Позиціонування SEO, 12 базисних пунктів

 1. 12 порад для вашого SEO позиціонування
 2. 1. Забронюйте відповідне доменне ім'я
 3. 2. Зареєструйтеся в Інструментах Google для веб-майстрів
 4. 3. Мапа сайту для Google
 5. 4. Повідомте пошукові системи, які існують!
 6. 5. Визначте ключові слова або ключові слова, які мають відношення до вашого проекту
 7. 6. Дружні чи дружні URL-адреси
 8. 7. SEO плагін
 9. 8. Формує якісний і оновлений зміст
 10. 9. Правильно визначте зображення
 11. 10. Linkbuilding
 12. 11. Остерігайтеся зовнішніх зв'язків
 13. 12. Будьте законними з вашим SEO позиціонування
 14. Більше інформації про SEO

Коли ми запускаємо новий веб-проект, з запуском сайту, будь то блог, платформа електронної комерції або корпоративний веб-сайт або веб-сайт компанії, ми завжди повинні розглянути можливість визначення стратегія цифрового маркетингу , стратегія, яка принаймні повинна містити три основні аспекти: позиціонування SEO , контент-маркетинг і соціальні мережі o Соціальні медіа

The SEO позиціонування допоможе нам позиціонувати наш сайт в пошукових системах або SERP'S, тому якщо ми виконуємо ефективну SEO, як SEO On-page, так і Off-page; Ми будемо з'являтися на першій сторінці результатів найважливіших пошукових систем (наприклад, Google, Bing, Yahoo ...), для тих термінів, які дійсно стосуються нашого бізнесу, і які ми раніше визначали як ключові слова. Ці методи та дії SEO будуть генерувати кваліфікований трафік і "якість", залучаючи відвідувачів, які будуть потенційними клієнтами, щоб вони знали наші продукти та послуги. Пошук у наступному кроці для перетворення потенційного клієнта, або залишивши ваші дані, щоб підписатися на інформаційний бюлетень, або зробити покупку.

Не забувайте, що SEO починається з того моменту, коли ви йдете купувати домен і хостинг, тому перед тим, як ви навіть маєте веб-структуру!

Мета цієї статті полягає в тому, щоб дати вам 12 необхідних кроків для початку стратегії позиціонування SEO, з нуля і з гарантіями робити те, що ви повинні зробити.

12 порад для вашого SEO позиціонування

І пам'ятайте, що ви повинні застосовувати їх так чи так, так що ваша стратегія стратегії SEO працює!

1. Забронюйте відповідне доменне ім'я

Дозвольте вам зарезервувати доменне ім'я, яке може містити ваше ключове слово, причину, через яке ви монтуєте або запускаєте проект. Також майте на увазі, де ви оцінюєте, що ви отримаєте трафік, щоб вибрати .es або .com або .net, наприклад.

Уникайте довгих і складних імен, які потім ускладнюють URL-адреси, корпоративну електронну пошту або використання хештега на Twitter ...

Якщо в пошуку доменного імені ви знайдете інші ключові слова, що мають відношення до вашого бізнесу, було б цікаво їх придбати, а потім перенаправити, що допоможе значно помістити головний сайт.

2. Зареєструйтеся в Інструментах Google для веб-майстрів

Цей інструмент є основним для будь-якого сайту або Інтернету, він пропонує докладні звіти про багато змінних нашого сайту, такі як ключові слова, зовнішні посилання, трафік ... інформація, яка допоможе нам оптимізувати сайт, веб-сайт або блог потроху.

Додайте та підтвердьте свій веб-сайт, це дуже просто.

3. Мапа сайту для Google

Карта сайту відображає сторінку на нашому сайті, де згруповані всі відповідні посилання, які створюють і створюють веб-сторінки або блог. Ця сторінка допомагає користувачам і роботам пошукових систем.

Ви також можете вирішити, які сторінки або посилання дійсно стосуються роботів, а які - ні. Наприклад, контактну сторінку слід позначити як невідповідну.

4. Повідомте пошукові системи, які існують!

Коли ми запускаємо новий проект до цифрового середовища, ми повинні донести його до пошукових систем, щоб роботи індексували нас і починали відстежувати наш контент.

Фундаментально зробити це в Google, Bing і Yahoo принаймні; і залежно від того, до яких країн ваш сайт спрямований, вам слід включити кілька.

Це так само просто, як введення в кожну пошукову систему "додати URL в ..." і виконайте прості кроки.

5. Визначте ключові слова або ключові слова, які мають відношення до вашого проекту

Припустимо, що це крок до позиціонування, тому що ми повинні визначити ключові слова, за допомогою яких потенційні клієнти знайдуть нас.

Для цього треба:

- Подумайте в термінах і концепціях, які відрізняють нас від інших, тобто наших конкурентних переваг.

- Подумайте про наші продукти / послуги зірки.

- Біжіть від дуже загальних слів, де конкуренція буде ненажерливою і шукати більш точні ключові слова з меншою конкуренцією, що допомагає нам позиціонувати себе.

