Пошукове просування сайту в Полтаві |

 1. Пошукове просування сайту в Полтаві.
 2. Наші умови по просуванню Вашого веб сайту по регіону Полтава.
 3. Повторюся!
 4. Етапи пошукового просування сайту в регіональному Інтернеті по регіону Полтава.
 5. Ціна на просування сайту в Полтаві.
 6. Терміни на просування сайту в Полтаві.

Пошукове просування сайту в Полтаві

Пошукове просування сайту в Полтаві.

Якщо Ви є власником інтернет ресурсу, що має регіональну прив'язку до міста Полтава, і для Вас дуже важливо, що б він займав лідируючі позиції серед конкурентів в пошуковій видачі по даному регіону України, але Ви не в змозі самостійно вивести цільові сторінки з пошуковими запитами на рівень ТОП 1-3, то вирішити Вашу задачу в цьому питанні, зможе наше інтернет-агентство web-design-site-seo.ru , Надаючи послугу пошукове просування сайту в Полтаві.

Якщо подана вище інформація актуальна для Вас, то будь ласка ознайомтеся з нашими умовами співпраці, проаналізуйте їх, і зваживши всі "за" і "проти", прийміть правильне для Вас рішення.

Прийняте позитивне Вами рішення щодо співпраці з нами, в питанні просування Вашого веб сайту по регіону Полтава, слід закріпити дією з Вашого боку - Вам необхідно на цій сторінці подати нам заявку на просування, через спеціальну форму "Замовити просування сайту в Полтаві".

Форма подачі заявки знаходиться в правому сайдбарі → Сюди і тепер піднятися на початок ↑

Але, спочатку читаємо наші умови, з метою економії Вашого і нашого часу, а так само щоб уникнути всіляких претензій на нашу адресу в процесі роботи.

Наші умови по просуванню Вашого веб сайту по регіону Полтава.

 • Інтернет агентство web-design-site-seo.ru бере на себе обов'язки по виконанню заходів, спрямованих на виведення в ТОП 1-3 пошукових систем (далі скорочено - ПС) Яндекс і Гугл конкретних веб сторінок з цільовими пошуковими запитами, завдання яких визначає сам сайто-власник, але при цьому -

100% гарантії в тому, що просуваються веб сторінки будуть займати перші три позиції пошукової видачі ми не даємо,

оскільки алгоритми ПС не є нашою власністю і завжди можуть змінюватися їх власниками.

 • Залежно від завдань цільових сторінок, їх тематична частина повинна містити, яка відповідає цілям Замовника інформацію, представлену у вигляді оптимізованої статті, рекламний зміст якої надає власник сайту. У свою чергу, ми зобов'язуємося якісно оптимізувати, як рекламну статтю, так і веб сторінку в цілому, під потрібний пошуковий запит, для максимальної відповідності вимогам пошукових машин.
 • Якщо метою просування потрібної веб сторінки в лідируючі позиції пошукової видачі є залучення нових клієнтів для здійснення покупок, як в офлайні, так і в Інтернеті, або ж надання бізнес-послуг і тому подібного, то наше завдання, як ми її розуміємо, полягає саме в тому, що б ПС привели цих цільових відвідувачів з ТОП 1-3 регіонального Інтернету. Але ми не беремо на себе відповідальність в питанні виконання цільовими відвідувачами з пошукових систем дій, на які їх спонукають рекламний зміст веб сторінки, оскільки ми не є рекламним агентством, і не надаємо послуги рекламного характеру.

Повторюся!

Наше завдання полягає тільки в залученні, як можна більшої кількості зацікавлених в придбанні товарів, продуктів, послуг або отримання інформації, відвідувачів на сайт клієнта, за рахунок виведення в ТОП 1-3 цільових пошукових запитів веб ресурсу Замовника.

За рахунок яких інструментів ми це робимо, а так же, деталі самого процесу просування, можна дізнатися з опублікованої нами раніше статті " Через просування - в ТОП 10 Яндекс і Гугл ".

