Пошукова оптимізація або SEO, просування сайтів в пошукових системах

Пошукова оптимізація, SEO в Єкатеринбурзі.

Пошукова оптимізація (англ. Search engine optimization, SEO) - комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів. Зазвичай, чим вище позиція сайту в результатах пошуку - тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем.

Пошукове просування сайту забезпечує довготривалий результат. Головне, щоб просування в пошукових системах проводилося лише ухвалені ( «білими») методами, інакше існує велика ймовірність (до 100%) того, що сайт, просунутий забороненими методами, просто перестане індексуватися пошуковою системою. Пошукове просування сайту не підриває довіру користувача, так як користувачі самі набирають в пошуковій системі потрібні їм запити і самі ж переходять до вас на сайт. Це майже так само як в Яндекс.Директ , Тільки в пошуковій оптимізації сайт потрібен обов'язково і на пошукове просування йде багато часу. Для того, щоб пробитися в ТОП 10 пошукової системи з великою конкуренцією, може пройти кілька місяців. Термін залежить багато в чому від конкуренції ключових слів. А в Я ндекс.Дірект рекламну компанію (показ оголошень) можна запустити на будь-який час, вибирати можна як по місяцях так і по тижнях і навіть по времени суток!

Методи оптимізації можна розділити на два класи, проте останні події в світі пошукових систем дають зрозуміти, що це розділення вельми умовно - будь-яка маніпуляція певними параметрами сайту може бути розцінена пошукачем як украй небажаний вплив на його результати. Так, будь-яка спроба маніпулювання пошуковими результатами прямо заборонена в ліцензії на використання пошукової системи «Яндекс».

"Біла" (природна) оптимізація - це один з методів пошукової оптимізації. Його особливість полягає в тому, що робота над просуванням ведеться без застосування офіційно заборонених будь пошуковою системою методів розкручування ресурсу - без прямих спроб впливу на пошукові алгоритми сайтів, або простіше кажучи, природним шляхом. Це включає в себе роботу над самим сайтом (створення унікальних тегів title і description для кожної сторінки сайту з потрібними ключовими словами, створення і редагування текстів для сайту, реєстрація в каталогах, обмін посиланнями і т. Д.). І роботу з зовнішнім середовищем сайту, тобто просуванням оптимізується сайту шляхом оглядів, прес-релізів, реєстрації в соціальних закладках, партнерських програм і т.п. із зазначенням посилань на сайт. Слід зазначити, що «Яндекс» попереджає про те, що якщо який-небудь метод оптимізації не є офіційно забороненим, це не означає, що його можна застосовувати.

Другий метод - це так звана "Чорна" оптимізація, але про неї ми розповідати не будемо, так як в нашій роботі над просуванням Вашого сайту він використаний не буде!

Телефон для замовлення та консультації: (343) 204-7-888 (багатоканальний)