PR і SMM - просування в соц мережах - ціни на просування сайту в соціальних мережах

Просування в інтернеті за допомогою інструментів PR і SMM - це робота, яка при грамотному підході дозволяє не просто збільшити продажі, а створити стійку парадигму взаємовідносин клієнта з компанією. Вкладаючи в ці інструменти сьогодні, ви не отримаєте швидкого результату, однак ефект від заходів буде накопичуватися, як сніжний ком, і довго не згасне.

На відміну від реклами в інтернеті, PR і SMM менш нав'язливі і більш «натуральні», це викликає більшу довіру у цільової аудиторії.

PR, або public relation, дослівно перекладається як зв'язку з громадськістю. Його суть зводиться до роботи з мережевими ЗМІ і майданчиками, які мають великий авторитет серед користувачів. Завдяки використанню PR вдається сформувати потрібне думку про бренд або торгівельну марку, успішно представити компанію, товар або послугу.

SMM, або social media marketing, дослівно перекладається як маркетинг в соціальних мережах. Суть даного інструменту зводиться до поширення певного контенту про компанію, її послуги або товари через авторитетні блогерського майданчики, соціальні мережі та спільноти.

Як працює PR і SMM?

Ефективність просування в мережі за допомогою використання PR та SMM безпосередньо залежить від того, наскільки правильно розплановані і реалізовані заходи.

Для PR критично важливими є:

  • Грамотне планування кампанії, яка передбачає розробку загальної концепції (цілей) просування і підбір відповідних майданчиків для розміщення матеріалів;
  • Реалізація прийнятого плану кампанії (генерація інфоприводів, підготовка статей, інтерв'ю та інших матеріалів, їх розміщення в ЗМІ)
  • Просування кампанії серед експертів (замовлення або підготовка оглядів, тестів, участь в рейтингах, організація вебінарів, майстер-класів і т. П.)
  • Робота з внутрішньою аудиторією (корпоративний PR);
  • Аналіз кампанії і в разі необхідності внесення коригувань.

Для SMM величезне значення має:

  • Використання мережевих ресурсів для публікації важливої ​​інформації про бренд, товари, послуги (соціальні медіа, блоги, wiki-ресурси, відеохостінги, професійні спільноти і т. П.);
  • Підготовка ґрунту для дискусій, організація обговорень, публікація відгуків і офіційних / неофіційних спростувань на негативну інформацію;
  • Новинне супровід важливих заходів, підготовка анонсів і їх розміщення на тематичних майданчиках;
  • Створення RSS-розсилки, подкастів, відеокасти
  • Залучення ресурсів пошукових систем (наприклад, публікація оглядів на Яндекс.Маркеті, відгуки в сервісі Яндекс.Карти та ін.)

У нашій компанії працюють справжні експерти в області соціальних медіа. Завдяки їх досвіду і таланту генерувати цікаві інфоприводи багато з наших клієнтів змогли:

6 місце Рейтинг Рунета 2018

Просування в інтернеті за допомогою інструментів PR і SMM - це робота, яка при грамотному підході дозволяє не просто збільшити продажі, а створити стійку парадигму взаємовідносин клієнта з компанією

5 місце SEO очима клієнтів 2018

5 місце SEO очима клієнтів 2018

1 місце Рейтинг кращих агентств 2018

1 місце Рейтинг кращих агентств 2018

1 місце Рейтинг кращих агентств 2018

1 місце Рейтинг кращих агентств 2018

3 місце Рейтинг кращих агентств 2018

3 місце Рейтинг кращих агентств 2018

4 місце Рейтинг кращих агентств 2018

4 місце Рейтинг кращих агентств 2018

1 місце SEO рейтинг 2017

Як працює PR і SMM?