Практика збору семантичного ядра під SEO від професіонала - як це відбувається в поточних реаліях 2018

 1. Майстер семантичного ядра
 2. Я б назвав книгу вичерпним керівництвом
 3. Чому я довіряю Роману Пятко в питаннях семантики
 4. П'ятою 2018: Майстер семантичного ядра - інструкція до застосування

Просто створити і опублікувати сайт мало. Спочатку потрібно проаналізувати конкурентів, щоб зрозуміти, наскільки актуальне ваш товар або інформація. Після вже переходити до контенту.

Сьогодні контент пишуть на основі потреб користувачів. Найпростіший спосіб дізнатися їх - це зібрати і провести аналіз семантичного ядра, в тому числі і конкурентів. Зробивши це, ми зможемо зрозуміти, які проблеми є актуальними користувачеві, для якого пишеться матеріал.

Контент повинен бути написаний під підготовлені ключові слова, так звані маячки. На їх основі пошукова система ранжирує матеріал і надає користувачеві найбільш релевантний відповідь, про що та чи інша публікація.

Список цих маячків називається семантичне ядро. Правильно підібрані ключові слова, напевно, найважливіший етап, без якого пошукове SEO-просування сайту і оптимізація неможливі.

Майстер семантичного ядра

Професійних інструкцій зі складання семантичного ядра дуже мало. Але мені пощастило знайти одне з них. Причому автор цієї інструкції, Роман Пятко, що є експертом по інтернет-маркетингу та аналізу інтересів користувачів, ділиться своїм творінням безкоштовно.

Настільки докладної книги по складанню семантичного ядра мені не доводилося зустрічати. Наскільки я знаю, подібних аналогів просто немає. Вона призначена для новачків і професіоналів в області SEO-просування і оптимізації, а також контекстологіі, діректологов і тих, хто так чи інакше пов'язаний з digital-маркетингом.

Ось ця книга: п'ятами 2018: Майстер семантичного ядра - інструкція до застосування.

Я проковтнув її за один вечір. При прочитанні перших сторінок стало зрозуміло, що буду її радити всім веб-майстрам, арбітражнікам і сеошників без винятку! А також власникам сайтів, копірайтерів, маркетологам, укладачам семантики під SEO просування ...

По суті, цей «постулат» повинен лежати на робочому столі кожного, хто пов'язаний з сайтами, їх SEO-оптимізацією і наповненням. Це джерело практичної інформації про грамотному складанні семантичного ядра з використанням сучасних методів автоматизації збору ключів: програми Key-Collector (а також його безкоштовного аналога додатки СловоЁБ) і сервісу з аналізу конкурентів SpyWords.

* При кліці по картинці вона відкриється в повний розмір в новому вікні
* При кліці по картинці вона відкриється в повний розмір в новому вікні

Якщо простими словами, то книга про те, як правильно працювати з потребами (потребами) людей, аналізувати їх, розуміти, як ваш товар або послугу шукають покупці.

З її допомогою ви навчитеся складати семантичне ядро ​​для SEO і контекстної реклами, планувати структуру контенту, готувати правильне ТЗ для копірайтера в епоху LSI. А також дізнаєтеся, які ключові слова використовувати, щоб зменшити витрати на контекстну рекламу.

Книгу Романа Пятко ще можна розглядати як технічний довідник з налаштування програм Key-Collector і СловоЁБ. Вони використовуються для автоматизації рутинної частини аналізу і підбору семантичного ядра для сайту.

Також автор пояснює, як працювати з сезонними проектами і нішами, які труднощі при цьому виникають. Роман надає вирішення проблеми зниження попиту в певні періоди року. Що дозволяє максимально розширити охоплення семантичного ядра і не втратити найголовнішого - ключів, за якими вас шукають потенційні клієнти

Звичайно, вордстат я в очі бачив, але як з ним працювати «професійно», дізнався тільки з книги «п'ятою 2018: Майстер семантичного ядра - інструкція до застосування».

Я б назвав книгу вичерпним керівництвом

У чому підступ? Його немає! Таким чином автор демонструє свій «вищий пілотаж» в справі побудови семантики. Якби так надходив кожен профі, то в інеті не було «білих плям» цілими сферам діяльності.

Чого тільки коштує зібрати по крихтах інформацію, скомпонувати її і видати найпотужнішу вижимки з підбору семантики під пошукове SEO просування. Розповісти, наскільки це важливо для кожного веб-майстра і інтернет-маркетолога.

Я висловив особисту думку про книгу. Буду радий, якщо після прочитання «п'ятою 2018: Майстер семантичного ядра - інструкція до застосування» свою думку про твір ви залишите в коментарях.

Ця книга змінила ракурс мого зору на підбір семантики в пошуковому просуванні і інтернет-маркетингу. Наприклад, ніколи не думав, що за допомогою аналізу пошукових запитів можна дізнатися найнесподіваніші формулювання назви товарів, які вводять потенційні клієнти. А також що на основі аналізу ключових слів конкурентних майданчиків вибудовується структура майбутнього сайту.

