Послуги СЕО оптимізатора (м.Київ)

 1. Що робить СЕО оптимізатор
 2. Пошук SEO оптимізатора
 3. Послуги студії Fomin

СЕО оптимізатор це фахівець, який займається просуванням сайту в пошукових системах СЕО оптимізатор це фахівець, який займається просуванням сайту в пошукових системах. Для того щоб сайт потрапив в ТОП, необхідно його коректно оптимізувати, тобто наповнити тематичним контентом, який буде містити необхідні ключові слова. Також важлива оптимізація самого коду сайту, її адаптація для пошукових роботів. Адже пошукові машини бачать красу і цікавість ресурсу за кількістю звернень до певного розділу. СЕО оптимізатором

може бути будь-яка людина, яка розбирається в основах пошукової оптимізації та володіє методиками просувань сайтів. Також SEO оптимізатор повинен вміти складати унікальні і заточені під певну тему статті. Виходить, що професійний фахівець повинен володіти ще й навичками копірайтера, так як саме тексти з необхідною кількістю ключових слів здатні просунути сайт .

На просторах інтернету можна знайти як фрілансерів, які працюють самі на себе, так і студії з певним штатом фахівців, різниця може бути в часі виконання замовлення і ціною. Але в обох випадках, перед співпрацею варто ознайомитися з портфоліо виконавця.

Київська студія Fomin працює на ринку інтернет послуг вже більше 7-ми років і має в своєму арсеналі 500 успішно закінчених проектів. У штат студії входять професійні СЕО оптимізатори, які підберуть необхідну методику і просунуть сайт будь-якої складності. Київська студія Fomin працює на ринку інтернет послуг вже більше 7-ми років і має в своєму арсеналі 500 успішно закінчених проектів

Послуги СЕО оптимізатора в Києві в більшій мірі доступні всім завдяки існуванню нашої студії. Це пов'язано з тим, що в Fomin працюють тільки професіонали, що дає гарантію позитивного результату, що не завжди можна сказати про фахівців, які працюють окремо.

Студія Fomin постійно проводить необхідне навчання своїх співробітників для підвищення результативності. Перед тим, як почати роботу, наш СЕО оптимізатор обов'язково складе семантичне ядро ​​на основі ключових слів замовника, потім проведе повний аналіз, виявивши при цьому всі нюанси сайту. На основі отриманих результатів вже можна відразу розрахувати приблизний час роботи і вартість послуг.

Наші співробітники мають величезний досвід в написанні унікальних статей на різні теми, тобто, шукати окремих копірайтерів замовнику не доведеться, що також відбивається на швидкості роботи.

Що робить СЕО оптимізатор

В обов'язки СЕО оптимізатора входить:

В обов'язки СЕО оптимізатора входить:

 • аудит сайту,
 • складання семантичного ядра,
 • оптимізація по ключових запитах,
 • просування в пошукових системах,
 • оптимізація запитів на всіх сторінках сайту
 • дослідження конкурентів.

Всі ці функції в повній мірі здатні вивести сайт на потрібну позицію за певним ключовим запитом, але без певного досвіду і практики досягти ідеального результату практично неможливо.

Пошук SEO оптимізатора

Зміст в штаті

особистого СЕО оптимізатора буде не зовсім виправданим, якщо компанія має менше 2-х сайтів, набагато простіше найняти приватного оптимізатора або студію. Але, щоб не допустити помилки і не взяти на роботу недосвідченого виконавця, варто звернути увагу на його резюме і кількість успішних проектів. Не менш важливу роль відіграє і стаж СЕО оптимізатора, адже дана сфера не стоїть на місці і вимагає постійного підвищення знання і якості роботи.

Послуги студії Fomin

Українська студія Fomin - це штат всіх необхідних фахівців, які професійно просунутий сайт. Крім СЕО оптимізації наша студія займається створенням дизайну і розробкою додаткових модулів для сайту.

При створенні сайту ми використовуємо найактуальніше програмне забезпечення, що виключає виникнення грубих помилок. Кожен проект обговорюється особисто з замовником, тому виключається будь-яке непорозуміння, що сприяє продуктивній роботі.

На кожному етапі просування студія Fomin надає підтримку і в найкоротші терміни виправляє виникли помилки. За оперативність, креативність і старанність наша студія бере недорого, і витрати будуть повністю виправдані. Натомість замовник отримає якісний і оптимізований проект, який почне приносити плоди вже на наступний місяць після запуску робіт.

Чим точніше буде складено ТЗ, тим менше буде потрібно часу на втілення основної ідеї, якщо у замовника складності з цим, то студія сама складе ТЗ і на його основі займеться необхідними розробками.

Зробивши замовлення на комплексне обслуговування свого сайту, ви отримаєте оптимізовані тексти, доопрацювання коду головної сторінки і високі позиції в пошуковій видачі. Тому ми даємо гарантію того, що ваш сайт почне приносити необхідний результат в найкоротші терміни.

Автор статті:

Світлана Ортолані

Провідний спеціаліст з інтернет-маркетингу

Читайте також:


Найактуальніші теми:

Схожі статті:

 1. Для того щоб сайт приносив дохід і знаходився в ТОП, ...
 2. При виборі СЕО студій для проведення оптимізаційних робіт або створення ...
 3. Сьогодні банерна реклама є поширеним видом реклами. З її допомогою ...

Замовлення послуг і консультування по тел .: +38 (044) 227-46-18