Послуги SEO. Виведення сайту в ТОП 10. | Просування сайтів: АйТи-Метод.

 1. Ми гарантовано виведемо Ваш сайт в ТОП-10 Яндекс і Google. Досить платити за кожен клік, вкладіть...
 2. * Рерайтінг і Копірайтинг.
 3. Які терміни? Коли ми побачимо результат?
 4. Протягом доби Ви отримаєте комерційну пропозицію і детальний розрахунок вартості SEO-просування!

Ми гарантовано виведемо Ваш сайт в ТОП-10 Яндекс і Google.

Досить платити за кожен клік, вкладіть гроші в SEO, це зріле рішення для зрілого бізнесу. Наш досвід на вашому боці!

Що входить в стандартний набір в послуги seo. Як ми працюємо.

Основні кроки по просуванню сайту в пошукових системах:

 1. Аналіз конкурентів. Визначення стратегії.
 2. Підбір семантичного ядра (ключових запитів). Вибір оптимальних позицій в ТОПі для кожного запиту.
 3. Визначення релевантних сторінок для запитів.
 4. Розрахунок рекомендованого бюджету на просування.
 5. Оптимізація самого сайту під завдання SEO. Ми можемо провести повний аудит вашого сайту, що включає в себе десятки рекомендацій по внутрішній оптимізації, поведінкових факторів, юзабіліті, закупівлю зовнішніх посилань і т.д. При необхідності, ми також можемо внести необхідні зміни на вашому сайті.
 6. Реєстрація сайту в каталогах. Наприклад yaca.yandex.ru - це каталог Яндекса. Ми зареєструємо Ваш сайт в 10100 різних каталогів!
 7. Просування шляхом покупки посилань на так званих довідкових біржах. Ми організуємо проставлення тематичних посилань на тисячах інших ресурсів для підняття «авторитетності» Вашого ресурсу по ключових запитах.
 8. Ми використовуємо в тому числі «безанкорние» просування. Варіант зовнішніх посилань, при якому посилання виглядають в тексті як рекомендації реальних користувачів.
 9. Статейное просування - все більш значимий і вже досить популярний метод. Ми замовляємо статті про вашу компанію з включення посилань на Ваш сайт і розміщуємо ці статті на зовнішніх ресурсах. У зв'язку зі зниженням ефективності методу «прямого нарощування зовнішньої посилальної маси», Статейное просування стає все більш актуальним.
 10. Для кращого результат виведення сайту в ТОП з комерційних запитам, потрібно збирати дані для про аудиторію сайту, для цього ми встановлюємо на сайт клієнта спеціальний лічильник .
 11. Написання SEO-текстів: рерайтинг і копірайтинг *. Тексти розробляються виходячи з тематики сайту при дотриманні оптимального для пошукових систем співвідношення включень пошукових запитів до загальної кількості слів у тексті.
 12. Ми використовуємо в роботі саму передову систему просування: Seopult . Ваш проект буде зареєстрований в системі Seopult , Вам буде надано доступ і можливість в реальному часі відстежувати витрати бюджету і зростання позицій сайту по ключових запитах.
 13. Ми працюємо максимально відкрито і прозоро!

* Рерайтінг і Копірайтинг.

 • «Рерайтінг» це написання текстів на основі інших готових текстів схожою тематики, але своїми словами. Зберігаються всі смисли, але змінюються фрази, терміни.
 • «Копірайтинг» це написання нових власних текстів «з голови» на підставі експертних знань, власного досвіду, зібраної і обробленої інформації з різних, які заслуговують на довіру джерел.

SEO тексти повинні відповідати основним вимогам:

 • не повинно бути повторень інших джерел. Для перевірки текстів на унікальність ми використовуємо сервіс: content-watch.ru
 • тексти повинні включати входження ключових слів в певній кількості, в залежності від тематики та обсягу статті.

Важливо відзначити, що існують свої особливості при розкручуванні нових «молодих» сайтів, Інтернет-магазинів, особливості геотаргетинга, сфери діяльності, конкурентності ринку і тп.

Наприклад при розкручуванні молодого сайту ми починаємо просувати його по низькочастотних запитах (НЧ), вони дешеві, але створюють платформу для подальшого виходу на середньочастотні запити (СЧ). Просувати сайт по високачастотним запитам (ВЧ)? Це питання важливе, тк SEO по ВЧ буде помітно дорожче.

На кожному етапі просування ми будемо постійно моніторити конкурентів, відстежувати їх ходи і вживати заходів в залежності від ситуації.

Все це ми і багато іншого враховуємо при плануванні SEO-компанії для Вас!

Ми не використовуємо «чорні» і «сірі» - нелегальні технології просування. Ми дотримуємося правил і рекомендації пошукових систем. Ми гарантуємо, що Ваш сайт ніколи не потрапить в «чорні списки» штрафників, яких виключають з баз пошукових систем. На жаль, це регулярно відбувається з сайтами, при використанні недозволених методів просування.

Які терміни? Коли ми побачимо результат?

Як правило необхідно мінімум три місяці Як правило необхідно мінімум три місяці. Протягом першого місяця йде оптимізація і підготовка, підключення лічильників збору статистики, визначення списку запитів і сторінок, починається закупівля зовнішніх посилань. Протягом другого місяця триває робота з текстами сайту, можливе корегування списків ключових слів, постійний моніторинг результатів видачі пошукових систем. Починаючи з другого місяця, посилання на сайт активно почнуть з'являтися в результатах пошуку (такі терміни пов'язані з процесом індексації в пошукових системах), і до кінця другого місяця сайт буде видно по всьому словами. В третьому місяці результат повинен бути закріплений. Але позитивні результати просування Ви побачите вже починаючи з першого місяця в наданих нами звітах.

Так як ми маємо справу з дуже конкурентним середовищем, після досягнення результату нам потрібно продовжувати підтримувати тематичний індекс цитування сайту (тИЦ), піднімати його авторитетність в очах пошукових систем, інакше ми можемо втратити відвойовані позиції.

У заявці на SEO-просування вкажіть:

 • Контактні дані
 • адреса сайту
 • Список просуваються запитів *.

* Якщо Ви не вкажете свій список, ми проаналізуємо Ваш сайт і підготуємо перелік рекомендованих до просування слів, отриманий на підставі змісту вашого сайту.

Протягом доби Ви отримаєте комерційну пропозицію і детальний розрахунок вартості SEO-просування!

Які терміни?
Коли ми побачимо результат?
Просувати сайт по високачастотним запитам (ВЧ)?
Які терміни?
Коли ми побачимо результат?