 • Що б у Вас не склалося хибне уявлення, що при виведенні сайту в ТОП 1-3 при пошуковому просуванні ми працюємо тільки з цільовими веб сторінками, а всі інші не варті уваги, смію зауважити, що в процесі просування веб проекту, наша команда підходить комплексно до всього сайту, виконуючи оптимізацію не тільки веб сторінок, але і всебічно проводить її на інтернет-ресурсі в цілому. Про те, що саме ми робимо в питанні оптимізації, можете дізнатися зі статті " Чи потрібна оптимізація Вашому веб ресурсу? "
 • У вартість просування сайту по пошуковим запитам цільового характеру в регіональному Інтернеті по регіону Полтава входить:
  1. Аналіз веб ресурсу клієнта , Який потрібно вивести в ТОП 1-3 Гугл і / або Яндекс за цільовими пошуковими запитами, а так само аналіз сайтів конкурентів в даній ніші, з підготовкою докладного звіту.
  2. Комплексна оптимізація веб проекту щодо усунення всіх існуючих обмежень в ефективній роботі сайту, який просувається: виявлення існуючого або складання нового семантичного ядра web ресурсу , Його внутрішня і зовнішня пошукова оптимізація, а також вироблення стратегії по просуванню на лідируючі позиції потрібних веб сторінок.
  3. Безпосередньо, самі заходи щодо виведення в ТОП 1-3 конкретних веб сторінок, оптимізованих під цільові пошукові запити.
 • Процес просування сайту клієнта, згідно з розробленою нами стратегії, ми починаємо тільки за умови 100% передоплати послуг Замовником, остаточна вартість якого буде приведена нижче в пункті "Ціна на просування сайту в Полтаві".
 • Мінімальні терміни по пошуковому просуванню цільових веб сторінок в ТОП 1-3 складають у нас від 6 місяців, виходячи з того, що результати цього заходу, можливо реалізувати тільки послідовними діями, які "люблять" пошуковики, а не агресивною атакою на них великою кількістю нових веб сторінок і посилань.

Етапи пошукового просування сайту в регіональному Інтернеті по регіону Полтава.

Пошукове просування сайту в Полтаві для власників інтернет проектів - це процес щодо виведення цільових веб сторінок ресурсу в топові позиції Яндекс і Гугл по Полтавському регіону.

Топові позиції - це в ідеалі перший рядок видачі пошукових систем, ну і відповідно, друга і третя, що дають 85% пошукового трафіку.

Що б вивести цільову веб сторінку сайту нашого клієнта на перше, друге, третє місце видачі, ми якісно виконуємо пред'являються ПС Яндекс і Гугл вимоги, як до оформлення окремих онлайн документів, так і ресурсу в цілому.

Виконання цих вимог носить назву - оптимізація, або кажучи простіше - поліпшення.

Але що-б знати, що саме слід покращувати, ми спочатку визначаємо реальний стан веб ресурсу, і тільки потім починаємо проводити його поліпшення.

Для того, що б визначити реальний стан сайту, ми виконуємо його аудит, або по іншому - проводимо збір і аналіз інформації про нього з певних сервісів в Інтернеті, і за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Як було відзначено в попередньому пункті, збір і оцінка всієї інформації ведеться нами в двох площинах:

 1. Виявляємо наявність на веб-ресурсі Замовника обов'язкових елементів оптимізації, і в разі присутності таких, визначаємо ступінь їх відповідності до вимог ПС;
 2. Збираємо інформацію про стан оптимізації конкуруючих веб проектів, які вже знаходяться в TOP 1-3 за цільовими пошуковими запитами, для визначення необхідних фінансових і тимчасових витрат по заняттю їх позицій у видачі;

Наочно з результатом такого сайт-аудиту, можете ознайомитися в статті " SEO аналіз сайту онлайн при пошуковому просуванні сайтів клієнтів на прикладі сайту інтернет магазину protoria.ua ".

Після того, як ми виконаємо аналіз, і будемо мати готовий звіт з переліком необхідних поліпшень, ми приступаємо до вироблення стратегії пошукового просування.

Стратегія пошукового просування може виконуватися, як за рахунок внутрішніх можливостей інтернет ресурсу, так і зовнішніх, або в їх комбінації.

І тут слід зазначити важливість наявності розгорнутої структури семантичного ядра, оскільки вона і буде основою для розробки стратегії.

Завдяки наявності згаданої вище структури, можливо з великим ступенем ймовірності прорахувати, за рахунок яких інструментів просування можна буде вивести, той чи інший, пошуковий запит в ТОП, і скільки це може коштувати, і як багато це забере часу на реалізацію.

Ні для кого не секрет, що для того, що б вивести в ТОП 1-3 певний конкурентний пошуковий запит, потрібно послатися на заточену під нього веб сторінку такою кількістю і якістю посилань, що б в кінцевому рахунку її вага була б найбільший, серед усього безлічі релевантних онлайн документів в базі ПС.