- Коли ми маємо слова, перегляньте обсяг пошуків, прямих конкурентів, ціну (у разі виконання SEM) ...

- Проаналізуйте Ключові слова або ключові слова ваших основних конкурентів і сектор.

Для цього ми повинні використовувати і знати такі інструменти, як Semrush, Ahrefs, Google Trends, Adwords Word Planner ....

6. Дружні чи дружні URL-адреси

Дружні URL-адреси - це ті, які містять відповідні ключові слова для вмісту сторінки, тобто, читаючи їх, ви знаєте вміст сторінки або посилання.

Прикладом може бути наступне: https://laculturadelmarketing.com/marketing-de-contenidos-guia-basica/

Якщо ми також отримаємо, що вони не URL'і довгі, але короткі і лаконічні набагато краще.

7. SEO плагін

Необхідно, щоб, як тільки у вас з'явився доступ до менеджера сайту, можна побачити різні плагіни SEO, оскільки з простого і дуже інтуїтивно зрозумілого ми будемо працювати для кожного контенту, який ми публікуємо ключове слово, назву SEO, мета опис, мета ключові слова ...

Наприклад, у цій публікації ми використали це:

8. Формує якісний і оновлений зміст

Що вам сказати на цьому етапі, що ми не захищалися постійно в цьому блозі. Зміст є фундаментальною основою вашого сайту, для змісту вони будуть шукати вас, вони будуть читати вас, вони поділять вас, вони будуть купувати вас, вони будуть рекомендувати вам ... тому вони присвячують час для створення оригінального, якісного, корисного і цінного контенту, в якому ви є фахівцем! !!!

Хороша альтернатива, яка буде сильною, і яка не є майбутнім, але тепер варто подумати про те, включаючи мультимедійний контент, будь то інфографіка, відео, фотографії, подкасти ...

Візьміть до уваги періодичність або оновлення, які ви збираєтеся відзначити, один тиждень, один щодня, один раз на два тижні ... якщо ви вирішите, що ви вирішите, будьте постійними !!!

9. Правильно визначте зображення

Якщо в зображенні в ньому є текст, пошукова система не зможе її прочитати (на даний момент), тому важливо позначити всі зображення атрибутом alt, ім'ям файлу з описом ... і якщо він містить ключове слово ,

10. Linkbuilding

Інша проблема, з якою нам доведеться інтенсивно працювати, як внутрішньо, так і зовні linkbuilding ,

- Внутрішній : природний, посилання на вміст, що доповнює вміст, який читає користувач, таким чином ви створюєте зв'язки між усім вмістом вашого веб-сайту. Полегшення читання, розширення інформації і, відповідно, середнього часу постійності серед інших речей.

- Зовнішній : ви повинні пов'язувати свій вміст з іншими сайтами або веб-сайтами природним чином, ви не єдиний, хто запускає контент або гуру всього, тому він пов'язує і додає значення.

Необхідно також шукати сайти або веб-сайти, які пов'язують ваш вміст із посиланнями. Ці веб-сайти повинні мати однакові або більші повноваження (ви можете бачити їх за допомогою Moz або SEO Quake). Для цього він генерує вміст, який дійсно додає цінності, що корисно ... крім того, ви можете зв'язатися з іншими веб-сайтами або блогами для обміну контентом, якщо він узгоджується з вашою стратегією цифрового маркетингу і генерує значення для користувача або клієнта.

11. Остерігайтеся зовнішніх зв'язків

З того моменту, коли ваш сайт опублікований, ви знаходитесь в мережі, і тому ви вразливі ... але тихо це зазвичай відбувається, коли ви починаєте мати певні наслідки.

У будь-якому випадку, це хороша методологія для аналізу посилань, які вказують на ваш сайт, тому що для Google, навіть якщо ви не вірите, це ви відповідаєте. Якщо ви читаєте правильно, якщо китайська сторінка на рекламі viagra посилається на ваш сайт, відповідальна людина - це ви. Так що зручно мати "акуратні" всі наші посилання і уникати попередження або попередження від Google або Disable.

Як ми можемо це зробити? з інструментами, такими як Google Webmaster Tools, Semrush, Afhref ...

12. Будьте законними з вашим SEO позиціонування

Нарешті, будьте чесними, не використовуйте ярлики, тому що в кінцевому підсумку ви потрапите. Біжіть від таких методів, як невидимий текст, ферма посилань, перенаправлення на сторінки з прихованим текстом, дзеркальні сайти, платні посилання ... коротко, все, що не дуже етично.

Більше інформації про SEO

Нарешті, і якщо ви бажаєте більше, ми рекомендуємо наступну статтю від деяких друзів і колег-блокаторів, які чудово доповнюють інформацію, яку ми вам надали в цій статті:

SEO на сторінці "Базове керівництво для веб-позиціонування для нових блогерів " Хосе Фачін

SEO керівництво для початківців Мігель Анхель Флорідо

SEO позиціонування керівництво для електронної комерції Федеріко Асорі

SEO керівництво для початківців У вас немає виправдання! Рубен Алонсо

Основні позиціонування SEO в Google від Кьюзо

Як ми можемо це зробити?