Працює або не працює SEO сьогодні? - SEO компанія UAWEB

НАЗАД

Антон Юдін | 2956

SEO |

16.10.2016 |

Не працює! Скажете Ви і матимете рацію. Так працює! І теж матимете рацію. просто SEO не така яким було раніше, коли можна було виконати ряд заходів з сайтом (або навіть з оголошенням) і потрапити в ТОП по потрібному запиту. Сьогодні - це цілий комплекс плідних робіт в які входить і робота з контентом і з соціальними чинниками. потрібен маркетинг план , послідовність , Терпіння і наполегливість.

Хоча, чітких правил, які потрібно дотримуватися, щоб сайт постійно зростав - немає. Є один важливий показник - довіру до сайту. Якщо є довіра (траст) до сайту пошуковими системами, то сайт не втратить позиції ні при якому алгоритмі. Чи довіряють вашому сайту? :)

Пошукова оптимізація змінюється кожні роки, але вся філософія сайтів залишається однією і тією ж: вони повинні бути максимально корисними для користувача, який відкриває сторінку. Хіба що якість і релевантність контенту стали мало не визначальними для його максимальної користі аудиторії. Вся інформація викладається для реальних людей, а не пошукових машин.

Вся інформація викладається для реальних людей, а не пошукових машин

На сьогоднішній день SEO працює, але тільки змінилися правила оптимізації. Тепер якщо контент може називатися якісним тільки тоді, коли ключові слова в ньому виглядають природно, тому не потрібно їх напихати в кожному абзаці. Успішне SEO тепер передбачає, що веб-майстер розуміє цілі і наміри користувачів і відповідно до них оптимізує сторінки. Вставити 10 однакових ключів в текст з 1000 знаків тепер безглуздо, інакше вийде контент виключно для пошукових алгоритмів, але не для людей.

У зв'язку зі збільшенням мобільного трафіку з недавнього часу застосовується новий алгоритм Google, який називається MobileGeddon . Тепер у видачі результатів пошуку окремо враховується мобільний фактор, і щоб оптимізація пройшла успішно, потрібно через Google і Яндекс перевірити, наскільки інтернет-ресурс адаптований для мобільних пристроїв.

Оскільки 2015 і 2016 роки сміливо можна назвати початком епохи мобільних додатків, то тепер SEO-оптимізація поширюється і на них. Причому завантажувати їх не потрібно, Google тестує запуск програм прямо з результатів пошуку.

Що зараз застаріває, так це просування посиланнями, набагато ефективніше просувати сайт за допомогою унікальних статей, тобто навіть частково копіювати їх з інших ресурсів заборонено. Таке правило діяло і раніше. Якщо ви вирішили розкручувати сайт переважно в Яндексі, то пам'ятайте про «Мінусинську» - алгоритмі, за допомогою якого знижуються у видачі ті сайти, для яких купується багато посилань. Простіше кажучи, покупні посилання тепер не грають такої ролі як раніше. Посилання тепер потрібні справжні, природні .

Однак не тільки вдалий контент грає роль в пошуковому просуванні, але і зручна навігація, яка теж сприяє видачі на перших позиціях. Ще SEO буде працювати тільки тоді, коли ретельно вивірене семантичне ядро. Область тематичних запитів, яким відповідає сайт, повинна бути якомога ширше, тоді сайт підніметься в окремих позиціях по окремим ключам. Також пам'ятайте про принцип «краще менше та краще», тобто перенасичувати ядро теж не слід.

Застарів такий прийом, як реєстрація в каталогах. Тепер вони - майже сміттєзвалище, яке пошукові системи зовсім не дарують. Знову-таки, все залежить від того, наскільки якісний контент на цих каталогах, чи не заблоковані вони пошуковими системами. Пройшли ті часи, коли брали кількістю: реєстрували сайт на якомога більшій кількості каталогів, обмінювалися значним числом посилань і очікували позитивного результату.

Як і раніше, зараз потрібно приділяти увагу мета-тегу Description . Особливо це стосується просування в Google, який завжди використовує цей параметр при ранжируванні. З недавнього часу так надходить і Яндекс. Ясно, що мета-тег повинен складатися з осмисленого пропозиції, а не набору ключів.

Варто розуміти, що SEO - це великий процес, зараз сайт необхідно розвивати всебічно: контент, юзабіліті, якісна і добре продумана посилальна маса, внутрішня оптимізація, залучення трафіку з сервісів на зразок Яндекс-картинки, місць для розміщення відеофайлів, соціальних мереж. Важливим кроком є ​​використання безпечного протоколу HTTPS з шифруванням даних. Додатковий фактор успішного ранжирування - наявність SSL-сертифікату, який захищає ідентифікацію за допомогою логіна і пароля. І до речі, додає довіри до сайту.

Важливо враховувати непрямі методи SEO, які стають все більш пов'язаними між собою. Це такі види інтернет-реклами: контекстна , банерна і тізерна, створення і наповнення інформаційної розсилки. І постійно стежити за новинками інтернет-маркетингу і IT-галузі, допрацьовувати сайт в залежності від мінливих вимог пошукових систем. Пам'ятайте, що важливо не тільки досягти вершинних позицій в результатах видачі, а й залишитися на них.

Читайте також:

Просування інтернет-магазину: 10 найефективніших методів

Як безкоштовно розкрутити сайт? 5 практичних порад.

Цикли просування сайтів: 10 послідовних дій.

Маркетинговий план розвитку сайту: 15 кроків до успіху.

Інфографіка: як отримати природні посилання (15 способів)

5 аргументів на користь якісного контенту - ключу до успішного SEO

Як отримати максимальну віддачу від сайту? Комплексний інтернет-маркетинг в допомогу!

Чому Google ненавидить ваш сайт

Чи довіряють вашому сайту?