пошукове просування

  1. Коли необхідно SEO?
  2. Пошукове просування або контекстна реклама?
  3. Вартість оптимізації та просування сайту

Ваш сайт знаходиться далі 1-ї сторінки в пошуковій видачі Яндекс і Google? Це як рекламний ролик, який показують по телеканалу тільки о п'ятій годині ранку, коли його майже ніхто не бачить. Підсумок - втрачені кошти і сили на розробку, упущені клієнти. У той же час високі позиції сайту в пошукових системах дозволяють ефективно залучати цільових відвідувачів і конвертувати їх в замовників.

Коли необхідно SEO?

Якщо ви вже отримуєте клієнтів з сайту, приводячи трафік з інших джерел, і знаєте, які запити для вас конверсійні, варто задуматися про оптимізацію і просування сайту по ним. Це допоможе додатково залучити на сайт цільових відвідувачів по досить невисокою ціною.

Пошукове просування або контекстна реклама?

Питання спочатку некоректний. Правильніше вирішити, у що вкладати гроші спочатку!

Уявіть ситуацію. Ви затвердили список запитів і протягом 3-4 місяців платили за їх просування. В результаті маєте хороші позиції в ТОП-10 пошукових систем. Дуже добре, якщо ви стали отримувати заявки в достатній кількості, а якщо ні?

Дуже висока ймовірність, що більша частина просуваються запитів не призводить до конверсії. Виходить, всі ці місяці ви платили гроші за SEO, чекали, а в результаті не досягли бажаного результату. Самі по собі високі позиції в Яндексі і Google ніяк не гарантують вам дзвінки і заявки.

Логічно було піти іншим шляхом. Спочатку запустити контекстну рекламу і відразу отримати клієнтів. Далі за допомогою веб-аналітики виявити запити, які дають вам заявки і дзвінки. Маючи цю інформацію, можна приймати зважене рішення, по яких запитах варто просувати сайт.

Тому, для початку варто все ж запустити контекстну рекламу !

Вартість оптимізації та просування сайту

Маючи список ефективних запитів, можна починати просування сайту, використовуючи систему "Оплата за фактом". Суть цієї системи гранично проста. Перші три місяці ви оплачуєте невеликі суми за роботу по первинній оптимізації сайту. Починаючи з 4-го місяця йде оплата тільки за ті запити, які знаходяться в ТОП-10.

Для нас вигідно просунути максимальну кількість запитів в десятку пошукових систем, оскільки ми будемо більше заробляти.

Нарівні з клієнтами ми беремо на себе фінансові ризики, оскільки в перші три місяці проведення робіт по суті нічого не заробляємо.

Точна вартість робіт розраховується індивідуально виходячи з:

  • кількості запитів
  • Конкуренції з тематики
  • Поточних позицій сайту

Коли необхідно SEO?
Пошукове просування або контекстна реклама?
Коли необхідно SEO?
Пошукове просування або контекстна реклама?
Дуже добре, якщо ви стали отримувати заявки в достатній кількості, а якщо ні?