Пошукова оптимізація

 1. Як працює пошукова оптимізація?
 2. Як визначити найкращі ключові слова?
 3. Не змінювати ключові слова
 4. Якісний контент є основою якісного SEO
 5. Правильне використання мета-інформації
 6. Не варто недооцінювати зворотний зв'язок
 7. Великий веб-дизайн також допомагає з пошукової оптимізації
 8. SEO вважає за використання зображення теж
 9. Відстежуйте свої зусилля з SEO за допомогою Google Analytics
 10. Click4Corp

30 років тому, хто б міг подумати, що ми зараз говоримо про дотримання алгоритмів пошукової системи для збільшення баз клієнтів? Хто б міг подумати ще 10 років тому, що ми так сильно покладаємося на нього? Загальногалузевий термін Пошукова оптимізація ; або SEO, коротко. SEO - це ярлик, який може зробити ваш бізнес для збільшення веб-трафіку та збільшення продажів.

Як працює пошукова оптимізація?

Коли хтось шукає щось у Google або Yahoo, ця людина прагне виконати певну потребу. Більше того, навчитися щось робити, знайти відповідь на питання, або знайти конкретний продукт. Для споживача, це все про пошук коштів до кінця. Для бізнес-сайтів, однак, a пошук означає набагато більше .

Скажімо, наприклад, ви шукаєте «підрядників у Далласі, штат Техас». Ну, кожен підрядник у Далласі сподівається, що його / її ім'я чи бізнес заповнюється на першій сторінці результатів пошуку. Чим раніше назва компанії відображається на сторінках результатів, тим частіше користувач натискатиме посилання на бізнес.

Сподіваюся, що це приємно, але він, ймовірно, не дасть вашому бізнесу результат першої сторінки. Ви знаєте, що буде? SEO.

Притримуючись такого ж прикладу, ваш бізнес принесе користь, якщо створити веб-сторінку з "підрядниками покрівлі в Далласі, штат Техас" як ключове слово фокусу. Ключовим словом фокусу є те, що викликає та інформує пошукові системи про відповідний вміст до певного пошуку. Вибір ключових слів і використання по суті є координаційним центром Пошукова оптимізація . Кожній сторінці та публікації потрібне ключове слово, а для кожної сторінки та публікації необхідно використовувати ключове слово стратегічно.

Мета всіх зусиль пошукової оптимізації - ранжувати веб-сторінки та повідомлення в блогах на першій сторінці пошукових систем. Щоб піти далі, ви повинні прагнути до верхнього результату на першій сторінці або навіть представлений фрагмент . Ключове слово фокусу - це початок, але для успішної SEO-кампанії в Далласі, штат Техас, набагато більше.

Як визначити найкращі ключові слова?

Як визначити найкращі ключові слова

"Ключове слово" насправді дещо вводить в оману. Дійсно, це ключові слова з довгим хвостом або ключові фрази, які принесуть вам найкращі результати.

Ключове слово, яке ми використовували в попередньому прикладі, було ключовим словом long-tail. По суті, ключові фрази звужують конкуренцію за ключове слово. "Підрядники покрівлі" застосовуватимуться до всіх підрядників по всій країні, тоді як "підрядники покрівлі в Далласі, штат Техас" визначають те, що хтось шукає і де вони шукають. Таким чином, ваша компанія має набагато кращі шанси на більш високий рейтинг у видачах (Search Engine Results Pages), усуваючи фрагмент конкуренції.

Існує онлайн інструменти можна дізнатися, як часто виконується пошук конкретного слова або фрази. Чим більше пошуків, тим краще, як ви хочете використати слово або фразу, яка привертає найбільше уваги до вашої роботи.

Не змінювати ключові слова

Якщо ви коли-небудь чули про наповнення ключових слів, знайте, що це не добре. Використання ключового слова 20 разів у повідомленні або більше одного разу в заголовку не буде добре сидіти з алгоритмами пошукової системи. Вам не потрібно надмірне використання ключового слова, щоб отримати увагу Google. Три або чотири використання для кожних 500 слів є гарним емпіричним правилом. Ви хочете викликати пошукові системи, але ви не хочете пошкоджувати якість вашого вмісту, використовуючи повторюване ключове слово.

Це веде нас до наступного пункту ...