Будь-яке посилання повинна знаходитися на якийсь веб сторінці: на зовнішньому ресурсі або на сторінках сайту, який просувається.

Якщо посилання розміщується на зовнішньому ресурсі, то її розміщення буде платним, оскільки гроші будуть тим самим аргументом для вебмастера сайту-донора, по її розміщенню. На такій основі можливо її більш-менш надійне розміщення, що теж не факт.

Якщо ж посилання розміщувати на сторінці власного інтернет проекту, то така сторінка повинна мати цікаву контентную складову - цікаву статтю для її цільової аудиторії.

Цікаву статтю можна написати самому або замовити її написання за гроші.

У першому випадку, у нас потрібно затратити час на написання статті, а в другому - заплатити тому, хто її напише для нас.

Як бачите, в обох варіантах присутній витрати.

І результат цих витрат - посилання, яка буде передавати вагу просувається пошуковому запиту.

Багато посилань - багато витрат.

Дана схема чітко вказує, що просунути в ТОП можливо будь-який пошуковий запит, яким би він конкурентним і високочастотним не був, питання лише в сумі грошей на покупку посилань і статей.

З цього, на етапі, безпосередньо, самого просування, ми займаємося написанням оптимізованого контенту за гроші або просимо надати контент самим власником, що просувається нами ресурсу.

Використання інструменту з просування сайту через публікацію нових матеріалів і розміщення в них посилань на просувається в ТОП веб сторінку, на наш погляд найбільш ефективний спосіб просування.

Завдяки такому способу, крім того, що формується дуже потужна внутрішня посилальна маса веб ресурсу, відбувається поява множинних точок входу по іншим пошуковим запитам на опублікованих статтях.

А це сформує додатковий трафік.

Але це не головне.

Головне те, що публікуючи нові унікальні статті в невеликій кількості, але систематично, відбувається вкладання коштів в свій проект, а не щомісячна витрата на закупівлю зовнішніх посилань, гарантувати якість і надійність яких, дуже і дуже ризикована справа.

Особливо зараз, коли Яндекс став обнуляти ТИЦ сайтів, де розміщуються продажні посилання.

По-цьому, на самому початку просування, ми рекомендуємо власникам веб ресурсів наростити до межі внутрішню кількість посилань відповідно до розширеним семантичним ядром, а вже після закуповувати посилання на веб сторінки найостанніших елементів його структури, і через систему внутрішньої організації довідкових зв'язків, перенаправити весь накопичений потенціал на просувається в ТОП 1-3 веб сторінку з цільовим пошуковим запитом.

Це буде більш ефективно, ніж тупо купувати зовнішні посилання на цільову сторінку в Інтернеті - втрачається "ефект лавини".

Підбивши підсумок написаному вище, відзначимо, що після аналізу сайту ми завжди намагаємося наростити внутрішню кількість посилань.

І тільки після того, як внутрішній потенціал для публікації нових матеріалів буде вичерпано, ми починаємо закуповувати зовнішні посилання на трастових сайту-донорах.

Як і того, якщо Вас наш підхід до пошукового просування сайту влаштовує, і Ви готові замовити його в нашому інтернет агентстві, то варто переходити до вартості наших послуг.

І про це в пункті нижче.

Ціна на просування сайту в Полтаві.

Тут наведена орієнтовна вартість нашої послуги з просування сайту клієнтів в регіональному Інтернеті по регіону Полтава.

Отже:

 • місячна вартість просування сайту в Полтаві (написання контенту, закупівля зовнішніх посилань) становить від $ 100 в місяць;
 • мінімальний час для просування цільового пошукового запиту в регіональному Інтернеті складає від 6 місяців, що в перекладі на гроші становить $ 100x6 = 600 ($ за 6 міс.);
 • вартість аналізу сайту клієнта і сайтів-конкурентів перед оптимізацією і просуванням становить близько $ 250;
 • вартість послуги з просування, не включаючи аналіз і вироблення стратегії, становить 20% від усіх витрат на просування, що дорівнює $ 120;
 • загальна вартість просування сайту в регіональному інтернеті по регіону Полтава для виведення в ТОП 1-3 цільових пошукових запитів становить $ 970;
 • (!) Процес просування ми починаємо тільки після 100% передоплати клієнтом;
 • в разі виникнення ситуації, коли клієнт відмовляється від наданої нами послуги в просуванні, гроші йому ми повертаємо тільки в розмірі суми їх фактичної наявності, а так само без урахування суми 20% за свою роботу;

Терміни на просування сайту в Полтаві.