Я спеціально роздрукував цю книгу на папері, щоб виділити для себе найважливіше.

* При кліці по картинці вона відкриється в повний розмір в новому вікні
* При кліці по картинці вона відкриється в повний розмір в новому вікні

Тепер знаю, що просувати статтю, нашпиговану ключовими словами, немає сенсу. І що за це можна потрапити під фільтри пошукових систем.

Всім відома істина: потрібно робити сайти і тексти для людей. А як це реалізувати на основі доброї семантики? Роман відмінно пояснює це в своїй книзі і новому видеокурсе.

Роман відмінно пояснює це в своїй книзі і новому видеокурсе

І ось таких важливих моментів в книзі багато. Тобто, це ті цінні знання, які багато ГУРУ ніколи не озвучують. Але головне, що Роман показує на прикладах, як правильно збирати семантичне ядро ​​і які інструменти, настройки програми Key-Collector використовуються для цього на практиці.

Але головне, що Роман показує на прикладах, як правильно збирати семантичне ядро ​​і які інструменти, настройки програми Key-Collector використовуються для цього на практиці

Якщо у вас немає часу на розробку, то ви можете замовити семантичне ядро ​​у Романа Пятко. Адже головний доказ знань і умінь фахівця - це його книга.

Чому я довіряю Роману Пятко в питаннях семантики

Дізнаємося всю «таємницю» автора.

* При кліці по картинці вона відкриється в повний розмір в новому вікні
* При кліці по картинці вона відкриється в повний розмір в новому вікні

Кілька фактів з біографії Романа Пятко (нарешті дізнаємося, чиєму перу належить ця праця):

 • Займається інтернет-маркетингом з 2013 р
 • Автор популярних курсів по методам і технікам збору семантичного ядра в програмі Key-Collector і не тільки.
 • Завжди в тренді - зараз, наприклад випустив відеокурс «п'ятою 2018: Семантика під SEO».
 • У книзі наведені теоретичні та практичні знання. І тим, кому вона дійсно сподобається, я пропонує вивчити новий відеокурс п'ятою 2018: Семантика під SEO. У ньому мінімум теорії, а тільки найчистіша практика по складанню семантичного ядра на основі реального проекту. Тому, якщо ви хочете професійно опанувати технологію збору семантики в програмі Кей-Колектор з усіма нюансами і підводними каменями, пропоную:

  Для читачів нашого блогу діє ексклюзивна знижка 1600 рублів! Але активацій промокодом всього 50 (KTONANOV2018). Посилання приходять протягом 5-10 хвилин після оплати - перевірено!

  Так що я вам розповідаю! Завантажуйте книгу, вчіться, набирайтеся цінного практичного досвіду з «вуст» професіонала, і тоді ніякі «Пінгвіни», «Панди», Баден-Бадени не будуть страшні для ваших сайтів.

  Не чекайте поки успіх сам звалиться з неба! Без добре пропрацював семантичного ядра не вийде довго протриматися в ТОП-е. Семантика - це найважливіше в SEO, як фундамент для хмарочоса. Все закладено в ній.

  Тому, якщо потрібен практикум на прикладі реального проекту, замовляйте і завантажуйте відеокурс за цим посиланням - п'ятою 2018: Семантика під SEO.

  До речі, в цьому відеокурсу автор вперше розбирає роботу такого потужного сервісу з аналізу семантичного ядра конкурентів як SpyWords. Це дійсно ноу-хау, яке потрібно застосовувати вже сьогодні.
  І, звичайно ж, книга!

  П'ятою 2018: Майстер семантичного ядра - інструкція до застосування

  П'ятою 2018: Майстер семантичного ядра - інструкція до застосування

 • Базові основи семантичного ядра.
 • Дізнайтеся секрети розширення ядра сайту за допомогою базисів.
 • Безкоштовний метод підбору семантичного ядра своїми руками.
 • Професійний метод підбору семантичного ядра.
 • Угруповання в епоху LSI-копірайтингу.
 • Контент-план без сліз копірайтера.
 • СКАЧАТИ КНИГУ БЕЗКОШТОВНО

  Не втрачайте даремно часу, завантажуйте книгу і замовляйте відеокурс, поки інформація свіжа і актуальна. Зробіть хорошу семантику навесні, щоб влітку можна було відпочивати і насолоджуватися результатами своєї роботи!

  PS: Використовуйте можливість купити відеокурс Романа по знижці 1600 рублів (промокод KTONANOV2018): це відмінна можливо підвищити свій рівень і здобути знання з перших рук.

  З повагою, автор блогу!

  джерело: ktonanovenkogo.ru

  Post Views: 308

  А як це реалізувати на основі доброї семантики?