Пошукова оптимізація (SEO) та управління репутацією

 1. TechAnalysts пропонує кілька програм SEO
 2. Органічна програма пошуку
 3. Органічні з відео
 4. Платне управління програмою
 5. Місце для SEO-програми
 6. Програма управління репутацією
 7. Коли ви готові

Пошукова оптимізація (SEO) може бути досягнута різними способами. Ви можете досягти бажаних результатів завдяки органічному SEO, платній рекламі, орієнтації на певне місцеположення та управлінню репутацією. Пошукова оптимізація (SEO) може бути досягнута різними способами


Спочатку потрібно задати собі кілька запитань:

 • Хто ваша цільова аудиторія?
 • Як виглядає ваш ідеальний клієнт, говорити як і думати?
 • Які ваші проблеми та проблеми вашого ідеального клієнта?
 • Які рішення ви пропонуєте цим викликам?

Як тільки ви дізнаєтеся, ким є ваші ідеальні клієнти і як вони думають, ви можете визначитися з найкращим способом дій для вашого бізнесу, або ми можемо обговорити його з вами та надати наші пропозиції на основі нашого досвіду.


Якщо ви шукаєте негайного повернення, платна реклама може бути вашою найкращою альтернативою, але вона може бути дуже дорогою, залежно від вашого ринку та ключових фраз, на які ви орієнтуєтеся.


Органічні SEO, з іншого боку, можуть бути дуже розумними цінами, але займе більше часу для досягнення бажаного ефекту. Час, який потрібно, залежить від вибраної вами галузі, цільового ринку та ключових фраз.


SEO на основі визначення місця розташування забезпечує відмінну органічну пошукову оптимізацію з орієнтуванням на місцеположення, що полегшує вам захоплення ринку, специфічного для місця розташування. Як правило, LB-SEO є менш витратним, ніж платна реклама, але підвищить ваші результати у вашій цільовій області. Якщо у вас є бізнес, який обслуговує певну область, це може бути найкращим варіантом.


У будь-якому випадку, вміст є королем у світі пошуку, тому дуже важливо планувати вміст навколо того, що шукає ваш ідеальний клієнт.


Потім, ви хочете, щоб пару з дослідженням ключових слів. Дослідження ключових слів має вирішальне значення для визначення того, як ваш ідеальний клієнт шукає ваші рішення.


Після того, як ви скомпілюєте список тем ключових слів, ви зможете звести його до тих, які отримають найкращий прибуток від ваших інвестицій часу або грошей.

TechAnalysts пропонує кілька програм SEO

Навчальна програма

Ми навчимо вас, що вам потрібно зробити, щоб ваш сайт виглядав краще в рейтингах пошуку або видачах (сторінках результатів пошуку). Ви можете скористатися інструментами, про які ми навчимо вас відстежувати результати. Ви будете знати, чи потрібно вносити зміни до свого вмісту, якщо ви не отримуєте результати для певної ключової фрази.


Ми навчимо вас створювати чудовий контент, привабливі заголовки, як синдикувати та повторно використовувати старий, але все ще відповідний вміст. Ваші назви дуже важливі для пошукових систем. Це перша річ, яку вони перевіряють, щоб побачити, чи ваш вміст відновлюється. Потім, якщо інші публікують ваш вміст за допомогою синдикації, це допомагає вашим результатам. Нарешті, якщо у вас є вміст, який ви опублікували в минулому, ви можете публікувати оновлення або поєднувати інформацію з минулого для нової публікації. Розміщення регулярних оновлень на вашому сайті є важливим, щоб зберегти ваш сайт свіжим в "очах" пошукових систем.


Ми навчимо вас про довжину статті, використання тегів зображень і зображень і, звичайно, заголовків.


Ми маємо список з більш ніж 40 пунктів, які ми навчимо вас або реалізуємо від вашого імені.


Органічна програма пошуку

Ми пропонуємо чисті органічні SEO, де ми робимо роботу, яку ми б навчили вас у навчальній програмі, включаючи всі елементи, які ми маємо на нашому контрольному списку SEO. У вас може бути час для реалізації своєї програми SEO, просто заснованої на нашій навчальній програмі. Однак, для належного впровадження SEO потрібно багато часу. Багато власників бізнесу краще зосередитися на своєму бізнесі, а не на вивченні всіх можливих міркувань пошуку. TechAnalysts можуть зробити роботу за вас.


Органічні з відео

Багато ваших ідеальних клієнтів можуть любити відео більше, ніж текст. Кожен споживач ваших бізнес-рішень відрізняється. Таким чином, ви можете додати відео до органічних пошукових зусиль. Ми пропонуємо наші органічні програми SEO з відео також. Ми працюємо з професійними відеооператорами, які можуть захопити справжню сутність вашого продукту або послуги. Потім це відео додано на веб-сайт і на веб-сайти відео, що сприятиме збільшенню трафіку на ваш сайт.


Платне управління програмою

Якщо ви бажаєте щомісяця виділяти певну суму грошей на SEM (маркетинг у пошукових системах), ми зможемо допомогти вам визначити ваші ключові слова та керувати платною рекламною програмою. Використовуючи такі інструменти, як Google Analytics, ми можемо визначити трафік, який генерує платна рекламна програма, і, якщо необхідно, внести пропозиції щодо способів зміни програми, щоб гарантувати, що ви отримуєте максимум від своїх маркетингових доларів.


Місце для SEO-програми

Ви орієнтуєтеся на певну область? Ви бізнес-орієнтований бізнес, наприклад, електрик, водопровідник або підрядник? У вас є фізичний магазин, до якого ви намагаєтеся залучити більше трафіку?


Якщо ви прагнете збільшити результати місцевого пошуку, наші LB-SEO (оптимізація пошукової системи на основі місцезнаходження) Програма може бути максимально придатною для ваших конкретних потреб.


Ми хотіли б обговорити з вами цей варіант і показати вам, як це працює для деяких клієнтів.


Програма управління репутацією

Немає сумніву, що пошукові системи приділяють велику увагу відгукам ваших клієнтів. Так само ваші клієнти - вони набагато частіше купують у вас, якщо ваші відгуки є позитивними. Ми можемо допомогти вам досягти цих 4-х і 5-зіркових відгуків, що призведе до збільшення трафіку та збільшення доходу для вашого бізнесу. Немає сумніву, що пошукові системи приділяють велику увагу відгукам ваших клієнтів


Коли ви готові

Коли ви готові отримати максимальну віддачу від своїх веб-сайтів, зверніться до TechAnalysts і ми можемо пройти через наші програми. Ми хотіли б допомогти вам досягти великих результатів в Інтернеті за допомогою пошукової оптимізації (SEO) або пошукового маркетингу (SEM).

Як виглядає ваш ідеальний клієнт, говорити як і думати?
Які ваші проблеми та проблеми вашого ідеального клієнта?
Які рішення ви пропонуєте цим викликам?
Ви бізнес-орієнтований бізнес, наприклад, електрик, водопровідник або підрядник?
У вас є фізичний магазин, до якого ви намагаєтеся залучити більше трафіку?