Якісний контент є основою якісного SEO

Іншим аспектом, який алгоритми пошукової системи активно оцінюють, є загальний якість вмісту . Чи добре написано повідомлення? Чи є публікація відносно ключового слова? Чи залишається на тему? Чи є це інформативним?

Вміст повинен бути написаний з точки зору клієнта. Пам'ятайте, що ви пишете, щоб виконати чиюсь потребу. Отже, ви хочете, щоб зміст був прямим, але також і деталізованим. Відповідайте на питання в першому абзаці. Фактично, експерти рекомендують це зробити. Люди зазвичай не шукають, сподіваючись, що знайдуть довгу статтю. Швидше, вони шукають, щоб знайти швидку відповідь або рішення.

Хтось шукає “як змінити спущену шину”, ймовірно, бажає швидкого переліку кроків, як змінити спущену шину Хтось шукає “як змінити спущену шину”, ймовірно, бажає швидкого переліку кроків, як змінити спущену шину. Можна деталізувати те, що робить кожен крок настільки важливим пізніше, але починати зі списку. Якщо шукач хоче читати більше або має час читати більше, то він / вона буде.

Звичайно, ви, можливо, поклали багато годин на написання ідеальної статті, і було б чудово, якщо хтось прочитає кожне слово вашої великої роботи. Однак, хіба це не клік, який ви прагнете в першу чергу? Найважливішим є те, що читач піддається вашій компанії.

Ніщо не повинно стримувати вас від написання чудової статті. Маленькі речі, такі як граматичні помилки, можуть відвернути читачів, а також нудно. Зробіть все можливе, щоб залучити читачів на шляху, щоб вони могли думати про вашу компанію в позитивному світлі замість нудної.

Велике написання, що відповідає стратегічному використанню ключових слів, буде творити чудеса для вашого веб-трафіку.

Правильне використання мета-інформації

Мета інформація - це те, що буде показано на сторінці результатів пошуку. Він складається з назви, URL-адреси та опису або резюме вмісту за посиланням. Ваше ключове слово має використовуватися в кожному.

Шукачі хочуть бути впевненими, що те, що вони шукали, буде темою посади. Який кращий спосіб запевнити їх, ніж включити ключове слово фокусу до назви мета? Це також допомагає включати ваше ключове слово в мета-опис.

Включення ключових слів у мета-інформацію допомагає Google визначити релевантність вашої публікації для пошукової теми. Він також уточнює тему для шукача.

Крім того, тримайте назву та опис якомога коротше. Мета полягає в тому, щоб обидва показувалися повністю на сторінці результатів. Заголовок або опис, які є відсіченням, не дадуть пошуковій системі повну картину (буквально). Вирізання зазвичай становить 60 символів для назви та 200 символів для опису мета. На сторінках результатів ключовість є ключовою. Ви хочете, щоб мета-інформація була добре представлена, оскільки це може бути єдина можливість перетворити відвідувача.

Не варто недооцінювати зворотний зв'язок

Впливає також зворотне зшивання Пошукова оптимізація . У будь-який час ви можете включити пов’язане зовнішнє посилання до своєї публікації, зробіть це! Пошукові системи пов'язують вашу посаду з повідомленням, яке ви також посилаєте. В основному, зовнішні посилання можуть додавати владу до вашого повідомлення. Зовнішні зв'язки з найвищими Орган домену буде найбільш впливовим з точки зору SEO.

Доцільно також використовувати внутрішні посилання. Ви можете надати відвідувачам доступ до додаткових повідомлень у блогах або сторінок, які стосуються й допомагають пояснити частину поточного повідомлення, яке вони читають. Ваші читачі можуть стати більш освіченими щодо ваших продуктів і послуг; Крім того, ваш вміст отримає більше експозиції.

Google заохочує вміст, який включає різні внутрішні та зовнішні посилання з вищими рейтингами у видачах.

Великий веб-дизайн також допомагає з пошукової оптимізації

Пошукові системи не лише відстежують ключові слова та контент, але й відстежують дизайн веб-сторінки. Чесно кажучи, кожен аспект веб-сторінки диктує, де він буде ранг в результатах пошуку. Google не хоче приводити клієнта на веб-сайт, який є непривабливим або заплутаним.

