, що я збираюся показати вам, доведе до вас без жодних сумнівів, чому прості істини №1, 2 і 3 вище настільки критичні.

Крок 3. Порівняйте URL-адреси в зворотних посиланнях тих, що знаходяться на титульній сторінці Google, на сторінках 3 Google. Уникайте будь-яких повідомлень, які повідомляють, що посилання видалено або немає. Що ти бачиш?

Крок 4. Порівняйте Anchor текст зворотних посилань тих, на першій сторінці Google з тими, на сторінці 3 Google. Знову уникайте будь-яких, які говорять Видалені або Не слідуйте. Що ти бачиш?

Зверніть увагу на тенденцію тут? Так, ті, що знаходяться на титульній сторінці, мають більш високий коефіцієнт зворотних посилань з цими основними ключовими словами десь у URL-адресі зворотного посилання, що вказує на їхній сайт. Вони також мають більше фірмового тексту та ключових слів у якірному тексті, які посилаються на їх сайт.

Пам'ятайте, що Google не є генієм, він може читати тільки текст і знати, чи є текст у ваших зворотних посиланнях релевантним для ключових слів, що вводяться в Google. SEO не важко зрозуміти, як тільки ви прийняли Red Pill однак, що робити з цим, де реальні навички в SEO зробить різницю. Ось де ми входимо.

Тепер ви озброєні знаннями, щоб викликати SEO шахраїв і заощадити вам багато страждань в оплаті за Дешевий SEO, який просто не працює взагалі і може ризикувати вашої здатності показувати взагалі в майбутньому.

Зателефонуйте нам сьогодні для SEO аудиту, щоб перевірити, чи SEO зроблено правильно, або дізнатися правдиву і чесну реальність того, як довго це займе, і багато чого це буде коштувати для досягнення результатів.

Пов'язані сторінки

SEO агентство Брісбен - SEO Брісбен - Маркетинг в пошукових системах Брісбен

Чи варто ризикувати?
Це довгострокове рішення?
Які стратегії все ще працюють?
Чи готові ви взяти червону таблетку?
Що ти бачиш?
Що ти бачиш?
Зверніть увагу на тенденцію тут?