Залежно від того, наскільки давно Ваш сайт функціонує в Інтернеті, настільки серйозно потрібно вкладати матеріальні кошти і час в його розвиток.

Пояснимо.

Якщо Ви є власником молодий інтернет проекту, то серйозно говорити про його пошуковому просуванні за цільовим високо-конкурентному або високо-частотного запитом не можна, по тій простій причині, що швидше за все ПС наклала на нього свій фільтр "пісочниця", що не дозволяють займати позиції веб сторінках ресурсу навіть в ТОП100.

У зв'язку з цим, молодий проект можливо просунути в ТОП пошукової видачі тільки по дуже низько-приватним і мало-конкурентних запитах.

Для того, що б просунути за таким запитом статтю на верхні позиції видачі, потрібно заточити її під нього, враховуючи при цьому семантичну зв'язок через посилання на основний запит, тим самим і просуваючи його.

Зрозуміло, що написавши енну кількість статей, і зв'язавши їх посиланнями з основним цільовим запитом, можна з часом отримати потрібний результат щоразу запитувати в ТОП.

Але на те, що б написати і опублікувати багато статей, потрібно витратити не менше одного року.

Стратегія просування можлива в реалізації тільки при наявності розгорнутого семантичного ядра, на кожен елемент якого пишеться оптимізована стаття з 100% унікальністю.

На написання оптимізованих статей потрібен час або гроші.

Доцільно публікувати від 3 до 10 статей в добу, що б не спровокувати у пошукової системи бажання "закинути" web ресурс під понижуючий фільтр, хоча на початковому етапі розвитку молодого проекту сильно не варто зациклюватися, навіть якщо це і станеться.

Дотримуючись такої стратегії просування, в кінцевому результаті можна отримати за 3-12 місяць 1000 сторінковий інтернет ресурс.

Ну а далі варто протягом 6 місяців постійно нарощувати зовнішню кількість посилань відповідно до розробленої стратегії.

Як бачите, просування молодого web проекту може зайняти від 18 до 24 місяців і більше, хоча в ідеалі, в пошукове просування сайту слід постійно вкладатися, інакше це зроблять конкуренти.

Що стосується проектів, яким на момент просування виповнилося 12 місяців і їх внутрішній потенціал не реалізований повною мірою, нами пропонується подібна схема просування, що і молодих сайтів.

Великим бонусом "сайтів зі стажем" є їх авторитет в Інтернеті, оскільки старі ресурси більш цінуються згодом.

Даний факт може трохи скоротити терміни просування, але орієнтуватися слід в середньому на термін від 6 місяців.

Якщо Вас, після прочитання викладеної вище інформації, турбують сумніви, то можете сміливо шукати інший сайт з надання послуги в просуванні по регіону Полтава.

Для тих же, хто налаштований на співпрацю з нами - будь ласка, подайте заявку на просування.

Коли будете подавати заявку, вкажіть нам своє справжнє ім'я та контактну інформацію, а так само адресу Вашого інтернет ресурсу, який Ви маєте намір просунути в ТОП в регіональному Інтернеті.

Як тільки ми отримаємо Вашу заявку, то відразу ж зв'яжемося з Вами для уточнення деталей подальшої співпраці.

На випадок, якщо Ви захочете швидко уточнити інформацію, що цікавить Вас інформацію щодо просування, то можете це зробити, зателефонувавши нам на номер:

+380 50 68 44 644 +380 50 68 44 644

Є не термінові питання? Тоді залишайте їх у коментарях, і ми відповімо на них.

Якщо Ви знаєте тих, кому викладена в цій статті інформація буде цікавою, то можете поділитися нею в своєму акаунті соціальних мереж, кнопки яких представлені нижче.

Що б поділитися інформацією в акаунті Вашої соціальної мережі, будь ласка, натисніть на потрібну Вам кнопку і залиште маленький рекомендаційний коментар у вікні, після чого натисніть на кнопку "Зберегти".

Поділитися корисною інформацією про просування сайту в Полтаві!

Спасибі, що натиснули на кнопочку!

Стаття "Замовте пошукове просування Вашого інтернет проекту у нас, якщо хочете, що б на нього приходило багато цільових відвідувачів з пошукових машин"

Автор Микола Бобрицький.