Дизайн повинен бути узгодженим на кожній веб-сторінці вашого сайту. Існують певні сторінки, які потребують трохи більшої творчості, наприклад, цільової сторінки, однак для створення високоякісного дизайну для ваших тематичних сторінок не потрібно займати більше, ніж хороша тема та розробка експертів.

Форматування тексту має полегшити читабельність, призначити заголовок і нижній колонтитул, і всі зображення повинні бути включені, щоб прикрасити сторінку, а не порушувати чи відволікати читачів.

Також переконайтеся, що ваші веб-сторінки та веб-сайт в цілому реагують. A Реактивний веб-сайт забезпечує послідовний дизайн на всіх технологічних платформах. Це включає смартфони, ноутбуки, планшети та настільні комп'ютери. Пошукові системи враховуватимуть відгуки щодо рейтингу сторінок вашого сайту.

Ви, звичайно, не хочете бути покараними пошуковими системами для низькоякісного дизайну; не хочете, щоб відвідувачі були відвернуті через низьку якість дизайну.

SEO вважає за використання зображення теж

Для будь-яких зображень, які ви включите до свого вмісту, обов'язково вставте ключове слово фокусу в "alt text". Крім того, усуньте переноси і цифри з заголовка. Цифри можуть перешкодити пошуковим системам підбирати певний вміст, можливо, змішуючи вміст з кодом.

За винятком декількох порад, не варто більше турбуватися про пошукову оптимізацію зображень. Не поспішайте, щоб вибрати зображення, які стосуються того, про що ви пишете, і розмістіть їх належним чином, щоб сторінка не виходила з надмірної зайнятості.

Відстежуйте свої зусилля з SEO за допомогою Google Analytics

Ми радимо Вам  відстежувати веб-трафік через Google Analytics Ми радимо Вам відстежувати веб-трафік через Google Analytics . Google Analytics відстежує все, від органічного трафіку до сторінок за сеанс, щоб відскакувати показник% для кожної публікації, яку видає ваш сайт. Ви зможете відстежувати і контролювати дії всіх, хто відвідує ваш веб-сайт.

Це ідеально підходить для SEO та загального маркетингу веб-контенту. Ви можете налаштувати свою тактику на основі статистики. Google Analytics допоможе стратегії ключових слів. Ви побачите, скільки трафіку має певне ключове слово та скільки часу витрачається на кожній сторінці.

Зрештою, інноваційний інструмент допомагає вам у випробуваннях та помилках. Як тільки ви почнете бачити результати, які ви бажаєте, ви будете знати, як реалізувати SEO стратегії по всьому сайту, і замість того, щоб робити величезні зміни, вам потрібно буде лише налаштувати або уточнити стратегії, які існують.

Click4Corp

Click4Corp є великою вірою в Google Analytics. Ми використовуємо його для кожного з наших веб-сайтів клієнтів. Наші фахівці постійно контролюють показники, щоб визначити найкращі шляхи поліпшення. Ми також залишаємося в курсі алгоритмів пошуку. Вони дуже просунуті, і навіть найменше коригування може зробити різницю між результатом першої сторінки та другою сторінкою.

Наша мета полягає в тому, щоб кожен вміст містився на першій сторінці Google і на першій сторінці. Конкуренція крута для кожної галузі, але будьте впевнені, що Click4Corp має інструменти та знання, щоб отримати ваші компанії видатні результати пошукової оптимізації!

Наші послуги не зупиняються на SEO. Ми також розробляємо веб-сайти, розробляємо веб-сайти, записуємо вміст, повідомлення в соціальних мережах , підвищення обізнаності про бренд і виконати стратегії оплати за клік . Все, що потрібно для запуску веб-сайту та підтримки веб-сайту… Click4Corp робить.

Відвідайте наш веб-сайт - www.click4corp.com —Докладніше про наші численні послуги. Крім того, ознайомтеся з нашим блогом для додаткових порад SEO.

Перегляньте сплеск веб-трафіку, зателефонувавши (469) 441-4678!

Як працює пошукова оптимізація?
Як визначити найкращі ключові слова?
Хто б міг подумати ще 10 років тому, що ми так сильно покладаємося на нього?
Як працює пошукова оптимізація?
Ви знаєте, що буде?
Як визначити найкращі ключові слова?
Чи добре написано повідомлення?
Чи є публікація відносно ключового слова?
Чи залишається на тему?
Чи є це інформативним?